Bezbolestné zubné ošetrenie

Bolesť v ambulancii  je najväčším strašiakom pacientov. U niektorých pacientov to dospeje až tak ďaleko, že zubnú ambulanciu zo strachu radšej nenavštívia avšak tým problém so svojim zdravotným stavom ústnej dutiny a zubov nevyriešia. Strach zo zubného kresla alebo z prípadnej bolesti majú pacienti hlavne pre ich zlú skúsenosť s predošlými technikami zubných lekárov, niektorí ľudia sa obávajú zvuku vŕtačky, alebo sa hanbia za zdravotný stav chrupu a toto všetko prispieva k zvýšeniu stresu na pacienta.

Preto je veľmi dôležité aby ste sa spýtali zubného lekára na všetko čomu nerozumiete.

„Naša zubná ambulancia Smile Clinic  poskytuje bezbolestné ošetrenie“

Pri práci používame lokálnu anestézu, ktorá sa podáva pacientom spravidla pred každým zákrokom a pacient za ňu nedopláca. Lokálna anestéza je podávaná aj pacientovi počas dentálnej hygieny a to len v prípade ak jeho zuby veľmi citlivo na toto ošetrenie reagujú. Pred podaním lokálnej anestézií je lekár povinný spýtať sa na možné alergické reakcie na lieky. Mnohí zubní lekári používajú rozdielne značky a postupy pri podávaní anestetík.

Quicksleeper – bezbolestné podanie anestetika.

Smileclinic Piešťany dáva novú nádej pacientom, ktorí sa desia pri pomyslení na ihly. Ponúkame bezbolestný systém vstrekovania anestetika.

quicksleeper obrInovatívny systém Quicksleeper pôsobí okamžite  jednou bezbolestnou injekciou. Táto technológia je hlavne pre tých ktorí sa vyhýbajú liečbe hlavne pre to, že sa boja ihiel. Hovorí  sa, že je to technológia o ktorej zubný lekári snívali desiatky rokov. Sme radi, že aj u nás v Smileclinic Vám môžme ponúknuť vždy to najlepšie čo je na trhu.

Quicksleeper sa aplikuje pomocou ihly (vyzerá ako pero) a v kombinácii so špeciálnym zariadením pacient necíti nič len mierne vibrácie. Pri jednom aplikovaní priamo do kosti môže zubný lekár znecitlivieť až osem zubov, preto nie je potrebné opakovanie aplikácie pri viacnásobnom ošetrení. Anestetikum je starostlivo zamerané na konkrétny nerv, ktorý má byť ošetrovaný. To znamená, že pacient nebude znecitlivený na jazyku, perách alebo na tvári. Hlavným rozdielom je, že systém aplikuje anestetikum do kosti kde existuje málo nervových zakončení. (Nie je vhodný pre deti)

Ako prekonať strach zo zubného ošetrenia?

Ak si myslíte, že stomatológia je príliš bolestivá, tak je vysoko pravdepodobné, že ste mali v minulosti aspoň jedno bolestivé zubné ošetrenie. Strach zo zubného ošetrenia môže byť zapríčinený aj z viacerých dôvodov:

Strach zo zubára
 • nesprávne alebo nedostatočné znecitlivenie ošetrovaného zubu
 • príliš vysoká aktivita infekcie v zube
 • bolestivý spôsob podania injekcie
 • predošlé odmietnutie miestneho znecitlivenia pri zubnom ošetrení, ktoré zanechalo u pacienta strach z ďalšej injekcie

V niektorých prípadoch majú pacienti strach z ošetrenia, pri ktorom zubár aj napriek bolesti pacienta pokračoval v ošetrení. Avšak samozrejme, že stomatológovia sú oveľa viac jemnejší voči potrebám pacienta a kladú väčší dôraz na bez stresové a rýchle ošetrenie.

Zubné ošetrenie nieje bolestivé ak vám zubný lekár podal injekciu správnym spôsobom s vhodnou dávkou anestézie.

Strach z injekcie

Pred použitím injekcie sa na miesto vpichu na ďasno aplikuje malé množstvo špeciálneho gélu, ktorý slúži na dočasné znecitlivenie miesta, do ktorého sa plánuje použiť injekciu. Ak nemáte radi injekcie ( a kto ich má aj rád ), skúste pri práci zubára zatvoriť oči.

Lokálnou anestézou sa začína od použití gélu, ktorý znecitlivie miesto, do ktorého bude nasledovne aplikovaná injekcia.

Lokálna anestéza:

Pokiaľ máte neprekonateľný strach zo zubného ošetrenia,  zvýšený dáviaci reflex, alebo iné nepríjemné pocity počas zubného ošetrenia, ponúkame Vám možnosť sa dať  “uspať“ pri zubnom ošetrení.

4 kroky pre bezbolestné zubné ošetrenie:

 1. Nájdite si zubára, ktorému budete dôverovať
 2. Buďte úprimný – v každom vzťahu je dôležitá úprimnosť, ak poviete zubárovi aké  a z čoho máte obavy, určite s vami bude zaobchádzať ohľaduplne aby vyhovel vašim požiadavkám. Niektorí pacienti sa pred návštevou zubnej ambulancie snažia doma uvoľniť pomocou alkoholu alebo pomocou ukľudňujúcich liekov, robia tak veľkú chybu, pretože do ambulancie prichádzajú s „plnými ústami chemikálií“, čo nepomáha vyriešiť  zdravotný stav zubov. Ak si dáte vopred niečo na ukľudnenie, informujte o tom vášho ošetrujúceho zubára
 3. Využite nové technológie v stomatológií – zmiernenie bolesti ma za sebou dlhú cestu, dnešné ošetrenie šetrí čas, stres a zanechá vo vás príjemne prekvapivý pocit ako ľahko sa dá zubné ošetrenie zvládnuť 😉
 4. Vychutnajte si pohodlie poskytované ambulanciou – mnohé zubné kliniky poskytujú komfort v podobe pohodlnej čakárni s možnosťou sledovania televízie alebo použitia wifi prístupu na internet počas pitia kávy alebo čaju. Pre pacientov ktorí majú príliš vysoký strach aj napriek všetkým radám, môže mu byť podaná premedikácia v podobe utišujúceho lieku na Lieky na ukľudnenieukľudnenie.

Celková anestéza:

Ambulantné operačné a diagnostické výkony v celkovej anestézii sú také, po ktorých môže pacient opustiť zdravotnícke zariadenie po zákroku po niekoľkých hodinách. Ambulantné výkony zaznamenávajú progresívny vzostup najmä pre rozvoj chirurgických, diagnostických a hlavne anesteziologických techník.

Celková anestézia slúži na odstránenie pocitov bolesti počas vyšetrenia a operácie. Zároveň anesteziologické postupy slúžia na kontrolu životne dôležitých telesných funkcií, najmä dýchania a krvného obehu počas operácie a po nej. Anestéziu vykonáva lekár-anesteziológ so svojím asistentom.

Celková anestézia (narkóza) je stav riadeného bezvedomia, podobný pokojnému spánku. Anestézii predchádza predoperačná príprava a podanie premedikácie. Ich úlohou je znížiť možnosť vzniku komplikácií a zbaviť pacienta strachu.

Samotná anestézia sa začína podaním liekov do žily, alebo vdychovaním anesteziologických plynov cez tvárovú masku. Pri intubačnej anestézii sa kyslík a anestetické plyny podávajú pomocou špeciálnej trubice, ktorú anesteziológ zavedie do priedušnice hneď potom ako zaspíte. Intubácia zabezpečuje veľmi spoľahlivé zaistenie dýchacích ciest a umelé dýchanie.

Pri prípadnom zvracaní alebo krvácaní v dutine ústnej (pri stomatologickom alebo krčnom výkone), chráni pľúca pred vdýchnutím zvratkov alebo krvi.
Pri stomatologickom výkone dýchaciu trubicu zavádza anesteziológ cez nos, aby nezavadzala stomatológovi pri ošetrovaní zubov.

Pacient môže absolvovať takýto výkon bez nutnosti hospitalizácie, pri zachovaní dostatočnej bezpečnosti a komfortu v pooperačnom období. Aby tomu tak bolo aj v skutočnosti, je nutné dodržať presne určené odborné, organizačné a medicínsko-právne postupy. Celkovú narkózu Vám v Smile Clinic môžeme naplánovať, dôležité je ale prvé vstupné ošetrenie a konzultácia so zubným lekárom.

Ak máte viac otázok ohľadom ošetrenia v celkovej narkóze, môžete nás kontaktovať priamo cez kontaktný formulár.

bezplatná konzultácia a plán ošetrenia

625 replies on “Bezbolestné zubné ošetrenie”

 • Dobry den,
  rada by som sa informovala na moznost zakroku v celkovej anestezii – predbezne po konzultacii s mojim stomatologom by sa malo jednat o extrakciu troch zubov mudrosti, dvoch spodnych patiek a nasadenie dvoch koruniek. Zaujima ma cena anestezie vratane zakrokov, ci je mozne absolvovať vetko naraz a orientacna doba takeho zakroku. Dakujem

  • Dobrý deň, pani Ada

   Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom celkovej narkózy, extrakcií zubov a zubných koruniek. Váš záujem si vážime.
   Aby som Vám mohla povedať presnejšie informácie o cene a Vašom pláne ošetrenia, prosím použite odkaz nižšie na naplánovanie 5-10 min. tel. hovoru. Vo Vami stanovenom termíne sa s Vami skontaktujem ja alebo jedna z mojich kolegýň.

   ​Tel. rozhovor si môžete naplánovať tu:
   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   ​Prajem príjemný deň.

   S pozdravom,
   Smile clinic

   Reception Bratislava Editor
   • Dobrý deň.Rada by som sa informovala či je možné vo vašej klinike podstúpiť extrakcie cca 15 zubov (z toho 4 stoličky) v celkovej narkóze a ak by to bolo možné aspoň približnú cenu za zákrok+narkóza. Bola by som Vám vďačná.Ďakujem za odpoveď.

    • Dobrý deň, pani Erika,
     ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom extrakcie cca 15 zubov v celkovej narkóze.
     E-mailom som Vám zaslala link na rezervovanie telefonického rozhovoru, aby sme sa spoločne mohli dohodnúť na ďalšom postupe.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator
   • Dobrý večer rada by som sa informovala aspoň približne o cene trhanie 8 horných zubov + celková anestéza Ďakujem pekne s pozdravom

    • Dobrý deň, pani Lenka

     Ďakujeme za Vašu správu. Kontaktovala som Vás prostredníctvom mailu.

     S pozdravom

     Andrea – Smile clinic

     Reception Bratislava Editor
 • Dobry den.
  Mohol by som vás poprosiť o cennik vykonov a anestez?

  Robite opravy zubov s anesteziou u 4 rocnych deti ? Syn sa neda vysetrit a ma hlbsie kazy v 4 zoboch.

  Dakujem

  Matej Chlebana
  • Dobrý deň, pán Matej,
   cenníme si, že ste sa na nás obrátili. Odporúčame však osloviť iné kliniky, kde je možné ošetriť dieťa v celkovej anestézii, pokiaľ je to nevyhnutné. Naša klinika sa špecializuje na dospelých pacientov.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den,

  Prosim Vas da sa pomocou Ozonu odstranit aj zubny kamen? Mam strasne citlive zuby a pri odstranovani zubneho kamena (aj napriek injekcii) citim strasnu bolest a kvoli tomu odkladam navstevu ustnej hygieny kvoli strachu z bolesti a bolesti samotnej. Momentalne si hladam ambulaciu kde by sa dala ustna hygiena vykonat bezbolestne …vedeli by ste mi poradit kde v Kosiciach ako za pomoci akej technologie “prezit” takytho zakrok. Za skore info vopred dakujem. S pozdravom Aneta

  Aneta Vaclavik
  • Dobrý deň, pani Aneta,
   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Žiaľ, v Košiciach sa naša klinika nenachádza, no pokiaľ mávate cestu do Piešťan alebo do Bratislavy, radi Vás na odstraňovanie zubného kameňa objednáme.
   Kontaktujte nás pre zajednanie terminu u dentálnej hygieničky.

   S prianím pekného dňa
   Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň
  poprosila by som cenník a informácie ohladom celkovej anestezy. Ďakujem

  Katarína
  • Dobrý deň, pani Katarína,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom ošetrenia v celkovej anestéze, odpovedali sme Vám e-mailom.

   S prianím pekného dňa
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Dobry den mohol by som poprosit aktualny cennik? dakujem

    • Dobrý deň, pán Adam,
     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili ohľadom cenníka za bezbolestné zubné ošetrenie. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator
  • Dobry den chcela by som vas poprosit o cennik

   Veronika
   • Dobrý deň, pani Veronika.

    Vážime si, že ste sa obrátili na našu kliniku. Veľmi radi Vám poskytneme informácie ohľadom cenníka za bezbolestné zubné ošetrenia, potrebovali by sme však presnejšie informácie, o aké ošetrenie máte záujem. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

    S pozdravom
    Petra – Smile clinic

    Petra Administrator
  • Dobry den mozem vas poprosit o cennik

   • Dobrý deň, pani Veronika.

    Vážime si, že ste sa obrátili na našu kliniku. Veľmi radi Vám poskytneme informácie ohľadom cenníka za bezbolestné zubné ošetrenia, potrebovali by sme však presnejšie informácie, o aké ošetrenie máte záujem. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

    S pozdravom
    Petra – Smile clinic

    Petra Administrator
 • Dobrý deň, rád by som vás poprosil o podrobné informácie ohľadom celkovéj narkózi. Vopred ďakujem.

  • Dobrý deň, pán Jakub,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom ošetrenia v celkovej narkóze. Odpovedali sme vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Poprosím vás o cennik 🙂 dakujem

  • Dobrý deň, pán David,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom s prosbou o viac informácií o stave vášho chrupu.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Zdravím, môžem info o celkovej narkóze? Ďakujem za odpoveď.

    Nikola
    • Dobrý deň, pani Nikola, ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac o celkovej narkóze sme Vám zaslali e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator
 • Dobrý den, prosim poslite mi cennik. Dakujem

  • Dobrý deň, pán Peter,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Dobrý deň prosím vás mala by som záujem o vaše služby bojím sa zubarov dosť prosím vás kde máte ambulancie? Ďakujem

    Simona
    • Dobrý deň, pani Simona

     Ďakujeme, že ste prejavili dôveru a máte záujem o naše služby. Naše kliniky sa nachádzajú v Bratislave a v Piešťanoch. Veľmi radi Vás na jednej z nich privítame.
     Pred bezplatnou konzultáciou by som Vám chcela poskytnúť zopár informácií. Prosím použite odkaz nižšie na naplánovanie 5-10 min. tel.rozhovoru. Vo Vami stanovenom termíne sa s Vami skontaktujem ja alebo jedna z mojich kolegýň z tímu Smile clinic.
     ​​
     Tel. rozhovor si môžete naplánovať tu:
     https://smileclinic.as.me/local-quick-call
     Následne Vám budem môcť poslať personalizovanú odpoveď emailom a naplánovať ďalší hovor v prípade akýchkoľvek otázok z Vašej strany.

     S pozdravom,
     Andrea- Smile clinic

     Reception Bratislava Editor
  • dobry den, rada by som sa informovala o cenách ohľadne celkovej narkozy a trhani 2-3 zubov konkretne mi ide o koreň jednotky a dvojky hore rovnako 6tká hore ktora uz ma rozpadnutu korunku. pripadne iba trhanie s možnosťou podania lieku na ukludnenie. Ďakujem

   kvetoslava
   • Dobrý deň, pani Kvetoslava,

    ďakujeme za komentár, kontaktovali sme Vás e-mailom.

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    Petra Administrator
    • Mam ten istý problém veľký strach veľmi sa bojím zubára a keď vojdem do jeho ambulancii a vidím to všetko co tam ma je mi na odpadnutie a cítim sa velmi zle tiež mam horne zuby všetky pokazené a chcela by som vás požiadať o pomoc ďakujem veľmi pekne

     Denisa
     • Dobrý deň, pani Denisa,

      vážime si, že ste sa na nás obrátili. Radi Vám ukážeme, že zubné ošetrenie je možné vykonávať aj inak ako tomu, žiaľ, častokrát býva v iných zubných ambulanciách.
      Kontaktovali sme Vás e-mailom.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      Petra Administrator
  • Dobry den pre mojho syna hladam pod celkovou anestezou trhanie zubou sprievodny list uz mam asi rok ale nie a nie kde v B.Bystrici kde nam to mali robit je tato ambulancia zrusena. Syn ma teraz uz 6 rokov.

 • Dobrý den
  Koľko by stálo vytrhnuté 3 zubov v celkovej a narkóze?
  Dakujem

  • Dobrý deň, pani Iveta,

   ďakujeme za komentár, odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň,mala by som záujem o celkovú anestéziu a opravu celého chrupu. Môžem Vás poprosiť cennik?

  Vanessa
  • Dobrý deň, pan Vanessa,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň. Mám záujem o operačný zákrok. Chcel by som vás poprosiť o cenník. Dakujem

  • Dobrý deň, pán Matej,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako je to s počtom zubných zákrokov počas jednej anestézie. Ak by som potrebovala urobiť extrakciu jedného zuba je možné zároveň urobiť korunku na inom počas jednej anestézie? Mohla by som taktiež poprosiť zaslať celý cenník na email. Ďakujem.

  Silvia
  • Dobrý deň, pani Silvia,

   ďakujeme za zanechanie komentára.
   Odporúčame osobnú konzultáciu s jedným z našich špecialistov, ktorý sa vyjadrí, či ošetrenie v celkovej anestéze bude možné. Radi Vás objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň, prosím, môžem sa opýtať, dá sa u Vás ošetriť aj jeden zub v celkovej narkóze? Viete, pred pár dňami som zistila, že mi vypadla plomba – jedná sa o krčok zubu – a krčky zubov sú veľmi bolestivé. Bojím sa ísť s týmto zubárovi, nakoľko viem, že to bude asi dosť bolieť. Vedeli by ste mi pomôcť?

  Ďakujem.

  S pozdravom

  Zuzka

  • Dobrý deň, pani Zuzka,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň,

  chcem sa opytať, ako prebieha prva kontrola a čo všetko sa platí. Je táto prvá návšteva záväzná?Je možné si vybrať aj konkrétneho zubára, ktorý by ma po celý čas ošetroval od prvej kontroly až po koniec?
  Pošlite mi prosím kompletný cenník od kazov až po celkovú anestézu.

  Helena
  • Dobrý deň, pani Helena,
   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Vstupná konzultácia je nezáväzná a bezplatná, je k nej potrebný OPG snímok. Pokiaľ nemáte vlastný aktuálny digitálny snímok, je možné ho vyhotoviť na klinike pred konzultáciou za poplatok.
   Samozrejme, môžete si vybrať konkrétneho lekára, pokiaľ je špecialista na zákrok, ktorý potrebujete.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Zdravím, mohla by som poprosiť cenník? Ďakujem

  Natalia
  • Dobrý deň, pani Natália,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
  • Dobrý deň, potreboval by som chirurgickú extrakciu zubov č. 36 a 37. Nakoľko som pacient so silným dávivým reflexom, moja zubárka odporučila zvážiť ošetrenie v celkovej anestéze. Dnes som bol premedikovaný (Torecan, Lexaurin), napriek tomu ošetrenie nebolo úspešné. Mohol by som poprosiť cenník?

   Michal
   • Dobrý deň, pán Michal,

    ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    Petra Administrator
 • Chcem sa spýtať na cenník pre celkovú anestezu.
  Mam ist na operáciu ležiacich zubov múdrosti- dolu v ľavo a dolu v právo.
  Bol som v nemocnici v MT na kontrole a bolo mi povedané ze podobne zákroky robia iba v lokálnej anestéze a ze ma nemôžu uspať.
  Ďakujem za odpoved .
  Rado

  • Dobrý deň, pán Rado,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Iba extrakcie v celkovej anestéze neodporúčame. Na odbúranie stresu Vám pred ošetrením môžeme podať upokojujúcu tabletku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Môžem.vás poprosiť o cenník služieb.Hlavne ma zaujíma odstránenie zubného kameňa. Ďakujem

  • Dobrý deň, pani Dana,

   ďakujeme za zanechanie komentára. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň, prosím Vás aká je cena ošetrenia v celkovej anestéze. Pri prehliadke už viete povedať cenu za ošetrenie všetkých potrebných zubov? Ďakujem za odpoveď.

  Michaela
  • Dobrý deň, pani Michaela,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Presne ako píšete, pred ošetrením je potrebné absolvovať osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý pre Vás vypracuje plán ošetrenia spolu s celkovou cenou ošetrenia. Konzultácia je nezáväzná a bezplatná, hradí sa však OPG snímok.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S prianím pekného dňa
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • dobry den mala by som zaujem o cennik v celkovej narkoze dakujem

  marianna
  • Dobrý deň, pani Marianna,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň. Mám niekolko zubných kazov čiže dost niečo na vytrhnutie a blombovanie. Mohla by som vediet vas cennik dakujem.

  • Dobrý deň, pani Laura,

   na našej klinike sa vždy snažíme zuby pacienta najprv ošetrovať a zachraňovať, až keď je oprava nemožná alebo neúspešná, až vtedy pristupujeme k extrakcii a následnej implantácii zuba.
   Cenník základných ošetrení by v tejto chvíli už mal byť vo Vašej e-mailovej schránke.
   V prípade záujmu o ošetrenie je najprv potrebné absolvovať osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý pre Vás vypracuje pán ošetrenia spolu s finálnou cenou ošetrenia.
   Radi Vás objednáme – kontaktujte nás, či už e-mailom alebo telefonicky.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den, tiez mam zaujem o osetrenie v celkovej narkoze v Piestanoch /silna paradentoza/. Mozete mi prosim poslat podmienky, cennik a pripadne mozny termin?

  • Dobrý deň, pán Rasťo,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň mám záujem o ošetrenie komplet chrupu v celkovej anestéze, mohla by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka?

  Krajciova Ľubica
  • Dobrý deň, pani Ľubica,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Cenník výmeny celého zubného oblúka v celkovej anestéze sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Pekný večer prajem, mohol by som poprosit cenník? Mám niekolko kazov…takže ma zrejme čaká vrtanie/trhanie

  Miroslav
  • Dobrý deň, pán Miroslav.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník bielych plomb – kompozitov sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o ošetrenie je najprv potrebné absolvovať osobnú konzultáciu s lekárom.
   Radi vás objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
  • Dobrý deň mám záujem o ošetrenie chrupu v celkovej anestéze, mohla by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka?

   Simona
   • Dobrý deň, pani Simona,

    ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    Petra Administrator
  • dobry den. mozem vas pekne poprosit o cenik. mam velmi vela kazov a neskutocny strach. vzdy v ambulancii placem , este mi nik ani nic nerobi.

   Silvia
   • Dobrý deň, pani Silvia,

    ďakujeme za zanechanie komentáru.
    Kontaktovali sme vás e-mailom.

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    Petra Administrator
 • Dobrý deň!
  Túžim po peknom úsmeve, ale mám viacero problémov a strach z ošetrenia. Chcela by som navštevovať vašu kliniku, a preto mám pár otázok: Mám viacero kazov, chcem sa spýtať, či by bolo možné opraviť všetky naraz? Ďalej mi chýba jeden zub – vôbec mi nenarástol. Vyrástli mi všetky osmičky – je potrebné ich vytrhnúť? A posledná otázka sa týka toho, že mám predkus, kvôli čomu sa hanbím usmievať – ako sa to dá riešiť? Nakoniec by som mala záujem o bielenie zubov 😀 Prosím, mohli by ste mi poslať cenník.? Ďakujem za váš čas a odpoveď.

  • Dobrý deň, pani Erika.

   Ďakujeme za Vaše otázky.
   Pred začatím ošetrenia je potrebné absolvovať osobnú konzultáciu s lekárom – on určí, či je možné kazy opraviť naraz alebo je potrebných viacero návštev a takisto posúdi stav a uloženie osmičiek a teda či je potrebná ich extrakcia alebo nie.
   Predkus odporúčame riešiť pomocou zubného strojčeka alebo pomocou zubných koruniek. Opäť by bolo najlepšie, aby ste prišli k nám do ambulancie a prezrel Vás lekár.
   Chýbajúci zub je potrebné nahradiť implantátom. Cenník zubných implantátov ako aj všetkých ďalších predpokladaných ošetrení som Vám pred malou chvíľou zaslala e-mailom.
   Strach z ošetrenia mať nemusíte, ku každému pacientovi pristupujeme individuálne podľa jeho potrieb a pocitov z ošetrenia.
   Budeme radi, ak si u nás rezervujete termín na konzultáciu.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den, robite aj ambulantne bielenie? Ak ano, aka je cena a nejake blizsie info poprosim

  • Dobrý deň, pani Luba,

   ďakujeme za oslovenie. Áno, ambulantné bielenie zubov vykonávame na klinike v Piešťanoch. Pred bielením je potrebné absolvovať dentálnu hygienu.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň,

  poprosím Vás cenník na zubné ošetrenia kazov a pod.

  Ďakujem.

  Romana Fabianová
  • Dobrý deň, pani Romana,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Marianna – Smile Clinic

   Marianna
   • Dobry den, poslali by ste prosim aj mne cennik? Hlavne kazy ma zaujimaju… vdaka.

    Brano Slimak
    • Dobrý deň, pán Braňo,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

     S pozdravom
     Smile Clinic

     Marianna
 • Dobry den. Chcela by som sa Vas spytat, ci v celkovej anesteze zuby poopravujete, teda zubny kaz. Ako to u Vas funguje? Mam taktiez strach zo zubarskeho vysetrenie, nieto este osetrenia. Dakujem pekne

  Silvia
  • Dobrý deň, pani Silvia,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Našu odpoveď sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Petra

   Petra Administrator
 • Dobrý deň,
  nakoľko mám panický strach zo zubného ošetrenia a už aj napísať Vám ma stálo veľa úsilia, mám záujem o ošetrenie v celkovej anestézii. Asi to znie smiešne na môj vek ale proste idem odpadnúť zo strachu. Neviem to nijako riešiť len tou anestézou. Mám zlomený zub jednu stoličku v dolnej časti a chcel by som si dať očistiť chrup od zubného kameňa. Mám aj paradentózu.
  Viete mi prosím Vás pomôcť s tým mojim strachom?
  Viete mi poslať ceny a info ohľadom tej narkózy čo a ako.

  Ďakujem Vám veľmi.

  • Dobrý deň, pán Peter,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň.

  Pod korunkami sa mi pokazilo vsetkych 6 prednych zubov. Mam len korene. Prosím o informáciu, kolko by stalo vytrhnutie tychto korenov v anestezii. Mam neskutocny strach, nakolko som uz absolvovala dve operacie prednych zubov.-

  Daša Hujová
  • Dobrý deň, pani Daša.

   K všetkým našim pacientom pristupujeme podľa ich potrieb a pocitov z ošetrenia. Pred Vašim ošetrením je potrebná osobná konzultácia s chirurgom. V prípade záujmu Vás radi objednáme.
   Našu odpoveď nájdete aj vo Vašej e-mailovej schránke.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den kolko stoji vytrhnutie jednej stolicky konkretne pravej hornej sestky v celkovej anesteze?

  Mária
  • Dobrý deň, pani Mária.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň, nakoľko mám panický strach zo zubného ošetrenia, už aj napísať Vám ma stálo veľa úsilia, mám záujem o ošetrenie v celkovej anestézii. Mám kaz asi na každom zube, tiež mám veľmi citlivé krčky zubov, preto Vás prosím o zaslanie cenníka,aby som sa vedela zhruba orientovať a neskôr objednať na Vašej klinike Vopred Vám ďakujem.

  Alzbeta
  • Dobrý deň, pani Alžbeta.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic – Petra

   Petra Administrator
 • Dobrý den ja by som sa potreboval informovat na cenu zakroku co spociva

  4ks mini implantatov
  vyroba spodnej zubnej protézy
  Nasadenie a podobne
  ďakujem

  Radoslav
  • Dobrý deň, pán Radoslav.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Miniimplantáty na našej klinike nerobíme.
   Kolegyňa Vám zaslala viac informácií o našich službách do e-mailu.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobry vecer prosim vas kolko by stala celkova anesteza a vytrhnutie troch zubou nakolko dnes mi nemohli vytrhnut stolicku koli bolesti aj napriek trom injekciam rozmyslam nad touto moznostou dakujem Slizova

  • Dobrý deň, pani Mária.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý večer, poprosím vás cenník 🙂

  Júlia Viktória
  • Dobrý deň, pani Júlia.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň.
  Môžem sa spýtať na cenník ošetrení v celkovej anestéze?

 • Dobrý deň.
  Môžem sa spýtať na cenník ošetrenia v celkovej anestéze?
  Ďakujem

  • Dobrý deň, pani Mirka.

   Ďakujeme za Váš komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň prajem môžete mi poslať cenník služieb ďakujem

  Patrik
  • Dobrý deň, pán Patrik.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, koľko by ma vyšlo vytrhnutie predného horného zubu a nasadenie nového implantátu v celkovej anestéze? Dalo by sa to vôbec? Predný zub mám menší a po odobraní nervu mi celý sčernal. Ďakujem za odpoveď

  Veronika
  • Dobrý deň, pani Veronika.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobry vecer, rada by som sa informovala o vasom cenniku nakolko mam panicky strach zo zubarov a 3 roky som zanedbavala preventivnu prehliadku. Problem je ze mi zacali rast dolne osmicky a pravu stranu mam od 5 az po 7 citlivu aj na vodu. Ako som uz spominala kedze sa bojim potrebovala by som vysetrenie v anesteze. Vopred dakujem.

  Daniela
  • Dobrý deň, pani Daniela.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň želám,
  Mám taký problém. Ešte minulý rok mi môj zubár povedal, že všetky osmičky treba dať von lebo
  a) tlačia na ostatné zuby a tie sa mi začali kriviť, vyzerá to otrasne!
  b) práve včera som si našla kráter v jednej osmičke vľavo dole,čo mi zubár aj predpovedal.

  Ale môj problém je ten, že mám panický strach zo zubára a čohokoľvek, čo mi chce robiť.
  A moja otázka je, ako to je u vas s trhanim zubov v celkovej anestéze?

  (A cenník služieb a podobne, nech viem na čo sa nachystať.)

  Silvia
  • Dobrý deň, pani Silvia.
   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
  • Dobrý deň prosím Vás aj ja by som chcela odpoveď na presne čo sa pytala pani

   Nikola
   • Dobrý deň, pani Nikola.

    Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

    S pozdravom

    Smile Clinic

    admin Administrator
 • Dobrý deň. Mala by som záujem o ošetrenie zubov v celkovej anestéze nakoľko mám strach zo zubárou (nepríjemný prístup a vyvŕtanie nesprávneho zubu..). Mám 3 kazy a jeden zub zlomený a ten mi spôsobuje bolesť. Chcela by som vás poprosiť o zaslanie cenníka. Ošetrenie v Piešťanoch. Ďakujem vam za skorú odpoveď

  Marianna
  • Dobrý deň, pani Marianna.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den mam zloneny zub, uz mi opucha aj lice a boli to. Ale mam strach z navstevy zubara a hlavne trhania zuba ktore bude urccite bolestive. Preto sa chcem spytat ci pri lokalnej anestezii nebudem nic citit alebo ako to funguje, je to lepsie ako injekcia? Este poprosim aj cennik Dakujem

  Monika
 • Dobrý deň,
  koľko zubov môže byť vytrhnutých naraz?
  Ktorý lekár robí ošetrenie implantátmi + trhanie?
  Ďakujem.
  S pozdravom Lukas.

  Lukáš
  • Dobrý deň, Lukáš.

   Počet extrahovaných zubov počas jedného sedenia nie je obmedzený.
   Extrakcie vykonávajú viacerí lekári, záleží od toho, či máte záujem o extrakciu na klinike v Bratislave alebo v Piešťanoch.
   Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár: https://smileclinic.sk/kontakt/

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, nakoľko mám panický strach zo zubného ošetrenia, už aj napísať Vám ma stálo veľa úsilia, mám záujem o ošetrenie v celkovej anestézii. Mám kaz asi na každom zube, tiež mám veľmi citlivé krčky zubov, preto Vás prosím o zaslanie cenníka,aby som sa vedela zhruba orientovať a neskôr objednať na Vašej klinike v Piešťanoch. Vopred Vám ďakujem a zostávam s pozdravom.

 • Dobry den.dcere vyberali spodne zuby mudrosti v lok.anesteze ktora nezabrala koli zapalu.kolko by stalo vybratie dvoch vrchnych z.mudrosti ktore rastu krivo a uz ju pobolievaju. Poprosim cenu s celkovou anesteziou. Dakujem

  Maria Cangarova
  • Dobrý deň, pani Mária.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Našu odpoveď sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobry vecer Poprosila by som zaslat cenovu ponuku. Mam zlomeny predny zub a rada by som si ho dala spravit v celkovej anesteze ak by to bolo mozne. Dakujem

  Silvia
  • Dobrý deň,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Celková anestéza sa robí len pri veľkých chirurgických zákrokoch. Odporúčame opravu zuba v lokálnej anestéze.

   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den, mozem Vas poprosit o zaslanie cennika? Dakujem.

  • Dobrý deň Marta,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
  • Môžem poprostiť o cenník ošetrenia v celkovej anestéze ?

   Terezia
   • Dobrý deň, pani Terezia.

    Ďakujeme za Váš komentár, kontaktovali sme Vás e-mailom.

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    Petra Administrator
 • Dobrý deň,chcem sa informovať,či je možné spraviť v narkóze dentálnu hygienu a zároveň opraviť prípadné kazy?A tiež či sú nejaké obmedzenia pre narkózu.A poprosím cenník.Vďaka Marcela

  Marcela Levčíková
  • Dobrý deň Marcela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry, 9 rokov som mala strojček na zuby, kdd mi ho dali dolu, zuby sa mi začali radikalne kaziť. Asi 5 zubov mam zapálených, dokonca predný mi museli vytrhnúť, v 19 rokoch to je až prehnane strašná predstava. Momentálne hľadám nového zubára, len mam Obrovský strach z ošetrenia. Všetko má boli dokonca pri jedení ci umývaní zubov. Preto vás chcem poprosiť o zaslanie cenovej ponuky alebo nejakej rady vďaka.

  Michaella
  • Dobrý deň,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Odporúčame návštevu na klinike na určenie plánu ošetrenia a cenovú kalkuláciu.

   Ak by ste mali záujem informujte nás.
   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den, zaujali ma tieto info o bezbolestnom osetreni zubov. Ak je to mozne, poprosil by som Vas o zaslanie cennika Vasich sluzieb. Vopred dakujem

  Lubomir Svarc
  • Dobrý deň Ľubomír,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Chcela by som sa informovať či ošetrujete aj detských pacientov? Môj 10 ročný syn má obrovský strach od zubárov a veľmi pokazené zuby. Rozmýšlame nad narkózou . Ošetrujete v narkóze aj deti? Ďakujem za odpoveď . Zuzana

  Zuzana
  • Dobrý deň Zuzana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň
  Môžem poprosiť o zaslaní cenníka ak by som chcela si dať spraviť zuby pod narkozu
  Ďakujem

  • Dobrý deň Jana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
  • Dobrý deň. Moj 6,5 ročný syn ma strach zo zubarov a hrozne ho napína pri každom dotyku ust. Na ľavej strane ma 1 kaz ktorý mu robili pred týždňom opuchlo mu celé líčko vtedy, zubarka mu to vyvrtala ale nedokončila to lebo hrozne ho to bolelo a hybal sa. Teraz sa mi zda ze to licko mu zas opucha mohli by ste mi poslat prosim ceniik ďakujem.

   Dičerová
   • Dobrý deň pani Dičerová,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň,
  chcela by som sa informovať ohľadom bezbolestného ošetrenia zubov. Mám zo zubárov dosť strach a teda z toho dôvodu som ho nenavštívila už moc dlho čo sa podpísalo pod stav môjho chrupu. Konečne som našla odvahu a chcela by som sa dať objednať na vyšetrenie, keďže som našla ambulanciu kde to robíte aj pod anestézou.

  Katarína Karvaiová
  • Dobrý deň Katarína,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Chcel by som sa informovat ohladne opravenia vsetkych zubov a kazov v celkovej anestezii .Chcelq by som.aj novy horny chrup kolko by to stalo ? Dakujem za odpoved

  Katarìna
 • Dobrý večer prosim o zaslanie cennika.Dakujem

  Katarìna
  • Dobrý deň Katarína,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý večer chcem sa opytat na cenu noveho horneho chrupu .Za odpoved vopred Dakujem

  Katarìna
  • Dobrý deň Katarína,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry deň, poprosila by som cennik ..chcela by som si dat opravit paz kazov a asi vytrhnut dva zuby mudrositi..v celkovej anestezii.dakujem

  Michaela
  • Dobrý deň Michaela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • dobry den prosim ja by som chcea dat zubky von lebo su bolave ale skusenosti mam zle tak že celkovej uspatie dakujem

    magdalena michalickova
    • Dobrý deň Magdaléna,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry den,
  Chcel by som sa informovat ohladne opravenia vsetkych zubov a kazov v celkovej anestezii. Chcel by som vediet priebeh a aj ceny. Dakujem velmi pekne

  • Dobrý deň Peter,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Potreboval by som urobiť niekoľko zubov hore aj dole no tri su úplne zlomené preto má zaujíma hlavne zákrok v celkovej anestéze. Poprosil by som nejaké info a orientačný cennik. Dakujem

  • Dobrý deň Peter,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobrý deň chcem sa spýtať chcela bi som si dať opraviť zuby ale nám obrovský strach s inekcie dá sa aj uspať a tak mi tie zuby vitrhnut? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

    Simona
    • Dobrý deň Simona,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry den! Mozem poprosit cenîk?

  Dunai Vavrinec
  • Dobrý deň,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, mám veľkú fobiu zo zubárov, preto by bola pre mňa celková anestézia najlepšie riešenie. Mám zlomených pár zubov. Prosím vás o cenník. Ďakujem

  Kristína
  • Dobrý deň Kristína,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
  • Dobry den,poprosila by som cennik hlavne mi ide o cennik a anestezie

   • Dobrý deň Lucia,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
    V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Zdravým Vás,

  Poprosím info, Chcem si dať u Vás opraviť 3 predné horné zuby v celkovej anestéze. . Mozem Vás poprosiť o cennik? A aký je presný postup?

  Šplháček Peter
  • Dobrý deň Peter,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Chcem sa informovať na cenník ošetrenia zubov v úplnej anestézii a chcel by som vedieť ako to presne prebieha y vás a aké sú čakacie lehoty na termín daného zákroku. Ďakujem pekne za vašu odpoveď. S pozdravom Gabriel Réső.

  Gabriel Réső
  • Dobrý deň Gabriel,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobry den poprosim by som aj ja na email informaci ako pan Gabriel mal by som tiez zaujem o osetrenie v uplnej anesteze dakujem

    Vladimir
    • Dobrý deň Vladimír,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry vecer. Rada by som sa informovala o cene pri celkovej narkoze a oprave zubov. Cca 3 male kazy, predne dva zo zadu tiez kaz ale jeden z nich ide trochu do kriva( tlaci do vedlajsieho) a dalsi predny sa mi zlomil, mala som ho opravovany tym ze polovicu som mala prirabanu a ostatok mojho zubu sa mi odlomil. Poprosila by som orientacnu cenu, mala by som vazny zaujem kedze sa veeeeeelmi bojim zubarov. Dakujem za odpoved

  Gabriela
  • Dobrý deň Gabriela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Mozem poprosit cenik .Dakujem

  Zuzana
  • Dobrý deň Zuzana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobry den, keďže mam paniku zo zubára, tak by ma zaujímal cenník ošetrenia počas uspatia. Ďakujem za odpoved

    • Dobrý deň Katka,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
   • dobry den ja bych rada dala zubky von pretože su uz zle v celkovej anestie

    magdalena michalickova
 • Dobry den,
  Robite aj chirurgicku extrakciu zubov mudrosti v celkovej anesteze? Mozem poprosit cennik, dakujem

 • Dobry den, viete chirurgicky odstranit zuby mudrosti v celkovej anesteze? Mozem vas poprosit o cennik? Dakujem

  • Dobrý deň Dana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, chcel by som vás opýtať koľko zubov naraz by sa dalo spraviť pri narkóze a ak vás môžem poprosiť o cenník. Vopred Ďakujem

  • Dobrý deň,

   Počas 5 hodinovej narkózy je možné ošetrenie aj všetkých zubov ak to je potrebné. Viac by sme vám vedeli povedať pri osobnej návšteve na klinike.

   Cenník sme vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
   • Dobry den mohla by som poprosit cennik.Dakujem

    Dominika
   • Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať či by ste mi mohli poslať cenník keď by som chcel celkovú narkozu.

    Ďakujem

    Daniel Šugár
    • Dobrý deň Daniel,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry den,

  ak by som chcel celkovu anestezu a mam zhruba 14 kazov dalo by sa to uskutocnit na jedno uspanie alebo nie? A samozrejme aj cennik by som Vas poprosil. Dakujem

  • Dobrý den,
   chcela by som sa opýtat či vykonávate zákroky aj u malých deti okolo 6 rokov,malý má strach a potrebovali by sme spravit asi 3 zubky mliečne vytrhnut a jeden bud blomba ale po dohovore, kolko by nás to asi stálo??? A aký najskorší termin nám viete poskytnut???
   Ďakujem

   • Dobrý deň Ivana,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
  • Dobrý deň Jakub,

   ďakujeme za komentár.
   Je možné ošetrenie všetkých kazov pod narkózov.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobrý deň, aj ja by som mala záujem o cenník. ďakujem

    Monika
    • Dobrý deň Monika,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Môžem.vas poprosiť o cenník služieb. Ďakujem.

  Martin
  • Dobrý deň Martin,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,

  rada by som poprosila o cenník zákroku v celkovej anestéze.

  Ďakujem

  Adriana
  • Dobrý deň Adriana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, aj ja Vás poprosím o cenník 🙂

  Nicola
  • Dobrý deň Nicola,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,poprosím cenník 🙂 ďakujem Vám veľmi pekne 🙂

  • Dobrý deň Jan,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,

  mala by som záujem o ošetrenie chrupu v narkóze, chcela by som Výs poprosiť o cenník. Ďakujem

  Michaela
  • Dobrý deň Michaela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,

  je potrebne ku Vam preniest celu dokumentaciu od povodneho zubara, alebo je mozne prist len na jeden zakrok do vasej orginacie? Mohli by ste mi poskytnut cennik ?

  Dakujem pekne.

  magdalena
  • Dobrý deň Magdaléna,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   Dokumentácia od predošlého lekára nie je potrebná.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • dobry den, poprosim cennik. dakujem

  jana vránová
  • Dobrý deň Jana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, poprosila by som cenník a chcela by som opýtať či náhodou neberiet pacientov aj cez víkend? Ďakujem.

  Veronika
  • Dobrý deň Veronika,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.
   Cez víkendy a sviatky je klinika zatvorená.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,
  Poprosila by som o zaslanie cenníku.
  Vopred ďakujem pekne

  Michaela
  • Dobrý deň Michaela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, prosím o zaslanie cenníka, vopred ďakujem.

  Štefan
  • Dobrý deň Štefan,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň

  Prosím o zaslanie cenníka. Ďakujem Petríková

  Monika Petríková
  • Dobrý deň Monika,

   ďakujeme za komentár.
   Potrebná je osobná konzultácia s lekárom, aby Vám vedel navrhnúť možné ošetrenie.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • dobry den ja sa chcem spytat na vytrhnutie vsetkych zubov pri celkovej anesteze a nasledne dat protezu. po akom case je to mozne? a kolko asi trva vytrhnutie vsetkych zubov?

  monika
  • Dobrý deň Monika,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Na našej klinike sa zaoberáme náhradou chrupu pomocou zubných implantátov a fixných mostíkov. Počas celkovej narkóze na klinike je možné extrahovať chrup a zaviesť zubné implantáty. Na zavedené implantáty sa nasadí dočasný mostík.
   Cenu za takéto ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Mohli by ste mi zaslať cenník, poprípade cenu za vytrhané všetkých zubov a náhradu v anestéze. Dakujem

    • Dobrý deň Petra,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Zdravim, zaslali by ste mi cenník.

  Dominik
  • Dobrý deň Dominik,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • dobrý deň
  Mohla by som poprosiť cenník ?
  Dakujem

  Csilla Pintér
  • Dobrý deň Csilla,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o konzultáciu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den, mohli by ste mi prisim poslat cennik? Dakujem

  Vladimir
  • Dobrý deň Vladimír,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o konzultáciu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, mohla by som poprosiť cenník. Mám štyri korene na vytrhnutie a strašný strach zo zubára. Ďakujem.

  Zuzana Taška
  • Dobrý deň Zuzana,

   Ďakujeme Vám, že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme Vám zaslali na váš e-mail.

   Ak by ste mali záujem o konzultáciu dajte nám vedieť.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • dobrý deň mohol by som poprosiť cenník?

  • Dobrý deň Ján,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobry den mam paniku zo zubarov poprosim cennik

  Monika
  • Dobrý deň Monika,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den, mozem poprosit cennik?Dakujem

  • Dobrý deň Lenka,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
  • Dobrý deň,mohla by som poprosit cenník vašich služieb ?

   Jozefína
   • Dobrý deň Jozefína,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,mohla by som poprosit cenník vašich služieb ?

  Ďakujem

  Martina
  • Dobrý deň Martina,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý den, mozem poziadat o cennik?

  Frantisek
  • Dobrý deň František,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • dobry den mohol by som vas poprosit cennik dakujem

  • Dobrý deň Roderik,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň môžem poprosit cenník? ďakujem

  • Dobrý deň Ján,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,

  mohol by som Vás poprosiť o cenník?

  Ďakujem veľmi pekne.

  Lukáš
  • Dobrý deň Lukáš,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín na konzultáciu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Mohla by som poprosiť cenník ? Dakujem !

  Veronika
  • Dobrý deň Veronika,

   ďakujem za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,
  chcela by som sa spytat, mate skusenosti resp. osetrujete aj detskych „problemovych“ pacientov?
  Vopred dakujem za odpoved

  Magdalena Ouled Salem
  • Dobrý deň Magdalena,

   ďakujem za komentár.
   Naša klinika sa špecializuje hlavne na ošetrenie dospelých pacientov.
   Ak samozrejme dieťa spolupracuje radi ho ošetríme. V mnohých prípadoch ale dieťa nespolupracuje čo je prirodzená vec.
   Vtedy odporúčame rodičom, aby sa obrátili na špecializovanú detskú kliniku, kde pracujú detský lekári a tím, a kde klinika je prispôsobená detskému pacientovi.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,

  Poprosil by som Vas o cennik, dakujem.

  • Dobrý deň Jozef,

   ďakujem za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den , možem poprosit cenník? Dakujem

  • Dobrý deň Erik,

   ďakujem za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • poprosim cennik

  • Dobrý deň Jana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Mozem poprosit o zaslanie cennika?

  Martin
  • Dobrý deň Martin,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Zdravim, mozem Vas poprosit o zaslanie cennika? Dakujem.

  Martin
  • Dobrý deň Martin,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Ak by ste mali záujem o termín konzultácie kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň.Mohla by som Vas pekne poprosit o poslanie Vášho cenniku.A ešte jedna otazočka stači ak sa u Vas zastavim osobne alebo sa musim Vopred objednat.?

  Monika
  • Dobrý deň Monika,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Ak by ste mali záujem o termín konzultácie kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den , možem poprosit cenník? Dakujem pekne

  Alžbeta
  • Dobrý deň Alžbeta,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Ak by ste mali záujem o termín konzultácie kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den. Mozem poprosit o zaslatie cennika?
  Dakujem

  Nikola
  • Dobrý deň Nikola,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Chcel by som Vás požiadať o cenník. Taktiež sa chcem opýtať či je možné prísť na prehliadku už budúci týždeň. Ďakujem za skorú odpoveď.

  Martin
 • Dobrý deň,

  chcela by som sa spýtať či by bola možnosť okamžitého ošetrenia, a poprosila by som o zaslanie cenníka.
  Ďakujem.

  Rebecca
 • Dobry den, mohal by som vas poprosit o zaslanie cennika vykonov?
  Dakujem velmi pekne a prajem pekny den
  Lucia

  • Dobrý deň Lucia,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň poprosím zaslať cenník ďakujem

  Martin
  • Dobrý deň Martin,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, u 2,5 ročnej dcérky potrebujeme ošetrenie v analgosedácii..Robíte prosím aj takýto výkon.Celkovú narkózu nechceme.Ďakujem za odpoveď. Zároveň Vás poprosím o nacenenie tohto zákroku. Katarína

  Katarína
  • Dobrý deň Katarína,

   naša klinika sa špecializuje hlavne na ošetrenie dospelých pacientov.
   Odporúčame sa obrátiť na špecializovanú detskú kliniku, kde pracujú detský lekári a tím, a kde klinika je prispôsobená detskému pacientovi.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry vecer mohla by som poprosit vas cennik na veronika13597@azet.sk. vopred dakuje.

  Veronika
  • Dobrý deň Veronika,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý večer. Poprosila by som cenník. Mám 7 ročnú dcérku a veľmi sa bojí, chcela by som vedieť cenu celkovej anestézy. Ďakujem.

  Margita
  • Dobrý deň Margita,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Cena za celkovú narkózu je 200 Eur za prvú hodinu a 120 Eur za každú ďalšiu hodinu. Je potrebná konzultácia na klinike na vypracovanie plánu ošetrenia v celkovej anestéze.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Poprosím o zaslanie cenníku na email laura.kociskova@gmail.com . Ďakujem 🙂

  • Dobrý deň Laura,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň chcel by som vedieť aký máte cennik ďakujem

  • Dobrý deň pán Stano,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobrí ďeň. Mohol by som poprosiť váš ceník? Ďakujem

    Radovan
    • Dobrý deň Radovan,

     Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

     Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň.
  Poprosila by som vás o zaslanie cenníka. Rada by ma zaujímala najmä cena celkovej anestézie plus vytrhnutie zubov osmičiek. Ďakujem.

  Simona
  • Dobrý deň p.Simona,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den.

  Mam 6 rocneho syna,ktory ma fobiu zo zubarov a ma kaz. no nechce si dat vrtat zuby. Mozte mi , pls, zaslat cennik osetrenia zubov?
  Dakujem.

  Jozef Lopos
  • Dobrý deň pán Jozef,

   ďakujeme Vám za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň, mohla by som poprosiť o cenník? ďakujem

  • Dobrý deň pani Iveta,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobry vecer kcem sa infornovat na cenik a komplet vysetrenie?

    Helena
    • Dobrý deň Helena,

     Ďakujeme vám za váš komentár.
     Platby za ošetrenie pomocou splátok neponúkame.
     Cenník za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň mohla by som vás poprosiť o zaslanie cenníka? Ďakujem veľmi pekne

  Kristína
 • Dobrý den chcem sa spytat.Mám v katastrofálnom stave zuby a z detstva fóbiu zo zubárov dá sa v celkovej anasteze vytrhať vsetky zuby a nasadiť protézy?A kolko by to stalo komplet cele?Vopred velmi pekne dakujem.

  • Dobrý deň pani Petra,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobry den, tiez by som mala zaujem o kompletne vythrnutie vsetkych zubov a nasledne zavedenie protezy. Mozem poprosit o cennik? Dakujem.

    • Dobrý deň Rika,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • mala by som záujem o cenník 🙂

  viktoria
  • Dobrý deň p.Viktoria,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobrý deň poprosila by som cenník
    Ďakujem

    Audaall
    • Dobrý deň pani Audaall,

     cenník sme Vám zaslali na e-mail.
     Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň. Mohol by som poprosiť o zaslanie cenníka? Zuby nemám v najlepšom stave a chcel by som to zmeniť, ale mám panický strach zo zubárov. Ďakujem!

  Alexander
  • Dobrý deň p.Alexander,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,

  poprosila by som o zaslanie cenníka

  ďakujem

  • Dobrý deň p. Anna,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, mám23 rokov..a mám panický strach zo zubára…zubár mi zle vytrhol zub a nezachoval sa tak ako mal…hovorila som mu ze ma strasne boli zub a on mi dal injekciu ale nepomohla mi a aj tak mi vytrhol zub aj ked som to citila..a trpela…plakala som pri tom…a mám dost zle zuby a chcela by som podstupit operaciu s celkovou narkozov…a tieto zuby si chcem dat vytrhnut. Mohlo by ste mi poslat cennik aj s celkovou narkozou …Ďakujem
  Bianka

  Bianka
  • Dobrý deň pani Bianka,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,

  poprosil by som celkovy cennik aj uplnou anesteziou.

  Dakujem

 • Dobrý deň, mohli by ste mi poslať cenník vytrhnutia zvyškou zubov mudrosti a prípadne ošetrenie zubov bezbolestnou cestou. dakujem

 • Dobrý deň,
  môžem Vás poprosiť o zaslanie cenníka aj s celkovou anestéziou?

  Ďakujem pekne.

  Veronika
  • Dobrý deň Veronika,

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
  • Dobrý deň mohli by ste mi poslať cenník aj s celkovou amesteziou.Dakujem

   • Dobrý deň pani Jana,

    Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

    V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň mohol by som vás aj ja poprosiť O zaslanie cenníka pod celkovou anestéziu

  Andrej
 • Dobrý večer poprosila by som cenník ďakujem

 • Dobrý deň,prosim o zaslanie cennika.
  Dakujem

  • Dobrý deň pán Peter,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, môžem poprosiť o zaslanie cennika? Ďakujem

  • Dobrý deň pán Ivo,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry deňmohla by som vas poprosit zaslat cennik Ďakujem

  Valová
  • Dobrý deň p. Valová,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • dobry den….Mam 6rocneho syna a bolia ho zuby na obydvoch stranach a uz mu aj puklik na dasnach,,,a boli sme uz aj na pohotovosti a u jeho zubarky,…ale nechce otvorit usta bo sa boji rozplace sa a nepohnete s nim….ja by som ho checla dat uspat a aby tak mu urobili zubky…..ako by som mala postupovat….a ake vysetrenie potrebujeme na to aby ho uspali pod narkozou…

  alidzi
  • Dobrý deň,

   ďakujeme za komentár.
   Potrebná je osobná konzultácia s našim lekárom a predoperačné vyšetrenia.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Pekny vecer. potrebujem vytrhnut dve horne zuby mudrosti.mohli by stte mi poslat cennik kolko by ma to stalo v celkovej anesteze? za co vsetko budem platit a kolko? a co vsetko to obnasa pred a po? dakujem

  Nikoleta
  • este by som sa chcela opytat ci sa v anesteze moze robit viac ukolov.napr.vyrhnut tie dve zuby a este odstranit zubny kamen?a casovo by tto kolko trvalo?

   Nikoleta
   • Dobrý deň,

    V celkovej anestéze je možné vykonať viac ošetrení.

    na vypracovanie plánu ošetrenia je potrebná osobná návšteva na klinike.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Alzbeta Administrator
  • Dobrý deň p. Nikoleta,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry vecer,mozem poprosit o zaslanie cennika…dakujem

  Monika
  • Dobrý deň p.Monika,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den , možem poprosit cenník? Dakujem pekne

  Viktor
  • Dobrý deň p.Viktor,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Prosim tiez o zaslanie cennika… Potrebujem vytrhat vsetky stolicky v celkovej anesteze. Dakujem 🙂

  • Dobrý deň Petra,

   cenník sme Vám poslali na Váš email.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,

  premyslam nad zubnou klinikou, mohli by ste mi prosim zaslat Vas cennik?

  Dakujem pekne

  Dominik
  • Dobrý deň p.Denisa,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vás zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,
  Mohla by som vas poprosiť o zaslanie cenníka na email?
  Ďakujem

  Lucia Šestáková
  • Dobrý deň p.Šestáková

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry večer môžem sa opytat kolķo stoji kompletny chrup aj spodok aj vrch .ďakujem

  • Dobrý deň p.Andrea,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
  • Prosím vás môžem vedieť koľko stojí celý chrup vrch aj spodok?

   • Dobrý deň p.Kata,

    ďakujeme za komentár.
    Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň poprosím o zaslanie cenníka potreboval by som urobiť 2 zuby a po zlej skúsenosti by som sa nechal radšej uspať.dakujem

  • Dobrý deň p.Jaro,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň chcem vás poprosiť o zaslanie cenníka v anestézii.mam aj teraz môžete mentálne bolesti a po nie dobrých skúsenostiach by som to chcel urobiť tak že má uspite.dakujem za informácie

 • Mohli by ste mi prosím zaslať cenník?
  mám dosť pokazené zuby a strašne veľa sivých blômb
  dá sa spraviť rontgén alebo niečo podobné aby ste mi našli všetky kazy?

  • Dobrý deň Peter,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Na základe OPG snímku by sme vám mohli poskytnúť informácie o stave vášho chrupu.
   Mali by ste záujem o konzultáciu na klinike v Bratislave alebo v Piešťanoch?

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Poprosim o zaslanie cennika

  Michal
  • Dobrý deň p.Michal,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry vecer.Poprosim vas o zaslanie cennika

  • Dobrý deň p.Nikol

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry vecer.Poprosim vas o zaslanie cennika 🙂

  • Dobrý deň Maria,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobry den,mohli by ste mi poslat Vas cennik?

    Monika
    • Dobrý deň p.Alžbeta,

     Ďakujeme vám za komentár.

     Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
     V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry den!
  Chcem sa spytat, kolko orientacne stoji oprava zubov v spanku a ci sa to vobec da. Mam strasny strach zo zubarov nakolko mam zle skusenosti. A dalsia otazka co sa da robit, ked sami zuby rozpadaju? Ako sa to da riesit. Ako to u vas funguje? Uz len napis stomatolog mi nahana hrozu. Dakujem a prajem krasny zvysok dna.

  • Dobrý deň Marek,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Ošetrenie v celkovej narkóze je možné, bude potrebná konzultácia na klinike na určenie plánu ošetrenia a cenovú kalkuláciu.
   V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Nebojím sa zubára, ani ihly, ale dnes mi môj zubár chcel obrúsiť zub pre následné nasadenie koruny, a pred tým mi nasadiť to zariadenie s tou plastelínou a v tom momente som si to musel vybrať, ináž by som bol vyvracal všetko. Mám už 55 rokov, takže asi sa to už u mňa nezmení, a pretože mám pár chýbajúcich zubov, čo mi vadí, Chcel by som sa spýtať, či sa tá vzorka nedá urobiť v narkóze?

  Ondrej Udvardi
  • Dobrý deň,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Zrejme máte zvýšený dávivý reflex.
   Nie je však možné takéto rýchle procedúry robiť v celkovej narkóze. Je tu ešte možnosť zhotovenia korunky bez potreby zhotovovania odtlačkov CEREC systémom. Je to vlastne digitálny spôsob vyhotovenia koruniek.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň mám strašný strach zo zubárov a mám pokazené predné horné zuby keby som si chcela dať spraviť celý vrch pod celou narkozou koľko by ma to stálo dakujem

  Stanka
  • Dobrý deň p. Stanka,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry vecer mam strasnu bolest zubu 🙁 arad by som ho vytrhol , podnarkozou , viete mi povedat kedy by bol nejaky volny termin a aka by bola cena , dakujem .

  Filip Luley
  • Dobrý deň Filip,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Extrakciu zuba odporúčame v lokálnej anestéze. Extrakcia jedného zuba v celkovej narkóze neodporúčame.

   Ak by ste mali záujem o termín dajte nám vedieť.
   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den.poprosim zaslat cennik dakujem

  melinda kadarova
  • Dobrý deň p.Melinda,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, môžem vás poprosiť o zaslanie cenníka? Ďakujem!

  • Dobrý deň p. Katarína,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den.
  Kedze ma zaujal clanok vyssie a mam dentofobiu a tim padom aj chrup v takom stave.(kedze idem na pohotovost iba vytrhnut kvoli dvojtyzdnovej bolesti) chcem poprosit o zaslanie cennika.
  Uz aj pri tomto sa zacinam potit……

  • Dobrý deň p. Roman,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň môžem vás pekne poprosit o cenniku ?dakujem moc

  • Dobrý deň p. Irena,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, mohol by som poprosiť o zaslanie cenníka ? Ďakujem

  František Balún
  • Dobrý deň p.František,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den, mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all on four s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti aj s celkovou anestezou? Dakujem

  • Dobrý deň p.Ervín,

   ďakujem Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdrav Smile Clinic

   Marianna
 • Prosim o zaslanie cennika. Dakujem

  Dominika
  • Dobrý deň p. Dominika,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dory den. nakolko som pocul len same odporucenia na vasu kliniku chcel by som poprosit o zaslanie kompletneho cennika.
  Ďakujem.

  • Dobrý deň p. Peter,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobry vecer mozte poslat aj mne cennik? Dakujem

    • Dobrý deň p. Ľuba,

     ďakujeme Vám za komentár.
     Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň mohol by som vás poprosiť o zaslanie cenníka? Ďakujem.

  Tomáš Greksa
  • Dobrý deň p. Greksa,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň chcel by som Váš poprosiť o kompletný cenník služieb.Ďakujem.

 • dobry den .Volam sa Martina Dankova a mam panicky strach stomatologického ho vysetrenia je mozne lokal-nu anestezie ci je to bez pecne Ci ni tak sa boji AZ moc Ci sa prebudim k životu ci ano alelo nie k životu .Vopred Dakujem Dankova

  martina
  • Dobrý deň p.Martina,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Poskytujeme ošetrenie v celkovej anestézii pre pacientov, ktorí majú veľký strach a čaká ich časovo náročný stomatologický zákrok.
   Skúsený anestéziológ s dlhoročnou praxou sa postará o priebeh tohto ošetrenia.
   V prípade záujmu je potrebná osobná konzultácia s našim zubným lekárom.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • prosim o zaslanie cenníka … ďakujem

  • Dobrý deň Lucia,

   ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Môžem poprosiť cenník ?

    Ľubka
    • Dobrý deň p. Ľubka,

     ďakujeme Vám za komentár.
     Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobry vecer mozem poprosit cennik

  Veronik
 • Dobrý deň chcel by som Váš poprosiť o cenník služieb mal by som záujem o viac zákrokov naraz v celkovej anestézií bolo by to možné?

  Miroslav
  • Dobrý deň p.Miroslav,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   Je potrebná osobná konzultácia na klinike.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Mozem vás poprosiť o cenník? Ďakujem.

  Martin
  • Dobrý deň,

   ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,

  mohla by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka ?

  Ďakujem.

  Mária
  • Dobrý deň Mária,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
   • Dobry den mohli by ste mi poslat cennik??

    Denisa
    • Dobrý deň p.Denisa,

     kompletný cenník sme Vám zaslali na e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
   • Dobrý deň mohla by som vás aj ja poprosiť O zaslanie cenníka pod celkovou anestéziu A odporúčaním od svojej zubnej lekárky ktorá mi to odporúča.. Ďakujem

    Miroslava
    • Dobrý deň p.Miroslava,

     kompletný cenník sme Vám zaslali na e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobrý deň chcela by som vás poprosiť o cenník ďakujem krásne

  • Dobrý deň Petra,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň mohol by som vás poprosiť o zaslanie cenníka? Ďakujem.

  Norbert
  • Dobrý deň p.Norbert,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás v prípade záujmu o termín na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
   • Dobry den aj ja vas poprosim zaslat cennik mam dva zuby mudrosti dolne ktore potrebujem vytrhnut ale v celkovej narkoze mam strach zo zubarov a injekciam neverim po bolestiach ktore som zazila pri vytrhavani hornych zubov mudrosti.

    Michaela
    • Dobrý deň Michaela,

     Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

     Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
     • Dobrý deň, môžem vás poprosiť o zaslanie cenníka? Ďakujem!

      Barbora
 • Mozem poprosit cennik? Mam velky strach zo zubarou uz od malicka a uz ma dost dlho bolia zuby

  • Dobrý deň p.Veronika,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň,poprosil by som vás o zaslanie cennika vzhľadom na to,že mám obrovský strach u zubára a potrebujem nutné opravit (nahradit)asi 6 zubov v úplnej narkóze. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

  Orban Filip
  • Dobrý deň p.Filip

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade nejakých otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobrý deň! Môžem poprosiť o zaslanie cennika?chcela by som si dať vytrhnúť stoličky v narkóze nakoľko mám panický strach z trvania.Veľmi pekne ďakujem

    • Dobrý deň p.Karin,

     ďakujeme Vám za komentár.
     Cenník sme Vám poslali na uvedený e-mail.

     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň chcela by som vás požiadať o cenník . Treba mi vybrať korene všetkých stoličiek najlepšie a anasteze . Po pôrode a ďalších komplikáciách a pobyte 2mesačnom na ARO sa mi pokazili stoličky a mam pocit že zacali hnisať korene lebo sa mi na dasne urobila hrca ktora boli. Neviem čo s tým. DAKUJEM

  • Dobrý deň p.Lucia,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade nejakých otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den, chcela by som Vas poprosit o zaslanie cennika,hladam moznost osetrenia v celkovej anesteze nakolko potrebujem viacero zakrokov. Dakujem

  • Dobrý deň p.Jana,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den.
  Rad by som sa informoval o anstezii pocas zakroku. Podstupil som zakrok v zahranici kde som nebol uvedeny do celkovej anestezy, ale iba taky „oblbnuty“ zo zakroku si nepametam nic okrem vpichnutia ucinej latky do zily.
  Ponukate rovnaku anestezu? Moc sa mi nepozdava myslienka o zavadzani hadic do priedusnice a umele dychanie. Cele predchadzajuce vysetrenie prebehlo v podobe par otazok priamo v ambulancii zubara pred zakrokom, domov som odchadzal asi hodinu po nom.
  Hladam klinuku ponukajucu rovnaky tip asnestezy aj na slovensku, potrebujem urobit asi 8 zubov a najlepsie na 1-2 navstevy. (Zijem v zahranici a na SR lietam velmi malo)
  Mozete mi prosim zaslat aj cennik?
  Dakujem.

  • Dobrý deň p.Peter,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,
  chcela by som poprosit o zaslanie cennika a tiez by ma zaujimalo ci sa da prist v nejakom 3tyzdnovom horizonte, kedze potom uz nebudem na Slovensku.
  Dakujem

  Simona
  • Dobrý deň p.Simona,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na email.
   Voľné termíny máme, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

   S pozdravom
   Smile Clini tím

   Marianna
 • Dobry den, mohli by ste mi zaslat celkovy cennik? Dakujem

  • Dobrý deň p.Jana,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vás zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • dobry den, chcem sa opytat na osetrenie zubov v celkovej anesteze… mala som velmi zle skusenosti so zubarmi a po detoch sa mi zacali zuby zadne pomaly lamat velmi som to zanedbala kvoli velkemu strachu ale uz to premna zacina byt naozaj velmi neznesitelne pri dvoch malych detoch sa takto trpiet neda 🙁 mozem vas poprisit cennik a nejake blizsie info dakujem velmi pekne

  • Dobrý deň p.Ivana,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vás zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,

  mala by som otázku. Mám panický strach zo všetkého čo sa týky zubou, či už vrtania, alebo len injekcie proti bolesti. Nemám veľké problémi, len pár kazov, ale viem že aj to bude pre mna neznesiteľné. Dalo by sa aj v takomto prípade uspať? Koľko by to stálo. Ďakujem

  • Dobrý deň Niki,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý den, chcem sa spýtať, či sa dajú opraviť alebo nahradiť aj viac zubov naraz, alebo aj trhanie v spanku.. Pretože po synovi som prišla o zuby, a nejako som to zanedbala,dovod je aj to ze sa bojim zubarov.by som bola rada keby ste mi poslali kompletny cennik. Ďakujem

  • Dobrý deň p.Mery,

   ďakujeme Vám za e-mail.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den!
  Mám problém z jednym zubom presnejšie už len koren čo by som potreboval vytrhnúť.Jedná sa o zub horna ľavá 4.Dávnejšie mi robili do zuba čap čo sa mi vypadol a zub sa mi zlomil až po koren.Teraz tam je diera nie je začo chytiť .A čo je horšie niektory kamarati mi už narobyli strachu že to treba vysekať atd čo by som nerád prežival len celkovej anestézi. ak sa dá .Dávnejšie mi už trhali ne jeden ….všetko ok prežil som to bez strachu ale toto je na inom kolaji bohu žial mam strach..Cenu zákroku som vyššie čital je 170eu do čoho by som chcel zmestiť ak sa dá..:)

  • Dobrý deň p.Zolo,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sem Vás na uvedený e-mail.
   Odporúčame prísť na bezplatnú konzultáciu,aby Vám náš zubný lekár na záklae OPG snímku mohol odporučiť vhodné ošetrenie.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den vam prajem chcela by som vediet cennik opravy zubov v splanku.

  • Dobry den vam prajem chcela by som vediet cenu opravy zubov v spanku … Mam strach ist zubarovi a furt to odkladam racej by som podcupila toto

   • Dobrý deň p.Andrea,
    ďakujem Vám za komentár.
    Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
    Kontaktujte nás ohľadom konzultácie.
    S pozdravom
    Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň chcel by som sa spýtať na cenu oprav par zubov počas spánku.

  • Dobrý deň p.Marek,
   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň mohol by som vás poprosiť o zaslanie cenníka? Ďakujem.

  Martin
  • Dobrý deň p.Martin,
   kompletný cenník sme Vám zaslali a uvedený e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Včera som bola u súkromného zubára na otlačky a nemohli mi ich spraviť lebo ma napínalo. Mám taký problém, že mám pod jazykom blanku skoro až po špic jazyka, neviem či to môže byť ten problém. A teraz mám strach ísť zubárovi. Tiež mám problém aj s narkózou, ktorú mi robili ale ešte pred 30 rokmi, vracala som. Prosím odpoviete mi, ďakujem Oľga

  Oľga Krajčovičová, Veterná 23, 917 01 Trnava
  • Dobrý deň p.Oľga,
   ďakujem Vám za komentár.
   Pravdepodobne máte dávivý reflex a vtedy odporúčame ošetrenia v celkovej narkóze.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohladom vytrhnutia vsetkych zubov, a moznostiach protezy, mám 24rokov a zuby mám v dezolátnom stave, aktuálne mi vypadla polovica s predného zuba, predne dvojky som uz mala opravované, takisto mi ich zubar aj dorábal lebo na oboch som mala obrovské kazy, lenze asi po dvoch alebo troch rokoch sa kazy znova objavili na oboch. O stoličky som prišla, teda okrem asi dvoch, problém je ten ze korene stále mám stolicky sa mi doslova jedna po druhej po kuskoch dolamali. Na predných mám asi tak na troch tiez kazy a na spodnych mam podrazdené dasna ktoré mi stale krvacaju. Rada by som teda vedela ci sa dá v celkovej anestéze vyoperovat viac korenou na raz, popripade vytrhat vsetky zuby s moznostou zacat co najskor pouzivat protezu. Dakujem za odpoved

  • Dobrý deň p.Maja,
   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
   • Prosím, mohli by ste kontaktovať aj mňa, mám ten istý problém ako pani Maja aj tú istú požiadavku. Ďakujem

    • Dobrý deň p.Janka,

     ďakujeme Vám za komentár.
     Odpoveď sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
   • Mohli by ste prosim aj mna kontaktovat mam ten isty problem ako p. Maja,

  • mam rovnaky problem, mohli by ste prosim vas aj mne zaslat odpoved na moj email? dakujem

   problem
 • Dobrý deň mám 25rokov a mám 3zuby polámané a medzi kazy asi na kazdom zube.mam dosť veľký strach pred zubárom. Vedeli by ste mi prosim poslat cenník na e mail a telefonický kontakt aby sme si dohodli stretnutie. mala by som záujem asi podstúpiť zákrok na opravu zubov v celkovej anestéze. Ďakujem

  • Dobrý deň Stani,

   Ďakujeme Vám za Váš komentár. Cenník a odpoveď sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, tiež mám ten problém, že môj chrup je v katastrofickom stave, mnohé zuby vylámané až na korene a tie zvyšne pokazené…Zaujímala by ma cena vytrhania všetkých zubov a následné ďalšie možnosti náhrady zubov aj s cenou. Ďakujem

  Michal
  • Dobrý deň p. Michal,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám poslali na váš e-mail.
   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, odlomil sa mi zub a zostal len koreň, občas to bolí a treba to dať von čím skôr. Mám strach zo zubárov, ako asi väčšina, no nie je to až tak extrémne. Nebojím sa podstúpiť výkon v lokálnej anestézií, no trhali mi zub 2x, vraj to bude bezbolestné a ja som skoro zošalel, vraj mi to anestetikum asi niekade vytieklo, alebo ho nemohla vpichnúť alebo bla bla, kopa rečí no bolesť bola stále. Preto mám z toho tak trochu obavy a asi by som radšej operáciu podstúpil v celkovej anestézií. Pracujem ale v zahraničí a doma bývam zriedka. Mohol by som Vás poprosiť o telefonický kontakt, a cenník? A v akom možnom najkratšom čase je možné od vstupnej prehliadky uskutočniť aj operáciu? ďakujem

  • Dobrý deň p.Jakub,
   ďakujem Vám za komentár.
   Potrebné informácie som Vám zaslala na uvedený e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu, keď budete vedieť príchod na Slovensko.
   Prajem pekný deň!
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobrý deň mám 6 ročné dieťa a má všetky mliečne zúbky na vrchu pokazené.
    Hryzaky sa jej tlačia za tými mliečnymi.
    Boli sme aj u zubára, ale sa bála. Viete mi prosím dať na Vás kontakt? Ďakujem

    Alexandra Bartosova
    • Dobrý deň p. Alexandra,
     Ďakujeme vám za váš komentár.
     Odporúčame vám sa obrátiť na špecializovanú detskú kliniku kde majú ambulancie prispôsobené detským pacientom a majú skúsených detských lekárov.Na našej klinike sa špecializujeme na dospelých pacientov.
     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň mám 31r. som z TT mám nejaké polámané zuby a kazy a od istej doby mam dosť veľký strach pred zubárom. Vedeli by ste mi prosim poslat cenník na e mail a telefonický kontakt aby sme si dohodli stretnutie a skôr by som mal záujem asi podstúpiť zákrok na opravu zubov v celkovej anestéze. Ďakujem

  Juraj Čičmanec
  • Dobrý deň p. Juraj,
   Na e-mail sme Vám zaslali cenník kde je uvedený aj tel. kontakt na nás.
   Pekný deň
   S pozdravom
   Smile clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, mám panický strach z detstva, momentalne mam 20r a potrebovala by som zubára ktory mi nebude nadávať za to v akom stave mam zuby a ani nič. Môžem sa na to u vás spoľahnúť? Poprosila by som aj cenník do mailu 🙁

  Simona
  • Dobrý deň p. Simona,
   Cenník Vám posielame na e-mail a u nás sa naozaj nemusíte báť 🙂
   Pekný deň
   S pozdravom
   Smile clinic

   admin Administrator
 • Dobry vecer..ja mam uz vyse 10r problem sa dostavit k zubarovi.mam strasny strach a nezvladnem si ani sadnut do kresla..od kedy mi v 10r vitrhavali 1zub po kuskoch..a teraz su moje zubi v katastrofa..mam len korene cele su dolamane..chcela bysom si ich dat povitrhat v uplnej narkoze

  Maria Dubova
  • Dobrý deň p. Mária,
   ďakujeme Vám za komentár.
   Potrebné informácie sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den mam strach zo zubarov preto mam zuby v hroznom stave tak ze mam miestamy len korene a toho sa bojim poslaly by ste mi prosim cennik

  Marian
  • Dobrý deň p.Marián,
   ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Komplentý cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu na našej Smile Clinic Bratislava alebo Piešťany neváhajte nás kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň.
  Mám veľký strach zo zubárov, na návšteve zubára som nebol už viac ako tri roky. V ostatnom čase ma bolia zuby, keďže mám veľa názov a aj zubný kameň. Chcem sa spýtať na cenu opravy zubov a odstránenie zubného kameňa v čiastočnej alebo úplnej anestéze. Ďakujem za skorú odpoveď.

  Patrik
  • Dobrý deň p. Patrik,
   ďakujeme Vám za komentár.
   Poslali sme Vám cenník na uvedený e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, zaslali by ste mi na môj e-mail cenník ? Vopred Ďakujem 🙂

  Marianna
  • Dobrý deň p. Marianna,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Kompletný cenník sme Vám poslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín na našej klinike Vás radi objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
   • Dobrý deň, mohla by som Vás poprosiť taktiež o zaslanie cenníka na e-mail? Ďakujem veľmi pekne

    • Dobrý deň Dajen,
     Ďakujeme Vám za Váš komentár.
     Cenník sme Vám zaslali na e-mail.
     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     admin Administrator
 • Dobry den, chcel by som sa opytat na terminy zakrokov v celkovej anesteze. Kedze mam bolesti a potrebujem vytrhnut 2 stolicky (viem siroky pojem), ale zaujimal by ma casovy harmonogram od prveho vysetrenia. Predoperacne vysetrenie si viem dat spravit takmer na pockanie. Dakujem

  • Dobrý deň p. Jozef,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Odpoveď sme Vám poslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín na našej klinike Vás radi objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
  • Dobrý deň Jozef,
   Ďakujeme vám za váš komentár. Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den,kedze patrim do ambulancie pre tazko osetritelneho pacienta,poprosila by som cennik.Potrebovala by som dokoncit vytrhnutie 8 co sa nepodarilo,poprosim cennik dakujem

  • Dobrý deň p. Sofia,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Cenník aj s ostatnými informáciami sme Vám poslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín na našej klinike Vás radi objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den, poprosim Vas o preposlanie cennika, vopred dakujem. Z dlhodobeho panickeho strachu ako aj z genetickej predispozicie (mam menej zubov nez dospely, a este stale 2 mliecne, vek 27r.) som sa neskutocne hanbila a bala ist k zubarovi. Velmi som zanedbala svoj chrup, az kym neprisli komplikacie, predpokladam, ze mam zapal okostnice (asi pod plombou mam zapal, zub ma boli, aj klb sanky,picha ucho(zapal ucha lekarom vyluceny),niekedy aj spankove nervy). Asi budem potrebovat osetrenie, no bojim sa bolesti a nemam zubara uz 7 rokov. Dalo by sa urobit osetrenie postihnuteho zuba a osetrenie ostatnych (asi 4 kazy, 1 zub vypad.plomba, 1 zub zlomeny) pod celkovou anestezou? Prip.pod inym nebolestnym osetrenim? Bola by som mnohokrat vdacna, mam velmi vazne psychicke bloky zo zubneho osetrenia. DAKUJEM.

  • Dobrý deň p. Janka,
   Ďakujeme vám za Váš e-mail.
   Potrebné informácie aj kompletný cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry deň.
  Chcel by som sa opytať,Ja mam strašny strach zo zubárov ,vy robíte prosim Vás niake bezbolestné vyšetrenie,vytrhnutie zubu. Alebo celkova narkóza .Prosím Vás ako to funguje .Ak by ste mi mohli zaslat aj cenník prosím Vás ,bol by som vám veľmi vďační.
  Za skorú odpoveď Vám veĺmi Ďakujem

  rastislav
  • Dobrý deň p. Rastislav,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Cenník aj s ostatnými informáciami sme Vám poslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín na našej klinike radi Vás objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
   • Dobrý Deň.
    Ďakujem Vám za odpoveď.
    Žiaľ bohu mi email,nedošiel.
    Mohly by ste mi to prosim Vás preposlať email na priateľkyn email.
    Bol by som.Vám veľmi vďačný.
    Za pochopenie veľmi ďakujem.

    rastislav
    • Dobrý deň p.Rastislav,
     Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
     Poslali sme Vám odpoveď ešte raz na piateľkyn e-mail.
     Skúste si to pozrieť pre istotu aj v spame.
     Ďakujeme.
     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     admin Administrator
 • Dobry den. Mam problem s obidvomi spodnymi osmickami, rastu mi skoro kolmo do zubov. Mohli by ste mi poslat Vas cennik ostetreni, v lokalnej aj celkovej anesteze? Mozu sa trhat aj obidve naraz? A co sa tyka celkovej anestezy, ako dlho by to priblizne trvalo, zvykne sa to stihnut do tej hodiny? Dakujem za odpoved.

  Veronika
  • Dobrý deň p.Veronika,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na e-mail.
   Ak by ste mali záujem o termín na našej klinike radi vás objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, mohla by som poprosiť kompletný cenník? Hlavne na celkovú anestéziu a urobenie kompletného vrchného chrupu, kedže je v dezolátnom stave kvôli veľmi veľkému panickému strachu zo zubárov a kedže som veľmi mladá tak sa pomaly začínam hnevať sama na seba, že som to zanedbala a teraz to je v takom stave v akom to je. Ďakujem pekne za odpoveď

  Kristína
  • Dobrý deň Kristína,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník sme vám zaslali na e-mail.
   Ak by ste mali záujem o konzultáciu na našej klinike radi vás objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
   • dobry den aka je cena celkovej anestezie?

    Patricia
    • Dobrý deň p.Patrícia,
     ďakujeme Vám za komentár.
     Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobrý deň, chcem sa opýtať na cenu celkovej anestézii a spravenie dolného chrupu, lebo je katastrofa ďakujem

  • Dobrý deň Maja,
   Cenník a odpoveď sme vám poslali na e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • poprosim Vas o zaslanie cennika dakujem

  martin
 • Dobrý deň, poprosila by som o zaslanie cenníka. Dakujem

  Dominika
  • Dobrý deň Dominika,
   Cenník a odpoveď sme vám poslali na e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den prosim Vas chcela by som sa spytat aka by bola cena za celkovú anestéziu ..Mam velmi neprijemne skusenosti zo zubárkou a mam strašny panický strach…mala som chirurgicke zakroky ale co som zazila neprajem nikomu….poslete mi to prosim na email ??? Velmi pekne Vam dakujem

  Katarína
  • Dobrý deň pani Katarína,

   Cenník a odpoveď sme vám poslali na e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den.mam po uraze dost zle zuby,vpredu mostik,spodne sa mi kyvu a uz ma dost bolievaju.nakolko mam 39rokov,nechcem byt dlho bez zubov.za aky cas a cenu by sa dalo dostat k zubom ktore by boli pouzitelne k veku?cas a cena od bezbolestneho a a co nsjrychlejsieho vytrhnutia asi 25zubov az po pekny usmev.kludne by tych zubov mohlo byt aj menej nakolko na jednej strane som neni vobec nauceny jest.dakujem

  • Dobrý deň pán Marek,

   Cenník a odpoveď sme vám poslali na e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, prosím o zaslanie cenníka. Dakujem

  Boboková Veronika
  • Dobrý deň Veronika,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň,mohli by ste mi prosím poslať cenník? Mala by som záujem o kompletnú opravu zubov. Ďakujem

  Ľudmila
 • Dobrý deň, môžem poprosiť cenník ? Ďakujem

  Kristína
  • Dobrý deň Kristína,
   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   Ak by ste mali záujem o termín kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, mohli by ste mi prosím zaslať Váš cenník?
  Ďakujem

  • Dobrý deň Danka,
   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   Ak by ste mali záujem o konzultáciu kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den robite vsetko v celkovej anestezi napriklad plomby korunky alebo len trhate zuby

  • Dobrý deň,
   mala by som záujem o ošetrenie v celkovej anestéze, mohli by ste mi prosím poslať cenník na e-mail?
   Ďakujem

   • Dobrý deň p. Horakova,
    Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
    Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
    Ak by ste mali záujem o termín kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.
    S pozdravom
    Smile Clinic tím

    admin Administrator
 • Prosím vás, poslali by ste mi do mailu cennik? Ďakujem

  Martina
  • Dobrý deň p. Martina,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň 🙂 prosím Vás poslali by ste mi na môj email cenník ? 🙂 ďakujem

  Kristína
  • Dobrý deň p.Kristína,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Cenník sme Vám zaslali emailom. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.
   Prejeme Vám pekný deň,
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý Deň
  Chcel by som vedieť či by bolo Možné ak vám pošlem na mail snímok spraviť kalkuláciu zákroku v celkovej narkóze bez toho aby som prišiel osobne nakoľko som z PN neni
  ďakujem

  Lukáš
  • Dobrý deň p. Lukáš,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Je možné aby ste nám poslali snímok na e-mail a obratom vám pošleme približný plán ošetrenia a cenovú kalkuláciu. V prípade záujmu o ošetrenie v celkovej narkóze bude ale potrebné aby ste prišli na konzultáciu osobne
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den potrebujem vytrhnut 3 predne horne zuby a spravit korunky mam papier od psychologa ze mam strach od zubara musim si u vas vsetko platit alebo nie ked mam ten papier lebo niekde nemusia mozete mi napisat ako to je u vas dakujem za odpoved

 • Dobry den mam pokazene predne zuby potreboval by som asi 1 korunku a na 2 zuby mostik mozete mi povedat kolko by to stalo

  • Dobrý deň p. Peter,
   ďakujeme za Váš komentár,
   Cena za jednu celo-keramickú zubnú korunku je 327€. Prosím pošlite nám fotografiu Vášho úsmevu cez náš kontaktný formulár, aby sme presne vedeli o aký zubný mostík máte záujem.

   Budeme sa tešiť na Váš email.

   natalia Administrator
   • dakujem za odpoved a mohli by ste mi poslat aj cennik lebo ja mam viac zubov co by som potreboval urobit

    • Dobrý deň p. Peter,
     ďakujeme, cenník sme Vám poslali na e-mail.
     Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.

     Michaela
 • Dobrý deň, mohli by ste mi poslať cenník? Hlavne sa mi jedná o odstránenie koreňa zubu pri celkovej anestéze. Ďakujem a prajem pekný deň 🙂

  Veronika
 • Dobry den mohli by ste mi poslat vas cennik

 • Dobry den mozete mi poslat cennik

 • Dobry den.Chcem sa spytat na cenu celeho noveho chrupu,kedze moj je v dezolatnom stave.Väcsina zo zubov su len korene,ktore su zapalene.Dakujem

  • Dobrý deň Mirka, ďakujeme za Váš komentár.
   Ak by bolo nutná extrakcia koreňov zubov, tak ako ich náhradu by sme Vám odporúčali zubné implantáty. Presnú cenu za kompletnú rekonštrukciu chrupu Vám vieme vypočítať na vstupnej konzultácii u nás na zubnej klinike Smile Clinic v Piešťanoch a Bratislave. Konzultácie je bezplatne a termíny si môžete objednať telefonicky, alebo emailom.
   Veríme, že po ošetrení u nás sa budete opäť usmievať.

   natalia Administrator
   • Dakujem za odpoved,urcite vas navstivim v PN.Ak je mozne,poprosim zaslat cennik.Dakujem

    • Dobrý deň p. Mirka,
     ďakujeme za záujem o ošetrenie v Smile Clinic. Cenník Sme Vám poslali na email.
     Prajeme pekný deň.

     admin Administrator
 • Dobrý deň,

  chcela by som spýtať, či ošetrujete zuby aj bezbolestne /mám totiž panický strach z ošetrenia/, prípadne v celkovej narkóze..

  Potrebovala by som opraviť, resp. vytrhnúť viac zubov..
  Prípadne, ak by ste mi mohli poslať cenník. Predpokladám, že celkové náklady na ošetrenie si hradí sám pacient.

  Ďakujem

  Denisa
  • Dobrý deň Denisa,
   ďakujeme, cenník a odpoveď sme Vám poslali na e-mail.
   Prajeme pekný deň.

   admin Administrator
 • Dobrý deň,
  chcela by som požiadať o zaslanie cenníku.
  Ďakujem
  Z.H.

  Zuzana Hodina
  • Dobrý. Mám dosť vážne poškodené zuby aj vďaka láskavým päsťiam svojho otca. Druhý faktor je,že mám šrobovanú chrbticu a nevydržím dlho ležať na chrbte a hlavný kameň úrazu je môj neskutočný strach zo zubárov , ktorý pramení už z detstva. Vďaka zlatého doktorovi ktorý mi pri ošetrení vyvypálil takú facku, že v uchu počujem doposiaľ šum mora. Prosím pošlite mi informácie o cene v celej narkoze, čo k tomu potrebujem a hlavne čakacia doba. Jedná sa o 8 zadných zubov. Prosím o rýchlu odpoveď, lebo bolesti sú kruté a pri takýchto dávkach liekov mi vypovie službu aj pečeň. Ďakujem.

   Helena
   • Dobrý deň,
    Je nám ľúto že máte takéto zlé skúsenosti zo života.
    Poradili by sme vám, osobnú konzultáciu na klinike. Vypracovali by sme plán ošetrenia a cenovú kalkuláciu. Lekár by sa vyjadril či by vás mohol ošetriť aj v sede. Čakacie doby sú približne 3 – 4 týždne.

    S pozdravom
    SmileClinic tím

    admin Administrator
  • Dobrý deň Zuzana,
   ďakujeme, cenník a odpoveď sme Vám poslali na e-mail.
   Prajeme pekný deň.

   admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či by sa dali opraviť zuby bezbolestne nakoľko mám panický strach zo zubárov atď. moje zuby sú v strašnom stave.. stoličky už ani nemám len kde tu kus zvyšného zubu vpredu očné zuby s obrovskými kazmi a taktiež pravý vykryvený ,, a zaujímala približná cena … Ďakujem

  • Dobrý deň p. Karin
   Ďakujem vám za váš komentár.
   Ošetrenia na našej klinike robíme bezbolestne po podaní lokálnej anestézy.
   Podrobnejšiu kalkuláciu by sme vám dali po osobnej návšteve u nás na klinike
   V prípade záujmu nás kontaktujte.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den,

  mohla by som poziadat o zaslanie cennika.
  Dakujem
  K.

  Katarina
  • Dobrý deň pani Katarína,
   cenník sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
  • Dobrý deň, poraďte mi prosím majú mi trhať zub 1 plombu budú robiť no niesom spokojní zo svojou zubarkov všetko má boli keď mi niečo robí a som. Citliví na zubi pošlite mi prosím na email zubára alebo zubarku čo ozaj bezbolestne robí zúbky

   • Dobrý deň Tomáš,
    v Smile Clinic podávame pacientom pri ošetrení lokálnu anestézu, prípadne je možné kombinovať lokálnu anestézu so sedatívom, ak má pacient z ošetrenia strach. V prípade Vášho záujmu o kunzultáciu na našej klinike v Piešťanoch alebo v Bratislave, nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár na stránke, e-mailom alebo telefonicky.
    S pozdravom,
    Smile Clinic

    Michaela
 • dobry den, chcem sa spýtat mám vela polámaných zubov a vytrhaných, este aj nejake kazy. dalo by sa že by som sa dala uspat a vytrhat vsetky zuby a aka je cena prosím? dakujem pekne za odpoved… pekny den

  Katarína
  • Dobrý deň pani Katarína,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Na našej klinike robíme ošetenia v lokálnej alebo i v celkovej anestézii. Cena za extrakciu (vytrhnute) jedného zuba je 46 EUR a cena narkózy: 1. hodina 200 EUR, každá ďalšia hodina 120 EUR. Pred Vašim ošetrením bude potrebná osobná konzultácia so zubným lekárom. Ak máte záujem o dohodnutie si termínu konzultácie, kontaktujte nás prosím cez kontaktný formulár na stránke alebo telefonicky.
   Ďakujeme a prajeme pekný deň zo Smile Clinic.

   Michaela
 • Dobrý deň,som z Banskej Bystrice mám pomerne vysoký dávivý reflex.Chcem sa opýtať v akom časovom horizonte je možné objednať sa u vás na prehliadku a konzultáciu.Pýtam sa to z toho dôvodu, že pracujem v zahraničí a doma bývam týždeň až dva.Je možné v horizonte dvoch týždňov sa u vás objednať aj vykonať prehliadku a následnú konzultáciu o možných zákrokoch vykonaných v celkovej anestéze.Poprosím aj o zaslanie cenníka výkonov v celkovej anestéze.Ďakujem a ostávam s pozdravom.Vojtech Szemrád.

  Vojtech Szemrád
  • Dobrý deň p.Szemrád,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den, chcela by som sa opytat kolko by stala oprava dvoch hornych stoliciek. Mam panicky strach zo zubarov tak by som chcela zakrok pod narkozou. Kolko by to stalo dokopy?.. Popripade by som poprosila cennik.
  Dakujem 🙂

  • Dobrý deň Mia,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den robite aj take zuby ako blombovanie a trhanie? Ak ano tak vas poprosim cenu dakujem

  barbora
  • Dobrý deň,
   ďakujeme vám za komentár.
   Kompozitné výplne a extrakcie robíme.
   EXTRAKCIA ZUBA: 46 EUR
   CHIRURGICKÁ EXTRAKCIA ZUBA: 159 EUR
   BIELE KOMPOZITY “PLOMBY”: od 53 do 69 EUR. Cena závisí od veľkosti výplne.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator
 • dobry den chleb by som sa spitat kolko by ma stala oprava a nahrada zubov a aka je cena ??? mam cca 8-10 zlomenich zubov a ktomu este niake tie kazy chcel by som mat uplne normali chrup prakticky ako novy co by ma to u vas vyslo financne a ak by sa dalo , dalo by si aj na splatkovy kalendar , mimochodom mam strasny strch zo zubarov a tej bolesti takze by som to chcel podstupit v spanku dakujem za rychlu odpoved Jakub

  • Dobrý deň Jakub,
   pred Vašim ošetením je potrebná osobná konzultácia so zubným lekárom, pred ktorou Vám vyhotovíme rtg. OPG snímok. Na základe lekárom navrhnutého plánu ošetrenia Vám potom vyhotovíme celkovú kalkuláciu. U nás v Smile Clinic sa vždy snažíme vlastné zuby zachrániť ak je to možné a panuje u nás vždy uvoľnená atmosféra, ale v prípade Vášho záujmu o ošetrenie v narkóze, u nás je to možné. Odporúčala by som Vám zarezervovať si termín u nás na konzultáciu.
   Prajem pekný deň zo Smile Clinic

   Michaela
 • Dobry den
  mohla by som poprosit o cennik ?
  Dakujem

  • Dobrý deň p. Júlia, cenník sme Vám zaslali na Váš email. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
 • Koľko sa platí za quicksleeper ?

  Klaudia
  • Dobrý deň Klaudia,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   V cene ošetrenia na našej klinike je zarátané podanie anestetika. Takže neplatíte extra poplatok za quicksleeper.
   S pozdravom
   SmileClinic

   admin Administrator
   • Možem vás poprosiť cenník ?dakujem

    • Dobrý deň p. Dušan,
     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník sme Vám zaslali na váš e-mail.
     S pozdravom,
     Smile Clinic

     admin Administrator
 • DObry den chcem sa spytat keby som Vam zaslal Rtg snimku viete mi priblizne povedat co a kolko resp ako by sa postupovalo pri oprave chrupu vcelkovej anesteze?predne zuby mam na 50percent prec a par dasich uy vobec len prerastene zvysky aj s korenmi.. dakujem

  • Dobrý deň p. Mišo,
   ďakujeme za Váš komentár. áno pošlote nám Váš snímok a Vám pripravíme približný plán ošetrenia.
   Snímok nám môžete poslať ako prílohu cez kontaktný formulár.

   S pozdravom,

   SmileClinic

   natalia Administrator
 • Dobry den,chcel by som sa opitat kolko by ma stalo trhanie všetkych zubou v uplnej narkoze.Dakujem

  Vlasto
  • Dobrý deň p. Vlasto, cena za extrakciou zuba je 40€ a cena za ošetrenie v celkovej narkóze je 170€ prvá hodina a každá ďalšia hodina 100€.

   S pozdravom,

   SmileClinic

   natalia Administrator
 • Diary deb,zijeme se synem ( synemy ma 3,5 roku) v UK a take nam bylo nabidnuto osetreni zubniho kazu pod celkovou narkozou. Bohuzel ale celkova extrakce vsech trenovych zubu. Kaz u deti neopravuji z hlediska pripadne recidivy. Chtela bych synovial chrupu zachrant… Zajimalo by me jake je moznost osetreni na klinikach v sk nebo cr pro obcana UK? Dekuji

  alexandrakonstacka
  • Dobrý deň,

   ďakujeme vám za váš komentár,
   Detský pacient má často strach z ošetrenia, preto by sme Vám odporúčali navštíviť špecializované pracovisko, ktoré sa sústreďuje hlavne na ošetrovanie detských pacientov. Naša klinika sa žiaľ nešpecializuje na detských pacientov.
   Preto by som Vám odpodrúčala, kontaktovať detskú zubnú kliniku.
   S pozdravom,
   S mileClinic

   admin Administrator
 • Prosím vás a dajú sa vytrhať aj všetky zuby v narkoze??Ako prebiaha operacia?Rozrežu dasno či trhajú zuby bez rozrezania dasna?Ja mám korene zrastené a poprepletané to by mi ako trhali??dakujem

  Viktoria
  • Dobrý deň p. Viktória,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Ošetrenie-extrakcie zubov v celkovej narkóze naplánovať samozrejme môžeme. Pre presné určenie ošetrenia potrebujeme vidieť Váš OPG snímok, by sme vedeli rozdeliť chirurgickú a klasickú extrakciu zubov.

   natalia Administrator
 • Dobry den. Chcem sa len spytat, ci je bezpecne dat 3 a pol rocnemu dietatu celkovu narkozu pri osetreni zubov. Zijeme v Kanade, kde je „uplne bezne“ poslat deti hned k specialistovi a opravit im zuby pod celkovou anestezou. Mame s manzelom obavy, ci je to bezpecne, ake to moze mat nasledky, atd. Iny sposob ako mu osetrit zubky ( kazy na stolickach ) nam nebol ponuknuty. Vopred dakujem za odpoved.

  • Dobrý deň pani Janka,
   ďakujeme za Váš komentár. Áno, celková narkóza je bezpečná i pre veľmi malé deti.
   Prajeme pekný deň.
   Smile Clinic

   Michaela
 • Dobrý večer. Pri ošetrení u zubára mám cca po minútke neovládatelný dáviaci reflex, potreboval by som „nahradiť“ zrejme všetky horné zuby, ako by sa v tom prípade postupovalo? Ďakujem

  Marián Baláž
  • Dobrý deň pán Marián,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. V prípade dávivého reflexu odporúčame previesť ošetrenie v celkovej narkóze, ktoré je v ponuke našich služieb. Ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu u nás na klinike, kontaktujte nás prosím emailom alebo telefonicky.
   Prajeme pekný deň.
   Smile Clinic

   Michaela
 • dobrý den prosim o radu a pomoc neskutocne sa bojim zubara všetky zuby mam uvolnene na spodných nemam skoro žiadne dasna zo zadu ich drži zubný kamen prosin o zaslanie cenika na kompletnu nahradu ak je viac variant aj protezu moc Vam dakujem

  • Dobrý deň Iveta,
   ďakujeme Vám za Váš komentár. Cenník sme Vám poslali na email.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
   Smile Clinic

   admin Administrator
  • Dobrý deň.Aj ja mám podobný problém, všetky spodné zuby mám uvolnené na spodných nemám žiadne ďasná, mám ich 8. Na vrchných je mostík , ale zuby na ktoré je upevnený vystupujú.Prosím o zaslanie cenníka na kompletnú náhradu ak je viac variant aj protézu ďakujem Vám pekne

 • Dobrý deň mám obrovský strach zo zubara…doteraz som nemala problemy no po tehotenstve mam pokazene vsetky stolicky…dve staci asi zablombovat tam mam iba na povrchu taku ciarku a dve su polamane…v jednej mam velku dieru a ta bolest sa uz neda vydrzat..ked sa mi tam dostane kusok jedla umieram..dokonca mam pocit ze mam derave aj kusok dasna uz…co s tym?pojde to von?Ale mala by som zaujem o celkovu anestezu…keby sa mi ten jeden trhal a tri blombovali v tej hodine by sa to mohlo stihnut?Dakujem

  Romana
  • Dobrý deň pani Romana,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odporúčali by sme Vám konzultáciu s lekárom u nás na klinike. Ošetrenie je možné vykovať v celkovej narkóze. Ohľadne termínu nás prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Michaela
 • dobry den chcea by som sa spitat mam velky strach zo zubarov tak sa preto obraciam na vas mam taky problem predne zuby my vypadavaju ale korene tam ostavaju chcela by som si dat urobit protezu ale asi taku co by sa nevyberala no neviem ci by bolo mozne ket vsetky zuby su pokazene .este nieco dalo by sa to vytahat bezbolestne aby som nic necitila a kolko by ma to vsetko stalo dakujem

  • Dobrý deň Katarína,
   ​Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Cenník sme Vám poslali na email.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​
   S Pozdravom Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, rozhodujem sa pre ošetrenie všetkých zlých zubov cez celkovú anestéziu a mám pár otázok. Ak mám predný zub mŕtvy a krivý a k tomu už bol vŕtaný a plátaný kvôli zápalu, zápal je tam stále a občas mi to vyteká ďasnom.. okrem toho mám asi 3 stoličky polámané tak, že ostali iba korene, potom pár kazov, je toto všetko možné urobiť kompletne počas 1 celkovej anestézie? Chcela by som vymeniť aj ten predný. a samozrejme odstrániť zubný kameň. Budem po prebudení cítiť nejakú bolesť??
  Iba orientačne – v akej cene sa môže pohybovať kompletné ošetrenie?
  Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

  Karolina
  • Dobrý deň,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Odpoveď sme Vám zaslali na Váš e-mail.
   S pozdravom
   Smileclinic

   admin Administrator
 • dobry den chcem sa opytat mam strasny strach z zubarov a ci by sa dalo v celkovej anestéze vytrhat vsetky zuby nakolko mam kazdy jeden pokazeny alebo a uz mi bolo povedane na krcnom oddeleni ze by bolo najlepsie vsetky zuby vytrhat celkovo mam este 25 zubov a kazdy jeden pokazeny tak sa chcem opytat ci by bolo mozne to vytrhat vsetko naraz v celkovej anestéza dakujem za odpoved a ak by sa dalo tak pribliznu cenu

  gabriela
  • Dobrý deň Gabriela,
   kvôli ošetreniu chrupu uvádzame pacientov do celkovej narkózy podľa rozsahu a náročnosti ošetrenia na max. 5 hodín, v tomto čase by sme urobili max. možný počet extrakcií, veríme však, že bude možné zachrániť niektoré z Vašich zubov. Cena za ošetrenie za 1. hodinu v celkovej narkóze je 170 EUR, každá ďalšia hodina stojí 100 EUR (spolu 570 EUR), extrakcia jedného zuba stojí 40 EUR (25 x 40 EUR = 1000 EUR). Zaujímalo by nás, nad akou náhradou chrupu uvažujete po celkvej extrakcii.
   S pozdravom,
   SmileClinic

   Michaela
 • Dobry den dcerka ma 4 roky a zadne zubky v zlom stave ma problem otvorit poriadne usta preto by som sa rada spytala na operaciu zubkov v plnej narkoze zaujma ma cena a postup co vsetko treba povybavovat ……dakujem

  Monika
 • Pouzivate prosim vas aj analgosedaciu?

  Marian
  • Dobrý deň
   Ďakujeme Vám za Váš komentár
   Samozrejme, používame pred každým ošetrením lokálnu anestézu.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobrý deň poprosila by som o zaslatie Vášho cenníka.Ďakujem.

 • Mam este 18 zubov .Kolko sa da vytrhnut pri jednej navsteve a ako dlho to trva,

  Marian
  • Dobrý deň p. Marian,
   ďakujeme za Váš komentár. Pokial by ste potrebovali extrahovať 18 zubov, odporúčali aby sme aby sa ošetrenie rozdelilo, min. 2 návštevy. Dĺžka ošetrenia záleží od náročnosti.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, mám záujem o celkovú anestéziu.Chcem sa opýtať aký najbližší termín mi viete dať , pretože mám zuby v zlom stave a začali ma už veľmi bolieť. Mám astmu a som alergička .Je možné urobiť anestéziu aj v takomto prípade? Taktiež mám veľkú nadváhu a v minulosti po anestézii som strašne vracala.Dá sa s tým niečo robiť?
  Ďakujem za skorú odpoveď

  Mária
  • Dobrý deň p Mária,
   Ošetrenie v celkovej narkóze robíme. Je dôležité navštíviť internistu na predoperačné vyšetrenia a v prípade dobrých výsledkov je možné postúpiť celkovú narkózu.
   Ak by ste mali záujem o konzultáciu prosím kontaktujte nás. Lekár Vám odpovie na Vaše otázky.
   S pozdravom SmileClinic

 • dobry den. ja (36 r) spolocne so synom (6r) mame obaja neopistelny strach zo zubneho vysetrenia – zakroku. Syn ma strach aj z vpichnutia injekcie na umrtvenie. Ake moznosti vzhladom na hore uvedene ponukate ktore by nas presvedcili navstivit vasu kliniku a vyuzit jej sluzby?

  • Dobrý deň,
   Ďakujeme Vám za komentár.
   Smileclinic ponúka svojim pacientom bezbolestné ošetrenie. Samozrejeme za predpokladu spolupráce pacienta so stomatológom. Radi Vás u nás objednáme na konzultáciu. V prípade ak by Váš syn nespolupracoval odporúčame sa obrátiť na špecializovanú detskú kliniku kde už majú skúsenosti s detmi.
   Miesto vpichu s potrie gelom ktoré miesto znecitlivie takže nepocítite bolesť pri vpichovaní anestetika.
   Ak máte záujem o konzultáciu prosím kontaktujte nás
   S pozdravom Smileclinic

 • dobry den. Strasne sa bojim zubara, taky strach sa neda ani opisat, ALE mam veeeelmi pokazene zuby a hlavne predny zub mam zlomeny a obrovsky kaz v ňom, som nestastna, planujeme s priatelom svadbu a stale sa to kvoli zubom posuva lebo sa neviem odhodlat kvoli strachu a bolesti si ich opravit. a s pokazenym prednym zubom svadbu nechcem:(:( mam aj v zadu polamane zuby a plno kazov.
  Nechcem o ten predny zub prist, 🙁 polka z neho je biela plomba a druha polka obrovsky hlboky kaz:( ake riesenia mam? dakujem za odpoved.

  adriana
  • este som chcela dodat ze velmi mi krvacaju dasna, ako sa tto lieci? staci jemny dotyk a uz krvacaju aj su miestami take opuchnute alebo take nevime to opisat . ma aj to vplyv na ucinok lokal. anestez?? dakujem

   adriana
   • Ďasná krvácajú ak je prítomný zápal ďasna a ten je spôsobený zubným kameňom. Odporúčala by som Vám navštíviť dentálnu hygieničku, a to čo najskôr, aby sa zápal nerozširoval ďalej. Cena dentálnej hygieny je u nás 35€. Taktiež dôkladná domáca starostlivosť pravidelným čistením medzizubných priestorov pomocou medzizubných kefiek a odporúčame aj dočisťovanie jednozväzkovou kefkou.
    Zapálené ďasná nemajú vplyv na účinok lokálnej anestézy.

    natalia Administrator
    • no lenze ako som bola naposledy u zubarky pred vela rokmi tak mi dala dva inekcie a nezabrali a povedala ze preto elbo mam zapalene dasna tak preto sa pytam ze ci to moze sposobovat alebo ovplyvnit

     adriana
     • Lokálna anestéza môže nezabrať ak je prítomná infekcia. Vtedy sa podá pacientovi najskôr premedikácia – antibiotiká, aby sa zmiernil zápal a až potom sa zub ošetruje.

      natalia Administrator
   • dakujem za odpoved. pozeram ze korunka stoji nejakych 330 euro, musisa zub obrusovat?? ak hej je v tom uz aj to zaratane? aj nasadenie je v cene? nemam nejak financie vela ale tie predne zuby su zaklad.

    adriana
    • Dobrý deň p. Adriana,
     ďakujeme za Váš komentár, cena za celo-keramickú zubnú korunky je 327€ toto je finálna cena (otlačky, nasadenie provizórnej korunky, lokálna anestéza atď.)
     Zub sa musí nabrúsiť aby sa mohla korunka nasadiť.

     natalia Administrator
  • Dobrý dvečer p. Adriana,
   pokiaľ máte veľký strach z ošetrenia, tak by som Vám odporúčala začať s konzultáciou aby sme ošetrenie mohli naplánovať a samotné už ošetrenie môžete mať vykonané v celkovej narkóze. Cena za narkózu je extra a to 170€ prvá hodina a každá ďalšia hodina stojí 100€, ale pokiaľ máte strach, tak ošetrenie v narkóze by to vyriešilo a môžete sa vydávať:)
   Hlboké kazy sa dajú opraviť, riešením môže byť aj edndoncia, alebo korunka, ale riešenie je vždy.

   natalia Administrator
   • dakujem za odpoved. pozeram ze korunka stoji nejakych 330 euro, musisa zub obrusovat?? ak hej je v tom uz aj to zaratane? aj nasadenie je v cene? nemam nejak financie vela ale tie predne zuby su zaklad.

    adriana
   • dobry den mam este zopar dodastocnych otazok:
    ako zistite ze ci sa musi robit ta edndoncia, a ako dlho trva, a to hned sa da nato potom dat korunka ci sa caka na nejake liecenie a az tak? prosim popiset mi aj casovo aby som si to vedela predstavit a ze kolko stoji ta edndoncia.
    dalej:
    robite aj laserom? myslim odstranovanie kazu bezbolestne laserom? ak hej kolko to stoji a kedy jew to mozne?
    dalej:
    pisali ste ze keramicka korunka 327 euro, je to tym systémom CEREC robenym? ak hej, tak ja som citala ze cerecom sda robi zub na pockanie, alebo systemom cerec kolko stoji korunka?
    dalej:
    tym RTG co pri prehliadke za tych 27 eur je aky to system? vie sa vdaka tomu rozoznat kde je biela plomba? aj kaz vnutorny? aj zapal ci infekcia?
    dalej:
    ked mam dva zadne zuby totalne zlomene ze nevytrcaju uz vobec ale ba dokonca ako keby uz zarastli dasnom- su zlomene uz minim. 7 rokov. ako sa to riesi?
    dalej:
    poslete mi prosim cennik na verkaufer007@gmail.com dakujem
    dalej:
    robite aj cez vikendy?
    dakujem vopred za vsetko

    adriana
 • Dobrý deň,
  som v 24 tt, a práve ma začal bolieť „zub múdrosti“, ktorý je už deravý. Môj problém spočíva v tom, že mám silný dáviaci reflex. Môj zubár je už nešťastný, pretože nestihnem ani ústa otvoriť a už ma napína na zvracanie. nemohol mi ani injekciu vpichnuť. Chcem vedieť či by bola nejaká možnosť na vašej klinike, vytrhnuť tento zub.
  Dakujem

  darina Javorova
  • Dobrý deň p. Darina,
   prosím kontaktujte nás telefonicky, aby sme Vám mohli ponúknuť termín na ošetrenie čo najskôr.
   Odporúčali by sme Vám konzultáciu so stomatológom a poprípade ošetrenie v celkovej narkóze ktorú ale nie je možné spraviť počas tehotenstva.

   Natália

   natalia Administrator
 • Dobrý den.Chcem sa spytat, za ako dlho by ste mi spravili korunky na hornych zuboch…Mam ich dost pokazene a velky strach zo zubarov..tak isto mam ja velmi citlive zuby,preto by som chcela aj celkovu anestezu….Som z vychodneho Slovenska …Potrebovala by som asi 7 koruniek…DAKUJEM

  Mária
  • Dobrý deň Mária,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Výroba koruniek by trvala 7-14 dní. Ak by ste mali záujem o konzultáciu na diaľku tak nám môžete poslať Váš snímok na náš e-mail smileklinik@gmail.com. Lekár sa na to pozrie a navrhne postup liečby. Všetky ošetrenia sa vykonávajú v lokálnej anestéze. Takže bolesť nepocítite. Ošetrenie v celkovej narkóze je možné. Bude potrebné predoperačné vyšetrenie u Vášho lekára. Prvá hodina celkovej narkózy stojí 170 Euro a každá načatá hodina 100 Euro. Cena jednej korunky je 327 Euro.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobrý den chcela by som sa opýtat mám na trhanie jednotku hore a stoličku vlavo dole chcela by som sa dat uspat strašne sa bojím trhania.Kolko by to asi trvalo tieto dva zuby a či by sa to dalo urobit naraz.A kolko by to asi stálo?dakujem pekne za odpoved..

  • Dobrý deň Lucia,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Dalo by sa to urobiť naraz. Celková narkóza nie je potrebná. Ošetrenie prebieha bezbolestne. Ak by ste aj napriek tomu chceli celkovú narkózu, potrebujete predoperačné vyšetrenie. Cena narkózy je 170 Euro prvá hodina a každá načatá hodina 100 Euro. Vo Vašom prípade by sa to urobilo do dvoch hodín. Extrakcia stojí 40 Euro za jeden zub.
   Ak máte záujem o termín prosím kontaktujte nás.
   S pozdravom pozdravom SmileClinic

 • Dobry den, mam 21rokov a zuby nemam vo velmi dobrom stave,velmi sa bojim od poslednej navstevy na zubnej pohotovosti som nenabrala odvahu ist k zubarovi.zazila som tam nieco hrozne a mam privelky strach a kazy len pribudaju..to najnutnejsie by som si chcela dat spravit na vasej klinike a samozrejme pod narkozou..ak naberiem odvahu 🙁 chcem sa opytat teda ci sa staci objednat telefonicky alebo ako postupovat..
  Dakujem.biba

  • Dobrý deň Biba,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Musím Vás ubezpečiť, že naozaj nie je nutné ísť do narkózy kôli kazom. Nemáte sa vlastne ani čoho báť. Všetky ošetrenia sú vykonávane bezbolestne. Jediné čo bude možno najťažšie pre Vás je vydržať mať otvorené ústa. Ak Vám to pomôže tak si tie ošetrenia rozdelíte na viac návštev. Na každej sa urobí jeden zub. Môžete sa objednať telefonicky alebo e-mailom. Urobíme snímok, lekár sa na Vás pozrie a navrhne plán liečby. Čím dlhšie to budete odkladať tým horšie to pre Vás bude. Ta smelo do toho.:)
   S pozdravom SmileClinic

 • ja som ten taši pripad ked len vojdem do ordinacie vraciam mam neopisatelni strach a hrozu ale odchadzaju mi uz aj predne zuby a som stoho uplne zufala ale nemam take množstvo financi nedá sa poskytnut zakrok aj formou splatok DAKUJEM

  Monika
  • Dobrý deň p. Monika,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Splátky u nás neponúkame. Ak by ste mali záujem tak by ste mohli prísť k nám a lekár by Vám poradil postup liečby. Možno namiesto celkovej narkózy by Vám odporučil iné ukľudňujúce prostriedky. Skúste sa premôcť a prísť aspoň na konzultáciu.
   S pozdravom SmileClinic

 • Kolko stojí vrchná protéza ? Dakujem.

  • Dobrý deň p. Emo,
   AK potrebujete nahradiť celý vrchný chrup tak by sme Vám poradili zubné implantáty.
   Pri náhrade celého chrupu zubnými implantátmi by sme Vám odporúčali 4-6 zubných implantátov, na ktoré pripevníme 12 korunkový zubný mostík, ktorý je na zubných implantátoch pripevnený fixne. Kompletná cena za 5 zubných implantátov a 5 titánových nadstavieb je 673Euro x 5=3365Euro a cena za 12 členný implantový mostík je 327Euro x 12= 3924Euro.
   Ak by ste mali záujem o konzultáciu prosím kontaktujte nás.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobra den prajem…Chcem sa spytat na celkovo anestezu…prva moja otazka sa tyka ze kolko najviac na jeden krat mozem byt dlho uspaty?..Lebo som si vsimol ze u kazdej kliniky sa to odlisuje od seba…Dalsia moja otazka smeruje k tomu ze ked nemam dobre predooperacne vysledky ci existuje nejaka moznost podpisat nejaky papier ze sa necham uspat aj na vlastne riziko?..tolko co sa tyka celkovej anestezy…..Dalej by som sa chcel spytat ze pridem ku vam ze chcem pod celkovou anestezou urobit zuby..mal by som zaujem byt uspaty napr 4 hodiny..Viete mi povedat orientacne ze kolko zubov sa da za taky cas opravit ?..samozrejme odhadom len…a co by ma to asi stalo?..uspatie na 4 hodiny..urobenie co najviac kazov..nejaka prehliadky..proste co by som zaplatil cca za toto vsetko keby sa opravi bielou plombou napr 12 zubov?..Dakujem velmi za odpoved…S pozdravom Ján

  • Dobrý deň p. Ján, ďakujeme za Váš komentár.
   Maximálna doba celkovej narkózy sú 4 hodiny. Pred plánovaním celkovej narkózy je potrebné navštíviť internistu a mať kompletné predoperačné výsledky. Na vlastné riziko Vás náš anestéziológ neuspí.
   Pri vstupnej konzultácii s ošetrujúcim zubným lekárom Vám presne povieme koľko zubov vieme počas narkózy ošetriť a ak bude presná cena za ošetrenie.
   Obvykle sa snažíme celé ošetrenie dokončiť.

   Konzultáciu si môžete objednať telefonicky, alebo emailom.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, koľko stojí vytrhnutie dvoch zubov (jeden trojkoreňový, druhý jednokoreňový). A aká je cena za nasadenie korunky na predný zub?

  Zuzana
  • Dobrý deň Zuzana,
   Extrakcia zuba je 40 Euro. Nasadenie korunky na predný zub je 327 Euro.
   S pozdravom SmileClinic

   • Dobrý deň mám problém, som strašne citliví na zub každý zákrok má boli, môžete mi.qooslat na email zubára alebo zubarku ktorý ozaj robí bezbolestne

 • Dobry den, chcem sa opytat, aky gel pouzivate proti znecitliveniu zubov a ci po jeho aplikacii vrtanie zubov neboli? A ci sa da pouzivat aj pre deti? Mam 6-rocneho syna, ma 2 pokazene stolicky a bude to treba riesit … Kupila by som mu ho aj na vlastne naklady, len aby sa u neho uz v tomto veku nevypestoval strach zo zubarov. Dakujem za odpoved.

  Gabriela
  • Dobrý deň,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár. Na znecitlivenie miesta používame gél lidokain. Doporučujeme lokálnu anastézu. Gél lidokain by sa použil na znecitlivenie miesta pri vpichu. Preto by bolo ošetrenie pre Vášho syna bezbolestné.
   S pozdravom
   Smileclinic tím

 • Dobrý deň, podla čoho dávate celkovú anestézu? Váha, čas potrebný na zákrok?

  Katarína
 • Chcela by som sa opýtať či sa dá spraviť aj viac zubov naraz po poskytnutí anestézií?

  Simona
  • Dobrý deň p. Simona,
   áno môže sa ošetriť aj viacero zubor naraz.
   V spodnej čeľusti sa dáva „takzvaný blok“, zuby vľavo alebo v pravo v sánke sa môžu ošetriť naraz, pri vrchnej čeľusti, sa zuby „umŕtvujú“ postupne.

   natalia Administrator
   • Dobrý den, chcem sa ešte spýtať, či sa dajú opraviť alebo nahradiť aj viac vrchných zubov naraz, alebo aj trhanie.. Pretože po dcérke som prišla o zuby, a nejako som to zanedbala, nechcela som ju s nikým nechať. Takze ísť k zubarovi nebol čas.. Ďakujem

    Simona
    • Dobrý deň Simona,
     Ďakujeme Vám za Váš komentár.
     Áno je možné opraviť aj nahradiť viac zubov naraz. Ak Vaše zuby sú pokazené treba najskôr skúsiť opraviť ich (kompozitné výpne, korunky…)Ak sa zuby nedajú zachrániť tak potom je možnosť implantátov. Najlepšie bude ak prídete k nám na konzultáciu a náš zubný lekár určí ďalší postup liečby.
     S pozdravom SmileClinic

 • kolko stoji zakrok v celkovj anestezii a kolko trva naplanovnie…da sa naplanovat podla zelania pacienta alebo niee.dakujem

  lubica
  • Dobrý deň,
   prvá hodina celkovej anestézy stojí 170EURO a každá začatá hodina stojí 100EURO. Naplánovanie anestézy má na starosti zubná ambulancia a anesteziológ, vás sa bude týkať iba vybavenie predoperačných testov, ktoré vybavuje internista.
   Termín zubného ošetrenia v celkovej anestáze sa dá naplánovať podľa potrieb pacienta.
   Ak by ste mali ďalšie otázky, radi Vám na ne odpovieme
   Prajeme pekný deň

   • cen 170euro je v cene aj oprava zubu alebo sa to plati ešte + napr 170 euro + blomba a ako to je u pacientov pod 18 rokov? plati niečo poisťovňa alebo tak? ďakujem.

    • Cena 170EURO je za poskytnutie anestézy. Biele kompozity stoja od 40 do 53Euro. Cena závisí od veľkosti výplne. Smile Clinic je súkromná zubná klinika, takže ošetrenie nehradí poisťovňa, ale si zaň platí pacient.

   • chcem sa spytat ci 170 eur je celkova sumu teda plus kazda hodina nawyse,alebo sa rata aj za kazdy vytrhnuty zub??

    barbora banska
 • Koľko stojí bežná prehliadka? Ďakujem :)))

  Andrea
  • Prehliadka je bezplatne, platíte iba za OPG rontgenový snímok 24Euro. Termín si môžete objednať telefonicky alebo emailom.

   natalia Administrator
   • Dobrý deň
    Rad by som sa opýtal na cenník.
    Mám strach zo zubára kvôli zlej skúsenosti.Potreboval by som vytrvať stoličky (skôr pozostatky)pri úplnej anestézii.A pravdepodobne aj zákrok čo sa týka predných zubov.Jeden zub (myslím že „2“ ) mám rozpracovaný keďže sa mi zlomyl ale korunka mi chyba (opäť zlý prístup zubára)a už začínam mať trošku bolesti. Môžem poprosiť cenník?
    Ďakujem

    Tomáš
    • Dobrý deň, pán Tomáš,

     sme radi, že ste sa na nás obrátili. Pre stanovenie plánu ošetrenia je potrebná osobná konzultácia s lekárom.
     Radi Vás objednáme.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180