Technológie v ambulancii

Zažite novú éru zubného ošetrenia na Slovensku.

3D CT-skener, digitálny OPG rontgen, nové zuby za jeden deň vďaka ocenenému CEREC systému, možnosť ošetrenia v celkovej anestézii a mnohé iné.

„V  našej ambulancii používame najmodernejšie technológie, pomocou ktorých ponúkame našim pacientom ošetrenie na veľmi vysokej úrovni.“

Dentálny 3D skener

radiation-chart-jpg
Graf vplyvu rádiačného žiarenia na náš organizmus.

Existuje mnoho postupov vykonávaných stomatologickými odborníkmi, ktoré si vyžadujú špecifické technologické postupy. Pred ošetrením pomocou zubných implantátov je nutné získať úplný prehľad o stave kostného tkaniva, prínosových dutín a tvare čeľustí pacienta. Pre tieto účely nám slúži CT snímkovanie (počítačová tomografia), ktoré je podobné konvenčným röntgenom, ale stav chrupu zobrazí podrobnejšie v 3-dimenzionálnom priereze skenovanej oblasti. Preto poskytuje potrebné informácie pre ten najlepší a najúčinnejší výsledok liečby.

CT vyšetrenie sa líši od konvenčného snímku v mnohých smeroch. Najdôležitejšie je, akým spôsobom sa získava obraz. Pri konvenčnom röntgene je jediný záblesk žiarenia smerovaný do kosti alebo tkaniva určitej oblasti. Tieto lúče potom prejdú na fotografický film a záblesk žiarenia vykreslí biele kosti a štruktúru tkanív a výsledok sa objaví aj v rôznych odtieňoch šedej.

Skenovanie pomocou 3D skeneru umožňuje nášmu implantológovi zhodnotiť kvalitu a tvar čeľustnej kosti oveľa podrobnejšie. 3D efekt sa dosiahne tým, že žiarenie sa namieri na konkrétnu časť z rôznych uhlov a celý postup je vykonávaný digitálne. Samotné žiarenie pôsobí na pacienta len osem sekúnd čo je oveľa menej ako pri klasických röntgenoch.

 • dokáže zobraziť každý zub osobitne a ukáže ako hlboko je koreň zuba
 • zmeria hrúbku kosti
 • zobrazí štruktúru kostí a čeľustných kĺbov
 • ukáže zápaly
 • zobrazí čelové a prínosové dutiny

Digitálny OPG röntgen

V Smile Clinic používame digitálny OPG snímkovač, pomocou ktorého vyhotovíme panoramatický snímok. Na základe snímku lekár vyhodnotí stav celého zuboradia, tvar a rozmiestnenie prínosových dutín a čeľustného kĺbu. Získavame tak komplexné informácie o každom našom pacientovi. 


Endodoncia pod mikroskopom

Vďaka digitálnemu mikroskopu sú zubní lekári schopní kvalitne endodonticky ošetriť koreňové kanáliky. V minulosti by takéto zuby boli odkázané na extrakciu. Vnútorný priestor v zube je pre ľudské oko príliš malý a zložitý, aby ho zvládlo detailne vnímať.

Mikroskop umožňuje lekárom vidieť  to, čo by bez mikroskopu nebolo možné vidieť voľným okom. Lekár získava podrobný prehľad o vnútornom priestore zuba a vďaka tomu je možné identifikovať a liečiť dokonca aj tie najmenšie štruktúry a problémové oblasti a tým zľahčuje vykonávanie i zložitejších ošetrení zubov.

Mikroskopom dokáže lekár riešiť komplikácie počas endodontického ošetrenia, ako je odstránenie zalomeného koreňového nástroja z kanálika, neúplné ošetrené koreňové kanáliky, alebo riešenie perforácie v stene koreňového kanálika.

Koláže na sc stranke

Cerec systém

Cerec (Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics or Ceramic Reconstruction) je technológia, ktorá zubnému lekárovi umožňuje produkovať zubné korunky pomocou počítačovej technológie, vrátane 3D fotografie a CAD/CAM. Cerec systém môže byť použitý na výrobu jednej alebo viacerých koruniek, zubného mostíka, inlejí, onlejí a faziet.


Celková anestézia

Celková anestézia slúži na odstránenie pocitov bolesti počas ošetrenia a operácie. Zároveň, anestéziologické postupy slúžia na kontrolu životne dôležitých telesných funkcií, najmä dýchania a krvného obehu, počas operácie a následne po nej. Anestéziu vykonáva lekár-anestéziológ so svojím asistentom. Celková anestézia (narkóza) je stav riadeného bezvedomia, podobný pokojnému spánku.

Celková anestézia je určená pre pacientov, ktorých čaká náročný stomatologický zákrok alebo časovo náročný zákrok, ktorý by bol pre pacienta namáhavý. Celková anestézia je vhodná aj pre ľudí, ktorí majú veľký strach zo zubného ošetrenia. Pred týmto ošetrením je potrebná konzultácia a predoperačné vyšetrenie. Skúsený anestéziológ s dlhoročnou praxou sa postará o priebeh ošetrenia. Tento ambulantný výkon v celkovej anestéze umožňuje aby bol pacient v deň operácie prepustený do domáceho ošetrenia. Zásadou je zabezpečiť maximálnu možnú bezpečnosť a komfort pacienta.

Priebeh ošetrenia s použitím celkovej anestézie:

 • pacient absolvuje predanestetické vyšetrenie u svojho internistu
 • pacient spoločne s anestéziológom MUDr. Ervínom Jakabom, pred ošetrením v celkovej anestéze vyplní „Dotazník pred anestéziologickým výkonom“
 • zákrok sa vykonáva v zubnej ambulancii Smile Clinic Piešťany
 • po ošetrení pacient zostáva minimálne dve hodiny na stabilizáciu na zubnej klinike pod dohľadom anestéziológa
 • pacient je prepustený domov iba v sprievode dospelej osoby
 • ambulantné výkony v celkovej anestéze sú poskytované na základe dobrovoľnosti a vzájomnej dohode medzi ambulantným lekárom, anestéziológom a pacientom

Anestéziologický výkon zdravotné poisťovne nepreplácajú, preto sa zatiaľ vykonáva na priamu platbu v zubnej ambulancii. V cene výkonu sú zahrnuté použité lieky, zdravotnícky materiál, anestéziologické plyny, amortizácia anestéziologických prístrojov.


Apex  locator

Je to špeciálny prístroj pomocou ktorého zisťujeme hĺbku koreňového kanálika.


Diagnodent

Vďaka tomuto prístroju je zubný lekár schopný detektovať aj tie najmenšie kazové lézie. Vyhľadanie skrytého kazu pred tým, ako zničí štruktúru zuba (zvnútra), je hlavným cieľom modernej stomatológie.


Lupy Zeiss

 • excelentná ostrosť
 • veľké zorné pole
 • široké spektrum zväčšenia
 • kvalita obrazu a farebná vernosť

Intraorálna kamera

Integrovaný systém intraorálneho snímkovania a diagnostiky zubného kazu a plaku


 

Opalescence:

Je to metóda, ktorú je odporúčané vykonať po hlavných opravách zubov, aby sa zabezpečil jednotný odtieň všetkých zubov. Využíva sa k tomu gél, ktorý sa nanáša na zuby a aktivuje sa svetlom z laserovej lampy.

149 replies on “Technológie v ambulancii”

 • Prosím o zaslanie cenníka. chcela by som bližšíu informáciu o cene za osetrenie zubného kanalika (zub 6-tka) pod mikroskopom. Zub uz mal vycistene kanaliky a vyplnene, po cca 3 rokoch vznikol zapal a opuch. mam aj RTG zuba v case zapalu.

  Dakujem

  Natália Kerekešová
  • Dobrý deň, pani Natália,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň,
  Môžem Vás poprosiť o zaslanie cenníka, všetkých vašich služieb.

  Vopred veľmi pekne ďakujem.

  Barbara
  • Dobrý deň, pani Barbara,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň prosím o zaslanie cenníku.
  Ďakujem .

  Sandra
  • Dobrý deň pani Natália,

   kontaktovala sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Marianna

   Marianna
  • Dobrý deň pani Sandra,

   kontaktovala sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Marianna

   Marianna
 • Dobrý deň,

  Poprosím o zaslanie kompletného cenníka Vašich služieb.

  Ďakujem

  Natália
  • Dobrý deň pani Natália,

   kontaktovala sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Marianna

   Marianna
 • Dobry den,Bola som prednedavnom u Vas na konzultacii ohladne implantatu a robili ste mi aj snimky v hodnote 35€.Chcem sa spytat,ci je mozne dat snimok na CD a dat nasledne pacientovi.Dakujem

  • Dobrý deň pani Jana,

   áno snímky Vám môžeme poskytnúť na CD.
   Zastavte sa na klinike.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
 • Dobry den,
  budem potrebovat vstupnu prehliadku so snimkom. Mohli by ste mi, prosim, zaslat cennik? Dakujem.

  Martin
  • Dobrý deň, pán Martin,
   ďakujeme za koment.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
 • Dobry den,

  mohli by ste prosim uviest nazov 3D CT skeneru, ktory pouzivate?

  Dakujem

  karolina
  • Dobrý deň, pani Karolína,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   RTG / CT prístoj je aj na obrázku vyššie: orthopantomograph op300

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň,
  zaujímalo by ma či prijímate nových pacientov a či je možné, aby ma ošetril u vás konkrétny zubný lekár?
  + Mohli by ste mi prosím vás zaslať informatívne cenník ošetrení?

  Ďakujem, Viktória K.

  Viktória
  • Dobrý deň, pani Viktória.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Nových pacientov stále prijímame a ako pacient si môžete vybrať, ku ktorému lekárovi budete chodiť (samozrejme za predpokladu, že je špecialista na Vás dentálny problém). Lekárov pôsobiacich na našich klinikách si môžete pozrieť tu: https://www.smileclinic.sk/zubni-lekari/
   Cenník základných ošetrení som Vám zaslala na uvedený e-mail. V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý pre Vás vypracuje plán odporúčaného ošetrenia.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den.
  Aj ja by som Vás poprosil o cenník na mail.
  Vopred Vám ďakujem.

  • Dobrý deň, pán Stano,

   ďakujeme za Váš záujem o Smile Clinic.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den,
  chcem sa spytat ci este stale plati, ze vstupna konzultacia a plan liecenia su bezplatne. Rovno poprosim aj o zaslanie cennika na mail. Dakujem.

  Michal
  • Dobrý deň, pán Michal,

   samozrejme, stále platí, že vstupná konzultácia s vypracovaním nezáväzného plánu ošetrenia je u nás v Smile Clinic bezplatná. Pacient však uhrádza OPG snímok (pokiaľ nemá vlastný aktuálny snímok chrupu).
   Cenník sme Vám zaslali na Váš e-mail.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň,
  Môžem Vás poprosiť o zaslanie cenníka, všetkých vašich služieb.

  Vopred veľmi pekne ďakujem.

  • Dobrý deň, pani Nina,

   ďakujeme za zanechanie komentára, kontaktovali sme Vás e-mailom.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na vstupnú konzultáciu s lekárom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den rad by som sa vas poziadal o cennik kompletnej rekostrukcie chrupu hornej a dolnej celuste v celkovej anestezii .dakujem

  Tomáš
  • Dobrý deň, pán Tomáš,

   ďakujeme za Váš komentár. Cenník výmeny celého zubného oblúka pomocou implantátov a fixného mostíka sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Dobr den. Rad by som vas poprosil o zaslanie tohto cennika nana vymenu celeho obluka zubneho pomocou implantatov na mail ak by to bolo mozne. Dakujem

    Daniel
    • Dobrý deň, pán Daniel,

     samozrejme, viac informácií o tomto zákroku by ste v tejto chvíli už mali mať vo vašej e-mailovej schránke.
     V prípade otázok sme Vám k dispozícii, neváhajte a kontaktujte nás.

     S prianím pekného dňa
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator
 • Dobrý den poprosim tiež o zaslanie cennika na email. Mam strach z injekcie ale musim si dat vytrhnut jednu stolicku. Dakujem

  Adrian
  • Dobrý deň, pán Adrian,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Cenník extrakcií sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu je potrebné pred zákrokom absolvovať osobnú konzultáciu s chirurgom, radi vás objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Zdravim,

  Chel by som vas poprosit o pribliznu cenu chirurgickeho odstranenia dasna nad zadnou stolickou ak dany zakrok poskytujete,

  Stolicka sa prerezala ale stale ju z jednej polovice zakryva hrubsia vrstva tkaniva, ktoru je mozne jazykom alebo rukou nadvihnut,

  Tkanivo ma skoro jeden centimeter stvorcovy a je hrube asi dva az tri milimetre od krajnej casti az po miesto napojenia na dasno,

  Vopred dakujem za odpoved

  • Dobrý deň, pán Filip,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Pre posúdenie Vašej situácie je potrebná osobná konzultácia s chirurgom. V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň,
  Poprosím Vás o zaslanie cenníka vašich služieb.

  Ďakujem pekne.

  • Dobrý deň, pani Ivana,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Dobrý deň,
    Môžem Vás poprosiť o zaslanie mailu cenníka ešte raz na doluuvedený mail,nakoľko mi žiadny mail neprišiel.

    Ďakujem pekne.
    S pozdravom

    • Dobrý deň pani Ivana,

     kontaktovali sme Vás ešte raz.

     S pozdravom
     Marianna – Smile Clinic

     Marianna
   • Dobry den chel by so mvas poprosit o cennik ako pri panovi Ladislavovi mam 35r moj chrup je nachylni na zubne kazi k tomu este aj strach z osetrenia u zubneho lekara. Mam uz 8ky von vsetky jedna je uz vytrhnuta. Spolu mam vytrhnutych 9 zubov. Rad by som si nechal urobit cely chrup na komplet. Dakujem za ospoved.

    Peter Kovalčík
    • Dobrý deň pán Peter,

     ďakujeme za komentár.
     Cenník aj priebeh ošetrenia, ktoré podstúpil pán Ladislav sme Vám zaslali na email.
     V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobrý deň, manželka mala krásne zdravé zuby, pravidelne si ich čistila. Prvý kaz mala asi v 35-ke. No po 50-ke jej diagnostikovali Diabetes II stupňa a po pár rokoch sa jej začali zuby uvoľňovať a vypadávať následkom paradentózy(nepomohol ani Lacalut aktív). Momentálne má ešte na hornej čeľusti 2 zuby (uvoľnené) a na dolnej má o niečo viac (tiež väčšinou uvoľnené). Môžete my prosím poradiť ako jej pomôcť, prípadne aj cenu? Ďakujem a prajem Pekný deň.

  • Dobrý deň, pán Vlado.
   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Veríme, že pani manželke pomôže ošetrenie All on 4, teda výmena celého horného zubného oblúka pomocou piatich implantátov a fixného 12-členného mostíka. Ošetrenie spodnej čeľusti závisí od jej stavu, ku ktorému sa budeme vedieť vyjadriť po osobnej konzultácii u nás na klinike.
   Viac informácií o All on 4 sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   V prípade záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň,
  mala by som záujem o zaslanie cenníka. Rada by som sa tiež informovala o možnostiach ošetrenia kazov na osmičkách.
  Ďakujem.

  Jana Zaťková
  • Dobrý deň, pani Jana.

   Ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
 • Dobry den rad by som sa vas poziadal o cennik kompletnej rekostrukcie chrupu hornej a dolnej celuste v celkovej anestezii .dakujem

  • Dobrý deň,

   cenník sme vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o osobnú konzultáciu nás neváhajte konatktovať

   Vaša Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň mohla by som poprosiť poslať cennik aj s celkovou anestezou dakujem pekne.

  Dária
 • Dobry den. Mozem poprosit o cennik. Mam velky strach zo zubarskeho osetrenia,co sa mi vypomstilo. Dve stolicky rozbadnute,jeden v predu zlomeny a urcite sa najde aj kaz. Dakujem.

  • Dobrý deň Juraj,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, existuje nový výplňový materiál Biodentine, ktorý prelieči od koreňa celý zub a je definitívny, už sa nekazí. Pracuje Vaša klinika s týmto materiálom ?

  Miroslav
 • Dobry den , mohol by som poprosit o cennik , nakolko fobia zo zubara ma doviedla do stavu ze stolicky uz ani nepoznam… ostaly len korene. Pred pol rokom sa mi zlomil predny zub, na druhej strane diera jak svet cez dva zuby uz aj usmiat do zrkadla sa bojim..

  • Dobrý deň Majo,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, viete mi zaslať cenník?

  Tomáš
  • Dobrý deň Tomáš,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
  • Dobrý deň, viete mi poslat cennik dentalnej hygieny a celkovej anestezii?

   • Dobrý deň Erik,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
    V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Koľko by ma stala celková anestézie z extraktom šiestich zubov?

  • Dobrý deň Paťo,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry večer chcem sa spytat mam vrchnu zubnu protezu a neznesiem ju stale ma napina na vracanie , jest stravu to absolutne nepripada do uvahy … medzi ludi sa bojim prist pretože ani rozpravat s protezou sa mi neda . Tvar mam prepadnutu jak 100 ročna pani. tak by som chcela vediet či je niejake riešenie aby som si mohla protezu na pevno prichytit samozrejme bez podnebia na proteze . A hlavne cena čo by ma to po finančnej stranke stalo !!!
  . ďakujem za odpoved

  GABRIELA
  • Dobrý deň Gabriela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Asi pred 3 rokmi som si z dôvodu neznámych príčin bolestí hlavy, lícnych kostí a pri koreni nosa som absolvovala preplombovanie zubov , po ktorých mi bol navrhnutý aj mostík predných zubov(boli žlté od ranného veku – tetracyklín). Bol mi urobený a nasadený mostík a po týždni strašných bolestí mi bola urobená resekcia (rentgen bol vraj ukážkový, p dr, mi neveril, uveril až ked pri resekcii videl vačok). Bolesti sa zmiernili až časom skoro uplne pominuli. Po roku sa mi opäť objavili bolesti, ale na opačnej strane (pod mostíkom zhnitý zub-zložili mi pravú stranu mostíka , zub vyčistili, do korena dali umelý štif a mostík založili naspäť. Asi po polroku mám opáť bolesti striedavo raz na lavej , raz na pravej strane hlavy, lícnych kostí a pri koreni nosa. Posledný rentgen mi ukázal kaz pod mostíkom a jeden pravdepodobne puknutý zub. S kazom mám 3-5 rokov riadne na dentálnej hygiene s medzizubnými kefkami vraj fungovať dalej, pretože vraj sa pod korunkou kaz urobiť nedá. Zložiť mostík na lavej strane mi zložiť nechcú, pretože sa može zlomiť ak som dobre pochopila. Som zúfalá. prosím , ste moja nádej. ˇPoradte, ako postupovať, prosím Vás. Dakujem. S pozdravom Černáková

  • Dobrý deň Janka,

   ďakujeme za komentár.
   Odporúčam Vám osobnú konzultáciu s našim chirurgom aby sme Vám vedeli pomôcť.
   Potrebujeme vidieť OPG/CT snímky, aby sme mohli navrhnúť ošetrenie.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,

  rada by som Vás poprosila o zaslanie cenníku Vaších prací. V mojom prípade by sa jednalo o extrakciu zubov a následné nahradenie implantátmi, zároveň tiež dostavbu kosti.

  Ďakujem a prajem Vám pekný deň 🙂
  Daniela

  Daniela Bucková
  • Dobrý deň Daniela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den. Prosim cennik. Zaujima ma hlavne cena implantatu a cena plastiky dasna ked mam odhaleny krcok a dasno.dakujem

  Denisa
  • Dobrý deň Denisa,

   ďakujem za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, rada by som Vás poprosila o zaslanie kompletného cenníka. Ďakujem pekne.

  Katarína
  • Dobrý deň Katarína,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň.
  Už dlhšiu dobu rozmýšľam navštíviť Vašu kliniku. Nakoľko som z vých. Slovenska bude možné naplánovať ošetrenia tak, aby som si upravila ( naplánovala) cestu k Vám?
  Poprosím o cenník Vašich služieb.

  Ďakujem pekne.

  Mária

  Mária
  • Dobrý deň Mária,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Kontaktovali sme vás na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,

  Viete mi zaslať cenník ohľadne implantátov.

  Dakujem

  Monika Gabrisova
  • Dobrý deň Monika,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den,

  Aj ja by som poprosila cennik.

  S pozdravom
  Soňa

  • Dobrý deň p.Soňa,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
  • Dobrý deň. Prosím vás o cenník, ďakujem 🙂

   Kristína
   • Dobrý deň Kristína,

    Ďakujeme vám za váš komentár.
    Cenník za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Alzbeta Administrator
 • Dobry den, poprosila by som cennik 🙂 Dakujem.

  Martina
  • Dobrý deň pani Martina,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,mohla by som vas poprosit o zaslanie vasho kompletneho cennika?dakujem

  • Dobrý deň pani Lucia,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • aj ja by som poprosila dakujem

    • Dobrý deň pani Soňa,

     cenník sme Vám zaslali na e-mail.
     Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry den,
  Poprosim komplet cenník .ďakujem.

 • Dobry den,
  prosím Vás chcem sa informovať ohľadom ošetrenia u Vás. Už niekoľko rokov som u zubára nebola. Mám niekolko kazov. Mohli by ste mi prosím poslať cenovú ponuku? A napisať ako dlho trvá objednanie u Vas? Dakujem s pozdravom Eva

  • Dobrý deň pani Eva,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Poprosim komplet cenník .ďakujem

  • Dobrý deň pán Rudy,

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • super novinka, môžete mi poslať prosím cenník

  Gabriela Hornakova
  • Dobrý deň p.Gabriela,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Mozem poprosit cennik dakujem velmi pekne.

  • Dobrý deň p.Lucia,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Po koľkých rokoch od vytrhnutia zubov je ešte možné zaviesť implantáty. Aspoň orientačne. Ďakujem.

  • Dobrý deň,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Zubné implantáty je možné zavádzať aj hneď po ich extrakciach.
   Presný postup ošetrenia vo vašom prípade by určil lekár pri konzultácii na klinike.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den, som vasa pacientka
  .zaujimal by ma cennik na fazety a bielenie..a postup davania fazety.dakujem

  Martina
  • Dobrý deň p.Martina,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,chcela by som sa informovat ako to u Vas prebieha ci staci jeden den prist vy mi date narkozu spravite mi usmev na tvari a ja pojdem domov alebo treba prist viackrat. . A prosim Vas vedeli by ste mi poslat cennik ?Dakujem Vam velmi pekne .Pekny den

  • Dobrý deň p.Miška,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Najprv je potrebná konzultácia s našim zubným lekárom a následne by sme dohodli postup ošetrenia.
   Zaslali sme Vám na e-mail cenník.

   S pozdravom Smile CLinic tím

   Marianna
 • Dobry den,
  poprosim Vas o zaslanie cennika.
  Dakujem

  Zitna Silvia
  • Dobrý deň p. Silvia,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Prosim o zaslanie cennika . Dakujem.

  Miroslava Rupert
 • Dobrý deň. Mám záujem o konzultáciu na Vašej klinike v Piešťanoch,kôli mojim problémom zo zubami. Ďakujem pekne za odpoveď.

 • Dobrý deň. Mám záujem o konzultáciu u Vás na klinike v Piešťanoch.Trpím paradentozou, dôsledku čoho som už prišiel o predné zuby.Niektoré zadné zuby mám vytrhnuté a tie čo mi ostali sú tiež v zlom stave.Dúfam,že ak ma vyšetríte na Vašej klinike,tak mi Vaši odborníci budú vedeť poradiť, aké ošetrenie by bolo pre mňa najvhodnejšie Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

  Ján Hrubčo
  • Dobrý deň Elena,

   ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Prosim o zaslanie cennika na moj mail … dakujem.

  Miroslava
  • Dobrý deň p.Miroslava,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den mám velky problém z ktorým si neviem rady mám taký strašný strach zo zubneho ošetrenia že odpadnem vraciam a psychický sa úplne zrútim ale mam uplne zničené zuby dokonca mi chybaju akebo len ostal koreň vo vnútri a podobne nechcem ale bastrelene zuby nato nemam ale mostik v celkivej anesteze môžem poprosit cenik ide o cely chrup prosim pomôžte

  Monika
  • Dobrý deň p.Monika,
   ďakujem Vám za komentár.
   Potrebné informácie a cenník som Vám zaslala na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu.
   Prajeme pekný deň
   S pozdravom
   Smile clinic tím

   Marianna
 • Dobry den zaujima ma cena faziet keramika. dakujem

  • Dobrý deň p.Peter,
   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník a potrebné informácie sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade záumu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna Bajnokova
 • Dobrý deň, zaujala ma veľmi Vaša klinika, chcela by som Vás poprosiť o kompletný cenník, ďakujem pekne

  • Dobrý deň p.Alexa,
   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna Bajnokova
 • Dobrý deň, mala by som záujem o fazety, asi 4 predné zuby. Poprosím cenník, ďakujem!

  Kosimka
  • Dobrý deň p. Kosimka,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Cenník sme Vám poslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín na našej klinike Vás radi objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň,
  mal by som záujem o viacero stomatologických zákrokov v celkovej anestézií,
  prosím Vás preto o cenník Vašich služieb.
  Vopred ďakujem.

  Kristián
  • Dobrý deň p. Kristián,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Kompletný cenník našich služieb sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň,

  taktiež by som Vás chcel poprosiť o cenník. Poprípade by som sa chcel ešte opýtať, koľko by asi vyšla rekonštrukcia celého chrupu. Mám 26 a chrup v zlom stave, ktorý som zanedbal ale teraz som rozhodnutý to riešiť.

  Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň

 • Dobry den, mam problem s prednym zubom, ktory mam mrtvy a priestor medzi prednymi zubami je velmi tmavy, co z estetickeho hladiska vyzera velmi zle. Chcela by som sa poradit akym sposobom by sa to dalo riesit, moj zubar navrhoval resekciu. Prevadzate u vas takyto zakrok? Ak ano, akym sposobom a v akej cenovej relacii? Dakujem.

  Monika
 • Dobrý deň,

  chcela by som sa spýtať, či robíte aj extrakciu zubov múdrosti, ktoré sa neprerezali. Myslím, že ide o zuby 18, 48. Tiež na cenu za tento výkon.

  Vopred ďakujem za odpoveď.

  Monika
  • Dobrý deň p Monika,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali, odpoveď sme Vám poslali na e-mail. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.
   Prajeme pekný deň zo Smile Clinic.

   admin Administrator
 • Dobrý deň.Zuby už mam vo veľmi zlom stave keďže mám panický strach zo zubárov.Chcel by som si dať nahradiť celý chrup implantátmi v celkovej anestéze…vedeli by ste mi poslať približnú cenu takéhoto zákroku?Vopred Vám ďakujem za odpoveď

  Richard
  • Dobrý deň p. Richard,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň,
  chcem sa spýtať či má zub šancu prežiť, ak došlo k perforácii steny koreňového kanálika, nie však dôsledkom odvŕtavania kazu, ale pri odstraňovaní nevhodnej výplne? Rana údajne nie je veľká. Preto som chcela skúsiť, či sa zub nezotaví. Je to už 4 deň po zákroku, zub nemám citlivý na studené. Len pri žutí..ale boli robené 3 zuby naraz, možno je to všetko citlivé. Občas cítim slabý zášklb v zube. Má to pokladať za normálne, pri zotavovaní alebo sa mam obávať tej horšej verzie?
  Ďakujem za odpoveď

  marketa
  • Dobrý deň p. Markéta,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Ak sa pri odstraňovaní starej výplne zasiahlo do koreňového kanálika tak nie je možné že sa zub zahojí. Bude potrebné vykonať endodonciu. Prípadne zub spevniť čapovou nadstavbou a zubnou korunkou.
   Ak máte bolesť pri žutí a dotyku tak je možné že výplň je vysoká na záhryz a bude potrebné aby to lekár upravil.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň,

  môžem Vás poprosiť o zaslanie cenníka na môj uvedený e-mail?

  Ďakujéééém, 🙂

  Zuzka

  • Dobrý deň p. Peter,
   cenník sme Vám poslali na e-mail.
   Ďakujeme a budeme sa tešiť na stretnutie s Vami.
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Pekný deň prajem, chcel by som si dať urobiť zuby, predne sú skarede, mam veliký strach zo zubára, mal som mesiarku zubárku a mam z toho stále strach. Otázka znie, keby ste mi urobili zuby, určite by som privítal anestézu ak by sa trhalo, a ak by bola cena dosť veliká, dalo by sa to riesit nejak splátkovo? Velmy budem rad ak mi dáte nejaké info. Pekny den 🙂

  Michal
  • Dobrý deň p. Michal,
   ​ďakujeme Vám za Váš komentár. Odpoveď a cenník sme Vám poslali na vašu e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu.
   Smile Clinic team

   admin Administrator
 • Prosim o zaslanie cennika dakujem

  • Dobrý deň p. Beata,
   na Váš email Vám posielam cenník a postup ošetrenia.
   Termín na vstupnú konzultáciu si môžete objednať telefonicky, alebo emailom.
   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu
   SmileClinic

   admin Administrator
 • Dobry den,
  prosim Vas, kolko cca by stala vyberatelna protezka horna z vhodneho Flexi materialu.
  Chybaju mi hore obe jednotky, obe štvorky, obe patky, obe sestky, obe sedmicky ( tie asi netreba robit). RTG panoram. mam urobeny, aj odtlacok. Prosim zaslat ponuku na e-mail.
  Dakujem velmi pekne.
  Martina

  Martina
  • Dobrý deň Martina,
   Na našej klinike nerobíme vyberateľné protézy.Pri náhrade celého chrupu používame zubné implantáty na ktoré fixne nasadíme 12 – členný fixný mostík.
   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den prajem.Chcela som sa vas opitat ci mozno u vas viberat zubi pod anästesiov.A ci mozno u vas aj zubne mostike spavit (vsade mi lem radja imlatati a ja nechcem),Tak ties by som vas prosila aby ste mi povedali jak dlho sa caka na termin anaposledu aj ceny by chcela vedjet.Prepacte ze moja slovencina nie je perfekna ,som slovenka zo zahranicja.Pozdravujem a tesim sa na vasu odpovt.

  • Dobrý deň Ana,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň,chcela by som Vás poprosiť o cenník zákrokov na Vašej klinike.Mám pokazené asi všetky zuby a chcela by som si dať urobiť všetky zuby nové ale len v narkóze,lebo mám panický strach zo zubárov.Rozmýšľala som nad vyberateľnou protézou,mám len 30 rokov ale rozmýšľam nad tým…Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď…

 • Dobrý deň

  Mám problém s dáviacim reflexom. Pred cca 4 rokmi mi spravili pár zubov v nárkóze. Teraz ma jeden s tých zubov bolí ale nechcel by som to riešiť narkózou iba kvôli jednému zubu.
  Máte aj iné riešenie problému s dáviacim reflexom, ktorý je účinný? – sedatíva, lidocain sprej do hrdla

  Ďakujem

  • Dobrý deň pán Dušan,
   chápeme, že nechcete podstupovať narkózu kôli ošetreniu jedného zuba. Ošetrenie s podaním sedatíva vo Vašom prípade je riešením, ktoré klientom na našej klinike ponúkame. V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.
   Ďakujeme.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Michaela
 • Dobrý deň,
  nakoľko som mala v detstve neprofesionálnu zubárku, ktorá si ani nevymieňala rukavice, mám neskutočný panický strach zo zubárov. Už len keď si prezerám vašu stránku mám zovreté hrdlo a trasú sa mi ruky. Zadné zuby mám v strašnom stave, už len vytrhnúť, ale bojím sa ísť k zubárovi, že ak mám slabú okostnicu aj zuby, tak mi ich len povytrhá a nebude sa dať s tým nič spraviť. Už ste robili niečo také? A tiež by som vás chcela poprosiť o cenník. Vopred ďakujem a prajem pekný deň.

  Magdaléna
  • Dobrý deň,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Odporúčam Vám prísť k nám na kliniku, aby ste sa oboznámili s prostredím a s lekárom. Urobíme CT sken a lekár posúdi stav kosti. Nemáte sa čoho báť. Ošetrenie u nás je bezbolestné.Lekár Vás prezrie a posúdi či Vaše zadné zuby sú naozaj na vytrhnutie. Odporúčam Vám zvážiť, ako by ste si chceli nahradiť vytrhnuté zuby. Najlepšou náhradou zubov sú zubné implantáty. V prípade slabej kosti existuje možnosť dostavby kosti.
   radi Vás u nás privítame na klinike.
   S pozdravom SmileClinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň,
  prosím Vás chcem sa informovať ohľadom ošetrenia u Vás. Mám veľký strach zo zubárov a preto som už niekoľko rokov u zubára nebola. Viem, že mám niekoľko kazov a 2 zuby dole mám už odštiepené a často aj dosť bolestivé. Mohli by ste mi prosím poslať cenovú ponuku na ošetrenie kazov a korunky ? Ďakujem veľmi pekne. Petra

  Petra Kvapilova
  • Dobrý deň Petra,
   informácie ohľadne Vami požadovaného ošetrenia som Vám poslala na Vašu e-mailovú adresu.
   S pozdravom.

   Michaela
 • Dobrý den.
  Chcela by som sa informovať čo by ste nam poradili. Sme rodina co mame vsetci panický strach zo zubarov. Komlet celá rodina. Manžel je na tom najhoršie nakoľko už 2 mesiace je na analgetikách a viem že to nie je riešenie a bojím sa aby nedostal zapal okostnice. Preto mam na Vas velku prosbu ak by sa dalo ošetrenie urobit v celkovej anestézii, viem že pojde o rozsiahl zákrok nakolko ma uplne zdevastovaný chrup. Starsia dcéra bude mať 18 rokov v decembri je na tom podobne ale ona ma este vacsi strach nakolko pri poslednej navšteve zubara odpadla takze sa ošetrenie nekonalo. neboli sme u zubara 8 rokov. A napokon ja ja by som asi potrebovala všetký zuby vytrhnuť a urobit nahradu nakolko mam paradentozu. Boli by sme velmi radi keby ste nam poradili. Ďakujem Meszárosová

  • Dobrý deň Jana,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Odpoveď som Vám poslala na Váš e-mail.
   S pozdravom SmileClinic

   admin Administrator
 • Dobry den,
  robite osetrenie aj s Entonoxom?
  S pozdravom
  Miro

  Miro B
  • Dobrý deň p. Miro
   Ďakujeme Vám za Váš komentár. Entonoxom na našej klinike nepoužívame. V prípade ak má pacient strach pred ošetrením tak podávame Dormicum. Slúži na uvoľnenie pacienta pred zákrokom.
   S pozdravom SmileClinic

 • dobry den, chcem sa spytat, či ošetrujete aj male deti-2-3ročné.
  mam syna, ktoremu sa rozpada zubna sklovina a samozrejme ma strasne kazove a bolave zubky, ktore vsak nemozno osetrit u bezneho zubara, pretoze nespolupracuje, takze hladam pomoc tymto sposobom.
  dakujem

  katarína madlušková
  • Dobrý deň p. Katarína,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Ľutujeme, ale na našej klinike neošetrujeme deti. Určite by sme Vám odporučili obrátiť sa na kliniku kde sa špecializujú na ošetrenie malých detí.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobry den,
  Chcem sa spytat, ci je u Vas nejaky poplatok za vstupnu prehliadku. Ak ano, poprosim Vas poslat info na mail. Dakujem.

  Pavel Novak
  • Dobrý deň p. Pavel,
   konzultácia a plán ošetrenia je bezplatne, platíte iba za OPG snímok 24Euro.

   Radi Vás privítame u nás na klinike.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň chcel by som sa opýtať či mi po prehliadke budete môcť určiť presnú cenu zákroku..a či by bolo možné aby boli prevedené na jeden krát v celkovej anestéze dakujem.

  Matejz
  • Dobrý deň p.Matej,
   po vstupnej prehliadke Vám pripravíme kompletný plán ošetrenia aj s cenovou kalkuláciou. Ošetrenie v celkovej narkóze trvá od 3-5 hod v tomto čase sa vždy snažíme ošetriť čo najviac, aby pacient nemusel ísť opäť do celkovej narkózy.

   natalia Administrator
 • Dobry den prajem, hladal som na internete, zubne ambulancie, polikliniky, aby som sa dozvedel viac o CEREC systeme, ak som dobre pochopil, opravte ma prosim vas ak sa mylim, ale pri pouziti tejto technologie, nie je nutne zuby vobec vybrusovat, aby na ne sedeli korunky, dochadza len k odstraneniu kazov povlaku, popripade plomb a nasledne sa pomocou ct urobi snimok a necha sa vyrobit presna cast chybajuceho zuba? Pytam sa preto, lebo mam problem s frontalnymi zubami, na ktorych mi boli odstranovane kazy a necistoty a nasledne po dlhsom case mam vypadnute plomby. Tato metoda je pre mna nova a pride mi setrnejsia ako klasicke nasadzovanie koruniek po vybrusovani zubov, mojim velkym problemom je strach z bolesti, preto ma zaujalo zrovna toto.

  Ivan Skokan
  • Dobrý deň Pán Ivan,
   žiadna zubná korunka sa nedá vyrobiť zubným technikom a systémom cerec bez zubných odtlačkov, vždy je potrebné aby ste mali zuby obrúsené a na výrobu protetickej náhrady. Zubná korunka sa nedá nasadiť na neobrúsený zub, pretože by sa nedala nasadiť. Viac o zubných korunkách sa dočítate na našej internetovej stránke : https://smileclinic.sk/zubne-korunky/

   Pokiaľ máte ale záujem o inlay-onlay, teda o celo-keramickú zubnú výplň, ktorá sa používa namiesto veľkých zubných výplní na molároch a premolároch, tak v tomto príde sa neobrusuje zub, ale iba časť zuba, ktorú chceme vyplniť alebo namiesto veľkej kompozitnej/amalgámovej výplne. Dá sa povedať, že zubná inlay/onlay je niečo ako 3/4 zubná korunka.
   Pokila máte o úprvau predných zubov, tak by som Vám doporučila zubné korunky alebo fazety.
   Z bolesti strach nemusíte mať, lokálna anestéza je pacientom ponúknutá automaticky a pacient počas ošetrenia nepocituje bolesť.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180