Vedeli ste, že v Smile Clinic je vždy konzultácia zdarma?

Veľa našich pacientov je prekvapených, že u nás v Smile Clinic je zubná konzultácia zdarma. Zvyčajne za konzultáciu v špecializovaných zubných klinikách pacient zaplatí viac ako 100€. Ale u nás nie!

Naším cieľom je, aby každý na Slovensku vedel, v akom stave je jeho orálne zdravie, zuby a aké kroky sú potrebné k jeho udržaniu alebo zlepšeniu.

1. Konzultácia zdarma krok za krokom

Každý nový pacient u nás na klinike najskôr vyplní dotazník, ktorý nám slúži k tomu, aby sme Vás lepšie spoznali. Súčasťou dotazníka je anamnéza a otázky týkajúce sa vašich súčasných problémov so zubami.

2. Snímkovanie je samozrejmosťou

Po vyplnení dotazníku vám spraví náš kvalifikovaný zubný personál Panoramatický (OPG) röntgenový snímok. Snímky nám slúžia na to, aby sme získali prehľad o tom, aké zubné ošetrenie ste v minulosti podstúpili, snímky nám taktiež ukážu prítomnosť zubného kazu, zápalov, fraktúr a pod.

Ak máte snímok vyhotovený, nie však starší ako 6 mesiacov, kľudne si ho k nám prineste. Pokiaľ snímok k dispozícii nemáte, za vyhotovenie OPG rtg. snímku účtujeme 27 €. Snímok si po konzultácii môžete vziať so sebou domov, alebo vám ho pošleme po vyžiadaní e-mailom.

3. Cíťte sa u nás dobre

Po vyplnení dotazníku a snímkovaní je ten správny čas na konzultáciu so zubným lekárom. Súčasťou konzultácie je aj prehliadka všetkých zubov a v prípade potreby aj zhotovenie fotografií. Snímkovanie, fotografie a dôkladná prehliadka slúžia na to, aby sme počas konzultácie na nič nezabudli a navrhli pre vás to najlepšie riešenie pre zdravý úsmev.

4. Nájdeme pre vás správny plán ošetrenia

Vaša spokojnosť s vašim zdravým chrupom je našim prvoradým cieľom. To znamená, že vám poskytneme komplexnú stomatologickú starostlivosť – postaráme sa o problémy, ktoré vás trápia teraz a budeme predchádzať zväčšovaniu sa malých problémov na väčšie a finančne nákladnejšie. Taktiež to znamená jasný cenník výkonov a služieb, žiadne skryté poplatky a seriózna záruka liečby. Dokonca vám zadarmo poskytneme kópiu vášho OPG snímku, ak potrebujete počuť názor iného lekára.

Váš zubný lekár v Smile Clinic dôkladne vyšetrí váš celý chrup, odporučí vám liečebný plán s možnosťami pre dlhodobé zdravie vašej ústnej dutiny a v spolupráci s vami vyberie najlepšie zubné ošetrenie tak, aby vaše ústa boli na ceste k zdravému úsmevu.

5. Konzultácia zdarma s koordinátorom ošetrenia

Potom, ako zubný lekár ukončí vaše vyšetrenie, bude sa vám venovať naša koordinátorka ošetrenia. Jej cieľom je odpovedať na akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky, ktoré by ste mohli mať, ako sú možnosti dĺžky liečby a otázky platby. Našim cieľom je vždy spokojnosť pacienta.

6. Vaše ústa majú otázky – náš e-mail má odpoveď

Po konzultácii vám dáme kópiu vášho plánu ošetrenia, vrátane cenovej ponuky vašej odporúčanej liečby a dátum vášho nasledujúceho termínu. Tu je upokojujúci prísľub: cena za ošetrenie, ktorú vám ponúkneme je cena, ktorú zaplatíte – žiadne skryté poplatky a my sa plne zaručíme za odvedenú prácu.

Ak máte akékoľvek otázky, alebo je tu niečo, čomu nerozumiete, sme tu pre vás. Ak máte zubnú protézu a máte pocit nepohodlia, sme tu pre vás. Ak chcete počuť názor iného zubného lekára, sme tu pre vás tiež!

Smile Clinic tím, ako v Piešťanoch tak v Bratislave, sa teší na to, aby vám pomohol k vášmu vysnívanému úsmevu.

Kliknite sem a vyplňte kontaktný formulár alebo nám jednoducho zavolajte ešte dnes na 0949 221 114.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180