Zubné implantáty

Zubné implantáty ponúkajú alternatívu pre okamžitú náhradu chýbajúceho zuba alebo zubnej protézy. Žiaľ, ľudia prichádzajú o svoje zuby v dôsledku nedostatočnej zubnej hygieny, vysokej kazivosti zubov, po úraze, poprípade genetickej predispozícii. Ak aj vás trápi chýbajúci zub – neúplný chrup, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu s jedným z našich implantológov.

Aj keď ste sa už možno informovali u Vášho zubára na prípadnú liečbu, odporúčame, aby ste si prečítali aj nasledujúce riadky. Jednoducho povedané, zubný implantát je malá, no extrémne silná titánová skrutka, ktorá sa umiestni počas rýchlej operácie do čeľustnej kosti na miesto pôvodného zubu. Titán je pokladaný za najlepší biokompatibilný kov, ktorý sa požíva v medicíne už desaťročia.

Štatistiky hovoria, že 49% Američanom vo veku 18 až 64 rokov chýba aspoň jeden zub.

zubný implantát s implantátovou nadstavbou

Po zavedení titánového implantátu je potrebné, aby sa implantát pevne vhojil do kosti. Na zahojený implantát sa následne nasadí implantátová korunka v požadovanej farbe a v tvare.

Rôzne druhy zubných implantátov

Smile Clinic používa zubné implantáty značky Neodent (Straumann) a Ankylos. Tieto zubné implantáty sú certifikované EU a garantované na dobu 10 rokov, ale aj napriek tomu sú v podstate doživotné.

Medzi ďalšie značky zubných implantátov patria napríklad:

Biomet 3i

Ankylos

Astra Tech

Meissinger

BOI zubné implantáty

Na trh prichádza aj nový typ zubných implantátov – zirkónové implantáty. Názory na použitie sa líšia, avšak zirkónový implantát je riešenie najmä pre pacienta, ktorý nechce mať vo svojom tele „kov“ (titán).

Takisto ako zirkónový implantát, existuje aj zirkónová implantátová nadstavba. Nadstavba je pilier, na ktorý sa nasadí korunka a nakoniec spolu s implantátom vvtvoria kompletnú a plnohodnotnú zubnú náhradu.

Zubné implantáty sú vyrobené z titánu – biokompatibilný kov. Implantát sa chirurgicky vloží do kosti a po zahojení sa nasadí keramická korunka.

Titánový implantát sa zriedkavo môže spájať s neželanými reakciami, ako napríklad neprijatie implantátu organizmom, no dôležité je povedať, že aj napriek tejto možnosto je úspešnosť titánových implantátov na úrovni 95%. Značnú časť zvyšnných piatich percent tvojia neúspešné implantácie pre nevyhovujúci zdravotný stav pacienta, nesprávne hygienické návyky a nedostatočné návštevami u zubného lekára a dentálnej hygieničky po implantácii.

zubný implantát pôsobí veľmi prirodzene.

Aké výhody prináša zubný implantát?

 • Prináša lepšiu artikuláciu
 • Nebudete vás prázdny priestor obmedzovať pri jedení
 • Získate stratené sebavedomie
 • nadobudnete plnohodnotný životný štýl
 • získate dlhodobú investíciu do vlastného zdravia
 • zubný implantát je jednou z najvyspelejších zubných náhrad, aká bola doteraz vyrobená
 • zachováva čeľustnú kosť v tvare, aký má ozubená čeľusť
 • je vhodný pre pacientov od 18 do 90 rokov
Zub a zubný implantát

Aký je postup pri zavádzaní implantátu?

Zavedenie jedného zubného implantátu trvá približne jednu hodinu. Implantológ na základe 3D snímku určí, do ktorého miesta v čeľusti vloží zubný implantát.

Po zavedení sa nasadí na implantát kryt, ktorý zabráni zaneseniu nečistôt alebo tvorbe zápalu počas hojenia.

Po tejto procedúre, teda po implantácii, odídete domov s úsmevom bez akejkoľvek medzery v ústach. Na implantát vám lekár nasadí dočasný zub, aby ste sa mohli socializovať a rozprávať bez problémov.

Bezprostredne po implantácii by ste nemali jesť ani piť, ale mali by ste počkať, kým skončí účinok lokálnej anestézy.

Po zavedení zubného implantátu nasleduje proces hojenia, čiže regeneračná fáza. Ďasno sa veľmi rýchlo hojí, no na druhý deň môžete spozorovať malý opuch alebo modrinu pri mieste, kde bol vykonaný zákrok.

Hojenie zubného implantátu trvá približne 2-3 mesiace, no dĺžka doby hojenia je individuálna pre každého pacienta. Po zahojení sa dočasný implantátový kryt -vhojovacia nadstavba – vymení za trvalú nadstavbu a odoberú sa odtlačky. Na tretej, poslednej návšteve, ktorá sa uskutoční o cca 2 týždne, sa na implantát nasadí trvalá implantátová korunka a vy si môžete nový zub užívať dlhé roky.

Ceny za samotný implantát sa pohybujú od 700 EUR v závislosti od značky implantátu. Každá zubná klinika má svoj vlastný cenník a určuje si cenu aj za implantátovú nadstavbu, ako aj na zirkónovú korunku, ktorá sa nasádza na implantát.

Ak chcete získať viac informácií o ošetrení pomocou zubných implantátov, vyplňte, prosím, bezplatný a nezáväzný formulár v pravej časti monitora.

Časté otázky ohľadom implantátov:

Alergia

„Je možné dostať alergiu na implantát?“

Zubné implantáty sa používajú viac ako 40 rokov. Počas tejto doby sa nevyskytli žiadne alergie na titán. Titán je neutrálny k ľudskému organizmu – biokompatibilný.

Anestéza

„Môžem podstúpiť ošetrenie pomocou celkovej anestézie?“

Áno, môžetete, ale celková anestéza nie je pre zavedenie zubného implantátu nutná. Ošetrenie je porovnateľné s extrakciou zuba. Počas zákroku môžete pocítiť vibrácie a ľahký tlak, nie však bolesť. Pre väčšinu pacientov je ošetrenie pomocou lokálnej anestézie vyhovujúce a tak narkóza nie je potrebná.

Dĺžka ošetrenia

„Ako dlho bude implantácia trvať?

Proces implantovania zubných implantátov je celkom jednoduchý a rýchly. Po implantovaní zubného implantátu v stomatologickej ambulancii Vás môže prekvapiť malá modrina a opuch pri oblasti, kde bol implantát zavedený.

Krásne zuby

„Budem mať po zavedení implantátov nejaké farebné alebo tvarové odlišnosti týkajúce sa ostatných pôvodných zubov?“

Zubár prispôsobí farbu korunky podľa farby okolitých zubov.

Kardiostimulátor

„Môže zubný implantát ovplyvniť môj kardiostimulátor?“

Nie. Nemá žiaden elektromagnetický efekt, takže ani nemôže ovplyvniť žiaden prístroj.

Starostlivosť

„Treba sa o implantát nejako špeciálne starať?“

Ako sa starať o zubné implantáty

Starostlivosť o implantát zahŕňa štandardnú zubnú hygienu ako pri vlastných zuboch. Môžete používať klasickú mechanickú zubnú kefku, sonickú zubnú kefku, dentálnu niť ako aj medzizubné kefky. Odporúčajú sa aj ústne vody alebo sprchy.

Starostlivosť o zubné implantáty je taká jednoduchá, ako je starostlivosť o vaše vlastné zuby. V nasledujúcich krokoch Vás oboznámime, ako sa správne starať o svoje nové zubné implantáty:

 • postupujte podľa pokynov Vášho zubného lekára. Počas prvých dní nebude veľmi pohodlné čistenie implantátov pomocou zubnej kefky, pretože ich okolie bude citlivé. Zubný lekár Vám poskytne informácie, akú ústnu vodu používať pri vyplachovaní, aby sa urýchlil proces hojenia
 • čistite si implantáty, ako by to boli vaše pôvodné zuby
 • používajte špeciálnu metódu na čistenie v oblasti mostíkov, taktiež používajte správnu zubnú kefku
 • pravidelne používajte medzizubné kefky, hlavne po jedle a najmä v zadnej časti
 • pravidelné čistenie, ako aj správny postup pri dentálnej hygiene Vám zaručí dlhodobú funkčnosť implantátu

Ak ste už na konci cesty za novým zubom, tak Vám gratulujeme k získaniu nového a pekného úsmevu, ktorý isto oceníte Vy a aj Vaše okolie. Vďaka implantátu budete pripravený pokračovať v pravidelnom a bežnom stravovaní a vrátite sa tak do normálneho života.

Zhrnutie celkovej ceny jedného zubného implantátu:
Implantát: 562 EUR
Titánová nadstavba: 258 EUR
Implantátová korunka: 330 EUR
SPOLU : 1150 EUR

Extrakcia zuba: 50 EUR (v prípade následného implantovania)
Cenu za prípadnú úpravu/dostavbu kosti určuje lekár pri konzultácii na základe CT snímku. Pohybuje sa cca 150€ – 400€ za jeden zub.

Autor: MUDr. Marek Salka

Page last reviewed: 22 február 2021

Zdroje:

Global Clinic Rating

Mayo Clinic

www.dentalhealth.org

dentistry.uic.edu

616 replies on “Zubné implantáty”

 • Dobrý deň . Koľko by stála kompletná náhrada celého chrupu.Ďakujem

  Nikoleta
  • Dobrý deň, pani Nikoleta

   Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom kompletná náhrada chrupu. Váš záujem si vážime.
   Aby som Vám mohla povedať presnejšie informácie o cene a Vašom pláne ošetrenia, prosím použite odkaz nižšie na naplánovanie 5-10 min. tel. hovoru. Vo Vami stanovenom termíne sa s Vami skontaktujem ja alebo jedna z mojich kolegýň.

   ​Tel. rozhovor si môžete naplánovať tu:
   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   ​Prajem príjemný deň.

   S pozdravom,
   Smile clinic

   Reception Bratislava Editor
 • Dobrý deň, mohli by ste mi poslať cenník celkovej rekonštrukcie chrupu? Ďakujem za odpoveď

  Katarína
  • Dobrý deň, viac info som Vám poslali na Váš email.

   Natalia Administrator
   • Dobrý deň,mal by som záujem o cenu na komplet celého chrupu implantátmi ? Je možné aby bol chrup vcelku a nie každý zvlášť ?

    Tomáš
    • Dobrý deň, pán Tomáš,
     ďakujeme za zanechanie komentáru. Áno, je možné, aby implantáty držali chrup celý chrup v jednom kuse a nebol každý zub zvlášť. V prípade záujmu Vás radi objednáme na nezáväznú konzultáciu s lekárom, neváhajte nás kontaktovať.

     S pozdravom
     Petra

     Petra Administrator
 • Dobrý deň,

  chcela by som Vás poprosiť o informáciu ohľadom implantátu. Dostala som na Vás odporúčanie od pani doktorky Rollerovej. Potrebovala by som jeden horný implantát. Endodonciu mám urobenú. Viem, že cena sa určuje takto ťažko, ale aspoň orientačne by ste mi pohli napísať?
  Prípadne dlho trvá celý proces, koľko návštev a podobne – kvôli práci.

  Ďakujem Vám za odpoveď
  S pozdravom
  Mária Porubská

  Mária Porubská
  • Dobrý deň, pani Mária,
   ceníme si, že ste sa na nás obrátili.
   E-mailom sme Vám zaslali link, vďaka ktorému si naplánujete telefonický hovor s jedným z našich vyškolených pracovníkov, ktorý Vám podá presnejšie informácie o cene a priebehu ošetrenia pomocou zubného implantátu.
   Prosím, skontrolujte vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň

  Mal by som záujem o informáciu. Koľko by stala výmena kompletne chrupu za zubne implantáty. Ako dlho cely proces prebieha a kedy je najlepšie urobiť operáciu v akom ročnom obdoby, alebo to nemá vplyv. Koľko rokov vydržia takéto náhrady. Bohu žiaľ za krátku doby prídem o väčšinu zubov. Preto by som ich rad nahradil niečím trvácnym. Ešte jedna otázka v poslednom čase som na sebe spozoroval niekoľko alergických reakcii ako sú opuchy. Môže sa časom vytvoriť aj alergia na titan, alebo viete použiť aj nekovové materiály.

  Ďakujem

  Jaroslav

  Jaroslav
  • Dobrý deň, pán Jaroslav,

   ďakujeme za otázky, odpovede na ne sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator
  • Mozte mi to preposlat?

   • Dobrý deň, pán Jozef,

    samozrejme, prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku (prípadne aj priečinok spam)

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    Petra Administrator
   • Dobrý deň môžte to preposlať aj mne… Ďakujem

    • Dobrý deň, pán Milan,
     samozrejme, cenník zubných implantátov sme Vám zaslali e-mailom.

     V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator
 • Dobry Den
  Chcela by som sa informovat na cennik zubov. Mam sice este svoje zuby,ale chcela by som inplantaty. Zvyknu sa aj tieto zuby kazit ?
  Ja uz som vrazila u zubarov tisice stale sa mi vsak zuby kazia, i ked mam pravidelnu hygienu

  • Dobrý deň, pani Anna.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S prianím pekného dňa
   Smile Clinic

   admin Administrator
   • Dobry den aka cena by bola za celkovy implantat vsetkych zubov?

    Judita Hlubenova
    • Dobrý deň, pani Judita,
     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník celkovej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator
     • Dobrý deň mohli by ste prosím vás aj mne poslať cenník celkovej rekonštrukcie chrupu ?

     • Dobrý deň, pán Josef,

      sme radi, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom s informáciami o celkovej rekonštrukcii chrupu na našej klinike.
      Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      Petra Administrator
     • Dobrý deň mohli by ste prosím vás aj mne poslať cenník celkovej rekonštrukcie chrupu ?

      Terézia
     • Dobrý deň, pani Terézia

      Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom rekonštrukcie chrupu, vážime si to.

      Aby som vám mohla podať presnejšie informácie o cene zákrokov a o vašom pláne ošetrenia, prosím, použite odkaz nižšie na naplánovanie 5 -10 min hovoru so mnou alebo niekým z nášho tímu, ak by som ja nebola dostupná.

      https://smileclinic.as.me/local-quick-call

      Následne vám budem môcť poslať personalizovanú odpoveď emailom a naplánovať ďalší hovor v prípade akýchkoľvek otázok z vašej strany.

      Naplánuj hovor

      S pozdravom,

      Andrea – Smile clinic

      Reception Bratislava Editor
    • Mohli by ste aj mne napísať na to odpoveď

     Monika feketeova
     • Dobrý deň, pani Monika

      Ďakujeme za Vašu správu. Kontaktovali sme Vás emailom.

      Príjemný deň prajem.
      Andrea – Smile clinic

      Reception Bratislava Editor
     • Dobrý deň môžete mi
      Poslať orientačnú cenovú ponuku na opravu celeho chrupu, samotné korunky a aj implantáty ďakujem.
      S pozdravom Š B.

      Štefan Bozo
     • Dobrý deň, pán Štefan,

      Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom opravy celého chrupu. Váš záujem si vážime.
      Aby som Vám mohla povedať presnejšie informácie o cene a Vašom pláne ošetrenia, prosím použite odkaz nižšie na naplánovanie 5-10 min. tel. hovoru. Vo Vami stanovenom termíne sa s Vami skontaktujem ja alebo jedna z mojich kolegýň.

      ​Tel. rozhovorsi môžete naplánovať tu:
      https://smileclinic.as.me/local-quick-call

      ​Prajem príjemný deň.

      S pozdravom,
      Smile clinic

      Natalia Administrator
 • Dobrý deň, Poslali by ste mi prosîm Vâs cennîk.
  Ďakujem

  Ludmila Ryter
  • Dobrý deň Ľudmila,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Prosím o zaslanie cenníka

  Kormanová
 • Dobrý deň chcel aby som sa opytat na úplnú cenu,keby som chcela spraviť celý horný chrup. Predne 4zuby som mala niekedy strasne triestili sa mi lamali. Nakoniec sa mi tam zacali robit zapali a odumreli mi. Moja zubarka mi vycistila dasna a spravila nieco ako nastavce na korunky. Chcela by som si to dat do kopy a normalne sa usmiať. A chcem sa opytat este ci sumu treba vyplatit na raz ci nie. Dakujem

  • Dobrý deň Lenka,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den aka by bola cca cena za 4 predne ??

  • Dobrý deň Marko,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • dobry den, chcela by som sa informovat, kolko stoji zubny implantat pre obe horne jednotky v pripade celkovej anestezy alebo bez?

  Dakujem pekne, Barbora

  Barbora
  • Dobrý deň Barbora,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať ohľadom zubných inplantatou. Syn ma 19 rokov a od malička nemal všetky zuby. Keď mal 10 rokov tak mu pani lekárka zistila že nemá ani jeden koreň a že mu už žiadne zuby ani nevidu ma asi 8 zubov hore a 8 dole. Tie vrchné zuby ma v katastrofálnom stave. Chcela som sa spýtať či pri inplatatoch by mu hradila aspoň polovicu ZP keď to nebolo zavinené jeho vinou, alebo či to musíme hradiť v plnej výške a koľko by to asi vyšlo finančne.
  Za odpoveď ďakujem
  S pozdravom
  Renáta S.

  Renata
 • Mám záujem o zubný implantát dolného chrupu 6 v ľavo. Chcel by som sa opýtať na cenu. Ďakujem

  Andrej
  • Dobrý deň Andrej,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobry den

  Chcel by som sa opytat na ceny nasadenia implantatu. jedna sa o 1ku.

  Dakuejm

  • Dobrý deň Adam,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý chcel som sa spýtat aký je cenník za jednu nastrelenu stoličku taktiež aj ostatne zuby . dakujem

  • Dobrý deň Peter,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,
  Chcela by som sa informovať o cene kompletnej výmeny horných zubov v úplnej narkoze.
  Ďakujem

  Zuzana
  • Dobrý deň Zuzana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
  • Dobrý deň Zuzana,

   ďakujeme za komentár.
   Cenník a priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,
  mohli by ste mi prosim Vas zaslat cennik
  Dakujem

  Jozef Vancek
  • Dobrý deň Jozef,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň poprosím cenník.

  Saskia
  • Dobrý deň Saskia,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Ak by ste mali záujem o termín konzultácie kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň mal by som záujem o výmenu komplet horného aj dolného chrupu, viete mi poslat cennik?

  Miro Schmidt
  • Dobrý deň Miro,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Ak by ste mali záujem o termín konzultácie kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, ja by som sa chcela informovať o cene horného chrupu. Mám 6 predných zubov a 4,5,6,7 chýbajú po obidvoch stranách. Chcela by som riešiť implantátmi a potom celý horný oblúk zirkonovými korunkami. Viete mi povedať cenu horného chrupu. Ďakujem.

  Svetluša
 • Dobry den, planujem u vas imlantat na hornej dvojke,, poda konzultacie bude potrebne aj augmentacia. Kedze nemam vela casu, chcea by som realizovat tesne po zavedeni implantatu korekciu hornych viecok, aby uz ked som raz „ubolena“ a v setriacom rezime , odbila tieto veci jednou ranou. Chcela by som ist najskor na implantat a o 2 dni na tu plastiku hornych viecok. Zo strany plastickeho chirurga s tym nie je problem. Len sa bojim, ci po zavedeni implantatu s tou dostavbou kosti sa moze vyskytnut nejaky opuch tvare siahajuci do oblasti oci,, co by branilo spravnemu posudeniu stavu viecok,. alebo sa opuch drzi len v spodnej asti tvare, kedze ide o prednu dvojku.. ake mate teda s tymi opuchmi skusenosti a ci mi to tak skoro po imlantate odporucaate. dakujem. za rychlu odpoved kedzee potrebujem naplanovat terminy. velislava

  velislava
  • Dobrý deň pani Velislava,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Po dostavbi kosti sa môže objaviť mierny opuch, prípade modrina,
   ktorá po pár dňoch a užívaní predpísaných antibiotík našim lekárom zmizne.
   Hojenie je to však individuálne u každého pacienta.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobry den, mam 43 rokov a mam tetracyklínove zuby. Je potrebne ich vymenit? alebo sa daju nejako vybielit? Co by ste mi navrhli a kolko by to stalo?
  vdaka
  Sivia

  • Dobrý deň Silvia,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Neodporúčali by sme bielenie keďže pravdepodobne máte narušenú sklovinu.
   Odporúčame zubné korunky. Je ale potrebná konzultácia na klinike na určenie spôsobu úpravy chrupu.

   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
  • Dobrý deň,
   mohla by som poprosiť o zaslanie cenníka na email?
   Vopred ďakujem. 🙂

   Michaela
 • Dobrý deň,mohla by som poprosiť o cenník
  Ďakujem

  Dana Fulajtárová
  • Dobrý deň pani Dana,

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobrý deň,chcem vymeniť kompletne chrup za implantat.Starám sa o ne ale sú v dezolátnom stave.Cigareti,káva,boj.šport.Pár mi ich chýba.No proste katastrofa.Poprosil by som Vás o cenník a hlavne dobu lieččcenia a priebeh.Bohužial som čcasovo moc zle na tom.Najradšej by som bol keby sa to vytrhalo naraz hned.ĎDakujem

    Martin
   • Dobrý deň, môžem vás poprosiť cenník. Vopred ďakujem.

    Matúš
    • Dobrý deň p.Matúš,

     cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
     Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
  • Dobry den po zhliadnuti komentarov som dospel k nazoru ze nema ziadny vyznam opisovat aky mam problem v skr. Mam zaujem o vymenu celeho chrupu mozete mi tiez prosim zaslat cennik a priebeh ? Dakujem

   Martin
   • Dobrý deň Martin,

    Ďakujeme vám za váš komentár.
    Priebeh ošetrenia a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

    V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

    S pozdravom Smile Clinic

    Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň. Je možné vymeniť celý chrup? Ak áno poprosím o cenu.
  Všetky zuby-trojky mi trčia dopredu.
  Nemam už 5 zubov a mám veľa kazov,aj veľa plomb. Na všetkých zadnych mám odhalené citlivé krcky,keďže vedľa každého už zub nemám a robia sa tam kazy.
  Čo by to všetko stalo a čas… Treba najprv nosiť strojček? Alebo sa všetko jednoducho vyberie a hneď nasadí nové titanove???
  Za aky čas by som mal krásne zuby? Ďakujem za odpoveď
  😉
  Velmi rad sa stále usmievam a niektori mi surovo povediaže, je to až odporné tie zuby.
  A opravovať ich? Nosiť strojček a zas časom plomby aj vytrhané treba nahradiť aj tak a zas zuby vrtat. No strasne jak časovo,tak finančne. Radsej si zoberiem aj pôžičku ak treba a je to… 😉
  Ale poprosím všetky poplatky…
  Snad to bude možné 😉

  Vlastimil
  • Dobrý deň p. Vlastimil,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Je ťažké určiť spôsob a cenu úpravy chrupu pre vás. Je potrebná osobná konzultácia na klinike na vypracovanie plánu ošetrenia a cenovú ponuku.
   Mali by ste záujem prísť osobne na kliniku do Bratislavy alebo do Piešťan?

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať.Mám jeden predný zub zlomený (ostala 1/4) a druhý predný zub úplne zlomený (je tam len také želiezko)-korunka odpadla..Niektoré bočné a stoličky sú tiež zlomené.Zvažujem implantát či mostík alebo navrhnite nejakú alternatívu.Poprosím možnosti a cenník.Ďakujem

  • Dobrý deň pán Milan,

   vhodnú alternatívu by Vám vedel náš lekár odporučiť na základe OPG/CT snímku.
   Na e-mail sme Vám zaslali náš cenník zákrokov.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry deň mam 29 rokov veľmi silnu paradentozu z dôvodu metabolickej poruchy kedže nemôžem prijmať bielkoviny veľmi často sa mi lámu zuby ani blomby mi nepomahaju a bohužial môj zubar to nechce riešiť. Bola som v zubnom centre kde mi chceli vytrhnuť 4 zdrave zuby lebo mam zly chrup s čím som ja nesuhlasila. Bohužial dostala som sa do takej situácie že v zadnej časti nemam už skoro žiadne zuby mam len bočne a predne dole my chybaju asi 2 zuby z oboch strán. Problém je že už nemam ani ako mocť jesť. Rozmišlala som nad tymito implantatmi s tým, že mi bolo podporučané si dať preprobiť celý chrup s tým, že zrejme do troch rokov pridem o všetky zuby. Je to možne a koľko by to stálo? Ako je to v prípade, že nemam toľko penazi. Ďakujem

  • Dobrý deň p.Eva,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Odporúčame osobnú konzultáciu.
   Na e-mail sme Vám zaslali cenník aj priebeh ošetrenia pri kompletnej náhrade chrupu zubnými implantátmi.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobry den. mam podobny problem so zubami ako je vyssie uvedene. mohol by som aj ja poprosit o cennik a priebeh?? nakolko sa zdrziavam v zahranici tak som trochu obmedzeny cestovanim. dakujem

    • Dobrý deň p.Jakub,

     Ďakujeme vám za komentár.

     Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
     V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.
     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
     • zdravím mohol by som aj ja poprosiť cenník? dakujem

     • Dobrý deň Ján,

      cenník sme Vám zaslali na e-mail.
      Budeme radi ak nás budete kontaktovať o termín na konzultáciu.

      S pozdravom Smile Clinic tím

      Alzbeta Administrator
   • Dobrý deň mám podobný problém ako pani Eva a tiež na tom nie som finančné dobre ale chcel by som sa tiež informovať o cenách a priebehu liečenia. Vopred vám ďakujem.

    • Dobrý deň p.Mišo,

     ďakujeme za komentár.
     Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
     • Dobrý deň mám podobný problém ako pani Eva a tiež na tom nie som finančné dobre ale chcel by som sa tiež informovať o cenách a priebehu liečenia. Vopred vám ďakujem.

     • Dobrý deň p.Marek,

      ďakujeme za komentár.
      Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

      S pozdravom Smile Clinic tím

      Alzbeta Administrator
   • Dobrý deň,

    aj ja mám podobný problém ako pani Eva, môžem dostať cenník aj priebeh ošetrenia?

    Ďakujem.

    Katarína
    • Dobrý deň pani Katarína,

     cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
     Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
  • Mám tiež taký problém mohli by ste mi to poslať taktiež? Priebeh a cenník?
   Vopred ďakujem.

   MICHAL
 • Dobrý deň. Mám 52 rokov, posledných 5 rokov som mala spodný smímateľný mostík, Teraz som prišla o posledné 4 spodné zuby. Moja zubárka mi spodnú protezune doporučuje,, vraj sa mi neudrží, Navrhuje mi nejaké mikroimplantáty, na ktoré sa dá upevňiť spodná protéza. Chcela by som niečo nejaké informácie a taktiež aj cenovú reláciu.

  • Dobrý deň p. Danka,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, prosím o informáciu, akým spôsobom si čistiť ústnu dutinu bezprostredne po zavedení implantátu. či miesto, kde je zavedený implantát si môžem vyplachovať ústnou vodou Curasept..
  Ďakujem

  Jana Tomášiková
  • Dobrý deň,
   Niekoľko dní po zavedení zubných implantátov neodporúčame vyplachovanie zubnou vodou. Je potrebná najjemnejšia kefka a treba si dávať pozor na stehy.
   Vyplachujte si len čistou vodou.
   S pozdravom

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den

  poprosim o cennik mala by som zaujem o jeden implantat.

  Dakujem s pozdravom

  Dominika

  Dominika
  • Dobrý deň p.Dominika,

   kompletný cenník sm Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
   • Dobrý deň mohli by ste mi zaslať cenník

    Norbert
    • Dobrý deň pani Norbert,

     Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

     V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
     • Poprosila by som vas o cennik vsetkych ukonov.aka je doba cakania.dakujem

     • Dobrý deň pani Moni,

      cenník sme Vám zaslali na e-mail.
      Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu cca 2-3 týždne vopred.

      S pozdravom Smile Clinic tím

      Marianna
 • Dobrý deň

  Chcem sa informovať na cenu (stačí orientačná) pre vytrhanie zubov hornej a dolnej čeluste pod celkovou narkózou a následne nejakého vhodného riešenia náhrady chrupu, možno inplantáty?Mám 46 rokov a v ústach mám už len korene. Ďakujem

  Zuzana
  • Dobrý deň p. Zuzana,
   Cena za jednu extrakciu je 46 eur a náhrada jednej čeľuste pričom by sme vložili 6 implantátov a 12 členný mostík je približne 8 500 eur. Narkóza je pri takomto zákroku potrebná na 5 hodín čo je maximum a cena je 680 eur. Cena je naozaj len orientačná a doporučujeme konzultáciu s lekárom.
   Pekný deň
   S pozdravom
   Smile Clinis tím

   admin Administrator
   • Dobry deň.Kolko by stál spraviť úplne celý chrup?No mám problém,mam očné zuby.Tie mam uplne zdravé.Mávate aj nejaké zľavy?dakujem

    Zuzana
 • Dobrý den,
  chcela by som sa poradit na hornej jednotke mam implantat a po dva a pol roku sa mi odlepila korunka z neho a trci tam skrutka len.
  Je riziko že pridem o cely implantat alebo bude stacit spravit novu korunku prip. nacementovat ci prilepit tu povodnu:
  Dakujem za odpoved.
  Lackova

  Andrea
  • Dobrý deň p. Lackova,
   Ak sa Vám korunka odlepila ako píšete, tak ju stačí nalepiť / naskrutkovať naspäť. S implantátom sa nestane nič, ale treba ísť k lekárovi na nasadenie korunky 🙂
   Prajeme pekný deň
   S pozdravom
   Smile clinic

   admin Administrator
 • Dobry vecer ja mam taky problem ze mam 26 rokov a vypadol mi predny zub mala som ho vlastne hnily od 15 rokov a teraz po porode mi vypadol ibaze ten druhy mam z vnutrajsej strany tiez hnily a roby sa mi v nom akoby dierka nadrahe zuby peniazky nemam a chcem saspitat kolko by mastal jeden max2 zuby? Dakujem za odpoved

  Helena
  • Dobrý deň p.Helena,
   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník a potrebné informácie sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade záujmu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna Bajnokova
  • Dpbry den mam predny zub zlomeny mam kusok zubu iba a chcela by som sa spytat kolko by ma to vyslo keby si ho chcem dat opravit aby som mala krajsi usmev Dakujem

   • Dobrý deň p. Dia,
    ďakujeme Vám za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
    Odporúčame prísť na konzultáciu, aby sme mohli zvoliť vhodné ošetrenie pre Vás.
    S pozdravom
    Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobry den..chcem sa opytat:v dolnom rade mi ostalo 5 predných zubov a už neviem ako ďalej..Prosím Vás napíšte mi riešenie koľko implatatov by mi trebalo a koľko by bola výsledná suma..Som na druhej strane SK takze na cliniku k vam by som na konzultáciu neprišla až keby som sa rozhodla ze súhlasím s cenou..aspoň orientacnu..dakujem

  • Dobrý deň p.Antónia
   ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Cenník aj potrebné informácie sme Vám zaslali na e-mail.
   Ak by ste mali ešte nejaké otázky neváhajte nás kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
   • Zdravym chcel by som vedčinu zubov totiž všetky vymenit za implantaty naraz ,ci sa to dá,a cennik by som vas poprosil .

    • Dobrý deň p.Tom,
     ďakujeme Vám za Váš komentár.
     Potrebné informácie o zubných implantátoch sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
     Ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu na našej Smile Clinic Bratislava alebo Piešťany neváhajte nás kontaktovať.
     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     Marianna Bajnokova
 • Dobry den chcela by som sa Vas opytat na zavedenie implantatu horneho predneho zuba som tri mesiace po vytrhnuti zuba cakam na vyliecenie zapaloveho loziska po chorom zube a chcem si dat zaviest implantat. Mam este pockat alebo je mozne uz presviest zakrok a implantovat? budem musiet absolovovat aj nejake vysetrenie pred zakrokom? Dakujem za Vasu odpoved.

  • Dobrý deň Eli,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Bude potrebná osobná konzultácia aby lekár určil či je možná implantácia alebo je potrebné čakať na zahojenie miesta po extrakcii.
   Zavedenie zubného implantátu sa vykonáva v lokálnej anestéze a preto nie je potrebné absolvovať vyšetrenia pred zákrokom.
   Ak by ste mali záujem o osobnú konzultáciu na klinike radi vás objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň potreboval by som spraviť 32 zubov-implantátov, peniaze nie sú problém, zdedil som, ale aj chrup. Ale špeciálna prosba tie zuby by som chcel všetky hore, lebo keď sa smejem v úsmeve mi vidno iba hornie zuby.

  Andrej
  • Dobrý deň Andrej,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Pri náhrade celého oblúka odporúčame:

   Celková cena ošetrenia pomocou zubných implantátov, pri zavedení 5 zubných implatátov:
   5 x (445 EUR) zubné implantáty a 5 x (228 EUR) titánové implantátové nadstavby = 3.365 EUR
   12 x (327 EUR) keramické implantátové korunky = 3.924 EUR
   SPOLU = 7289 EUR

   Ak by ste mali záujem o konzultáciu na klinike radi vás objednáme.
   S pozdravom

   admin Administrator
 • Dobry den, prosim Vas, chcela by som sa spytat kolko by stala vymena hornych jednotiek. Mam ich zdrave, ale narastli neprirodzene nakrivo. Neviem ci by bolo treba ich cele vytiahnut a vymenit alebo ci existuju len nasadky na zbrusene zuby. Dakujem (p.s. citala som na Vasej stranke ze jeden zub stoji aj 1000€ ale neviem ci to plati aj na predne zuby)

  • Dobrý deň Lucia,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Na estetickú úpravu zubov vo vašom prípade odporúčame zubné korunky. Jedna celokeramická zubná korunka stojí u nás 327 Eur.
   Odporúčame osobnú konzultáciu na klinike.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň. Dala som si robiť zubný implantát v Prešove. Zašrubovali mi ho do kosti a hojil sa 3 mesiace. Keď mi lekárka išla montovať čapík na ten klinec, klinec vyšiel bezbolestne z kosti. Čo sa mohlo stať? Môže to byť tým že dojčím. V budúcnosti do toho miesta ešte môže ísť zubný implantát?

  Zuzana
 • Zdravim, vytrhli mi 6ku, čo by stal prosim vas novy zub?

  Klaudia
  • Dobrý deň,
   cena zubného implantátu s implantátovou nadstavhou a implantátovou korunkou je dohromady 1000 EUR. V prípade Vášho záujmu o konzultáciu s lekárom nás prosím kontaktujte.
   Prajeme pekný deň zo Smile Clinic

   Michaela
  • Dobry den prajem potreboval by som spravit fixny implantat horna jednotka dasno mam zahojene . Chcel by som sa opytat ako vyzera ta docasna korunka pocas hojacieho procesu a ci sa velmi nekyve ,sice to by az taknevadilo ale aspon ci by som mal akoze nahradny zub pred originalom aby som vyzeral ako tak k svetu chapete . Podla komentarov predpokladam cenu jedneho implantatu 1000 eur. Dakujem za odpoved

   Matus Danadaj
   • Este by som sa chcel opytat predny zub mam vytrhnuty 4 roky a dasno mam uzsie ako pred tym ci to nebude vadit pre novy implantat ,inac ostatne predne zuby mam chyba mi iba jeden

    Matus Danadaj
   • Dobrý deň p. Dandaj,
    Ďakujeme vám za váš komentár.
    Cena jedného zubného implantátu aj s implantátovou kokunkou je 1000 Eur.
    Dočasná korunka sa po nasadení nekýve a drží na implantáte pevne.
    Bude potrebné skontrolovať miesto po vypadnutom zube a aj posúdiť stav kosti na danom mieste.

    Ak by ste sa rozhodli pre konzultáciu na našej klinike radi vás objednáme.
    S pozdravom
    Smile Clinic tím

    admin Administrator
    • Dobry deň,mam horne zuby polámané,hnilé a ešte nepovytrhané.Mám 2ostré očné zuby,ktoré mi vlastne tlačili na okolité.Mám vypadnutý pravý hryzák.Všedky predné zuby akoby sa mi kývali.Ako sa postupuje pri takomto probléme?

     Zuzana
     • Dobrý deň p.Zuzana,
      ďakujeme Vám za komentár.
      Kontaktovali sme Vám na uvedený e-mail.
      Odporúčame prísť na osobnú bezplatnú konzultáciu, aby Vám zubný lekár odporučiť vhodné ošetrenie.
      S pozdravom
      Smil Clinic tím

      Marianna
 • Dobrý deň
  Chcel by som sa spitad koľko by ma stalo kompletne nastrelenie zubou? a čo by ste doporucily ako lepšiu variantu ako mislym tip zubou a sposop? A jaká by bola lacnejšia premna? A či poisťovňa niečo hrady? Mam zuby docela dosť v dezolátnom stave a dal by sa nejaký možno zachrániť ale je to fakt zbytočne a hlavne sa my stále stáva že tie blonby stále otpadavaju…strašne moc rád by som bol za vašu otpovet a vašu pomoc…ďakujem za odpoveď

  Maroš
  • Dobrý deň p. Maroš,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Pri náhrade celého zubného oblúka pri ošetrení 5 zubnými implantátmi s 12-členným zubným mostíkom (fixne pripevneným na implantátoch) je cena 7289 EUR. Celková cena sa odvíja od odpočtu implantátov a počtu koruniek v mostíku (môže byť vyšší/nižší). Váš presný plán ošetrenia je možné stanoviť na základe osobnej konzultácie s lekárom, ktorý posúdi Váš stav a vyhodnotenia rtg a ct snímkov, ktoré zhotovujeme klientom u nás na klinike. Smile Clinic nie je zmluvným zariadením a ošetrenie je v plnej miere hradené pacientom. Ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu, kde sa dozviete, ako Vám vieme pomôcť riešiť Vašu situáciu (platíte iba za panoramatický rtg snímok 27 EUR), kontaktujte nás prosím pre dohodnutie si termínu.
   Prajeme pekný deň.

   Michaela
   • Dobrý deň, potrebujem dva implantáty na spodnej čelusti, ide o obe „šestky“, bohužiaľ som o ne prišla nesprávnym ošetrením a sú dôležité hlavne pri správnom stravovaní a preto by som Vás chcela poprosiť o info o cene za oba implantáty a či je možné urobiť to naraz. Veľmi pekne Vám ďakujem.

    • Dobrý deň pani Ivana,

     Cenník a priebeh ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail.

     V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobrý den, chcela by som si dat spravit 4 predné horne zuby, na ktorých mám korunky. Tieto by som chcela odstránit aj s korenmi zubov a nahradit ich zubnými implantatmi.Mohli by ste mi poradit, ako postupovat, kde sa objednat na konzultáciu a aká je cena celého výkonu komplet? Ďakujem.

  • Dobrý deň p. Nika, presnú cenu za ošetrenie aj s podbrobným postupom som Vám poslala na email.
   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
 • Zdravim
  Prosim vas mohli by ste mi napisat kolko by ma stali 3 implantaty.
  Jedna sa o horne predne zuby dakujem.

  • Dobrý deň pán Jozef,

   Ďakujeme vám za komentár.
   Cena za jeden implantát s nadstavbou a implantátovou korunkou je 1000 Eur.
   Ak by ste mali záujem o konzultáciu na vypracovanie plánu ošetrenia s cenovou kalkuláciou radi vás objednáme na kliniku v Piešťanoch alebo v Bratislave.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator
 • Dobry den, mohla by som sa obiednat na konzultaciu ?
  Dakujem.

  Martina P.
 • Dobrý deň. Rád by som sa informoval na cenu a podmienky ohľadom kompletnej dolnej Click in protézy (4x implantáty Ankynos, titanová nadstavba a porcelán. korunka) aj s vyšetreniami a prácou. Mám vypracovaný plán od kliniky v zahraničí, ale cena je mimo mojich možností. Vďaka.

  Martin
 • Dobrý deň, je možnosť ošetriť bezzubú hornú čeľusť týmto spôsobom:
  4 monoimplantáty so snímateľnou náhradou. Približná cena?
  Ďakujem.

  • Dobrý deň,

   Ďakujeme vám za komentár.
   Na zubné implantáty nasádzame fixne keramický mostík.
   Počet potrebných zubných implantátov by určil lekár pri osobnej konzultácii na klinike.
   Ak zuby chýbajú už dlhšiu dobu je možné, že nastal úbytok kosti.V takom prípade je možnosť dostavby kosti a počet zubných implantátov by bol vyšší.

   5 x (445 EUR) zubné implantáty a 5 x (228 EUR) titánové implantátové nadstavby = 3.365 EUR
   12 x (327 EUR) keramické implantátové korunky = 3.924 EUR
   SPOLU = 7289 EUR
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň prajem,

  mám problem so zubami, teda by som ho chcela vyriešiť..neviem ako sa zbaviť veľkého strachu z implantátov ale potrebujem ich..mám zle zuby, bývala pani doktorka mi spravila korunky, ktoré sa kývajú – horné jednotky. Trápim sa lebo nejem, a zuby sa mi klepú o seba, teda mi zavadzajú.Vobec neviem kde začať s pomocou. Je možné sa u Vás objednať?a chcem sa opýtať prosím – ak sa urobí v daný deň implantát, hned sa može nasadiť nejaký náhradný zub kým sa bude implantát liečiť?

  Ďakujem za odpoveď

  Pekný deň

  • Dobrý deň Zuzka,
   Ďakujeme vám za komentár.
   Zubný implantát sa považuje za najlepšiu náhradu zuba. Netreba sa toho obávať. Dobre zahojený implantát vydrží v kosti aj doživotne. Cena jedného zubného implantátu s nadstavbou a implantátovou korunkou stojí 1000 Eur.Po zavedení implantátu nasádzame na implantát dočasnú korunku . Doba hojenia implantátu je 2-3 mesiace.
   Ak by ste mali záujem o konzultáciu na našej klinike radi vás objednáme prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky
   S pozdravom
   SmileClinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň chcel by som vedieť cenu celkovej výmeny horného aj dolného chrupu a aká dlhá by bola doba liečby. Ďakujem .

  Martin Židek
  • Dobrý deň p. Židek,
   ďakujeme za Váš komentár. Celková cena za kompletnú náhradu chrupu je stanovená na základe počtu implantátov a ceny potrebnej dostavby kosti. Cena za 5 zubných implantátov v hornej čeľusti s 12-členným keramickým mostíkom a 4 implanátov v dolnej čeľusti s 12-členným keramickým mostíkom je 13.905 EUR. Presná suma za ošetrenie je stanovená pri konzultácii lekárom. V prípade vášho záujmu o bezplatnú konzultáciu nás prosím kontaktujte cez formulár na stránke alebo telefonicky.
   Ďakujeme a budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   Michaela
 • poprosim cennik iplantatu chyba mi jeden predni zub

  • Dobrý deň chcel by som vedieť cenu celkovej výmeny horného aj dolného chrupu a aká dlhá by bola doba liečby. Ďakujem .

   Michal M.
   • Dobrý deň p.Michal,
    ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme Vám zaslali na váš e-mail.
    S pozdravom,
    Smile Clinic

    admin Administrator
    • Dobrý deň,
     aj ja by som mala záujem o výslednú cenu celkovej výmeny chrupu a dĺžky liečby/ ošetrenia.

     Ďakujem

     Tatiana
     • Dobrý deň p. Tatiana,
      ​ďakujeme Vám za Váš komentár. Cenník sme Vám poslali na vašu e-mailovú adresu.
      Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

      admin Administrator
   • Dobrý deň p. Michal,
    ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník a postup ošetrenia sme Vám zaslali na váš e-mail.
    S pozdravom,
    Smile Clinic

    admin Administrator
 • Dobry den.
  Mal by som zaujem o zubne implantaty. Aka by bola priblizna cena za kompletny chrup (horna aj dolna celust)
  a aka by bola doba liecenie
  Dakujem

  Michal P
  • aj ja by som poprosil cennik iplantatu mam vypadnuti jeden predni zub

   • Dobrý deň p. Peter,
    ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cena jedného implantátu s impl. nadstavbou a impl. korunkou je 1.000 EUR. Táto cena je za ošetrenie konečná a zahŕňa tiež lokálnu anestézu. V prípade Vášho záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.
    S pozdravom,
    Smile Clinic

    Michaela
  • Dobrý deň Michal,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, poprosila by som si kompletný cenník implantátov. Ďakujem

  Klaudia
  • Dobrý deň,
   ďakujeme, cenník sme Vám poslali na Vašu emailovú adresu.
   Prajeme pekný deň so Smile Clinic.

   Michaela
 • Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o komplexnú cenovú ponuku na opravu predných dvoch zubov, ktoré sa mi stále posúvajú a krivia, ako mi rastú zadné osmičky. Mala by som záujem o implantáty. Mohli by ste mi napísať aj informáciu, ako prebieha výmena, ako dlho budem v rekonvalescencii, po akom čase už môžem ísť do práce, nakoľko sa stretávam s ľudmi, je to pre mňa dôležitá informácia. Veľmi pekne ďakujem, Lucia

  • Dobrý deň Lucia,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám poslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator
  • Na hornej celusti v lavo este je kam prichytit mostik
   na dolnej celusti mi sice skaredi ale este mostik drzi
   mozno by to vyriešilo jeden inplantat v pravo hore prosim ocennik

   zoltan kováč
   • Dobrý deň Zoltán,
    ďakujeme, že ste nás kontaktovali.Odpoveď sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
    Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
    S pozdravom,
    Smile Clinic

    admin Administrator
 • prosim vas o cennik vymenu zubov

  Martin
  • Dobrý deň pán Martin,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali, cenník sme Vám poslali na Vašu emailovú adresu.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   admin Administrator
   • date mi cenik na cele implantanty horne zuby

    • Dobrý deň Marek,
     Ďakujeme vám za váš komentár.
     Odpoveď sme vám poslali na váš e-mail.
     S pozdravom
     Smile Clinic team

     admin Administrator
   • Dobrý deň. Prosím Vás, môžte mi poslať cenník implementácie zubov hornej čeľuste?
    Nežijem na Slovensku viac ako 7 rokov.Nachadzam sa v Škotsku a implantáty sú veľmi drahé, na ktoré ja nemám. Ako odborníka Vás chcem požiadať, koľko by stála komplet implantacia hornej čeľuste?zuby mám a zdravé ale trápia má medzery a najradšej by som si dal vymeniť komplet celú hornú časť zubov.Mám na konferenciách z ľuďmi koli tomu psychické problémy a nedokážem sa sústrediť na svoju prácu.Podľa Vás, ako dlho by som musel stráviť na Slovensku? Moja práca v mojom živote je veľmi dôležitá, čo môžem na Slovensku stráviť max.3 týždne za jeden rok.
    Vopred ďakujem.
    S pozdravom Ivan

    Ivan Kral
    • Dobrý deň Ivan,
     Ďakujem vám za Váš komentár.
     Ak sú vaše zuby zdravé ale trápi vás len estetická stránka odporučili by sme vám zubné korunky. Zubné implantáty odporúčame ľudom ktorým zuby chýbajú alebo ich majú pokazené. Všetko ale potvrdí lekár pri konzultácii na klinike. Vypracujeme pre vás plán ošetrenia a cenovú kalkuláciu.
     Cenník sme vám poslali na váš e-mail
     S pozdravom
     SmileClinic tím

     admin Administrator
     • Dobrý deň,zuby mam vo velmi zlom stave,tak by som sa chcel spýtať kolko by stála výmena celeho chrupu a za aky cas sa to da spravit??dakujem za odpoved

      Františekk
     • Dobrý deň František,
      odpoveď sme Vám poslali na uvedenú emailovú adresu.
      V prípade záujmu vás radi objednáme na konzultáciu.
      Ďakujeme.
      S pozdravom,
      Smile Clinic

      admin Administrator
  • Dobrý deň p. Martin,
   ďakujeme Vám za Váš komentár. Cenník sme Vám poslali na Vašu e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň.
   Smile Clinic

   Michaela
 • Dobrý deň, poprosím vás o cenník celkovej výmeny chrupu, ďakujem

  Kristina Gašpieriková
  • Dobrý deň p. Gašpieriková,
   cenník sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
   Smile Clinic

   Michaela
 • Dobrý deň,
  mohli by ste mi poslat ponuku na vymenu celeho chrupu?
  Chcela by som porézne sofort zubné implantáty, v najbielšej farbe.
  Koľko by ma stáli tie najkvalitnejšie implantáty ktoré robíte?
  Ďakujem 🙂

  Daniela
  • Dobrý deň p.Daniela.
   Cenu za kompletnú rekonštrukciu zubného oblúka Vám posielam emailom. Farbu trvalých zubov si pacient vyberá sám so zvorkovníka 🙂

   V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

   natalia Administrator
 • Dobry den,ja by som sa chcela na vas obratit s mojim problemom,mam 20 rokov,a uz dlhsiu dobu ma trapi zapal dasien a zubny kamen,kedze mam panicky strach zo zubarov tak som sa strasne hambila stym chodit,a mam pocit ze mi tie predne zuby vypadnu,mam preto otazku ze ci by sa dali uvas spravit nowe predne zuby lebo su dost vzlom stave a ci sa musi najprv odstranit zapal alebo sa aj hneddaju spravit nowe zuby,dakujem vopred za odpoved,s pozdravom

  marcela
  • Dobrý deň p. Marcela,
   prvým krok ktorý by sme Vám odporúčali by bolo navštíviť dentálnu hygieničku, ktorá odstráni zubný kameň a prípadný zápal ďasien.
   Návšteva dentálnej hygieny je bezbolestná, nemusíte mať z ošetrenia strach. Pacientom sa ihneď po prvom sedení uľaví a ďasná sa regenerujú. Po odstránení zápalu by sme mohli zuby ošetriť pokiaľ by to bolo potrebné. Cena za dentálnu hygienu je 35€.
   Termín si môžete objednať telefonicky, alebo emailom. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
 • Dobry den,

  mohli by ste mi poslat ponuku na vymenu celeho chrupu?

  Dakujem

  Martin
  • Dobrý deň p. Martin,
   odpoveď sme Vám poslali na Vašu e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň. Mám kompletnú hornú protézu. Mohla by som podstúpiť kompletnú implantáciu horných zubov. Ak áno zaujímala by ma aj cena. Vopred ďakujem za odpoveď.

  Ľudmila Močárska
  • Dobrý deň p. Ľudmila,
   ďakujeme za Váš komentár, náhrada celého zuboradia sa prevádza pomocou 4 – 6 zubných implantátov a 12-členného alebo 14-členného zubného mostíka. Cena sa odvíja od počtu použitých implantátov, zubných koruniek a prípadne potrebnej dostavby kosti. Viac informácii sme Vám poslali emailom.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Michaela
 • Dobry de.Mám velký strach zo zárov a preto som už asi 10 rokov nebol u zubára.A už sa my rozdrobilo posupne 10 zubov.Chcel som sa spytat či sa dá u Vás nejako opraviť ôj chrup pod celkovou narkózou. A hlavne ze kolko by stála výmena všetkých zubov.A kolko to trvá kým by som mal nové zuby v ústach

  • Dobrý deň pán Marek,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Pacientom vieme previesť šetrenie na našej klinike aj pod celkovou anestéziou, dôležité však bude najskôr absolvovať konzultáciu s lekárom, na základe ktorej vypracujeme Váš osobný plán ošetrenia. Viac informácií ohľadne zubného ošetrenia v narkóze sme Vám poslali emailom.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Michaela
  • Dobrý deň Marek,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Odpoveď sme Vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   SmileClinic

   admin Administrator
   • Zdravím vás. Ak by som mala záujem o celkovú hornú výmenu zubov – titánovými implantatmi,aká suma by to bola. . . Ďakujem.

    Marcela
    • Dobrý deň Zuzana,
     Ďakujeme vám za váš komentár.
     Odpoveď sme vám poslali na váš e-mail.
     S pozdravom
     Smile Clinic team

     admin Administrator
     • Dobry den chcel by som Vas poprosit o cenu komplet celeho chrupu a dlzku kolko by to trvalo. Dakujem

     • Dobrý deň pán Ján,
      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
      Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
      S pozdravom,
      Smile Clinic

      admin Administrator
    • Dobrý deň Marcela,
     Ďakujeme vám za váš komentár.
     Odpoveď sme vám poslali na váš e-mail.
     S pozdravom
     Smile Clinic team

     admin Administrator
 • Kompletny chrup 32000 eur??

  Robert
  • Dobrý deň p. Robert,
   ďakujeme za Váš komnát. Pri kompletnej náhrada zubného oblúka pomocou zubných implantátov sa NENAHRÁDZA každý jeden zub samostatne! Cena by bola veľmi vysoká-ako aj uvádzate a ošetrenie neefektívne.
   Pri náhrade celého zuboradia sa odporúča 4-6 zubných implantátov na ktoré sa pripevní 12 až 14 členný keramický zubný mostík.(celá čelusť od zuba 1 po 6 vpravo aj vľavo)
   Prečítajte si článok o postupe ošetrenia. -https://smileclinic.sk/zuby-celkovej-narkoze/

   Pokiaľ máte viac otázok ohľadom ošetrenia, prosím neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

   natalia Administrator
  • Nie nie p. Robert,
   Nenahrádza sa každý chýbajúci zub samostatne. Zubné implantáty slúžia ako piliere, na ktoré sa nasadí keramický zubný mostík.
   Napr. AK Vám chýbajú 4 zuby, pre ich plnohodnotnú náhradu sú potrebné 2 zubné implantáty a 4 členný zubný mostík.

   natalia Administrator
 • TEda ak chce clovek kompletny chrup tak ho to bude stat 32 000 eur ??

  Robert
  • Pri kompletnej náhrade zubného oblúka pomocou zubných implantátov sa NENAHRÁDZA každý jeden zub samostatne 🙂
   Cena by bola veľmi vysoká-ako aj uvádzate a ošetrenie neefektívne. Pri náhrade celého zuboradia sa odporúča 4-6 zubných implantátov na ktoré sa pripevní 12 až 14 členný keramický zubný mostík.
   V článku nájdete aj OPG snímky, na ktorých je možné vidieť počet implantátov.- https://smileclinic.sk/celkova-rekonstrukcia-chrupu/

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, rada by som vedela, či je možné implantovať kompletný chrup, resp aké sú možnosti a samozrejme ceny. Ďakujem.

  Martina
  • Dobrý deň pani Martina,
   ďakujeme Vám za Váš komentár. Cenník spolu s bližšími informáciami ohľadne celkovej rekonštrukcie chrupu sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu.
   Smile Clinic

   Michaela
 • Dobrý deň,
  správne som pochopila, že ak potrebujem implantát 33 zubu, tak konečná cena u Vás je 1000 eur?
  Ďakujem veľmi pekne

  Zdenka
  • Dobrý deň pani Zdenka,
   správne, celková cena za implantát spolu s implantátovou nadstavbou a implantátovou korunkou je 1000 EUR. Táto cena je konečná, zahrnutá je lokálna anestézia i kontrolné OPG snímky.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Michaela
 • Dobry den.
  Rad by som vedel ci je aj lacnejsia varianta pre vymenu komplet chrupu, predsa je doba tazka ale potrebujem ten chrup dat do poriatku.

  • Dobrý deň Paťo,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Kompletná rekonštrukcia chrupu može byť urobená pomocou zubných implantátov (fixná náhrada), na toto ošetrenie sa špecializujeme v našej klinike. V opačnom prípade prichádza do úvahy vyberateľná zubná protéza.
   Prajeme pekný deň.

   Michaela
  • DOBRY DEN PRAJEM,DAKUJEM ZA RADU,,CHCELA BY SOM SI DAT UROBIT CHRUP,UZ 3,TIKRAT DALA SOM SI UROBIT PROTEZU A NIE SOM SPOKOJNA.VEDELI BY STE MA SKONTAKTOVAT ABY SOM KONECNE MALA V PORIADKU CHRUP.BYVAM V KOSICIACH,DAKUJEM.

   • Dobrý deň pani Marta,
    ďakujeme, za Váš email.
    Postup ošetrenia aj s cenovou ponukou sme Vám zaslali na email.
    Termín na bezplatnú konzultáciu si môžete objednať telefonicky, alebo emailom.

    Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

    admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa poradiť, mám chýbajúce zuby trojka na pravo a štvorka na ľavej strane, boli zlomené a už úplne zmaknuté a tak mi ich zubár vytiahol, ďasná sa hoja, teraz však stojím pred rozhodnutím akú formu náhrady mám zvoliť. Uvádzam, že musí mi tiež ošetriť – zaplombovať dvojku v pravo a trojku na ľavej strane. Netuším ako sa mám rozhodnúť, či 2 mostíky – na každej strane, alebo jeden celkový alebo inplantáty. Nebola som tehotná ale bábo plánujeme v najbližšej dobe a viem, že niektorým ženám sa aj v tomto období zuby dosť kazia. Ďakujem

  Andrea Macijevičová
  • Dobrý deň pani Andrea,
   opravy zubov Vám odporúčame ešte pred otehotnením, alebo až po jeho skončení, nie však počas tehotenstva. Ak máte záujem o presnejšie odporúčanie zubného ošetrenia, pošlite nám prosím vaše fotografie podľa inštrukcií, ktoré nájdete na našej stránke: https://smileclinic.sk/konzultacia-na-dialku/
   Pekný deň.

   Michaela
 • Dobry den,

  vylomil sa mi predny zub, mal som ho davno (roky) lieceny po zapale (dva krat!), tj. vyskrabali mi nerv a robili vypln. Zub sa mi zacal rozpadat, az nakoniec sa mi vylomil od diasna (V sobotu). Mohol by som poslat potom mailom obrazok mojho zuba s otazkou, co sa s tym da este robit? (teda ci by sa dala len korunka alebo uz implantat a ci vobec). Zub vedla je trochy „vtlaceny“ do vnutra a trochu otoceny, tak neviem ci tiez nebude robil problemy pri novom zube. Celkovo mam nezdravy chrup, od zakladnej skoly mi ich vyvrtavali a „preplacavali“ plombami, Ak by bolo treba robit implantat museli by sa robit napravy inde? (asi aby sa to dobre hojilo alebo tak). Chybaju mi aj ine dva zuby, korene tam este su,. Tie sa mi rozpadli z dosledky neustale vyvrtavania a plombovania. Ked som z nich mal len steny, opat mi to len preplacli, viac som tam uz ist nechcel, su este otvorene. Dakujem.

  Michal
  • Dobrý deň Michal,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Nahradiť zuby po ktorých zostali len korene by pravdepodobne bolo možné pomocou čapových nadstavieb a zubných koruniek.Bolo by potom vhodné aj riešiť ten zakrivený vedľajší zub zubnou korunkou aby sa docielil najlepší estetický výsledok.
   Ak by potom lekár navrhol zubný implantát tak by bolo potrebné opraviť postupne celý chrup.
   Ak by ste mali záujem o konzultáciu prosím kontaktujte nás.
   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Prosím Vás o odpovedˇ.
  Mám už druhý rok 10 porcelánových zubov v predu,a 10 porcelánových zubov dole tiež v predu.Stáli ma nehorázne peniaze.Musím podotkúť že odkedy ich mám-tak v ustach mám dotykom jazyka na pocelánové zuby zvláštny sladkokyslý pocit,že siaham iba po žuvačkách a ustnej vode.Ráno vstanem mám zlý pocit v ustach nenormálnej chuti.Denne siaham po zubnej kefke a paste aj niekoľko x.pre ten zlý chuťový pocit.Zubná lekárka mi dala antibiotika ,ale to len kvôli zápalu dˇasna–to je už v poriadku.Poradte mi.Môže zato porcelán Carát zrejme ide o iné zloženie .Ptedtým som už mala porcelánové horné zuby ale taký pocit som nikdy nemala.Podotýkam že alergiu nemám. Čim to môže byť,?

  • Dobrý deň pani Marta,
   pôvodcom Vášho problému, ktorý opisujete, je pravdepodobne zápal parodontu spôsobený baktériou. Odporúčame Vám návštevu dentálnej hygieničky, ktorá Vám poradí ohľadne starostlivosti o Vaše zuby a ako sa spomínaného problému zbaviť. Cena dentálnej hygieny u nás v Smile Clinic je 35 EUR. V prípade Vášho záujmu o termín nás prosím kontaktujte.
   Pekný deň zo SmileClinic.

   Michaela
 • Dobry den. Chcel by som sa spytat, v ustach mi chybaju na spodnej celusti na oboch stranach po 2 stolicky, cize to su 4 a jedna na pravej hornej strane. Chcel by som sa spytat ako by sa toto dalo vyriesit a kolko by asi bola cena kompletnej vymeni, cize 5 zubov. Dakujem pekne

  • Dobrý deň,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Na miesta chýbajúcich zubov by sme Vám odporučili zubné implantáty. Aj keď chýbajú dva zuby vedľa seba tak sú potrebné dva zubné implantáty.Konečná cena jedného implantátu aj s korunkou je 1000 Eur.
   Ak by ste mali záujem o konzultáciu prosím kontaktujte nás.
   S pozdravom SmileClinic

   admin Administrator
  • Ahoj mam maly problem odstiepil som si zuby pri pade z.bycikla boli opravene a rutne kanaly cistene ale Po dvoch rokoch sa kanaly ukazali znova zuby boli vytrhnute rad by som vedel aky implant by bol premna najvodnejsi dakujem

   • Dobrý deň pán Erik,
    ďakujeme za Váš komentár.
    Odpoveď sme Vám poslali na email.
    Termín na vstupnú konzultáciu si môžete objednať telefonicky, alebo emailom.

    Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

    admin Administrator
 • Dobry den, mam 43 rokov, na hornej celusti 9 rok kompletnu protezu, Nastal pomerne znacny ubytok kosti (ca. 1cm): Akym sposobom by sme ten ubytok kosti riesili, aby bola mozna sanacia horneho chrupu pomocou implantatov/mostika?

  Robert M.
  • Dobrý deň Robert,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Náhrada celého chrupu pomocou zubných implantátov je následovná: Lekár zhodnotí stav kosti a vypracuje sa plán ošetrenia. V prípade úbytku kosti je možná dostavba kosti. Cenu a priebeh ošetrenia dostavby kosti určí lekár pri konzultácii. V závislosti od stavu kosti sa zavedú zubné implantáty do kosti na ktoré sa nasadí 12 členný fixný keramický mostík.Cena za 5 zubných implantátov je 673 Euro x 4 = 3365 Euro a 12 členný mostík 327 x 12 = 3924 Euro. Celkom 7289 Euro za jedno zuboradie. Ak by ste mali záujem o konzultáciu prosím kontaktujte nás.
   S pozdravom SmileClinic

   admin Administrator
 • Dobry den, chcela by som sa opytat moj manzel ma v predu hore len 6 zubov a chce si dat robit mostik ci sa da pridat korunka na prazdno po oboch stranach, alebo co by ste mu doporucili . Dakujem

  • Dobrý deň
   Ďakujeme Vám za Váš komentár. Predpokladám že chýbajú stoličky po oboch stranách. Korunka sa nedá pridať „naprázdno“. Odporúčame po dva implantáty na obe strany na ktoré sa nasadí troj-členný mostík. Cena náhrady zubov takýmto spôsobom by bola 673 Eur x 4 = 2692 Eur a cena za 6 koruniek 327 Eur x 6 = 1962 Eur. Najlepšie by bolo pre manžela prísť k nám na konzultáciu a vypracujeme plán ošetrenia.
   s pozdravom Smileclinic

   admin Administrator
   • Dakujem za odpoved, este by ma zaujimalo tych 6 zubov nebolo zaratane v tej cenovej kalkulacii co ste mi poslali, on potrebuje mostik aj na predne zuby. Ako casovo sa to da stihnut a kolko navstev by musel absolvovat, nakolko nezijeme na Slovensku. Prosim celkovu kalkulaciu prednych 6 zubov a ci by nestacilo po jednom inplantate na oboch stranach . Dakujem

    • Dobrý deň,
     ďakujeme za komentár.
     Manželovi odporúčame nahradiť chýbajúce zuby pomocou zubných implantátov, aby sa manželovi obnovila žuvacia schopnosť. Odporúčame nahradiť chýbajúce premoláre a molár pomocou zubných implantátov, na ktoré sa nasadí implantový zubný mostík. Komplet cena za 2 zubné implantáty a 3 členný implatovný mostík je 2327€.
     Cena spolu pre obe strany čeluste : 4657€
     Ak by mal manžel záujem o zubné korunky na šiestich frontálnych zuboch, cena by bola 6x 327€=1962€
     Prosím pošlite nám fotografiu zubov manžela, poprípade OPG snímok aby sme Vám vedeli vypracovať plán ošetrenia.

     S pozdravom,

     SmileClinic

     natalia Administrator
 • Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či je možné na nasadené implantáty nasadiť aj fixný zubný strojček. Vopred ďakujem 🙂

  Klaudia
  • Dobrý deň Klaudia,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Na zubné implantáty nie je možné nasadiť fixný zubný strojček.
   S pozdravom SmileClinic

   admin Administrator
 • Dobry den,prosim aj ja o cennik do emailu,vopred dakujem Slavka

  Slavka
 • Dobrý deň , môžem poprosiť o Váš cenník, poprosím preposlať do emailu. Ďakujem. Zostávam s úctou.

  Katarína
  • Dobrý deň Katarína,
   cenník som Vám zaslala emailom.
   Pekný deň prajem.

   Michaela
 • Dobrý deň, pred 7 rokmi mi diagnostikovali rakovinu prsníka. Prešla som chemoterapiou aj rádioterapiou.Dnes som už len v kontrole, a relatívne vyliečená, nakoľko mi ho amputovali.Ale vedľajšie účinky spôsobili , že mám osteoporózu. Počas obdobia od roku 2007 sa mi začali doslovne rozpadávať zuby, akoby boli slabé. Hlavne mám problémy s hornou čelusťou, kde mi zostali na každej strane po jednej stoličke, ostatné je v dezolátnom stave, len korene. Chcem sa spýtať na váš názor / vzhľadom k tomu, čo som čítala vo vašom článku, že v prípade rakoviny je oslabenie kosti / doporučujete minimplantáty a ked koľko, kedže vzadu mám po jednej stoličke, ktorá by sa nejakou len minimálnou opravou dali do poriadku.A koľko by bola približná cena aj s náhradou. A pokiaľ v mojom prípade to nedoporučujete, môžete navrhnúť iné riešenie, ktoré tiež prevádzate? Ak áno, tiež ma zaujíma cena. Ďakujem , zostávam s úctou

  KatarínaB
  • Dobrý deň p. Katarína, ďakujeme za Váš komentár.
   Ochorenie, ktorým ste si prešli môže mať za dôsledok oslabenie zubov. Pri ochorení – Osteoporáza ak sa užívajú lieky bisfosfonáty, sa zubné implantáty neodporúčajú. V tom prípade by sme Vám odporúčali zubné mostíky, alebo iný druh náhrady. Pre naplánovanie ošetrenia a vypočítanie ceny za ošetrenie, potrebujeme vidieť Vás OPG snímok. Radi by sme Vás privítali u nás na klinike na konzultáciu a verím, že Vám budeme vedieť pomôcť. Termín si môžete objednať cez náš kontaktný formulár, alebo telefonicky.

   natalia Administrator
   • Ďakujem, rada prídem.

    Katarína
   • Dobrý deň. Vo Vašej odpovedi uvádzate :“Pri ochorení – Osteoporáza ak sa užívajú lieky bisfosfonáty, sa zubné implantáty neodporúčajú. “ Mám taktiež osteoporózu, ale z dôvodu primárneho ochorenia – celiakia+inlaktóza, sa neliečim klasickými tabletkovými bifosfonátmi, ale injekčne raz za pol roka prípravkom Prolia. Mám 43 rokov. Taktiež uvažujem o implantátoch. No neviem, či sú pre mňa vhodné… Ďakujem za odpoveď

    erika.cvm
    • Dobrý deň pani Erika,
     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Poraďte sa prosím najskôr s Vašim ošetrujúcim lekárom, ktorý pozná Váš zdravotný stav a dávky užívaných liekov, či Vám takýto zákrok odporúča.
     So srdečným pozdravom,
     SmileClinic

     Michaela
 • Dobrý deň,
  chcela by som si dať urobiť horné predné 4 zuby, avšak chcem sa spýtať, aký by bol postup, keďže mi nenarástol očný zub, a všetky predné zuby mám poposúvané, idu mi krivo. Čiže miesto 4 predných zubov, mám len 3…
  myslíte, že je v mojom prípade vhodné si dať urobiť implantáty? veľmi zle to vyzerá, je to pre mna jediné riešenie
  Dakujem vopred za odpoveď

  Simona
  • Dobrý deň,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Riešením by bolo vyrovnať zuby fixným strojčekom a tým vytvoriť miesto na náhradu očného zubu pomocou zubného implantátu.Tým sa vyhnete obrusovaniu zdravých zubov. V každom prípade je potrebná konzultácia a lekár určí pre Vás najlepší spôsob nápravy zubov pre Vás.
   S pozdravom SmileClinic

   admin Administrator
 • Dakujem Vam za odpoved.Chcela by som sa este opytat plati sa v hotovosti alebo mozem zaplatit aj na splatky ? Dakujem Vam velmi pekne.

 • Dobry den
  chcem sa opytat, ci ste sa stretli so zlomenym titanovym capom na zadnom zube.
  Dakujem

  • Dobrý deň p. Martin, myslíte zlomenú kovovú čapová nadstavbu na korunke ? Áno, také niečo sa môže stať. V SmileClinic používame čapové nadstavby iba zo sklenených vlákien. Ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu u nás v SmileClinic – platíte iba za vstupný OPG snímok 24 EUR, termín si môžete objednať telefonicky alebo emailom.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň,
  partner pri nehode prišiel o predné dva zuby. spravili mu pred 6timi rokmi mostík, zbrúsili tri zuby vedľa, ktorý ho drží. dva na jednej strane a jeden na druhej. ten jeden sa ale pokazil a úplne zmizol, tak mostík odpadol. Keďže nechcem, aby mu obrusovali ďalší zub, na tej jednej strane by bolo dobré keby mal implantát a dá sa to ďalej riešiť ako klasický mostík, ktorý tam už mal? čiže využiť tie obrúsené zuby a nalepiť na ne? Aká by toho bola cena a ako dlho to trvá? keďže ide o predné zuby, dáva sa nejaká dočasná korunka?
  Ďakujem za odpoveď.

  • Dobrý deň p. Alena
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Zubný impalntát nemôže slúžiť ako pilier na existujúci mostík. Doporučili by sme dva implantáty na miesta chýbajúcich troch zubov s trojčlenným mostíkom. Na obrúsené zuby by sa dali korunky. Cena za dva implantáty by bola 2x 673 Euro a cena troch koruniek je 327 x 3 = 981 Euro.Cena za ďalšie dve korunky je 327 x 2 =654 Euro. Dôležitá je konzultácia na ktorej Vás lekár oboznámi z najlepším postupom liečby.
   Ak by ste mali viac otázok prosím kontaktujte nás.
   S pozdravom SmileClinic

 • Zdravím, v septembri 2013 som prišla z dôvodu paradentózy o všetky zuby… Momentálne mám snímateľnú protézu (hornú aj dolnú). Chcela by som sa spýtať, keby som si dala urobiť implantáty na hornú aj dolnú čeľusť koľko implantátov budem potrebovať a aká bude cca cena za implantáty a novú zubnú protézu?
  Ď. Hana L.

  • Dobrý deň p. Hana,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.

   Pri náhrade celého chrupu zubnými implantátmi by sme Vám odporúčali 4-6 zubných implantátov, na ktoré pripevníme 12 korunkový zubný mostík, ktorý je na zubných implantátoch pripevnený fixne. Kompletná cena za 5 zubných implantátov a 5 titánových nadstavieb je 673Euro x 5=3365Euro a cena za 12 členný implantový mostík je 327Euro x 12= 3924Euro. Celková cena 7289 Euro. Toto je cena za jedno zuboradie.
   Najprv je ale potrebné aby sa zhodnotil stav Vašej kosti pri konzultácii so zubným lekárom a vyhotovením CT vyšetrenia.
   S pozdravom SmileClinic

   • ďakujem za skorú odpoveď, chcela by som sa spýtať, čo mám rozumieť pod pojmom „cena za zuboradie“ ? Mám tomu rozumieť, že to je cena napr. za horné implantáty, takže cenu, ktorú ste mi napísali si mám vynásobiť x2 keďže si chcem dať urobiť horný aj dolný chrup!?

    • Dobrý deň,
     Áno cena za zuboradie je len vrchná čeľusť. Treba si to vynásobiť x 2.
     S pozdravom SmileClinic

     • Dobry den.Ja by som si chcela dat urobit implantaty horneho aj dolneho chrupu.Teraz mam protezy.Hore nemam uz ziadne zuby a dole mam 3 nasadene korunky.Tie su uz nie pevne.Tie musia ist von.Chcem sa opytat kolko ma to bude stat a akeho odbornika by ste mi odporucili.Dakujem velmi pekne za radu.

     • Dobrý deň pani Marta,
      ďakujeme Vám, že ste nás kontaktovali. Navrhujeme Vám 4 implantáty so 4 nadstavbami a 12-členný celokeramický zubný mostík, rovnako pre horný, ako aj pre dolný chrup. Implantáciu by vykonával náš hlavný implantátológ, MUDr. Salka. Celková cena za náhradu celého zuboradia hornej a spodnej čelusti je 13 232 EUR. V prípade Vášho záujmu o bezplatnú konzultáciu nás prosím kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.
      Prajeme Vám pekný deň.

      Michaela
     • Dakujem Vam za odpoved.Chcela by som sa este opytat plati sa v hotovosti alebo mozem zaplatit aj na splatky ? Dakujem Vam velmi pekne.

     • Dobrý deň pani Marta,
      je možné u nás platiť v hotovosti, platobnou kartou alebo bankovým prevodom. Pri prvej návšteve je potrebné uhradiť platbu za zubné implantáty a zubné nadstavby, v tomto prípade 5384 EUR, pri druhej návšteve sa platí 60% z ceny koruniek, teda 4708,80 EUR a pri poslednej návšteve, kedy sa nasádzajú korunky, zvyšok z celkovej sumy, teda 3139,20 EUR.
      Prajeme príjemný deň zo SmileClinic.

      Michaela
 • Dobrý deň,
  chcel by som sa opýtať, ako reaguje telo (prejavy v ústach) na neprijatie implantátov a akú dobu po operácii – implantovaní sa to môže prejaviť?

  ďakujem za skorú odpoveď

  • Dobrý deň p. Marek,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Neprijatie zubných implantátov sa môže prejaviť počas doby hojenia (8-12) týždňov. Prejavy neprijatia implantátu je opuch, bolesť, zápal. Taktiež neprijatie implantátu sa nemusí prejaviť vôbec. Implantát sa jednoducho uvoľní.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobry den, chcela by som sa opytat na postup. Ak sa zly zub vytrhne ako dlho treba cakat, kym sa vlozi inplantat do dasna? Za ten cas musi pacient chodit s medzerou, alebo sa da dat provizorne nejaka nahrada aby sa vyplnila medzera?

  Silvia
  • Dobrý deň p. Silvia,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Pokiaľ je kosť dostatočne pekná, tak sa vždy snažíme implantovať v tom istom sedení ako zub extrahujeme.
   Ak sa nahrádza frontálny zub zubným implantátom, na zubný implantát nasadíme provizórnu zubnú korunku, ktorú ma pacient po celú dobu hojenia implantátu.

   Radi Vás privítame u nás na klinike na vstupnej konzultácii a pláne ošetrenia. Pri konzultácii platí pacient iba za OPG snímok 24€, pokial snímok máte prineste si ho.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu,

   Natália

   natalia Administrator
 • Dobry den.
  chcel by som sa opytat na cenu Implantatov ( asi kompletnu) konkretne no. 36,46,47. A ako dlho by trval cely proces ? nakolko zijem v zahranici ( US ) a zvazujem navstevu SK … tiez by som mal zaujem o vymenu dvoch amalganovych plomb 16, 26 za nieco menej toxicke 🙂 … dakujem za odpoved a prajem pekny den

  • Dobrý deň p. Jozef,
   Ďakujeme Vám,že ste nás kontaktovali.
   Kompletná cena za jeden implantát je 1000 Euro. Ak by ste mali záujem môžeme urobiť konzultáciu na diaľku to znamená pošlete nám snímok cez e-mail a lekár určí či ste vhodný kandidát. Priebeh implantácie: Implantovanie, nasadenie dočasných provizórii vyrobených z kvalitných titanových výstuži (zdarma),o týždeň sa vyberú stehy,po zahojení (8-12) týždňov sa pacient vráti na odtlačky a začnú sa vyrábať trvalé korunky (2 týždne), nakoniec nasadenie koruniek. Kompozitné výplne sú najlepšou náhradou amalgámu.Cena kompozitnej výplne je od 40 do 53 Euro. Záleží od veľkosti.
   Ak máte viac otázok prosím kontaktujte nás.
   Prajeme pekný deň
   Smileclinic

 • Dobry den,

  Planujem implantat na hornej vytrhnutej stvorke, rada by som sa opytala, kezde implantat vydrzi cca 10 rokov, ako sa potom nahradzuje, musi sa sekat z kosti a zavadzat novy? Taktiez by som sa chcela opytat, ci moze sposobit neziaduce kozne reakcie, pripadne akne, cca 10 rokov dozadu mi toto sposobil piercing v oboci, nemozem nosit ani nausnice jedine prave zlato. dakujem velmi pekne za rady.
  Nika

  Nikola Mundokova
  • Dobrý deň Nikola,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Pri dobrej starostlivosti Vám implantát vydrží doživotne. Ak nenastane žiadny problém tak implantát sa nevyberá z kosti.Implantáty sú vyrobené z kvalitného titánu. Je to kov ktorý sa bežne používa v zdravotníctve. Je biokompatibilný a výborne je znášaný ľudským telom. Alergie na titán sú veľmi vzácne.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobrý deň. Chcel som sa spýtať, kolko by vyšlo vymeniť komplet všetky zuby. A ktorý spôsob by ste mi odporučili. vopred dakujem za odpoved.

  • Dobrý deň p. Marek
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Pri náhrade celého chrupu zubnými implantátmi by sme Vám odporúčali 4-6 zubných implantátov, na ktoré pripevníme 12 korunkový zubný mostík, ktorý je na zubných implantátoch pripevnený fixne. Kompletná cena za 5 zubných implantátov a 5 titánových nadstavieb je 673Euro x 5=3365Euro a cena za 12 členný implantový mostík je 327Euro x 12= 3924Euro. Implantáty sú najlepšou metódou náhrady všetkých zubov.
   S pozdravom SmileClinic

  • Dobrý den chcela by som sa spytat mam dva horne predne zuby pokazene dalo by sa to dako spravyt alebo sa oba zuby musia vytrhnut ??? a kolko by asi stali nahradne dva zuby.Dakujem.

   Michaela
   • Dobrý deň Michaela,
    záleží ako veľmi máte zuby poškodené, pokiaľ môžu zostať zachované, jedna celokeramická zubná korunka stojí u nás na klinike 327 EUR (spolu za dve korunky 654 EUR). V prípade, že zuby sú veľmi poškodené a budete potrebovať zubné implantáty, cena jedného implantátu s nadstavbou a celokeramickou korunkou je 1000 EUR (cena za dva implantáty je teda 2000 EUR).
    S pozdravom,
    SmileClinic

    Michaela
 • Dobry den.Chcem sa spytat,ze me chybaju 5,6,7 zub a implantat sa vklada hned tesne vedla 4 a druhy na 7 ked je treba mostik vsak?lebo ja mam ten prvy implantat dost daleko od 4 a neviem ako sa mi tam urobi 5 zub keramicky.Moze to takto byt?

  Martina
  • Dobrý deň p. Martina,
   ďakujeme za Váš komentár.

   Pokiaľ Vám chýbajú 3 zuby, tak postup by bol nasledovný: 2 zubné implantáty a 3 členný implantovaný mostík. Kompletná cena za toto ošetrenie by bola 2327€.
   Ale ak by bola medzera priveľká, tak na mostík môžeme pridať ešte jednu korunku, alebo nahradiť iba chýbajúce zuby iba po prvý molár, zub č. 6.

   Radi Vás privítame u nás na vstupnej konzultácii, kde Vám náš implantológ MUDr.Salka navrhne najlepší spôsob náhrady chýbajúcich zubov.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
   • Dobry den..kedze mam predne zuby v hroznom stave chcela by som sa spytat kolko by stalo opravit alebo teda vymenit asi sest prednuych zubov?a to ani korunu nepreplacaa poistovna?alebo by ste mi mohli odporucit nejake ine ovela lacnejsie osetrenie pretoze moj mesacny prijem je 460€ takze asi tazko si mozem dovolit nieco take..Dakujem

    silvia
    • Dobrý deň p.Silvia,
     Ďakujeme Vám za Váš komentár.
     My sme súkromná zubná klinika a nespolupracujeme s poisťovňami.Odporučili by sme Vám sa obrátiť na štátnu zubnú ambulanciu kde Vám poradia ktoré zákroky sú preplácané poisťovňou.
     S pozdravom SmileClinic

 • Dobrý deň.
  Moje zuby sú zdravé len mám 4 predné horné zuby dosť krivé chcela by som ich vymeniť čo by ste mi odporučili a kolko by to stálo..
  Za odpoveď vopred ďakujem.

  • Dobrý deň p. Karin, ďakujeme za Váš komentár.
   Verím, že by sa dali Vaše zuby ošetriť pomocou nových výplní, alebo zubných koruniek pomocou ktorých vieme zuby aj veľmi pekne esteticky upraviť.

   Prvý krok by bola bezplatná konzultácia so zubným lekárom priamo u nás na klinike kde Vám vypočítame celkovú cenu za ošetrenie.
   Termín si môžete objednať telefonicky alebo emailom.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu a verím, že sa budete už čoskoro usmievať.

   PF 2014.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, mám implantát na hornej trojke vpravo už cca 9 rokov. Postupom času mi však korunka tohto implantátu vtláča hornú dvojku dovnútra. Sem-tam pociťujem taký tlak kedy zrejme k tomuto posunu dochádza. Pýtala som sa ošetrujúceho (obvodného) zubného lekára, či sa s tým dá niečo robiť – napríklad úprava zubným strojčekom, no keďže tento lekár s implantátmi nepracuje, nevedel mi povedať, ako by sa implantát zachoval, či je to možné. Preto sa chcem spýtať, či je možné umiestniť strojček na horné zuby i keď mám implantát. Prípadne, či je riešením vytrhnúť hornú dvojku a na jednotku a trojku implantát upevniť mostík – opäť či je možné upevniť mostík o implantát. Čo by ste v takejto situácii, kedy korunka implantátu vtláča vedľajší zub dovnútra chrupu? Ak by bol potrebný panoramatický snímok, prípadne fotografia pohľadu, môžem zaslať mailom.

  Martina
  • Dobrý deň p. Martina,
   Ďakujeme za Váš komentár. Áno, pošlite nám prosím Vaše fotografie snímky na náš email. Prekonzultujeme to s našim zubným lekárom.

   natalia Administrator
 • […] životnosť implantátov:  Zubné implantáty majú vysokú životnosť , pri dobrej starostlivosti môžu vydržať aj po celý […]

 • […] dlhotrvácnosti.  Zubné implantáty sú trvácne a vydržia Vám mnoho rokov. Pri dobrej starostlivosti vydržia aj celý […]

 • Dobrý deň,
  vedeli by ste aj podľa panoramatického snímku zaslaným e-mailom zhodnotiť postup opravy chrupu a poprípade určiť predbežnú cenu.
  Ďakujem za odpoveď.
  S pozdravom B.I.

  • Ďakujeme p. B.I. za OPG rontgenový snímok zaslaný na náš email, dúfame, že Vám naša odpoveď pomôže.

   Ak máte viac otázok kontaktujte nás priamo na e-mail,…alebo Vás radi privítame na konzultácii priamo u nás na klinike.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň prajem chcela by som vás požiadať o radu vrchne 4 zuby mám korunky vedľa nich s pravej i ľavej strany asi po 3. Zuby tiež v zlom stave sa Kuvaju spodná celistvosť 4 zuby von vedľa ďalšie s oboch strán ma bolia kedže tie 4 čo mám na haciku mi to derie ostatne zuby teraz momentálne som opuchnuta mám strach len vojst do ambulancie ,rada by som vás prosila ako dlho by som čakala na implantat týchto zubou koľko by ma to stalo a či by sa to dalo zaplatiť na splátky koľko krát by som absolvovala k Vám cestu kedže bývam v Liptovskom Mikuláši vopred Vám ďakujem pošlite mi to prosím vás na email ďakujem ešte raz prajem pekný deň Ingrid

  Ingrid
  • Dobrý deň p. Ingrid,
   termín na konzultáciu s našim implantológom MUDr.Salkom Vám môžem ponúknuť v priebehu niekoľko dní. Pri konzultácii Vám presne vypočítame cenu za ošetrenie aj s počtom návštev.
   Cena za 4 členný implantový mostík na 3 zubných implantátoch by bola 3327€.

   Termín na konzultáciu a plán ošetrenia si môžete objednať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu a verím, že Vám v priebehu krátkej budúcnosti budeme vedieť pomôcť.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa opýtať koľko by stál celý nový chrup a akými spôsobmi je ho možné nahradiť. So zubami mám veľký problém, niektoré mliečne zuby mi ešte stále nevypadli a tam kde vypadli trvalé už nenarástli, sú krivé. Doktorka mi poradila, že si mám stále umývať, že s tým sa nedá už nič robiť.
  Tak prosím o cenu a možnosti ako a za koľko by som si mohla dať robiť nový chrup. Ďakujem.
  S pozdravom Zuzana

  Zuzana
  • Dobrý deň p. Zuzka,
   vo Vašom prípade je najlepšie začať s osobnou návštevou. Treba zhodnotiť koľko máte mliečnych zubov, poprípade ich sklon a postavenie v zubnom oblúku. Váš vek a aj podľa toho určiť možnosti liečby.
   Treba určite absolvovať OPG – snímok aby sme vedeli s istotou určiť, či máte alebo nemáte trvalého nástupcu (založený trvalý zub) pod mliečnymi zubami. Ak by ste mali záujem o osobné stretnutie s lekárom a o konzultáciu, ktorá zahŕňa spomínaný OPG – snímok v hodnote 24 € a kalkuláciu výslednej ceny podľa navrhnutého plánu, môžete nás kontaktovať telefonicky. Alebo si môžete termín návštevy rezervovať cez kontaktný formulár na našej stránke.
   Ak máte aktuálny OPG – snímok, môžete si ho priniesť so sebou.
   Veríme, že spoločne nájdeme vhodné riešenie. Tešíme sa na Vašu návštevu.
   Pekný deň.

   natalia Administrator
 • Dobry den,
  ako sa tu pytalo uz mnoho ludi, tak aj ja by som chcel vediet cennik a priblizny cas liecby pri vymene vsetkych zubov s následným nahradením. Budem cakat na email a rad sa s Vami stretnem u Vas na klinike.
  Za odpoved Vam vopred Dakujem

  Daniel
  • Dobrý deň p Daniel,
   Pri náhrade celej čeľusti zubnými zubnými implantátmi, by sme Vám odporúčali 4-6 zubných implantátov, na ktoré pripevníme 12 korunkový zubný mostík, ktorý je na zubných implantátoch pripevnený fixne. ​Kompletná cena za 4 zubné implantáty a 4 titánové nadstavby na zubné implantáty je 673Euro x4=2692Euro a cena za 12 členný implantový mostík je 327Euro x12= 3924Euro. V cene je zahrnutá lokálna anestéza, kontrolné OPG snímky, CT scan, provizórne korunky/mostíky,…

   Radi Vás privítame u nás na klinike na konzultácii s implantológom Dr.Salkom, kde Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

   Na tejto stránke nájdete viac informácii o náhrade celej čeľusti zubnými implantátmi : https://smileclinic.sk/bezzuba-celust/

   natalia Administrator
 • Dobrý den mám hornú čeľusť v zlom stave,chcem sa spýtať koľko by ma stálo odstránenie všetkých horných zubov a následné nasadenie nových a aké sú možnosti a samozrejme aj ceny Dakujem

  • Dobrý deň p. Vlado,
   nie vždy je extrakcia zuba riešením. Vždy sa snažíme zub zachrániť a ponechať v dutine ústnej čo najdlhšie.
   Cena za extrakciu zuba je 40€,… pri náhrade celej čeľusti zubnými implantátmi implantujeme 4-6 zubných implantátov, na ktoré nasadíme 12 členný zubný mostík.
   Kompletná cena za 4 zubné implantáty a 4 titánové nadstaviby na zubné implantáty je 673Euro x4=2692Euro a cena za 12 členný implantový mostík je 327Euro x 12= 3924Euro

   Ceny ktoré Vám ponúkame sú konečné je v nich zahrnutá kompletná procedúra vrátane : CT scanu pre kontrolu stability kosti, lokálnej anestézy, provizórnych koruniek, kontrolných OPG snímkov, atď.
   Termín na konzultáciu si môžete objednať telefonicky, alebo cez kontaktnú formulár.

   natalia Administrator
 • Zaujímala by ma cena jedného implantátu a zároveň aj koľko je potrebných implantátov ak by mala byť na nich zachytená kompletná zubná protéza. Je možné vsadiť implantáty do čeľuste ktorá je postihnutá paradentózou. Ďakujem

  Pavel Gejdoš
  • Dobrý deň p.Pavel,
   Cena za zubný implantát je 445€, cena za titánovú nadstavbu je 228€ cena za implantovú korunku je 327Euro. Cena spolu za 1 zubný implantát je 1000€.

   Pre určenie, či ste vhodný kandidát pre zubné implantáty je dôležitá vstupná konzultácia s implantológom a vyhotovovanie CT -scanu. Radi Vás privítame u nás na klinike na konzultácii a pláne ošetrenia, ktoré ponúkame bezplatne, pacient platí iba za OPG snímok 24€. Termín si môžete objednať telefonicky alebo cez kontaktný formulár.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
   • Dobrý den no jeden implantat je veľmi drahý viem že sa robí aj tak že sa daju napr. 4 implantáty a na tie sa nasadia všetky chábajuce zuby môžem vedieť ci sa to aj u Vás robí a aka je konečna cena pri horných a aka je cena aj pri dolných a ešte taká podotazočka da sa u Vás aj na splátky ? dakujem pekný deň Iveta

    • Dobrý deň p. Iveta, viac o tomto druhu ošetrenia sa dočítate na našej internetovej stránke : https://smileclinic.sk/bezzuba-celust/ Pri náhrade celej čeľusti sa implantuje 4-6 zubných implantátov, na ktoré sa pripevní 12 členný zubný mostík. Platba sa rozdelí na počet návštev. Doba hojenia pri implantovaní je min. 2 mesiace. Iný splátkový systém, ako rozdeliť platbu na počet návštev nepoužívame.

     Cenník Vám posielam emailom.

     natalia Administrator
 • Dobrý den poprosím Vás o zaslanie cenníku. Dakujem Miška

  Michaela
 • Dobry den, mohli by ste mi, prosim, napisat, priblizne v akej cenovej hladine sa pohybuje obnova osmich prednych hornych zubov? Asi by islo o nahradu s pouzitim implantatov. Dakujem!

  Severin
  • Dobrý deň,
   Cena za zubný implantát aj s korunkou je 1000EURO. Ak by ste chceli implantátom nahradiť všetkých 8 zubov, zaplatíte 8000EURO.
   Ak vám zuby chýbajú aj „vedľa seba“, dali by sa nahradiť aj pomocou zubného mostíka. Cena za zubnú korunku je 327EURO.
   Ak máte viac otázok, prosím kontaktujte nás.

 • Dobrý deň

  Chcela by som Vás poprosiť o zaslanie cenníku implantátov na celý chrup.
  Vopred ďakujem za odpoveď a ostávam s pozdravom

  Michaela
 • Dobrý deň, mám 13 rokov urobený implantát 3 vľavo hore, z dôvodu, že trvalý očný zub mi nenarástol. Vedľa neho je urobený mostík, 4 je celý zub keramický a 5 je zbrúsená a na nej nasadená korunka. Posledné asi 3 roky mi začala pri implantáte a pod štvorkou odchádzať kosť, spod zubov cítim nepríjemný zápach, hoci sa intenzívne starám o ich hygienu (používam len z.pasty Lacalut a Paradontax), ďasná mi skoro stále krvácajú. Chcem situáciu riešiť, ale neviem ako. Nechcem už prísť o ďalšie zuby. Dá sa vymeniť už raz urobený implantát a čo s tou odchádzajúcou kosťou? A ako riešiť problém s mostíkom? Prosím o radu alebo riešenie a prípadne aj o kalkuláciu ceny takého zákroku na moju emailovú adresu. Ďakujem a prajem pekný deň.

  • Dobrý deň p. Alena,

   Ja by som Vám najskôr odporučila navštíviť Dentálnu hygieničku, ktorá by Vám poradila ako si implantát správne čistiť a taktiež by som Vám odporučila spraviť aktuálny OPG snímok, aby sa zistil Váš problém, prípadne sa určila aj cena Vašeho ošetrenia. Ak budete mať záujem, môžete sa objednať aj u nás.

   Prajeme Vám pekný deň

   natalia Administrator
 • Dobry den,
  rada by som vas poprosila o zaslanie cennika. Potrebovala by som implantant na prednu jednotku, je to mrtvy zub, dost tmavy a aj oslabeny. Rada by som vedela pribliznu cenu a tiez asi ako dlho trva zakrok. Na Slovnesku budem len 5tyzdnov, potom odchadzam do zahranicia.
  Dakujem pekne

  Michaela
  • Dobrý deň,
   na váš email sme Vám poslali cenník zubného ošetrenia na implantát.
   Prajeme pekný deň

 • Dobrý den , rad by som sa spytal kolko by stala celkova vymena chrupu . Mam trosku krive zuby a kedze som sa ako dieta stranil strojceku take mi aj ostali . takisto sa mi nechcelo nosit strojcek cez dva roky z neestetickeho hladiska . rad by som chcel vediet ako sa pohybuje cena za upravu celkoveho chrupu alebo ci existuje nejaky iny sposob vyrovnania chrupu ako pomocou strojceka . Za odpoved dakujem

  • Dobrý večer, mám svoje zuby v hroznom stave, chcem sa opýtať na cenník implantátov celého chrupu…. Ďakujem za odpoveď

   Simona
   • Dobrý deň p. Simona,
    cenník som Vám poslala na email. Radi Vás privítame u nás na klinike na vstupnej konzultácii, kde Vás presne vypočítame kompletnú cenu za ošetrenie celého chrupu.

    natalia Administrator
  • Dobrý deň p. Laco,
   môžeme Vám ponúknuť zubné korunky.
   Pomocou zubných koruniek vieme upraviť / zarovnať zuby. Cena za jednu celo-keramickú zubnú korunku je 327Euro. Viac o zubných korunkách sa dočítate na našej stránke : https://smileclinic.sk/zubne-korunky/
   Môžete mi do emailu poslať fotografiu Vášho úsmevu a ja sa pokúsime Vám napísať orientačnú cenu za potrebné ošetrenie. Alebo sa nás navštívte priamo na klinike na vstupnej konzultácii a pláne ošetrenia. Budeme sa na Vás tešiť.

   natalia Administrator
 • Dobry den chcem sa spytat mam svoje zuby v dezolatnom stave zapricinene genetikov a panickym strachom zo zubara . Chcel by som si dat vytrhat poskedene zuby a nahrait ich implantatmi. Kolko ich potrebujem na obnovenie celeho chrupu a aka by bola cena takehoto zakroku .Dakujem Vam moc za odpoved

  • Dobrý deň,
   odpoveď Vám posielame emailom, prajeme pekný deň.
   S pozdravom Smile Clinic

 • Dobrý deň,

  Chcela by som sa informovať o cene pri náhrade 8 horných zubov, resp. implantátov a koľko času je potrebného k tomu nakoľko pracujem v zahraničí a tým sa mi situácia komplikuje. Môj problém so zubami je už neznesiteľný. Mávam dosť často bolesti a zuby sa mi veľmi kazia a navyše to nie je pekné ani z estetického hľadiska, ale máme to bohužiaľ v rodine. Zubára som navštevovala ale bolo to pre mňa zbytočné, keďže aj zuby ktoré boli opravené sa po krátkom čase znovu pokazili.

  Vopred Vám veľmi pekne ďakujem a prajem príjemný zvyšok dňa.

  • Dobrý deň,
   poslali sme Vám email s odpoveďou.
   Prajeme pekný zvyšok dňa

 • Dobrý deň.

  Chcel by som sa opýtať, či by bola možná celková implantácia zbov. Mám 18 rokov a od 13 mám neskutočné problémy s mojím chrupom. Môj zubár mi povedal, že je to zrejme genetika (ani by som sa nečudoval, pretože môj otec má 40 a má cca 12 zubov a aj on mal problémy so zubami v mojom veku.) Niekedy ma neskutočne bolia a rýchlo sa mi robia kazy. Naposledy, keď som bol u zubára liečil mi dva zuby – z toho mi jeden musel po čase vytrhnúť, pretože bolesť bola neskutočná, no teraz ostala po zube nepekná medzera, ktorá mi prekáža. SPodná čeľusť je v poriadku – s tou som nemal nikdy problém, ale keby som si dával implantáty, bolo by možné urobiť to jednorázovo? Myslím tým – vytrhať všetky zuby a implantovať nové. Nič iné nerobím, len sedím u zubára každý mesiac, či dva a veľmi ma to obmedzuje.

  Vopred Ďakujem.
  P.S.: Ak by to bolo možné, poprosil by som o zaslanie cenníka.

  Tomáš
  • Dobrý deň,
   na vašu emailovú adresu sme Vám práve zaslali odpoveď aj s cenníkom poskytovaných služieb.
   Ak budete mať akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás.
   Prajeme pekný deň!

   • dobry den mam 52 rokov v mladsich rokoch som dostal zapal okostnice a prisiel som o vetsinu zubov spravili mi mostik no bohuzial mostik teraz povolil alebo vlasne zuby povolili a prisiel som o cely chrup rad by som svami konzultoval o nahrade a bezna otazka kolko by ma to stalo za odpoved velmi pekne dakujem

    Attila Hriech
    • Dobrý deň p. Attila,
     na Váš email som Vám poslala cenník zubných implantátoch.
     Radi Vás privítame u nás na klinike na vstupnej konzultácii, kde Vám MUDr.Salka navrhne možnosti riešenia Vášho problému.

     natalia Administrator
 • DOBRÝ DEŇ IDEM K VAM S PROSBOU OD NOVEMBRA MÁM OŠETROVANÝ PREDNÝ ZUB LOPATKA Z NIČOHO NIČ MI VTEDY OPUCHLO LÍCO A ZUBARKA MI UROBILA DIERU AŽ K KOREŇU … STÁLE MI HO ČISTILA OŠETROVALA A DNESKA RÁNO TO JE 4 MESIACE PO OŠETROVANÍ MI ZUB ODLETEL ALE TEN KOREŇ MRTVÝ KOREŇ ČI AKO TO MÁM NAZVAŤ MI OSTAL ČO MÁM ROBIŤ AKÉ JE NAJLEPŠIE RIEŠENIE MÁM STRACH LEBO EŠTE SOM TAKE DAČA NEZAŽILA :/ ASI SA BUDE MUSEL VYTRHNUŤ A NAADIŤ IMPLANTÁT :/ ĎAKUJEM ZA RADU PEKNÝ DEŇ A ODPOVED MI POSLITE NA MEILA ĎAKUJEM

 • Dobry den.Chcem si dat urobi implantat na hornu 5,ale kedze mi chyba aj 6,7,8 tak mi dost ubudla kost a musia mi ju dobudovat.Chcem sa spytat,ze ako s ato robi ci je to velmi bolestive a ci mozem ist na druhy den do prace a kedy mi tam do tej umelej kosti navrtaju implantat?Dakujem velmi za odpoved Durajova

  Martina
  • Dobrý deň p.Martina,
   U nás takéto ošetrenie robíme bežne a samotný zákrok je úplne bezbolestný. Dostavba kosti a zavedenie implantátu sa robí súčasne v jednom kroku ošetrenia.

   Pekný deň

   natalia Administrator
  • Dobrý deň, mám 13 rokov urobený implantát 3 vľavo hore, z dôvodu, že trvalý očný zub mi nenarástol. Vedľa neho je urobený mostík, 4 je celý zub keramický a 5 je zbrúsená a na nej nasadená korunka. Posledné asi 3 roky mi začala pri implantáte a pod štvorkou odchádzať kosť, spod zubov cítim nepríjemný zápach, hoci sa intenzívne starám o ich hygienu (používam len z.pasty Lacalut a Paradontax), ďasná mi skoro stále krvácajú. Chcem situáciu riešiť, ale neviem ako. Nechcem už prísť o ďalšie zuby. Dá sa vymeniť už raz urobený implantát a čo s tou odchádzajúcou kosťou? A ako riešiť problém s mostíkom? Prosím o radu alebo riešenie a prípadne aj o kalkuláciu ceny takého zákroku na moju emailovú adresu. Ďakujem a prajem pekný deň.

 • Dobrý deň, chcela by som sa opýtať koľko by ma stáli implantáty, ak by som potrebovala na celú hornú časť, a či nemáte ambulanciu aj niekde na východe. Ďakujem za odpoveď. S prianím množstva spokojných pacientov. Maťa

  • Dobrý deň,
   Ambulanciu bohužial nemáme na Východnom Slovensku, ale ak sa rozhodnete prísť do Piešťan, radi Vás privítame. Čo sa týka ceny, najlepšie by bolo prísť, nakoľko nemáme ani Váš snímok aby sme Vám povedali predbežnú kalkuláciu.
   Prejeme pekný deň a ďakujeme

   natalia Administrator
  • Dobry deň … na vychode implantaty zavadza aj Dr. Ridzik v Humennom, ale problem je ten , že jeho zubne korunky často vypadavaju, neviem čím to je, ale niesom jediná ktorej porcelanova korunka vypadla viac ako 15krat. momentalne sa mi objavil aj hnis pri implantate a kosť ustupila od implantatu. Z toho dôvodu som si zaplatila konzultaciu u ineho zubara /docenta/ a ten odporučil implantat vyhodiť.

   Maria Hišemova
   • Dobrý deň p. Maria ako Vám môžeme pomôcť ?
    Problémy s korunkami alebo implantátmi môžu nastať v každej ambulancii. Veríme, že budete čoskoro v poriadku.

    Veľa šťastia.

    SmileClinic tím

    natalia Administrator
 • Dobrý večer chcela by som sa spýtať, ak by som Vám poslala snímok je možné , aby ste mi poradili čo by bolo možné v mojom prípade urobiť s hornými zubami. Myslím, že všetky musia von. Chcela by som vedieť či sú možné implantáty,alebo len zubná náhrada,a ak by bola možná koľko by to vyšlo. Ďakujem veľmi pekne.Edita

  • Pani Edita, áno pošlite nám Vašu fotografiu alebo snímok a my Vám pošleme predbežný plán ošetrenia. Alebo Vás môžeme objednať na vstupnú konzultáciu kde Vás presne povieme, aké možnosti ošetrenia zubov máte. Budeme sa na Vás tešiť.

   natalia Administrator
 • Dobry vecer.Tiez to nemam v puse nejak slavne a preto sa obraciam na vas.Vyzera to na opravu celeho vrchu ale pravda sme smrtelnici tak som vas chcel poprosit o pribliznu cenu implantatov alebo cennik dakujem

  • Dobrý deň p. Tibor,
   cenník Vám posielam emailom. Presnú cenu za ošetrenie Vám vypočítame pri vstupnej konzultácii.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň,

  mohli by ste mi zaslať cenník, z ktorého by som sa jasne dozvedel, čo by ma stála aplikácia zubných implantátov?

  Ďakujem za ochotu.

  • Dobrý deň p. Jozef,
   cenník zubných implantátov som Vám poslala emailom.
   Dúfam, že Vám to pomôže.

   S pozdravom,
   Natália

   natalia Administrator
  • Dobrý deň p. Jozef,
   cenník aj plán ošetrenia som Vám poslala emailom.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, mohla by som vás poprosiť o zaslanie cenníka? Ďakujem,Gašková

  Marína Gašková
 • Dobry den , chcem si dat urobit implantaty na spodnu celust,nakolko mam slabe kosti zaujimam sa o bio implantaty,chcem vediet ci sa daju vsadit ihned po vytrhnuti zubov a kolko by som platila za celu spodnu celust ,dakujem vopred za odpoved ,prajem prijemny den-EVA

  • Dobrý deň p.Eva,
   na Váš komentár som Vám odpovedala emailom 🙂
   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
 • Prosím, mohli by ste mi naceniť implantát šestky dolnej? Myslím od A až po Z. Koľko by som musela mať peňazí, keby som si u Vás chcela dať urobiť šestku, ktorá by vyzerala ako živý zub. Materiál aj práca, všetko. Ďakujem.

  irenka
  • Dobrý deň p. Irena,
   cena za zubný implantát, s titánovou nadstavbou a špeciálnou implantovou korunkou je 1000Euro. Táto cena je kompletná do A po Z 🙂

   Termín si môžete objednať telefonicky alebo emailom, budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   S pozdravom,

   SmileClinic

   natalia Administrator
 • Prosím zaslať cenník /na implantáty/Koľko by stálo 8 ks horných predných zubov?Ďakujem.

  • Dobrý deň p. Ján, pokiaľ Vám chýba 8 predných zubov, riešenie môže byť cca 4-5 kusov zubných implantátov, na ktoré sa nasadí 8 členný implantovaný zubný mostík. Zubný mostík je na zubných implantátoch pripevnený fixne.
   Na Váš email Vám posielam cenník.
   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
  • Dobrý deň!
   Tiež by som rada vedela koľko by ma stálo cca 8 zubov vrchnej čelusti.
   Mám hore ešte 3svoje zuby a rada by som vedela bližšie informácie a časovej, finančnej náročnosti.
   Za odpoveď vopred ďakujem.

   • Dobrý deň Rada,
    na komentár som Vám odpísala emailom, pri náhrade celej čeľuste sa implantuje 4-6 zubných implantátov, na ktoré sa nasadí zubný mostík.

    Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

    natalia Administrator
 • Mozem poprosit o zaslanie cennika? Dakujem.

 • Môžem poprosiť cennik ako pre Andreja a Peťa ?
  Ďakujem pekne

 • Dobrý večer,
  mam 52 rokov paradentózu asi v zlom štádiu, všetky zuby sa mi kývu, na predných štyroch mam korunky (v celku lebo tiež sa mi hýbali), opakovane sa mi tvoria bolestivé opuchy a zápaly ďasien, co riešim spravidla penicilínom, ale už ma to unavuje a nedá sa mi ani poriadne jesť, preto som rozhodnutá nechať si všetky zuby vytrhať, keďže sa mi kompletne kyvu a chcela by som snímateľné náhrady. Chcela by som poprosiť o informácie- ( som poistená v Dôvere)
  – či je možne sa u Vás objednať
  – ako dlho by celý proces trval
  – či sú tieto úkony plne hradené poisťovňou, resp. čo by som musela hradiť a v akej cca hodnote Eur?
  Ďakujem pekne, pozdravujem

  • Dobrý deň p. Janka, áno termín si môžete u nás objednať na konzultáciu a plán ošetrenia. Vo Vašom prípade sú dôležité pravidelné prehliadky u zubného lekára a dentálnej hygieničky, aby sa Váš stav nezhoršil. Cenu za ošetrenie Vám takto vypočítať bohužiaľ neviem, pošlite nám Váš rontgenový snímok, alebo Vašu fotografiu, a ja sa pokúsim Vám napísať aspoň predbežný plán ošetrenia.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať, ak by som si chcela dať implantovať celý horný chrup, koľko „šróbov“ je nutné navŕtať, ako dlho to trvá (aj s trhaním niektorých zostatkov zubov) a koľko to stojí.
  Ďakujem.
  Anna.

  • Dobrý deň p.Anna, pri náhrade celého zuboradia zubnými implantátmi sa implantuje 4-6 zubných implantátov na ktoré sa pripevní 12 členný zubný mostík. Implantácia a extrakcia sa robí v jednom sedení a doba hojenia implantátov je od 8-16 týždňov. Cena za takého ošetrenie sa pohybuje okolo 6000Euro.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o zaslanie cenníka na mail. Vopred Ďakujem

  • Pani Iveta cenník som Vám odoslala.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
   • dobry den ja by som tiez poprosil o cennik a aj cennu za vymenu kompletnej vymeny celeho zubneho chrupu aj so zakrokom a implatatmi no proste komplet
    dakujem

    andrej
    • Dobrý deň p. Andrej, cenník Vám posielam na Váš email.
     S pozdravom Smile Clinic

     natalia Administrator
     • Dobrý deň. Mohol by som Vás tiež poprosiť to čo p. Andrej? tj. citujem „cennik a aj cenu za vymenu kompletnej vymeny celeho zubneho chrupu aj so zakrokom a implatatmi no proste komplet“
      Ďakujem

     • Dobrý deň p. Peťo, posielam Vám cenník e-mailom.
      S pozdravom Smile Clinic

      natalia Administrator
 • Dobry den.bola som u vas na konzultacii,v auguste som mala termin na celkovu narkozu,ale nevyslo mi to..vtedy sme mali dohodnutu opravu vsetkych zubov,ale teraz je moje rozhodnutie ine.chcela by som celkovu narkozu,ale vsetky zuby vytrhat,to je dokopy 25zubov…chcem sa opytat ci je mozne,ze by ste mi ich vytrhali naraz v tej narkoze,a poprosim vas o cenu za narkozu a trhanie…dakujem

  vierka
  • Dobrý deň Pani Vierka, celkovú extrakciu by sme Vám neodporúčali.
   Verím, že sú iné spôsoby úpravy Vášho chrupu, ako kompletná extrakcia.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
   • Mam vsetky zuby prehnite,dolamane,alebo uz len korene,ja som rozhodnuta a prosim vas o odpoved na moje otazky ci je to mozne vytrhat naraz a kolko by ma to stalo…

    vierka
 • Pred 2 rokmi mi bol nasadeny implantat v lavej hornej celusti. Od zaciatku ked mi bol nasadeny pocitoval som tlak do prednych zubov co som aj spominal lekarovi ako keby bol navrtany sikmo. Vraj iba si musim zvyknut. No dnes uz priznava ze tlaci na koren ineho zuba(vlavo) musi mi ho vybrat (mrtvy zub). Ten tlak na predne zuby (vpravo)je dost aj bolestivy aj niektore zuby su posunute a tlacia . Neviem co s tym teraz. A co tie skody a naklady ktore ma s tym stoja. Ano ten jeden zub ma prestane boliet aj ked uz bude mrtvy a co ostatne ved ten implantat tlaci dalej na ostatne ked je sikmo navrtany, keby sa vybral nenastane uvolnenenie. Je kost schopna sa zrast mam po 50-ke. Poradte co dalej

  • Dobrý deň p.Palo, ak máte problémy so zubným implantátom, poradili by sme Vám kontaktovať Vášho zubného lekára a poradiť sa s ním o pláne a postupe ošetrenia v tomto prípade Vám neviem poradiť, pretože sme nevideli Vaše snímky + CT scan. Implantácia aj po „50ke“ nie je problém.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den,
  taktiez by som poprosila o cennik zubnych implantatov.
  Dakujem

 • Dobrý večer,chcem sa spýtať hlavne na cenu a na formu ktorú by som mala zvoliť na zuby,kedže mám zuby vo veľmi zlom stave,potrebovala by som asi vytrhať všetky zuby a nahradiť ich nejakou zubnou náhradou…Poprosím o radu a o cenu…Dakujem

  Romana
  • Dobrý deň p. Romana,
   pokiaľ zuby máte, tak verím, že sa budú dať opraviť, extrakcia zubov je vždy na poslednom mieste.
   Pošlite nám Vašu fotografiu a my Vám pošleme predbežný plán ošetrenia.

   Na Váš email Vám posielam plán ošetrenia pri náhrade všetkých zubov by ste mali predstavu o cene a pláne.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom svojich zubov, celkovo mi ich chýba 7, ktoré vôbec nedorástli. Najväčší problém mám s hornými zubami, keďže na jednej strane mám len 5 zubov a na druhej 6. Medzi nimi sú veľké medzery, ktoré vôbec nevyzerajú esteticky. Mám 20 rokov a naozaj neviem, prečo mi tie zuby nedorástli, pretože všetci v rodine majú pekné zuby a o svoje zuby som sa vždy starala a starám. Je potrebné zaslať vám fotografiu?
  Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň

  Kristina
  • Dobrý deň p. Kristína,
   dôležitejšie ako fotografia by bol rontgenový snímok. Chýbajúce zuby by sa dali nahradiť zubnými implantátmi. Pokial snímok máte, tak nám ho pošlite, ak nie, tak Vás radi privítame u nás na klinike na vstupnej konzultácii, kde Vám snímok vyhotovíme a spravíme plán ošetrenia aj s počtom návštev.

   natalia Administrator
 • Zdravím,chcem sa opýtať na hornej čeľuste mam 6 svojich obrúsených zubov a na to nasadené korunky. Po bokoch nemám vôbec žiadne zuby, na dolnej čeľusti to mám rovnaké ako na hornej a na bokoch tiež nič. Sú prehrýzené e neviem ako ďalej, dajú sa urobiť nové ale na hornej čeľusti by som chcela implantáty po bokoch. Prosím o cenník koľko by ma to všetko stalo. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Ozvite sa mi čím skôr

  • Dobrý deň p. Eva,
   áno verím, že Vaše zubné korunky sa budú dať vymeniť za nové zubné korunky.
   Kovo-keramické zubné korunky môžu po čase perforovať a treba ich vymeniť za nové.
   Na Váš e-mail Vám posielam cenník zubných implantátov a zubných koruniek aj s predbežným plánom ošetrenia.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň ,

  Mám 40 rokov . O svoje zuby som prišla aj vďaka tomu , že som nikdy nemala šťastie na kvalitného zubára, zubárku.
  Momentálne mám keramickú korunku na spodných zuboch a na horných zuboch mám náhradnú snímateľnú protézu .
  Zubárka mi vysvetľovala , že nemám len parodontózu, ale príčinou prečo museli ísť zuby vonku je hlavne veľký úbytok hmotností v minulosti.
  Prosím Vás o odpoveď , či viete vyhotoviť vrchnú náhradnú snímateľnú protézu ( pevne verím, že nebude vyzerať ako táto čo mám v ústach ) a či by ste mi nemohli zaslať cenník na mail.

  ĎAKUJEM za odpoveď,

  Dana

 • Dobrý deň,
  Chcel by som poprosiť o zaslanie cenníku na email. Zuby mám v dezolátnom stave nielen vďaka mojim zlým návykom ale aj vďaka môjmu zubárovi. Nie som lekár, ale viem že jeho postupy určite neboli správne nakoľko mám 3 zuby otvorené(rozvŕtané) skrz čistenie(už pár mesiacov) a pravá strana tváre napuchnutá. Hanbím sa prísť do Vašej ambulancie otvoriť ústa, no viem že sa to riešiť musí. Mám 26, dva zuby vonku, veľa amalgánu ako tak osadeného a zapálené zuby, ktoré? tak to nevie ani môj lekár. Samozrejme by som rád vedel, či sa dajú tieto zákroky riešiť aj na splátky povedzme? Keď bude treba pošlem Vám snímok, foto čo len bude treba. Za Vašu odpoveď vopred ďakujem

  Tomáš
  • Dobrý deň p. Tomáš, ďakujem za Váš komentár,…vôbec sa nemáte čoho obávať, radi Vám pomôžeme.
   Pokial bude treba vymeniť staršie amalgámové výplne za nové kompozitné alebo dokončiť endodoncie na zuboch, tak to nie je žiaden problém.
   Kľudne nám pošlite Vás snímok a ja Vám pošlem predbežnú kalkuláciu aj s počtom návštev a rozdelením platby.

   S pozdravom,
   Natália

   natalia Administrator
 • Dobry den,
  Mam horny mostik 6 prednych zubov, ide o to, ze ostatne zuby su uz v hroznom stave, ostali mi len korene v dasniach kedze mam panicky strach zo zubarov. Chcela som Sa opytat, kolko by stala vymena horneho mostika za kompletny a kolko by to trvalo, dakujem za odpoved

  • Dobrý deň Pani Erika,
   neviem či budete potrebovať náhradu pomocou zubných implantátov, alebo či sa budú dať niektoré Vaše zuby zachrániť za pomoci zubných koruniek a mostíkov.
   Radi by sme Vás privítame na vstupnej konzultácii a plán ošetrenia. Konzultácia je zdarma, platíte iba za vstupný OPG snímok 24Euro.

   Na Váš email Vám posielam cenník zubných implantátov, koruniek a mostíkov.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
   • Dobry den, chcela som vas poprosit o znovu zaslanie cennika na e-mail, kedze mi ziadny nedosilel. Vopred dakujem

    • Pani Erika, posielam ešte raz, ak by opäť neprišiel, skúste pozrieť spam.
     S pozdravom Smile Clinic

     natalia Administrator
 • Dobrý den, chcela by som sa spýtat na cenu vytrhnutia zubu a následne zavedenie zubného implantátu ? Dakujem za odpoved

  • Dobrý deň pani Kristína,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Cena za extrakciu zuba je 41Euro a kompletná cena za zubný implantát aj s titánovou nadstavbou a implantovou korunkou je 1000Euro.
   Radi Vás privítame u nás na klinike v Piešťanoch na konzultácii a pláne ošetrenia.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry chcel by som sa opytat kolko by stalo cela vymena chrupu pretoze som sa one nestaral vela zubov mi chyba a zvysne su pokazene postiepene. Chcel by som sa opytat aka je najlacnejsia metoda a na kolko by ma to priblizne vyslo. Proste chcem aby ma tie stare neboleli a aby som mal uplne novy chrup. dakujem pekne

  • Dobrý deň Pán Laco, ďakujem za Váš komentár, Vaše pokazené a poštiepené zuby by sa mohli opraviť pomocou kompozitných výplní a zubných koruniek, chýbajúce zuby nahradiť pomocu zubnýcj implantátov alebo zubných mostíkov.Cenník Vám posielam emailom.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • […] máte zubné implantáty a chcete vedieť ako sa o ne […]

 • […] pre konzervačné, protetické, parodontologické, implantologické aj chirurgické […]

 • […] Pacient sa bude musieť niekoľko dní po tomto ošetrení vyhnúť požívaniu určitých druhov jedál a bude sa musieť vyhnúť používať operovanú oblasť na žutie…ide o vyvarovanie sa tlaku, ktorý by pôsobil na danú oblasť a tým by predlžoval a znepríjemňoval rýchle hojenie. Ak nosíte protézu, budete ju musieť odložiť na dobu jedného mesiaca, ale ak nosíte mostík a máte zdravé zuby v operovanej oblasti, môžete tento mostík nosiť, poslúži ako “chránič”. Po zhojení sa môže nasadiť implantát. […]

 • […] krivosť zubov, a ustupovanie kosti, takže sa odporúča včasné nahradenie zuba novým za pomoci zubným implantátom, alebo vytvorením novej zubnej náhrady ako je zubný […]

 • Dobrý deň. Chcela by som poprosiť o radu.Pred rokom som prišla o zub. Bola vykonaná recekcia zubu,zub sa nedal zachrániť takže musel ísť von. No prešiel rok a chcem si dať nahradiť ten zub.Podla FDS je to 25-ka.Nevyznám sa v tom moc, ale takto som to nasla. Tu je však dilema, korunkou alebo implantátom. Moje zuby sú v zlom stave.Všetky zadné zuby hore aj dole už mam zaplombované a vacsinou sú mrtvé. Moj zubár je však presvedčený, že ako správna náhrada bude implantát. No ja mám strach, že sa neujme a bude musieť isť von a nehovoriac o tých mesiacoch čo sa to hojí. No ďalší problém je že ak by som sa rozhodla pre korunku tak nasleduje brusenie zubu, čo je tiež zlé nakoľko už z obidvoch strán kam by sa dala korunka mam zaplombované zuby a mrtve. Neviem aký smerom sa mám ubrať. Čo by ste mi odporučili.DAKUJEM MONIKA

  • Dobrý deň Pani Monika,
   zubný implantát je optimálna náhrada chýbajúceho zuba, takže by som Vám doporučovala náhradu chýbajúceho zuba zubným implantátom. Doba hojenia je 6-8 týždňov. Pravdepodobnosť, že sa zubný implantát neujme, je veľmi malá.
   Radi Vás privítame u nás na klinike v piešťanoch na vstupnej konzultácii a prehliadke, kde Vám MUDr.Salka navrhne najideálnejšie riešenie pre Vás.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať, či sa na zirkónové zuby môže fajčiť, pretože sa mi zdá že ich mám o odtieň tmavšie a neviem, čo s tým mam robiť. Som zúfala. Vopred ďakujem za odpoveď.

  • Áno fajčiť môžete pokiaľ si uvedomujete, že to nie je zdravé, ale je to Vaša voľba. Porcelánové zubné korunky by nemali zmeniť farbu, navrhovala by som Vám navštíviť dentálnu hygieničku, aby sa pokúsila korunky preleštiť.

   natalia Administrator
 • Dobrý den…mám problémy zo zubami,už dlhší čas sa snažim odhodlat a navštíviť zubára,najviac ma trápia horné predné 4 zuby kedže tie su v zlom stave. Mohla by som Vám poslať foto?Potrebovala by som Váš názor,ako by sa tie zuby mohli dať doporiadku alebo nahradiť….vopred dakujem za odpoved

  Marika
  • Dobrý deň Pani Marika, áno pošlite nám Vašu fotografiu a ja Vám obratom pošlem predbežný plán ošetrenia.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • chcel by som vas poprosit aspon o orientačnu cenu vymeny zubov kvoli paredentoze aj z odstranenim napadnutych zubov na spodnej a aj hornej sanke a čelusti spodnu sanku by som chcel na pevno a vrchna može bit na vyberanie ale možete mi zaslat aj cenu hornej keby som ju chcel na pevno Ďakujem

  Ľudovit
  • Dobrý deň Pán Ľudovít,
   posielam Vám cenník a plán ošetrenia na Váš email.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den rada by som sa informovala mam 21 rokov a panicky strach zo zubara .Preto mam aj problemy s mojim chrupom chcem sa informovat na cenu uplnej anestezy,mam asi 3zuby kde uz mi ostali iba korene,nejake drobne kazy kde je mozna zachrana zubu a prednu jednotku na polovicu zvyslo zlomenu viete mi poslat priblizne ceny zakrokov a uz potom ostane len na mne sa odhodlat a prist k vam dakujem za odpoved.

  Henrieta
  • Pani Henrieta, pokiaľ máte strach z ošetria u zubného lekára, môžem Vám ponúknuť ošetrenie v celkovej narkóze. Cena za ošetrenie v narkóze je 170Euro prvá hodina a každá ďalšia hodina stoji 90Euro. Na Váš email som Vám zasielam cenník zákrokov.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň ,
  chcela by som sa spýtať na približnú cenovo výhodnú kalkuláciu zubov.
  Nakoľko mám krivé zuby,a medzierku medzi jednotkami aj po nosení denného strojčeka,rozmýšlala som nad nejakou variantou,vďaka ktorej budem mať zúbky biele aj rovné.

  Alexandra
  • Dobrý deň Pani Alexandra, na uzatvorenie medzierky medzi Vašimi zubami by som Vám navrhla zubné fazety. Viac o zubných kazetách sa dozviete na https://smileclinic.sk/zubne-fazety/.
   Alebo nám pošlite Vašu fotografiu my Vám pošleme cenovú kalkuláciu.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den chcel by som sa opytat ci je vobec mozna vymena kompletneho chrupu mam so zubami obrovske problemi a ktomu este aj dos
  velky strach zo zubarov jednoducho nepriemny pocit vzdy ked mam ist na zakrok no v poslednej dobe to je uz len o extrakcii a ak by som mohol poprosit tak aj cenu len priblizne vdaka

  Peter Píš
  • Dobrý deň Pán Peter,
   verím, že by sa Vám dali niektoré Vaše zuby zachrániť a opraviť a nebude potrebovať celkovú extrakciu zubov. Pokial máte strach z ošetrenia, tak by som Vám mohla doporučiť ošetrenie v celkovej narkóze.
   Približná cena za 6 zubných implantátov a 12 členný celo-keramický zubný mostík je okolo 5000€.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Pekný deň chcem sa spýtať mam úplnú protézu horných zubov a protézu dolných na dvoch zubov.. dá sa uchytiť horna aj dolná protéza aby sa nehýbala a koľko by to stalo.. Ďakujem

 • […] vznik väčšieho rizika neúspešnosti ošetrenia s použitím zubných implantátov […]

 • Dobrý deň ,
  chcela by som sa opýtať na približnu cenovu kalkuláciu na komplet horný chrup.
  Dakujem

  Mária
  • Pani Mária, ďakujeme za Váš komentár, aké ošetrenie by ste potrebovala na Vašom hornom zuboradí? Zubné korunky ale zubné implantáty?
   Môžete nám poslať Vašu fotografiu alebo rontgenový snímok a ja Vám obratom pošlem predbežný plán ošetrenia aj s cenovou kalkuláciu.
   Tešíme sa na Váš email.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Zdravim Vas.mam 35rokov a po uraze som si musel dat urobit na hornych zubochmostik vyberatelny,spodne mi zostali,no nie su moc pevne ani esteticke.chcem Vas poprosit o predbeznu odhadovanu sumu za inplantaty aspon prednych vrchnych aj spodnych zubov,aby som vedel priblizne co to obsahuje,ci by to bolo v mojej financnej moznosti.dakujem pekne

  • Dobrý deň Pán Marek, na Vašu e-mail adresu som Vám poslala cenník zubných implantátov.
   Radi Vás privítame u nás na klinike na konzultácii a pláne ošetrenia.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Volam sa Martina a mam 25 rokov.Som epylepticka.Beriem dost vela liekov.Chcem sa Vas spytat ci bi sa to aj mne mohlo dat urobit ten zubny implantat,ket mam tolko liekov.Mne uz doktorka davala rozne kvalytne a drahe blomby a vzdy mi priebehu dna vypadly.Preto sa aj pytam ci by sa mi to mohlo dat,ked som epyleptycka.Vopred Vam velmi pekne dakujem za odpoved.S pozdravom Martina Dolinajova.

  Martina Dolinajova.
  • Dobrý deň Pani Martina,
   áno verím, že by sme mohli implantovať zubné implanáty aj Vám.
   Pred ošetrením by sme potrebovali byť v kontakte s Vašim ošetrujúcim lekárom a na ošetrenie by ste musela prísť v sprievode rodinného príslušníka.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň,
  Ja by som sa chcela spýtať, mam 21 rokov a chýbajú mi 2 zuby mam neustále bolesti kôli kazom napriek neustálej hygiene, tak by som chcela vedieť či by išlo vytrhnúť všetky zuby a nahradiť ich implatatmi a ak ano v akej cene, už nechcem mať problémy so zubami 🙁

  • Katka, vo Vašom veku by som v žiadnom prípade nedoručovala kompletnú extrakciu zubov. Pokial Vám chýbajú iba 2 zuby, tak verím, že sa dajú nahradiť zubnými implanátmi a ostatné zuby opraviť za pomoci kompozitných výplní.
   Radi Vás privítame u nás na klinike kde Vám spravíme OPG rontgenový snímok a podľa snímku naplánujem opravu Vašich zubov, aby Vás už nič nebolelo.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, prosím Vás poraďte mi. Keď že mi bola zistená silná paradontoza po konzultácii s lekárkou mi boli odstránene všetky zuby, (vrchné všetky na spodu zostali 3 na ktorých mám mostík na tzv. guličkách, to je OK). Čo ma trápi je vrch.
  tam som dostal náhradu ( tam zostal jeden koreň v ktorom je tiež zacementovaný kolík (čap) aby sa náhrada nehýbala). Chcem sa spýtať či by sa to dalo urobiť na inplantáti, či by sa mohli použiť tie isté zuby (keramika Nemecko) a koľko by to stálo?
  Ďakujem

  Ľubomír
 • […] chcete nájsť viac informácií o zubných implantátoch,kliknite tu: Filed Under: Bratislavský kraj Tagged With: súkromná zubná ambulancia Zatiaľ […]

 • […] hľadáte informácie o zubnom ošetrení, prosím kliknite sem.) Filed Under: Kliniky, Trnava, Trnavský kraj Tagged With: súkromná zubná ambulancia […]

 • Dobrý deň.
  Chcem Vás poprosiť o radu. Po dlhoročnom nosení mostíkov a ich sňatí mi musela pani doktorka vytrhať zuby, týka sa to len hornej čeluste. Zostali mi na ľavej strane jednotka až trojka a na pravej strane jednotka a obrúsená trojka s otvoreným kanálikom. To bolo v polke júna. Chcem ísť na implantáty, že vraj až v novembri (pol roka treba na zahojenie) v polke augusta mi museli vytrhnúť obrúsenú trojku – opuchnuté líce. Ja neviem čo už teraz robiť. Lekárka mi radí vyberateľnú protézu , len že mi musí obrúsiť ďalšie dva zuby, ktoré mi aj tak by brúsili pri implantátoch (je to protézka s guľovým spojom, nejaká ľahká, že asi 550 eur) a na jar si dať urobiť implantáty, ak chcem. Je to vysoká suma, tak neviem, tak zvažujem ako to urobiť rozsumne. Ďakujem za odpoveď. Prosím ak by sa dalo, u Vás by koľko asi stáli implantáty po šestky (zubárka mi povedala, že stačí aj po päťky)

  Tatiana
  • Dobrý deň Pani Tatiana, radi Vás privítame u nás na klinike na zubné implantáty. Neviem Vám poradiť s protézou, pretože my takéto ošetrenie u nás na kline nerobíme.
   Ak by ste mi mohla poslať Vašu fotografiu alebo snímok na email, ja Vám obratom pošlem plán ošetrenia na zubné implantáty.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý večer, Som zúfalý s mojich zničených zubov. U zubára som nebol niekoľko rokov,a ani som sa o ne bohvie ako nestaral. ( teraz toho veľmi ľutujem ). Veľmi neskoro som si uvedomil ako sú zuby dôležité pre život. V poslednom čase ma zuby veľmi bolia a najhojšie na to je, že momentálne mám aj zápal okosnice. Všetky stoličky mám polámané. Z ďasien mi trčia iba okraje zubov a stred zubov mám zarastené ďasnami, ktoré sú na dotyk dosť citlivé. Predné sú na tom ešte ako tak v poriadku. Už si ich málokedy aj vyčistím, pretože po použití zubnej pasty sa nemôžem ani napiť vody. Podľa stavu svojho ,,chrupu´´ viem určite, že všetko pojde von a budem musieť rozmýšľať nad náhradou. Preto Vás chcem poprosiť o informáciu, čo by ste mi doporučili a koľko by ma to stálo. Fotku Vám možem zaslať na email. Ďakujem za pomoc a radu. Peter

  • Dobrý deň Pán Peter,
   veľmi ma mrzí že máte takéto problémy. V každom prípade by som Vám navrhovala navštíviť zubného lekára čo najskôr, aby sa Váš stav nezhoršil.
   Radi Vás privítame aj u nás na klinike a verím, že spolu nájdeme najlepšie možné riešenie Vášho problému.
   Ak máte zuby citlivé po umytí zubnou pastou, tak si čistite zuby dôkladne zubnou kefkou a zubnú pastu nepoužívajte. Technika čistenia zubov je dôležitejšia ako zubná pasta.
   Áno, ak môžete, pošlite nám Vaše fotografie.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den chcel by som sa spitat ci by bolo mozne nasadit implantati aj pod narkozou mam strasnu fobiu zo zubarov.Mam dost poskodene zuby,vecinu.Na prednich stiroch mam dost velke diery chcel by som si ich dat spravit aki by bol najlepsi postup?avsak pracujem v anglicku doma budem od 16 oktobra do 22 novembra bolo by mozne vikonat zakrok v pribehu tochto terminu bol by som vam velmi vdacni!A na dalsi rok budem mat dovolenku ces prazdnini tak by som chcel spravit aj ostatne nakolko mam 22 rokov a nie som zo sebou spokojni! Za chiby v texste sa ospravedlnujem a vopred dakujem sa odpoved.Tesim sa na pripadnu spolupracu

  Michal Podolan
  • Dobrý deň Pán Michal,
   ošetrenie na Október Vám môžeme naplánovať. Na ošetrenie v celkovej narkóze potrebujeme predoperačné vyšetrenie, a objednať anesteziológa.
   Pán Michal, mohol by ste mi prosím poslať Váš rontgenový snímok alebo aspoň Vašu fotografiu, aby som Vám vedela poslať cenovú kalkuláciu? Keďže máte iba 22 rokov, verím, že pôjde iba o opravy kazov – zubné výplne, poprípade endodontické ošetrenie (ošetrenie koreňových kanálikov). Ošetrenie je u nás na klinike bezbolestné, tak si myslím že by ste to mohol zvládnuť aj bez celkovej narkózy.

   Verím, že Vám budeme vedieť pomôcť aby ste bol so sebou spokojný.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň

  Mám záujem o keramický mostík hore 10 zubov a dole 6 ak by sa dalo poprosil by som cenove relácie.
  Ďakujem

  Martin
 • Dobré ráno prajem.
  Chcem sa spýtať či je možné u vás si dať vytrhnúť poškodený zub a hneď zaň nasadiť náhradu?Na prednom hornom zube som mal plombu, ktorá mi asi pred 2 rokmi vypadla a teraz sa mi -rozpadáva.
  P.S.Mám

  Luboš
  • Mám strach zo zubárov 🙂

   Luboš
  • Dobrý deň Pán Ľuboš,
   chýbajúci zub sa dá nahradiť zubným mostíkom alebo zubným implantátom. V niektorých prípacdoch sa dá implantovať okamžite po exktrakcii, záleží na individuálnom prípade.
   Na konzultácii u nás na klinike Vám budeme vedieť poradiť, ako presne postupovať, aby sme nemal medzeru po extrakcii.

   PS- A nemajte strach 🙂
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den , chcel by som sa opytat zlomil sa mi predny horny zub , dvojka vlavo , moj zubar mi vybral nerv a urobil nejaku vypln ,cast zubu este mam , cize ta odlomena cast mi ostala, som do toho laik….
  Prosim Vas kolko by asi stal umely a ci mi viete odporucit v kosiciach nejakeho odbornika ….. Vopred dakujem 🙂

  Viktor
  • Dobrý deň Pán Viktor,
   Váš zubný lekár Vám pravdepodobne zlomenú časť zuba vyplnil kompozitnou výplňou, čo je úplne v poriadku. Časom bude zub potrebovať zubnú korunku, pretože bude postupne tmavnúť.
   Neviem Vám poradiť zubného lekára alebo zubnú kliniku v Košiciach.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň!
  Mám 23 rokov a už viac ako 10 rokov sa mi kazia zuby a vypadávajú mi. Mám veľmi málo zubov a aj to viacero pokazených, ulomených a na niektorých miestách mám len korienky. Zuby mám veľmi krehké. Začali sa mi ničiť už keď som mal 12 rokov, pravdepodobne z liekov. Chcel by som sa teda spýtať, čo by bolo najlepšie urobiť preto, aby som mal znovu všetky zuby, samozrejme nie už svoje, ale na protézu (nasadzovanie a vysadzovanie) nechcem pristúpiť, čo mi radil môj zubný lekár, nakoľko som ešte mladý. A koľko by to približne stálo? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

  Jaroslav
  • Dobrý deň Pán Jaroslav,
   pokiaľ máte oslabenú zubnú sklovinu, radila by som Vám si nechať Vaše zuby ošetriť, aby ste ich nestratil ešte viac.
   Navrhovala by som Vám zubné korunky, zubné mostíky, kompozitné výplne a pokial Vám chýba veľa zubov, tak možno aj zubné implantáty.
   Súhlasím s Vašim názorom, že ste ešte primladý na zubnú protézu.
   Koľko by to približne stálo Vám neviem povedať rontgenového snímku a bez prehliadky.
   Záleží od počtu zubných koruniek a zubných implantátov. Skúste nám poslať Vašu fotografiu na email a podľa toho sa Vám pokúsim vypočítať približnú sumu.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
   • Dobrý deň!
    Môžte mi prosím poslať Vašu e-mailovú adresu, na ktorú by som Vám poslal tú fotografiu? Viete, už by som si to chcel dať doporiadku, lebo sa hanbím už usmievať, čo skoro už ani nerobím.
    Ďakujem

    Jaroslav
    • Dobrý deň Pán Jaroslav,
     poslala, som Vám email, aby ste vedel, kam máte fotografiu odoslať.
     S pozdravom Smile Clinic

     natalia Administrator
 • Dobry den chcela by som sa spytat kolko stoji 6-predných horných zubov a asi ako dlho to vsetko trva pretoze mam male dieta a nieje take jednoduche si vzdy najist cas. Dakujem

  Eva Kristofikova
  • Dobrý deň Pani Eva,
   máte záujem o zubné korunky alebo porcelánové fazety?
   Implantovanie šiestich zubných implantátov aj s nasadením provizórnych koruniek trvá ranné alebo poobedé sedenie, príprava zubov na zubné korunky trvá asi 2-3hodiny. Taktiež cena za ošetrenie je úplne rozdielna.
   Radi Vás privítame u nás na klinike na vstupnej konzultácii a pláne ošetrenia, kde Vám presne vypočítame cenu za ošetrenie aj s časovým harmonogramom.
   Konzultácia je bezplatne, platíte iba za OPG rontgenový snímok 24Euro a trvá približne 30min.

   natalia Administrator
 • […] stomatológ je špecialista v danom obore, môže ísť o špecializáciu v zubnej implantológií, v ošetrení koreňových kanálikov, v kompozitnej rekonštrukcii, v ošetrení zubov pomocou […]

 • Dobrý deň. Rada by som sa spýtala na cenu implantátu ak mi chýbajú dva predné zuby vedľa seba. Celková cena aj s výdavkami a anestéziou. Prípadne kde by sa dal tento zákrok vykonať. Ďakujem

  Simona
  • Pani Simona, cenník aj s plánom ošetrenia som Vás poslala na email. Radi Vás privítame u nás na klinike v Piešťanoch na vstupnú konzultáciu.

   Termín si môžete objednať telefonicky alebo emailom.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň,
  chcel by som sa informovať, koľko by bola cena implantátu predného horného zubu, mám ho asi 4 roky vytrhnutí a teda je už zahojení.
  Ďakujem

  Andrej
  • Dobrý deň Pán Andrej, ďakujeme za Váš komentár. Kompletnú cenu za jeden zubný implantát aj s plánom ošetrenia som Vám odoslala na Váš email.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • […] zubnými implantátmi, ktoré sa nasádzajú priamo do čeľuste sú veľmi populárne. Pacienti uprednostňujú aj […]

 • Dobrý den, mám vpredu mostík – 7 zubov. Jednotka je vytrhnutá, takisto očný zub, ostatné sú obrúsené. Mám záujem o nový mostík, nakoľko tento ktorý mám je už 7 ročný. Zaujíma ma cena. Dakujem.

  • Dobrý deň Pani Lucia,
   presnú cenu aj s postupom ošetrenia na 7 členný zubný mostík som Vám odoslala emailom.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • […] je pre vás najvhodnejšie ošetrenie pomocou zubného implantátu, kliknite tu. Filed Under: Kliniky Tagged With: pekné zuby, sebavedomý úsmev, zdravý úsmev, […]

 • Dobrý deň Rád by som sa informoval o zubných implantátov.Konkrétne o zadné stoličky,nakoľko mám 3 vytrhnuté a rád by som si vymenil aj ostatné.Zaujíma ma cena.Dakujem

  • Dobrý deň Pán Jozef,
   cena za zubné implantáty je rovnaká či sa jedná o moláre alebo frontálne zuby.
   Cenník aj s postupom ošetrenia som Vám poslala emailom.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň,
  vytrhli mi 5 hore, chcela by som sa opýtať na kompletnú cenu mostíka (aj s prácou a umrtvovaním) a či uprednostňujete mostík alebo implantát? Okolité zuby sú zdravé na jednom je plomba, ďakujem za informácie.

  • A až teraz som si všimla, nemáte ešte sídlo v Bratislave? Ďakujem

  • Dobrý deň Pani Lucia,
   zubný implantát je najideálnejšia alternatíva náhrady chýbajúceho zuba.
   Na Váš email Vám posielam presný výpočet za celo-keramický zubný mostík a zubný implantát.

   natalia Administrator
 • Dobry den
  Chcem sa opytat ci je mozne postupne menit zub po zube a nahradzat ich implantatmi? Ake by mali byt jednotlive odostupy casove , alebo kolko zubov je mozne spravit naraz?A co s osmickami nemal by som si najskor nechat vybrat tie? Ide o to ze uz mam plne zuby svojich zubov vecne niejake problemy , akurat dnes sa mi polamala cela stolicka , prava spodna ,a kedysi ked som pouzival bieliacu pastu mi rozozralo sklovinu asi na 4roch zuboch ,teraz to mam jakz tak opravene no plomba chytila iny odtien ako zub a je to, proste viditelne.. ..
  Rozmyslal som nad fazetami , aka je tam cena za spravenie komplet chrupu fazetami , + jeden implant stolicky spodnej? Nerobite nieco take na splatky?? 🙂 pretoze brat uver sa mi na to zrovna nechce ale zuby su dolezite a dost reprezentuju cloveka co sa o mojich moc povedat neda.

  • Dobrý deň Pán Peter,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Keď máte viac problémov v ústach, tak by som Vám doporučovala najskôr riešiť priority. Potom to nebude tak finančne ani časovo náročné.
   Pokial potrebujete viac implantátov, tak sa môže implantovať aj viac implantátov naraz. Ale vždy sa snažíme zachovať Vaše zuby a extrakcia zuba je až na posledom mieste.
   Radi Vás privítame u nás na klinike na konzultáciu a vstupnú prehliadku, kde Vám poradíme, aký problém čo najskôr riešiť.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den
  Chcel by som sa informovat po akom dlhom case od vytrhnutia zubu je mozne nasadit implantat.Momentalne mam mostik na 12,11chyba,21,22 ale casom by som ho rad vymenil za implantaty.
  Za skoru odpoved vopred dakujem.

  Martin
  • Dobrý deň Pán Martin,
   doba hojenia po extrakcii je obvykle okolo 8 týždňov, ale v niektorých prípadoch sa dá implantovať aj skôr, hlavne ak ide o predné zuby.
   Konzultáciu ohľadom zubných implantátov si môžete objednať telefonicky.
   Tešíme sa na Vašu návštevu.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrí den chcem sa spýtať kolko by ma vyšla kompletná výmena zubov aj horna časť aj dolná prosím kontaktujte ma na email annet007@azet.sk vopred dakujem

  • Dobrý deň Anet, plán ošetrenia na zubné implantáty som Vám napísala na email.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
   • Dobrý večer. Chcela by som vedieť cenovú reláciu zubov hornej a dolnej čeľuste. Hornú protézu nosím ale spodnú nemôžem, keď ju mám dlhšie strašne ma tlačí až ma pritom bolia sánky a sluch. Prosím Vás, o skorú odpoveď na môj email. Ďakujem.

    S pozdravom

    Fridrichová Katarína

    Katarína
    • Dobrý deň Pani Katarína,
     odpoveď som Vám poslala emailom, ako ste si vyžiadala.
     S pozdravom,
     Natália

     natalia Administrator
 • Dobrý deň,

  mám krivé zuby. Niektoré sú zdravé a nerada by som o ne prišla. Chcela by som
  nahradiť implantátom len tie, ktoré sa už nedajú zachrániť. Ak si v súčasnosti nechám urobiť implantát, akú polohu bude mať? Tú krivú, ako mal pôvodný zub? A čo neskôr ak sa aj ostatné zuby pokazia a nahrádzali by sa implantátmi alebo mostíkmi? Ďakujem vopred za Vašu odpoveď. S pozdravom Erika

 • Dobrý deň chcel by som sa spytat ze kolko by stalo vymenenie jorneho aj spodneho chrupu ? poslite mi to prosim na email dakujem

  • Dobrý deň Pán Marek,
   odpísala som Vám na Váš email, ako ste si vyžiadal.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
   • prepacte za tak neskoro sa ozivam ale nebol som doma ale mne ziaden e-mail neprisiel od vas keby ste mohly este raz my to poslat dakujem

    marek roth
 • Dobrý deň chcel by som sa opýtať. Mám dosť veľkú medzeru medzi prednými dvomi zubami. Keby som sa jej chcel zbaviť čo by som mal podstúpiť ?

  • Dobrý deň Pán Peter,
   medzera-diastema sa dá zatvoriť za pomoci zubných koruniek alebo zubných faziet.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, mám čerstvo vytrhnuté dva zuby na dolnej pravej čelusti – 4 a 5, môj stomatológ povedal že aj ďalšie dva nasledujúce – 6,7 musia ísť von, hovoril mi aj o implantátoch alebo náhrade, pravdupovediac, neviem si vôbec predstaviť, ako budem fungovať bez štyroch zubov za sebou na dolnej čeľusti, chcela by som vedieť, aké mám ďalej možnosti, koľko implantátov by som potrebovala na uchytenie mostíka, príp. či existuje nejaká čiastočná zubná náhrada vhodná na vyplnenie medzery po štyroch zuboch. Predné zuby -1,2,3, na dolnej čelusti mám bez kazov, 8-vzadu je plombovaná, paradentózu nemám.
  Veľmi pekne ďakujem za odpoveď na mail.

  • Dobrý deň,
   Vaše chýbajúce zuby sa dajú nahradiť implantátmi, alebo aj mostíkom, ale najlepšie bude ak prídete najskôr na konzultáciu. Urobíme Vám snímok pokiaľ nemáte svoj vlastný, pán doktor skonzultuje aké by bolo najlepšie riešenie a na základe toho Vám pripravíme cenovú kalkuláciu.

   Pekný deň

 • Dobry den.Ja by som sa chcela spytat kolko by stala zubna nahrada nakolko mam predny zub uz nahradeny capikom a zubar mi povedal ze musi vsetky 4 zuby v predu nahradit novymi…mam len 20 rokov.Dakujem za odpoved.

  • Dobrý deň,
   Ak by ste chceli nahradiť zub implantátom, cena za jeden je 1000 eur. Bolo by však najlepšie ak by ste prišli na konzultáciu.

   Pekný deň

 • Dobrý deň, ja sa chcem spýtať potrebovala by som komplet nový chrup,pretože mi chýba viac zubov dá sa urobyť aj celý? (strašne sa bojím zubárov,mám z nich panický strach ďakujem

  • Dobrý deň,

   Odporúčala by som Vám prísť na konzultáciu. Ak máte záujem, objednajte sa e-mailom, alebo telefonicky.

   Pekný deň

 • Dobrý deň.
  Po vytrhnutí zubov (zubárka mi dala kvôli fistule dolu mostík a musela to preliečiť antibiotikami) pred dvomi týždňami mi ostali hore vľavo 1,2,3 a vpravo 1 a obrúsená otvorená trojka. Mala by som záujem o implantáty. Chcem Vás poprosiť o informáciu ako sa to dá riešiť ? Napr. chýbajúca dvojka ako mostík a ostatné ako implantáty? A ešte Vás chcem poprosiť, aká je zhruba cenová relácia?Ďakujem za odpoveď.

  Tatiana
  • Dobrý deň Pani Tatiana,
   myslím, že Váš problém by sa dal riešiť aj za pomoci zubného mostíka, hlavne keď zub zub.č.1 je už obrúsený. Cena za 3 členný celo-keramický zubný mostík sa pohybuje okolo 890€ a cena za zubný implantát spolu aj s implantovou nadstavbou a zubnou korunkou je 1000€.
   Radi Vás privítame u nás na klinike na konzultáciu s MUDr.Salkom a verím, že Vám navrhne najlepšie možné riešenie.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den,pracujem v zahranici,zlomil sa mi cely zub hore predny ,bolo by mozne urobit nahradu ,kolko casu na to potrebujem a kolko by ma to stalo? problem je ze zacinam suslat a este ktomu z prace ma neuvolnia len tak lahko ,nakolko je sef nekompromisny ,bola by moznost zakroku napriklad vykend ?

  • Dobrý deň p. Marek,
   ďakujeme, za Váš komentár.
   Pokial je zub zlomený a bude sa musieť vytrhnúť, tak budete potrebovať zubný implantát. Celková cena za jeden zubný implantát je 1000€, ale sú potrebné 3 návštevy. V niektorých prípadoch sa dá zub aj endodonticky ošetriť a za za pomoci čapovej nadstavby a zubnej korunky nahradiť.
   Mohol by ste nám poslať Vašu fotografiu alebo rontgenový snímok na základe ktorého by sme vedeli naplánovať ošetrenie.
   Cez víkend bohužiaľ nepracujeme.
   Radi Vás privítame u nás na klinike v pracovných dňoch.

   S pozdravom,
   Natália

   natalia Administrator
 • Dobry den Moje meno je andrej chcel by som sa opytat koklko by ma vysla oprava celeho chrupu s tym ze v hornej casti ust mi chybaju zuby.

  pravá rada hornej čeluste: 13, 14, 15, 16

  ľavá rada hornej čeluste: 23, 24, 25, 26

  ľavá rada spodnej čeluste: 36

  pravá rada spodnej čeluste: 44, 45

  Za ako dlho by sa to dalo stihnut lebo zijem v holandsku a vela cestujem a aka cena by tam bola pri tomto vsetkom

  Mam panicky strach zo zubarov tak by som to chcel v spanku.. za vsetky informacie vopred dakujem a spozdravom Andrej

  Andrej
  • Dobrý deň Pán Andrej,ďakujem za Váš komentár.
   Poslala som Vám cenovú kalkuláciu na zubné implantáty aj s počtom návštev na email.

   natalia Administrator
 • Dobry den,

  moj priatel ma zlomeny zub ( rezak) chcela by som sa spytat na cenu. Zalezi, ci ma este koren vo vnutri?

  dakujem za odpoved 🙂

  Katarina
  • Dobrý deň Pani Katarína,
   zlomený zub sa dá ošetriť za pomoci zubnej korunky aj keď boli na zube v minulosti čistené koreňové kanáliky.
   Cena za zubnú korunku sa pohybuje od 197Euro, záleží od typu zubnej korunky.
   Radi Vášho priateľa privítame na konzultáciu.

   natalia Administrator
 • Dobry den,

  chcel by som sa opytat kolko by cca. stala implantacia novych zubov (nejak najlacnejsia moznost).
  Bohuzial mam od detstva problemy so zubmi. Zadne stolicky je v mojom pripade nutne vytrhnut (korene zubov) a nasadit nove.
  Tak tiez urcite by som si to dal urobit v celkovej anesteze, nakolko s lokalnou anestezov mam velmi zle skusenosti. Totizto aj po vpichu injekcie (Mesokain) aj po par minutach a samotnom zakroku a reze som vsetko citil. Proste bolest.
  Preto by som si celkovy proces dal urobit chyrurgicky v celkovej anesteze.
  Viete mipovedat kolko by to stalo a podobne.
  Dakujem velmi pekne za informaciu mailom…po pripade nejaky telefonicky kontakt (ak je to mozne).
  Prajem prijemny den!

  Marcel
  • Dobrý deň Pán Marcel,
   na Váš komentár som Vám odpovedala emailom.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
   • Dakujem pekne, e-mail som dostal a aj som potvrdil jeho dorucenie obratom.

    Prajem pekny den 😉

    Marcel

    Marcel
  • Dobrý deň ak by som vás mohla poprosiť o preposlanie toho e-mailu s informáciami ďakujem pekne

   Miroslava
 • Dobrý deň,
  chcela by som s informovať ohladom moznosti implantatu alebo mostika ,mala som nehodu a nestastne som padla na tvar a hore jednotku mi museli extrahovat dvojka je zlomena trci len kusok co by bolo vhodne v takomto pripade na dvojke ze je nutne cistenie kanalikov a nasledne umiestnenie korunky ?
  dakujem za odpovede
  Andrea

  Andrea
  • Dobrý deň Pani Andrea,
   ďakujeme za Váš email.
   Pokiaľ Vám chýba predná jednotka, tak by som Vám poradila zubný implantát, aby sa zdravá jednotka nemusela obrúsiť na zubný mostík.
   Ak je zlomenina v blízkosti dreni- to znamená že sa jedná o veľkú zlomeninu, tak doporučuje čistenie koreňových kanálikov.
   Ale nie je priorita robiť čistenie koreňových kanálikov ak sa na zub nasadí zubná korunka. Naozaj záleží na individuálnom prípade.

   Môžem Vám ponúknuť termín u nás na klinike na konzultáciu a plán ošetrenie a verím, že Vám navrhneme najlepšie možné riešenie.

   natalia Administrator
   • Dobrý deň,
    chcem sa ešte informovať či ponukate aj metodu mostika na sklenenych vlakanach?
    Ďakujem za odpoved.
    Andrea

    Andrea
    • Dobrý deň Pani Andrea,
     ďakujeme za Váš komentár.
     Áno ponúkame aj také ošetrenie.S pozdravom Smile Clinic

     natalia Administrator
     • Je mozne sa v kratkom cas u vas objednat na konzultaciu? Nie su u Vas dlhe cakacie doby? Este by som sa rada opytala dnes som bola na konzultacii u zubara a ten mi poradil dat si najrpv vyrovnat zuby rovnatkami lebo celuste su zle formovane a tym padom aj zlomena dvojka bola povodne kriva a vlastne cele horna celust so zubami. Nie som si ale ista tymto riesenim vyrovnanania aj z financneho hladiska tak sa chcem poradit o inych moznostiach ci vlastne aj su .
      ďakujem za odpoved.
      Andrea

      Andrea
     • Dobrý deň Pani Andrea,
      termín na konzultáciu Vám môžem objednať v priebehu niekoľkých týždňov.
      Termín si môžete objednať telefonicky alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.
      Konzultácia a plán ošetrenie je bezplatne, platíte iba za OPG rontgenový snímok.
      Tešíme sa na Vašu návštevu.
      S pozdravom Smile Clinic

      natalia Administrator
     • Dobrý deň,už som Vam zaslala kontaktny formular a neviem ci opg snimok znamena ale mam urobeny panoramaticky rtg. Dufam ze bude mozne coskoro sa u Vas objednat ale chapem ze mate vela takych zaujemcov ale vzhladom k tomu ze moja profesia vyzaduje isty reprezentativny vyzor a po nehode mi ostala diera vpredu po extrakcii zuba a rada by som to konzultovala prip. riesila prave u Vas.
      S pozdravom
      Andrea

      Andrea
     • Pani Andrea,
      radi Vás privítame na konzultácii u nás na klinike. Panoramatický RTG a opg snímok je to isté.
      Termín si môžete objednať telefonicky.
      Tešíme sa na Vašu návštevu.
      S pozdravom Smile Clinic

      natalia Administrator
 • dobrý,
  hornú štvorku vľavo mi museli vytrhnúť, tak som si dala urobiť implantát,
  všetko bolo celý čas v poriadku, krásne sa to hojilo, ale keď mi doktor chcel nasadiť korunku, nemohol ju dostať dovnútra, zasunula sa len trocha,
  dalo mu to dosť zabrať, kým mi ju nasadil, týždeň ma to bolelo, brala som panadol a potom som,z okolia zuba mala nejaký bezfarebný výtok, ktorý chutil ako krv,
  korunka je von , vybrala som augmentin, teraz mi idú robiť nový odtlačok a korunku, lebo stále sa nedá nasadiť,
  môže byť problém v nejakej reakcii na niektorý materiál, vyzerá to celé dosť čudne a mám pocit, doktor sa s tým ešte nestretol a je dosť bezradný…
  ďakujem

 • dobrý vecer chcela by som sa opytat ci davate lokalnu anesteziu pri vsetkych ukonov aj pri vrtani malych kazov

 • Dobry den prajem
  Chcel by som si dat vytrhat vsetky zuby vrchne i spodne a
  nahradit ich implantátmy.
  ked som bol mali tak som mal uraz ktory mi poskodil zuby i korene
  dodnes mam snimy problem. bol som aj na operacii kde mi skracovali korene.
  Chcem sa informovat kolko by to vsetko do kopy stalo o skore informacie dakujem

  peter Gunar
  • Dobrý deň Pán Peter,
   extrahovať všetky Vaše zuby je veľká škoda, pokiaľ sa dajú zachrániť a ošetriť je vždy lepšie si vlastné zuby ponechať čo najdlhšie.
   Približná cena za zubné implantáty do vrchnej aj spodnej čeľuste + Implantové mostíky je okolo 10000Euro.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň. Uvádzate, že celokeramická korunka stojí 335E a implantát s tou istou korunkou stojí 1000E. Chcela by som vedieť aký je v tom rozdiel. Vopred ďakujem.

  Dancuľ
  • Dobrý deň Dancúľ,
   na zubné implantáty sa používa špeciálna implantová korunka. Celo-keramická korunka a implantová korunka stojí rovnako.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • […] správnu metódu čistenia zubov, či máme svoj chrup, alebo či už máme zubnú náhradu v podobe zubného implantátu, alebo zubnej korunky alebo fazety. Najdôležitejším krokom je správna […]

 • […] je mnoho ľudí, pre ktorých je najlepšou alternatívou ošetrenie zubnými implantátmi.  Zubný implantát nemá vplyv na okolité zuby ako zubný […]

 • Dobrý deň

  Chcela by som sa opýtať či je veľký rozdiel medzi nemeckým implantátom a švajčiarskym, nakoľko nemecký je lacnejší a vraj švajčiarsky kvalitnejší..Na moje pomery je ten švajčiarsky veľmi drahý.Lekár mi bude robiť dva implantáty na hornej čeľusti,neviem či urobím dobre ak si dám nemecký…Ďakujem.

  Anna Štofiková
  • Pani Anna,
   rozdiel je medzi značkou zubného implantátu, nie medzi krajinou z ktorej pochádza.
   Opýtajte sa zubného lekára, s ktorým zubným implantátom má lepšie skúsenosti a ktorý je na trhu dlhšie.

   natalia Administrator
   • Ahoj Nati, chcem sa opytat kedy budete aj v Bratislave, pretoze chodit do Piestan na konzultaciu a hore dole asi neni ten uplne ideal napad…ze by som si pockala, pises v lete..

    Andrea
    • Dobrý deň Andrea, na zubnej ambulancii v Bratislave pracujeme ale presný termín Vám momentálne naozaj povedadať neviem. Radi Vás privítame na konzultácii a pláne ošetrenie v Piešťanoch.
     S pozdravom Smile Clinic

     natalia Administrator
 • Vazeny pan/pani,

  Pisem ohladom mojej mamicky. Ma velmi silnu osteoporozu zapricinenu silnymi davkami kortikoidov, ktore brala na svoju reumu. Je mozne u takeho pacienta mat zubne implantaty? Lekari nas varovali,ze to nepojde nakolko nema hustu „kostnu dren“ v celusti. Kolko by stalo u Vas vysetrenie, ktore by zistilo sucasny stav vrchnej celuste u mojej mamicky? Existuje zaruka, ze nebudu komplikacie s prijatim implantatov? Vopred dakujem za skoru odpoved, mozete mi napisat na pracovny email, s pozdravom, Filip

 • Dobrí, ja by som sa chcela poradiť. Mám 20 rokov a nikdy som nemala pekné zuby. Väčšina je pokazených a aj keď som už nosila mnoho strojčekov nedajú sa nazvať rovnými. Už ma to nebaví. Aj ja chcem mať pekný úsmev. Aké riešenie by bolo pre mňa idaálne? Už chcem vidieť aj estetický výsledok, nie len vŕtačky a plné ústa blomb. Takže moja otázka znie: Áke riešenie by bolo pre mňa? Ako mám postupovať keby že chcem estetickú úpravu bez ďalších drahých strojčekov?

 • […] zubného mostíka. V modernej stomatológií dokáže  zubár vytvoriť protézu s použitím zubných implantátov – miniimplantáty, na ktorých je ukotvená […]

 • Dobrý den,

  Chcela by som sa spýtat ci sa da dat implantat aj do uz zahojeneho jasna po dlhsej dobe.Mam velke problemy so zubami a neviem si dat rady uz mam aj paniku so zubarov po tom vsetkom v predu hore mam mostik na piatich zuboch a mala som mat aj do bokov postupne ale zial to stolicky nevydrzali a nechcela by som mat take tie vyberacie boky nemam ani tridsat rokov.A neviem ci mam na to vobec vhodne jasna mam ich hrozne tenulinke na miestach kde nemam zuby.Nevedeli by ste mi poradit niekoho kto by sa mi na to pozrel a poradil co s tým.Nejaku konzultaciu aspon na zaciatok.
  Dakujem Gabika

  gabika
  • dobry den v predu mi chyba zub na hornej sanke ,chcela by som si tam dat mostik,boli obrusenie zubov a ci treba aj vytiahnut nervy ,dakujem

   • Dobrý deň Pani Karin, obrúsenie zubov ako aj iné zákroky u nás na klinike nebolia. Pacientom automaticky ponúkame lokálnu anestézu, aby sa ošetrované miesto umŕtvilo a pacient nepociťoval žiadnu bolesť. V niektorých prípadoch sa odporúča zub ednodonticky ošetriť, ale naozaj záleží na individuálnom prípade, v akom stave je zub. Viac o zubných korunkách sa dočítate na stránke : https://smileclinic.sk/zubne-korunky/

    natalia Administrator
 • Dobrý deň prajem, volám sa Tomáš mám 20 rokov a chcel by som sa len informovať ako to je zo zubným inplantátom. Viete môj predný zub len jeden je trocha krivý ale nie rapídne a cchem sa spýtať či by bolo možné ho v podstate vymeniť za inplantát lebo keď som bol menší tak som nosil strojček ale nepomohlo to.

  Ďakujem s pozdravom Tomáš

  Tomáš
 • Dobrý deň.

  Chcela by som sa spýtať či je možné bielenie zubov aj v tom prípade ak mám nejaký ten zubný kaz. Za Vašu odpoveď Vám vopred ďakujem.

  Adriana

  • Dobrý deň Pani Adriana, zuby poškodené zubným kazom sa nebielia. Mohlo by Vás to veľmi bolieť. Doporučovala by som Vám najskôr si dať zubný kaz opraviť a potom zúbky bieliť.

 • Dobrý deň,
  chcel by som sa opytať ake typy implantatov aplikujete jednofazove, dvojfazove a či mi viete poradiť ktory je vyhodnejši?
  Za odpoved vopred ďakujem.

  Gheorghe
  • Dobrý deň, ponúkame zubné implantáty značky Ankylos. Pochádzajú z Talianska alebo z Nemecka, sú certifikované EÚ. Ošetrenie záleží na individuálnom prípade pacienta. Ak máte záujem o zubné implantáty, náš hladný implantológ MUDr.Salka Vám, bude môcť poradiť a vybrať najvhodnejší spôsob ošetrenia.

   • Dobrý deň,
    ďakujem za odpoveď. A chcem sa ešte opýtať, aplikujete implantáty s okamžitým zaťažením? Ak áno, tak aký je postup a aké sú výhody.
    S pozdravom Gheorghe.

    Gheorghe
    • Ak je ideálny stav, tak áno dá sa to spraviť. Ale dôležitá je konzultácia s implantológom. V každom prípade dostanete provizórne korunky zdarma.

 • Zdravim,,mam malu otazocku ,,pred dvoma rokmi mi vytrhli zub..nebude problem z dasnom ak by som chcel teraz implantat?..respektive ako dlho sa moze nechat dasno bez zuba ..nehrozi mu nic?

  • Pán Rado, nie doba 2 roky po extrakcii zuba nie je problém , problém môže nastať , ak nemáte dostatočnú kosť alebo sa okolité zuby snažia zatvoriť medzeru po chýbajúcom zube a nezostane dostatočne veľké mesto pre implantovú korunku. Ďasnu, ako takému nehrozí nič .

 • Dobry den. mam po 21ke. Rada by som sa opytala na vymenu zubov.. v celkovej anesteze! Rada by som si dala urobit horny chrub… chybaju my 3 zuby.. obidva ocne , jedna stolicka.. ostatne su pokazene (zubny kaz) mam velky strach zo zubarov. Rada by som sa opytala co mi doporucate .. a kolko by to stalo celkovo aj s anstezou…. tj. nasadenie 3 zubov a osetrenie zub kazu, vytrhnutie korenov kde nemam zuby
  + anesteza ,,, vopred Vam Dakujem

  • Dobrý deň Lia, áno môžeme Vám ponúknuť aj ošetrenie v celkovej narkóze, cena za celkovú narkózu je : 170Euro prvá hodina a každá ďalšia hodina stojí 70Euro. V zubnej ambulancii Smileclinic ponúkame bezbolestné ošetrenie – https://smileclinic.sk/bezbolestne-osetrenie/ tak sa nemáte čoho obávať. Za extrakciu si účtujeme 41Euro. Ak by ste potrebovala nahradiť chýbajúci zubným implantátom, cena za zubný implantát spolu aj s implantovou nadstavbou a špeciálnou korunkou je 1000Euro. Cena za kompozitnú výplň sa pohybuje od 40-53 Euro. Na zhodnotenie Vášho stavu vypočítanie kompletnej ceny za ošetrenia by som Vám doporučila konzultáciu so zubným lekárom. Konzultácia a plán ošetrenia je bezplatne, platíte iba za OPG digitálny rontgenový snímok 24Euro.

 • Dobrý deň, chcel by som si vymeniť všetky svoje zuby, ktoré mám t. j. 32 kusov, aj zdravé aj kazové za najtrvácnejšiu alternatívu – mám na mysli implantáty. Zaujíma ma kompletná suma, ktorú si mám prichystať. Takisto sa chcem opýtať, ako je to s vyšetrením MRI – sken magnetickou rezonanciou, či nevadia tie titánové implantáty.
  A ohľadom starostlivosti o zuby – nemám vytvorený návyk umývať si zuby kefkou, používam iba ústnu vody – chcem sa spýtať, či existuje niečo také ako zubný kaz pri implantátoch alebo, čo najhoršie sa mi môže nedostatočnou hygienou stať so zubami, ďasná nepočítajme – s nimi som problém nikdy nemal.
  Ďakujem

  Michal
  • Dobrý deň Pán Michal, vážne rozhodnutie ako extrakcia 32 zubov sa musí konzultovať zubný lekár. Hygiena v dutine ústnej je veľmi dôležitá aj v prípade ak budete mať zubné implantáty alebo zubné korunky. V každom prípade by som Vám doropučovala navštíviť zubného lekára a poradiť sa o možnostiach liečby. Viac o zubných implantátoch sa dočítate na našej internetovej stránke : https://smileclinic.sk/zubny-implantat/

 • Dobrý deň, chcem sa spýtať, mala by som záujem o implantáty, nakoľko mám chrup v hroznom stave. Vypadávajú mi zuby, mám paradentózu, o veľa zubov som prišla, ale zostali mi len korene. Hradí nejakú časť aj zdravotná poisťovňa. Mám 50 rokov. Koľko by som potrebovala implantátov, keby som si chcela dat urobit omplet chrup? A koľko by ma to stálo? Ďakujem Skuráková

  • Ďakujeme za Váš komentár, my sme súkromná zubná ambulanciu a u nás si pacienti hradia ošetrenie sami. Ale pokúste sa priamo skontaktovať so zdravotnou poisťovňou, možno Vám oni poradia. Ak potrebujete nahradiť celú čeľusť zubnými implantátmi budete potrebovať 4-6 zubných implantátov a 12-14 korunkový mostík. Kompletná cena za 4 implantáty aj so špeciálnou nadstavbou je 4x668Euro=2672Euro a cena za 12 korunkový mostík ktorý sa pripevní na zubné implantáty :12x327Euro=3924Euro. Ceny sú kompletné.

 • Som nepočujúci chcem nové zubné implantáty 14 kusov za kolko euro? Dakujem

  Robert Klucik
  • Dobrý deň Pán Robert, ďakujeme za Váš komentár, kompletná cena za jeden zubný implantát aj s implantovou nadstavbou a špeciálnou implantovou korunkou je 1000Euro, ak pacient potrebuje nahradiť viac zubov, pacientovi na zubné implantáty nasadíme zubný mostík aby sa znížil počet implantátov a tým aj cena za ošetrenie. Radi Vás privítame u nás na klinike na konzultáciu a plán ošetrenia.

 • dobry den chcela by som sa opytat aku mam moznost ked vrchne zuby mam totalne rozpadnute a nemala b sa mi na co uchytit korunka aku nahradu by ste mi doporucili a kolko by to orientacne stalo a este ci by sa to dalo spravit aj v uplnej anesteze mam panicky strach zo zubarov dakujem

  Martina
  • Dobrý deň Pani Martina, ak sa Vaše zuby už nebudú dať zachrániť, doporučovala by som Vám zubné implantáty. Pacientov ošetrujeme aj v celkovej narkóze. Pre kompletný plán ošetrenia, konzultáciu a cenovú kalkuláciu, Vás radi privítame u nás v Smile Clinic. Konzultácia je nezáväzná a platíte iba za digitálny OPG snímok 24 Euro. Termín si môžete objednať telefonicky alebo cez kontaktný formulár uvedený na našej stránke. Tešíme sa na Vašu návštevu a nemáte sa čoho báť!

 • Dobrý deň, mám vytrhnutú 6-stku na dolnej čeľusti. Zuby 5 a 7 mám úplne zdravé. Chcela by som sa opýtať, ak by som nechcela aby sa mi posunuli ostatné zuby, či je vhodné obrusovať zdravé zuby kvôli mostíku resp. či sa dá na tomto mieste robiť implantát. Ďakujem

  Darina
  • Dobrý deň Pani Darina, pokiaľ Vám chýba jeden zub a okolité zuby sú zdravé, doporučovala by som Vám zubný implantát. Zubný implantát je dlhodobá a plnohodnotná náhrada chýbajúceho zuba. Viac o zubných implantátoch sa dočítate aj na našich internetových stránkach .

 • Dobrý deň, rád by som sa opýtal, na koľko by ma vyšla výmena zubov na hornej čeľusti, jedná sa o 4 zuby ktoré sú ohraničené očnými. Rád by som si nechal spraviť mostík. Po prípade by som rád nechal od Vás poradiť. Ďakujem.

  michal
  • Dobrý deň Pán Michal, ak by ste potreboval 4 členný mostík, môžem Vám doporučiť celokeramický mostík.Cena za takýto mostík z E-max koruniek je 335Euro(cena za korunku) x 4 = 1340Euro,cena je kompletná. Dočasné korunky sú pacientom ponúknuté zdarma. Ak by ste mal viac otázok ohľadom ošetrenia, kedykoľvek ma kontaktujte cez kontaktný formulár, alebo telefonicky.

 • Chcel by som sa spýtať, koľko by stála celá horná čeľusť (orientačne) s mostíkmi a či je možné aj celú čeľusť ošetriť implantátmi. Vo vrchnej čeľusti chýbajú tri zuby (medzery) a mám jeden porcelán s korunkou. Ostatné zuby sú sú v dezolátnom stave. Na vrchnej čeľusti mám len jeden zdraví zub, ktorý by som tiež chcel odstrániť. Taktiež by ma zaujímala doba práce do finálneho štádia. Ďakujem.

  Stanislav
  • Dobrý deň Stanislav, áno zubné implantáty sa dajú implantovať aj na hornú aj na spodnú čelusť. Na uchytenie zubného mostíka na implantátoch je v hornej čelusti potrebných asi 6 implantátov, na ktoré sa potom pripevní 12 korunkový keramický mostík. Cena za 6 implantátov je 6x668Euro=4008Euro a 12 korunkový keramický mostík stojí 12x297Euro=3564Euro. Pre viac informácií nás kedykoľvek kontaktujte cez kontaktný formulár uvedený na Našej stránke alebo telefonicky.

 • Dobry den mam 23 , tak ako andrei aj mna zaujima cena komplet implantatu aj s robotou,,vytrhnutie yostatkovych zubov atd…… zo vsetkym…… mam cca 10 dobrych zubov + 7 polovicnych….a tiez z ma yaujimalo za ako dlho by som mal nove komplet zuby od prvej navstevy zubara…Dakujem pekne a pozdravujem bez

  • Pán Jozef, cena za implantát aj s titánovou nadstavbou je 668Euro, špeciálna implantová korunka stojí 332Euro. Cena za extrakciu zuba je 41Euro. Celková cena záleží na tom, koľko zubov Vám chýba napr. ak Vám chýba 7 zubov, budete potrebovať asi 4 zubné implantáty s nadstavbou a zubný mostík pozostávajúci zo 7 koruniek, ktorý sa pripevní na zubné implantáty. To znamená , že ak každý chýbajúci zub sa nenahradí jedným implantátom ale kompenzuje sa to mostíko. Doba od implantácie po nasadenie trvalých koruniek/mostíka je 3 mesiace. Kontaktovať nás môžete telefonicky, alebo cez kontaktný formulár uvedený na našej stránke. Tešíme sa na Vašu návštevu .

 • dobry den mam problem s zuby..hore uz nemam asy skoro vsetky zuby …zaujimalo ma kolko by stalo aby som vymenil vsetky zuby hore aj dole asy 3 ? aj ze sa da aj na splatky dakujem..aj ako mam robit???

  andrei
  • Pán Andrei, cena ze implantát aj s titánovou nadstavbou je 668Euro, špeciálna implantová korunka stojí 332Euro.
   Cena záleží od počtu chýbajúcich zubov. Splátkový kalendár neponúkame, ale pacienti platia postupne a nie všetko naraz. Radi Vás privítame u nás v SmileClinic na bezplatnej konzultácii.

 • Dobry den mam problem s aplikaciou inplantatov nakolko udajne mam v hornej celusti /5-7/ velmi tenku kos.t co je pravdepodobne nedostatocna opora pre inplantaty. Chcem sa opytat ci je moznost tuto vec riesit inak a kolko priblizne stoji . Za odpoved dakujem.

  • Dobrý deň Pán Rob, áno dá sa to riešiť dostavbou kosti, kostnými blokmi. Cena sa mi veľmi zle určuje, lebo to záleží na veľkosti chýbajúcej kosti. Ak by ste chcel vedieť presnú cenu môžem Vás objednať u nás v SmileClinic na konzultáciu u MUDr.Saku. Náš kontakt nájdete na našej stránke. Tešíme sa na Vašu návštevu .

 • Dobrý deň.
  Chcem sa spýtať je možné urobiť dva implantáty s celou spodnou protézou, pred tým je však nutné vytrhnúť jeden koreň s poškodeným zubom. Aká je približná doba celého zákroku spolu s liečením až do cielového stavu.Ďakujem

  • Dobrý deň Pán Ján, na uchytenie spodnej protézy alebo mostíka potrebujete minimálne 4 implantáty, dva implantáty sú málo. Celý proces od implantovania po nasadenie finálneho mostíka trvá 3 mesiace. Ak by ste potreboval viac informácii kedykoľvek nás kontaktujte cez kontaktný formulár uvedený na našej stránke. S pozdravom Natália

 • Chcem sa spytat, ci mate nejake informacie o implantatoch od implant direct, ktore udajne stoja 360 eur za jeden. Dakujem.

 • dobrý deň. ak mi chýbaju dva zuby hned pri sebe (4 a 5), kolko implantátov je potrebných? postačuje jeden imlpantát na dve susediace korunky? ďakujem

  michal
  • Dobrý deň Pán Michal,áno 2 chýbajúce zuby sa dajú nahradiť jedným zubným implantátom a dvojkorunovým mostíkom. Radi Vás privítame v SmileClinic Piešťany.

 • Dobry den, rad by som sa informoval je nejake vekove obmedzenie na zubne implantaty? Moj vek je 21 rokov.

  Thomas
  • Dobrý deň Pán Thomas, zubné implatáty sa implantujú od veku 18rokov, takže vo veku 21 ste vhodný kandidát.

 • Dobrý deň, mám horné zuby v katastrofálnom stave, rozmýšľam o implantátoch celej hornej čeľuste, je to možné?

  Ján Mulík
  • Dobrý deň Pán Ján ,
   áno implantovať sa môže aj horná aj spodná čeľusť, pokiaľ máte dostatok kosti. Na hornú čelusť na implantuje 6 zubných implantátov a obyčajne 12 korunkový keramický mostík, ktorý je na implantátoch pripevnení pevne. V prípade záujmu o túto metódu ma môžete kontaktovať cez kontaktný foromulár ,alebo telefonicky. S pozdravom Natália

 • Alebo ci sa daju urobit vyplne tak do 300 eur…

  Zuzulik
 • . A ci sa to da urobit okamzite alebo treba cakat,aby som nechodila strbava dakujem…

  Zuzulik
  • Dobrý deň Zuzulik,pokiaľ sa dajú zuby dobudovať bielou výplňou, cena je od 40Euro a máte to okamžite.
   Ak by ste ste potrebovala zubné korunky,budete potrebvať 2 návštevy (1.návšteva na prípravu zubov 2.návšteva na nasadenie koruniek) takže aj platbu si môžete rozdeliť na 2 návštevy. Dočasné korunky Vám budú poskytnuté bezplatne.
   Cena celokeramickej korunky je 335Euro a cena kovokeramickej korunky je 223Euro.
   Objednať na môžete cez kontaktný formulár alebo na telefónnom čísle uvedenom na našej stránke .

 • Dobry den.Prosim Vas chcela by som sa Vas opytat kolko budu stat 2 predne zuby odlomili sami obidva a kedze nemam peniazky ze ako by sa to dalo…Dakujem

  Zuzulik
 • Dobrý den

  maju mi trhat 2 hore a dat mi tam nahradu kolko sa to hoji moze mi to zubar urobit aj v priebehu tyzdna nech nechodim strbava? dakujem

  simona
  • Dobrý deň Simona, u nás v SmileClinic Piešťany po extrakcii, nasadíme pacientovi provizórium buď okamžite alebo do 24hod. Ak by ste mala záujem o extrakciu u nás v SmileClinic , kontaktujte nás cez kontaktný formulár, ktorý nájdete na našej stránke .

 • Dobry den ,vypadavaju mi horne stolicky aj dolne zuby ….. strrasne mi to vadi ,bohuzial nemam peniazky na inplantaty ……. mozete mi nejako poradit ??, mam len 25 rokov ,dakujem

  • Dobrý deň Petra,
   V každom poprípade vo Vašom veku 25 rokov je veľmi priskoro, aby ste strácala zuby. Pokiaľ Vám zuby chýbajú a nemôžete si dovoliť zubný implantát , doporučovala by som Vám zubný mostík, ktorý sa skladá z 3 koruniek a vyplní Vám priestor po chýbajúcom zube . Ale v každom prípade by som Vám doporučovala, navštíviť zubného lekára, aby Vám pomohol zabrániť strate viacerých zubov .

 • Dobry vedcer.Chcela by som sa informovat kedze mam problemy s dvoma hornymi zubamy uz od malicka sa mi stale kazia zubarka mi ich spravi no do roka mi zas blonby vypadnu…Chcela by som sa spytat kolko by ma vysli 2 umele zuby a ci je to bolestive pretoze mam velky strach…Dakujem

  Zuzulik
 • Dobry den,

  chcem sa informovataka by bola priblizna cena, ak by som si chcela nechat urobit uplne novy cely chrup.
  Je to mozne?

  Dakujem

  • Dobrý deň Biba, ďakujeme za komentár , no pokiaľ zuby máte a chceli by ste len upraviť ich vzhľad , navrhovala by som Vám zubné korunky . Ceny koruniek sú od 223Euro po 335Euro.
   Pokiaľ zuby nemáte, doporučovala by som Vám zubné implantáty. Pri bezzubej čelusti sa implantuje 6 zubných implantátov a 12-korunkový mostík na implantáty. Cena implantátu aj s korunkou je 1000Euro . V prípade potreby ma kontaktujte priamo na email – smileklinik@gmail.com

 • Dobrý deň!
  Už vyše 6 rokov mám vytrhnuté 2 zuby 4 a 5 vľavo hore. Čo by bolo vhodnejšie, korunka či implantát? Ambulanciu máte aj Bratislave?
  Vďaka za odpoveď!

  tatiana
  • Dobrý deň Tatiana,
   ďakujeme za komentár ,
   Vo Vašom prípade , by som Vám vedela doporučiť buď 4 členný mostík alebo 2 zubné implantáty.
   Pri zubnom mostíku sa budú musieť obrúsiť okolité zuby a to zub 3 a zub 6 . Pokiaľ sú oba intaktné , tak by to bola škoda.
   Cena za 4 členný kovokeramický mostík je 223Euro x 4 = 892Euro a cena za 4 členný celokeramický mostík je 335Euro x 4 = 1340Euro
   Cena za 2 zubné implantáty aj so špeciálnou implantovanou korunkou je 1000Euro x 2 = 2000Euro.
   Ambulanciu v Bratislave plánujeme otvoriť v Lete 2012, pokiaľ by ste ale potrebovala ošetrenie, radi Vás privítame na klinike v Piešťanoch.

   Ak by ste mala viac otázok ohľadom ošetrenia kontaktujte ma prosím priamo na email – smileklinik@gmail.com

   ďakujem , s pozdravom
   Natália

 • Dobry den.
  Prosim Vas poradte: mam vrchne zuby komplet nahradene 2 mostiikmi, ktore drzia na zbytkoch zubov, alebo ich vyplnenych korenoch. Jedna polovica mi vsak upadla, uz nemala na com drzat. viete mi urobit predbeznu cenovu ponuku?ci aspon radu? mam 27 rokov a nasadzovaciu protezu by som velmi nerad…
  DAKUJEM
  Juraj

  • Dobrý deň Pán Juraj ,
   ďakujeme za Váš komentár, cenová ponuka sa mi ťažko odhaduje, lebo neviem aký veľký je Váš mostík a hlavne či sa dá spraviť nový mostík alebo je nutné zuby vytrhnúť a nasadiť zubné implantáty.
   V každom prípade by som Vám navrhovala navštíviť stomatológa.
   Radi Vás privítame u nás na klinike v Piešťanoch kde za digitálny röntgenový snímok, prehliadku a konzultáciu zaplatíte 24 Euro.
   V prípade potreby ma kontaktujte priamo na email – smileklinik@gmail.com

 • Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať. Ja by som mala záujem o vyrovnanie zubov, teda mám dopredu vystúpené dva zuby..asi sú to horné dvojky (nie som si istá). Strojček nechcem a tak som rozmýšlala, že či by sa to nedalo tak, že by sa vytrhli a dali by sa tam nové. Neviem, či sa to robí aj tak. Ale tu čítam, že miesto skade sa vytrhne zub sa musí hojiť dlhšiu dobu a ja nechcem byť bez zubov. Aké sú vlastne moje možnosti? ďakujem za odpoveď..dúfam, že to nie je až tak mimo témy

  • Dobrý deň Mirka, ďakujeme za komentár, pokiaľ máte zuby zdravé ale jediné čo Vás trápi je, že nie sú rovné a nechcete nosiť strojček , navrhovala by som Vám zubné korunky , ktoré sa používajú aj na estetické upravenie chrupu. V žiadnom prípade by som Vám doporučovala si nechať zuby vytrhnúť a nahradiť zubnými implantátmi , bola by to veľká škoda. Ak by ste mala otázky ohľadom zubných koruniek môžete ma kontaktovať emailom na smileklinik@gmail.com.
   Pekný deň

 • dobry den mne davali implantaty vo stvrtok , lenze ma to strasne boli , ako ked vas boli zub . bola som aj na kontole a povedala mi zubarka ze tam mam afty , len neviem ci ma to boli . je to dost som len na tabletkach , co sa da este robit. dakujem.

  emilia
  • Dobrý deň Emilia, po implantácií pacienti pociťujú bolosť niekedy aj 2-3 dni , ale potom sa to ustáli . Je to predsa len chirurgický zákrok,
   pokiaľ Vás to stále bolí odporúčala by som Vám navštíviť Vašu Zubárku, aby Vám to skontrolovala.

 • Dobry den. Vyssie je uvedeny jeden vypocet na zubny implantat. Prosim Vas jedna sa o cenu len za material? Ak ano, kolko si prosim Vas uctujete za samotny vykon pripade zakroku s tym suviacim. Zalezi aj na tom o aky zub sa jedna? Konkretne ja by som potreboval jednotku hore.
  Dakujem

  • Dobrý deň Pán Karol, ďakujeme za Váš komentár, kompletná cena zubného implantátu je 1000Euro, táto cena zahŕňa – dočasnú korunky, lokálnu anestézu, materiál , prácu … Nezáleží na tom , o aký zub sa jedná.

 • Chcel by som sa opýtať, pred 2 dnami som mal zavedený implantát,po koľkých dňoch to odpuchne a koľko sa asi hojí ďasno a ako by som si to mal čistiť vyplachujem ústa ústnou vodou Corsodyl.Ďakujem za odpoveď.

  • Dobrý deň Pán Vlado,
   niekedy pacienti ani neopuchnú a niekedy majú modrinu a opuch aj pár dní. Ďasno sa hojí asi týždeň,ústna voda Corsodyl sa môže používať maximálne týždeň , tak s ňou veľmi opatrne, treba si ďasno jemne čistiť veľmi jemnou a mäkkou zubnou kefkou, v prípade problémov kontaktujte Vášho stomatológa, on Vám to skontroluje. Ale verím , že do víkendu budete v poriadku.

 • Dobry den mne maju davat implantaty 4, dona spodnu cast, zuby uz nemam asi rok , myslite ze ma to bude boliet , velmi sa bojim .

  emilia
  • Dobrý deň Pani Emília,
   nemáte sa čoho obávať. Váš lekár Vám to umrtví a nebudete nič cítiť 🙂 a kebyže stale niečo cítite, lokálne anestézu Vám pridá.

 • dobry den,do kolkych dni je mozne implantovat zubny implantat?zub bol vytrhnuty asi pred tyzdnom a potrebujem implantat,len mi to nevychadza casove,je nejaka lehota,alebo je to neobmedzene,aj ked sa mi rana zahoji a zrastie uplne?dakujem za odpoved.monika

  monika
  • Dobrý deň Monika, doba hojenia u viackoreňových zuboch je 6-8m týždňov , ak ste tam mali infekciu , niekedy aj viac, .. pokiaľ bol extrahovaný jednokoreňový zub – bez infekcie, môže sa aj skôr.

 • Dobrý večer… ak mi vypadne zub môžu mi hned dať zubný implantát či sa musí čakať niekoľko dní?

  Tatiana
  • Dobrý deň Tatiana
   Zub Vám vypadol sám od seba ? Alebo Vám ho vytrhol Zubný lekár ?
   Lebo ak Vám zub vytrhol zubný lekár a jedná sa o jedno-koreňový zub a máte dostatočnú kosť na implantát môže sa implantovať aj veľmi rýchlo po extrakcii, ale ak Vám zub vypadol sám , z dôvodu paradentózy, pravdepodobne je Vaša kosť poškodená zápalom a budete musieť navštíviť zubného lekára aby Vám lôžko vyčistil .

 • Koľko implantátov je potrebných, ak mi chýbajú horné ľavé zuby č. 5 až 8 a dolné ľavé č.4 až 8 a takisto aká je približne cenová úroveň.

  Ďakujem

  František
  • Ak vám chýba väčší počet zubov, vľavo hore by som Vám odporúčala 2 implantáty a troj-členný mostík,
   Cena za 2 implantáty je 668Euro x 2=1336Euro a cena za 3členný mostík je 332Euro x 3=996 Euro
   Spodné chýbajúce zuby by sa dali nahradiť 3 implantátmi a 4členným mostíkom
   Cena za 3 implantáty je 668Euro x3=2004Euro a 4členný mostík je 332Euro x 4=1328Euro.

 • Prosim vas chcem sa opytat na dve veci prva je chybaju my vsetky horne zuby kolko si potrebujem dat urobit zubnych nahrad aby sa mi dal urobit mostik a ta druha aka je priblizna suma jednotlivych ukonov. Za odpoved vopred dakujem

  • Dobrý deň Pán Robo,
   Mohli by sme Vám odporučiť 4-6 implantáty a 12 korunkový mostík na implantáty.
   Cena za jeden implantát aj s titánov nadstavbou je 668Euro, 668Euro x 6=4008Euro
   Cena jednej korunky 332Euro cena 12 korunkového mostíka je 332Euro x 12=3984Euro.

 • Dobry den.
  V hornej celusti mam 6 zubov, ktore sa musia vytrhnut a namiesto nich pojdu implantaty. Zda sa mi, ze je to pomerne tazky chirurgicky zasah a zaujima ma kolko hodin trva a aku anesteziu by som pri nom dostala. Dakujem

  Lenka Scehovicova
  • Dobrý deň Pani Lenka
   Ďakujeme za Váš komentár,
   Je to velmi ťažké posúdiť pokiaľ nemáme OPG snímok.
   Takáte zákroky sa bežne robia u nás na klinike v lokálnej anestézii-injekcia, ale môžme Vám ponúknuť aj narkozu.
   Po extrakcii 6 zubov potrebuje 6-8 týždňov na zahojenie a až potom sa Vám môžu nasadiť implantáty.

 • Dcéra mala v 16 rokoch ešte 2 mliečne zuby (obe dolné 5-ky), ktoré jej lekár vytrhol.
  Nemá však pod nimi podsadené trváce zuby. Odporučil nám zubné implantáty.
  Vedeli by ste mi poradiť, či zdravotná poisťovňa v tomto prípade niečo hradí?

  Jana Gőbecke
  • Dobrý deň,
   ďakujeme za Váš komentár,
   či to poisťovňa prepláca Vám poradiť neviem, asi by bolo najlepšie kontaktovať Vašu poisťovňou a opýtať sa priamo tam.
   S pozdravom
   Smileclinic

 • Dobrý deň aká je záruka na keramický zubný mostík?

  Nataša
 • dobry den chcem sa opytat idu mi robit zuby pod lokalnou anestezou kolko tato lokalna narkoza-anestza priblizne trva??myslim za aky caszacne vyprchat ze budem citit bolest? idu mi trhat asi 5 zubou a zo 7 vytahovat nervy a upchavat kanaliky to vsetko v hornej casti….celkova narkoza tam stoji okolo 350eu aj lokalna tolko stoji?pretoze mi to tak prerataval a všimla som si tuto cenu….chcela som ist do celkovej narkozy ale z jeho reci ze sa mozem aj najest pred zakrokom som usudila ze to bude lokalna …dakujem za skoru odpoved..

 • kto by mi vedel odporucit najlepsiu kliniku na SVK, kde robia implantaty?
  nie taku, kde je to najdrahsie, pretoze to nie je zarukou dobrej a kvalitnej prace, ale taku, kde sa dobre o vas postaraju

  veronka
  • Dobrý deň,
   ďakujeme za Váš komentár, vrelo Vám môžem doporučiť kliniku v Piešťanoch, na Slovensku je veľa zubných kliník ,ale akú kvalitu prace majú Vám zaručiť nemôžem , pretože neviem. Ohľadom našej kliniky, viem, že používame najkvalitnejšie materiály , dbáme o zdravie a pohodlie pacienta, kvalitu našej prace,máme veľmi kvalifikovaný pernosonál a kliniku v Piešťanoch odporúčam nielen pacientom ale aj mojej rodine.
   Verím, že budete u nás spokojná,

 • Dobry den, chcelby somsa u Vas objednat na urobenie dvoch hornych prednych zubov. V sucasnosti mamna nich korunky s kovovou nadstavbou a pravdepodobne sa mi jeden z nich zlomilu korena. Kedze sa v sucasnosti nachadzam na Cypre dam si urobit RTG snimok a ak by bolomozne poslal by som Vam ho. Domov sa vraciam v septembri a chcelbysom tomat co najrychlejsie za sebou.

  Dakujem z a odpoved

  Lubomir Chrenko
  • Dobrý deň Pán Chrenko.
   Ďakujeme za Váš komentár.
   Kebyže nám viete poslať röntgenový snímok+fotografie,veľmi by nám to pomohlo.Vedeli by sme tak približne naplánovať priebeh ošetrenia. Potom len stačí ak nám poviete termín Vašeho príletu na Slovensko .

 • Dobry den chcela by som sa spytat ak mam este nejake zuby a mostiky a chcela by som implantaty do celeho chrupu aky je postup alebo sa to cele spravy na vasej klinike a aka by bola cena Dakujem

  daniela
 • dobry den chcela by som sa opytat zubar mi zablomboval predny spodny zub ktory som mala rozstiepeny a uz bol na nom aj kaz ale sa mi zvykla spravit hnisava hrcka ktoru so si „vytiahla“ jazykom von a bolo ok.teraz mi ho zablomboval a na druhy den sa mi znova spravil ale teraz ho nemam ako dostat von a zubar ma dovolenku vydrzim s tym 2tyzdne kym pride?vytrhne mi ho alebo co s nim bude robit? neviem ci to s tym suvisi ale mam zdurene krcne uzliny s prievanu a nad uzlinou ma boli sanka-kost asi len centimetrovy kusok. moze to byt aj s toho zubu alebo to je s tej uzliny??? ked mam ten zablombovany 5zubou vzdialeny od na dotik bolavej sanky?dufam ze ste ma pochopili 🙂 dakujem za skoru odpoved

 • Dobrý deň,
  viete mi rozumne vysvetliť neskutočnú cenu toho implantátu? Viem že titán je pomerne drahý ale je to asi len 2x viac ako cena medi. rovnako teda zlúčeniny z titánu. Preboha veď niekedy sa vyrábali lyžičky na trekking z titánu nehovoriac o tom že sa na desiatky kilogramov používal pri konštrukcii lietadiel. Taktiež zirkón nie je nijak vzácny. Neviem čo obnáša vytvarovanie korunky a pod ale keď som mal 12rokov spravila mi ju pani na Koceľovej v Nitre za jeden deň. Preto mi to celé príde ako držanie monopolu zubármi a pýtanie nehoráznych peňazí za zákrok ktorý ani zďaleka nie je až tak náročný. 1000e za jeden zub? Myslím že 100e je adekvátna cena vzhľadom k tomu že to spravíte „na posedenie“. Čo sa robí počas tých 2mesiacov keď sa vyrábajú tie korunky celkom nechápem ale rád sa nechám poučiť.. Tak ešte raz, za čo 1000e? Je to fajn za zub do konca života, ale mám na mysli stránku materiálu, náročnosti zákroku, lekárskeho výkonu a pod..

 • zdravim mam otazku na denisu>

  Pisete ze >Cena jedného implantátu aj s implantátovou nadstavbou je 668 EUR. N ato sa potom nasadí korunka, pričom cena jednej korunky je 332 EUR.

  Mal by som zaujem si spravit hornu pravu 4ku (implantat) u vas date mi kontakt na vase stomat. centrum.?
  jarosekalexander@gmail.com
  Dakujem

  Ps> este jendu otazku by som mal hore uvedene ceny su uz aj s Pracou , ak nie kolko by cca stala
  S pozdravom Jarosek

  jarosek alexander
 • Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, nakoľko moja zubárka mi po extrakcii zubov (ktorú som absolvovala v celkovej anestézii pre strach) dala spraviť zuby na nasadzovacom „mostíku“, keďže mám hore len 6 predných zubov a dole len 10 zubov, ale nosiť ich nemôžem, pretože mi to veľmi vadí a bolia ma zuby na ktorých mám upevnené háčiky. Preto sa chcem spýtať, či by bolo možné spraviť implantáty a v akom potrebnom množstve. Mám 30 rokov a nechcem byť bez zubov. Ďakujem za informáciu, pokiaľ by to bolo možné i s informáciou o cene. Ďakujem.

 • DObry den
  Ja by som sa len chcel informovat. Rozpraval som so zubarom ohladom titanoveho implantatu do hornej celuste s tym ,ze mi bolo povedane ,ze doba hojenia je tam cca. pol roka. Ale ,ze aby som nechodil bez zubu ,tak sa tam da dat zatial nejaka nahrada, kt. sa da potom dole. Tak by som sa chcel opytat ci by ste mi nevedeli povedat po akom dlhom case od toho prveho zakroku mi moze dat zubar tu “ nahradu docasnu “ ? A hlavne kolko by to stalo ??
  Dakujem

  Daniel
 • dobry den chce sa este informovat pocula som ze ked ide clovek pod narkozu nemoze mat nalakovane nechty je to pravda?? ako je to ked mam gelove musim ich dat dole alebo mozu ostat?alebo pri zubnom zakroku to nevadi?Dakujem

 • no to by som sla ale je to asi daleko ja som z okolia brezna a casto by som vas asi musela navstevovat jedine keby som mohla ostat v nieakej nemocnici ktoru by som si samozrejme uhradila ale asi by to bola dlha dlzka liecby kym by mi vas stomatolog spravil cely chrup….. kde sa vlastne nachadzate? radsej by som navstevovala vas lebo tu mi odpoviete na vsetky otazky a pri mojom novom stomatologovy ma sestricka pohladom vyhanala ze maju este dost ludi 🙂 kolko priblizne by ma vyšiel cely chrup ak by som aj potrebovala jednu tu dvojitu kost a jednu 0,15 (obyvajnu( ? robite aj pod narkozou? pretoze prvy zakrok hornej casti by som tak chcela tam mi treba tych 7 vytrhnut.DAKUJEEEEM

  • Liečba trvá približne pol roka, cena kostnej náhrady je variabilná a závisí od množstva použitého materiálu. Ošetrenia sa vykonávajú aj v narkóze.
   Čo sa týka ubytovania, vieme Vám zabezpečiť ubytovanie. Je na Vás aký typ ubytovanie by ste si vybrali. Keďže sme súkromná ambulancia neviem ako je to s pobytom v nemocnici. naša klinika sa nachádza v kúpeľnom meste Piešťany. Mnoho našich pacientov, ktorí cestujú s ďaleka využívajú možnosť stráviť nejaký čas v kúpeloch rehabilitáciami. Ak by Vám vytrhli 7 zubov a chcete ich nahradiť implantátmi tak by ste potrebovali minimálne 2-3 implantáty. Na jeden implantát sa dajú urobiť dve korunky. Cena jedného implantátu aj s implantátovou nadstavbou je 668 EUR. N ato sa potom nasadí sedem členný mostík, pričom cena jednej korunky je 332 EUR.

   denisa
 • dakujem za odpoved este jedna otazocka pisete ze sa moze implantat hned aj vlozit,netreba cakat kym ta kost vyrastie??inak to by bolo super keby mi to zubar tam hned dal ten implantat nemuset by ma 100x rezat 🙁 dakujem veeeeelmi pekne necakala som taku skoru odpoved… buba

  • áno implantát sa vloží hneď a nechá sa to spolu zahojiť. Najlepšie by bolo, ak by ste sa u nás objednali na bezplatnú konzultáciu a plán ošetrenia a pán doktor by Vám všetko presne vysvetlí a navrhne najlepšiu liečbu.

   denisa
 • dobry podvecer . chcem sa informovat nasla som mi stomatochirurga ,ktory mi oznamil ze v hornej casti mi 7zubou vytrhne a musi mi tam vlozit kost nieaku bonusovu 0,4 za cenu cca 1100eu je to bezna cena alebo vysoka? nenapadlo ma spytat sa ci mu ju vlozi hned po vytrhnuti alebo po miernom zahojeni a znova mi rozreze dasno? nieje zubny implantat nebezpecny pri havariach ? niekde som to pocula….este som sa tu docitala , ze implantaty vydrzia 16r. ide o vymenu tej „srouby“ , alebo toho zubu? dufam ze mi vcas poradite DAKUJEM buba. smoulinkacep@azet.sk moja e-mail adresa este raz dakujem .

  • Dobrý deň,
   je to bežná cena za náhradu zubnej kosti. Vykonáva sa hneď po extrakcii zubu aby sa nemusela kosť hojiť dva krát. dokonca sa v niektorých prípadoch robí súbežne aj s vložením implantátu.
   čo sa týka zubných implantátov, tie nie sú nebezpečné. Životnosť sa môže znížiť prípadným ochorením (rakovinou) fajčením a pod.. My v našej klinike ponúkame doživotnú záruku na implantáty.

   S pozdravom

   denisa
 • Dobrý deň,
  chcel by som sa s Vami poradiť. Rozhodujem sa akým spôsobom riešiť hornú čeľusť, ktorú mám už kompletne bez zubov. Mám 43 rokov a vážne uvažujem nad impantátmi. Viete mi prosím určiť približnú cenu (podľa Vašich skúseností) koľko by som potreboval implantátov, koľko stojí stredná kvalita kompletnej korunky hornej čelusti nasadenej na inplantáty + práca a asi ako dlho trvá celý takýto proces.
  Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. (prosím na e-mail.)

  Ondrej Moťovský
  • Pokiaľ sa rozhodnete riešiť chýbajúce zuby implantátmi tak minimálny počet implantátov je 4, tie dohromady tvoria dvanásť členný mostík.
   Doba trvania je približne 6 mesiacov pokiaľ sa neobjavia žiadne komplikácie.
   Približná kalkulácia:
   Implantát: 445 Euro *4=1780
   Titánová nadstavba: 223 Euro *4= 892
   Implantátová Korunka: 332 Euro *12=3984

   celková suma je 6656 EUR

   denisa
 • Dobrý Deň,
  Ja by som mal len jednu otazku.Neviem ci som dobre pochopil text uvedeny vyssie.Chcel by som si ist dat implantat do hornej celuste. A chcel by som vediet ci pri tej hned prvej operacii mi uz hned daju implantat alebo budem musiet chodit este 3-6 mesiacov bez zuba ? Alebo ako to je ?
  ďakujem pekne

  Daniel
  • Dobrý deň,
   áno, zubný implantát sa spraví hneď na prvom posedení. Potom sa o týždeň príde na výber štichov. Na trvalé korunky sa čaká zhruba 2 mesiace. Počas tejto doby dostanete dočasné korunky ihneď.

   denisa
 • Dobry vecer,
  chcel by som sa spytat na par otazok ohladom implantatov….

  ….Moj problem je ten ze trpim od destva zapalom dasien a nadmernemu tvoreniu zubneho kamena…. riesil som to kazdy polrok navstevou dentalnej hygieny….Chvilu bolo dobre a po case som mohol cely proces opakovat….
  …..Posledne dva roky mam oslabeny imunitny system a som dost chory… vzdy ked mam anginu alebo chripku tak mam citlive dasna a staci sa ich len dotknut, bolia a strasne krvacaju…..
  …..ja osobne by som to riesil kompletnou vymenou a nasadenim novych implantatov, ale vacsina ludi z okolia vravia ze to je hlupost a ze mne by pomohlo len vyliecenie dasien…. preto by potreboval Vas nazor …. je mozne ze po nasadeni implantatov mi nebudu opuchat a krvacat dasna??
  Dakujem a s pozdravom Miso

  • Dobrý deň,
   bohužiaľ je veľmi komplikované posúdiť Váš stav len na základe týchto informácií. Potrebovali by sme vidieť Váš panoramatický snímok zubov.
   Určite by bolo dobré, ak by ste sa u nás objednali na bezplatnú konzultáciu a plán ošetrenia. Určite by sme chceli ponechať vaše pôvodné zuby a snažili by sme sa predísť extrakcii zubov. Ak máte záujem kľudne nás môžete kontaktovať na tel.č: 0949221114 a dohodneme si konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic

   denisa
 • je možné na vašej klinike konzultovať stav chrupu, jeho možné ošetrenie ak nie som vašim pacientom a akou formou je možné sa objednať (formulár mi nešiel)
  ďakujem

  dušana horváthová
  • Dobrý deň,
   samozrejme je u nás možné objednať sa na bezplatnú konzultáciu a plán ošetrenia..
   Najlepšie by bolo, ak by ste nám poslali Vaše telefónne číslo na smileklinik@gmail.com alebo nám zavolali na 0949221114, aby sme si mohli dohodnúť spoločne vyhovujúci termín.

   S pozdravom Smile Clinic

   denisa
 • Prosim Vas mam na hornej celusti snimatelnu protezu us nekolko rokou .Nemam tam ani jeden zub. MOja otaska je kolko inplantatou bysom potreboval abyso potom mohol premostit. dakujem

  • Dobrý deň,
   minimálny počet implantátov je 4, tým sa vytvorí 12 členný mostík. My odporúčame viac nakoľko sa dosiahne väčšia stabilita a zabráni sa tým prípadnému hýbaniu.

   S pozdravom

   denisa
 • Dobry den,
  chcel by som sa opytat, co je dolezite pri rozhodovani sa pre vyber implantatu?
  Su tam nejake rozdiely okrem ceny? Je starostlivost o ne naozaj jednoducha? Daju sa nejakym sposobom poskodit? Alebo co znizuje ich trvacnost. Tiez by som sa rad opytal, kolko ludi na Slovensku uz pouziva zubne implantaty?
  Dakujem, robo.

  • Dobrý deň,
   pri výbere implantátu je veľmi dôležité zamerať sa na materiál, technológiu, záruka a úspešnosť implantátov.
   Každý implantát ma inú úspešnosť uchytenia sa, pretože sa stáva, že telo implantát vylúči.
   Sú dva hlavné druhy. Jeden je titánový a druhý zirkoniový. Každý implantát ma iné spôsoby podpory integrácie ( hojenie s kosťou)
   Na Slovensku sa nezvyknú dávať záruky, ale mala by byť minimálne 5 ročná záruka alebo doživotná. Závisí to od druhu implantátu.
   Úspešnosť jednotlivých implantátov by mala byt viac ako 95%.
   U nás používame druh Ankylos, ktorý sa radi do stredne cenovej skupiny. Za posledných 5 rokov, čo ho používame sme nemali žiaden problém.
   Znižovanie trvácnosti môže spôsobiť rakovina, fajčenie a rapídny úbytok hmotnosti. Čo sa týka starostlivosti je dobré navštíviť zubnú hygieničku raz za pol roka, ktorá vysvetlí správny spôsob starostlivosti. Používajú sa špeciálne zubné kefky, ktoré je sa dajú zakúpiť na klinike. Počet ľudí, ktorí majú zubný implantát je neznámi. Je to určite nízke číslo, nakoľko cena implantátov bola pre bežného Slováka nedostupná. V zahraničí je to však úplne bežné.

   denisa
 • Dobry den,
  Chcel by som sa opytat na vymenu amalgamovych blom a co by bolo viac esteticke nez zlato?pocul som Cerec ake to ma nevyhodi?
  posledna otazka vlasne ak mozem mam ich viac?ale co ma trapi farba zubov polovica je biela druha priesvitna a seda… neviem presne preco ?nepijem citronove stavi a na usnej hygiene som bol za cely cas len tri krat. vlasne snazim sa raz za rok.Kajo

  karol novy
  • Dobrý deň,
   na základe toho, čo tu píšete si myslím, že by bolo najlepšie, ak by ste sa zastavili na konzultáciu. Amalgámové plomby odporúčame vymeniť, nakoľko sú menej vyhovujúce ako biele plomby. Čo sa týka farebnej rozdielnosti zubov, môže to spôsobovať nedostatočné prekrvenie zubných kanálikov. Pre lepšiu identifikáciu by nám pomohla fotografia zubov.
   S pozdravom smile clinic

   denisa
 • Pekny den chcem sa opytat kolko potrebujem zubnych implantatov keby som chcela na ne mostik .Tyka sa to celeho chrupu. ci sa to da riesit takouto cestou a kolko by to stalo? a kolko casu si to vyzaduje aspon orientacne dakujem

  natalia
  • Dobrý deň,

   pokiaľ sa jedná o celý chrup, tak minimálny počet zubných implantátov je 4. My však odporúčame viac, nakoľko je mostík stabilnejší. Z časového hľadiska si to vyžaduje približne 24 mesiacov. Cena je okolo 6 tisíc EUR

   S pozdravom smileclinic

   denisa
 • Dobrý den,ja by som sa chcela tak tiež informovat o zubných implantátoch.Mám velmi pokazené zuby na svoj vek (20) a už dva zuby vonku!Zadná stolička mi nevadí,no ked sa usmejem,ten druhý mi vidno!Chcela by som to napravit a tak tiež aj dva predné zuby pokazené vymenit za implantáty!No zatial som počula len samé vysoké ceny a peniaze po pravde nie sú!Neviete mi prosím poradit kam mám íst a čo by bolo najlepším riešením v mojej situácií?!!Velmi pekne Dakujem za Vašu odpoved.

  Monika
 • Dobrý deň,

  rada by som sa informovala o konečnej cene nových zubov.Mám biele zuby,ale potrebovala by som 3 nové zuby, ktoré budú vyzerať prirodzene.Konkrétne potrebujem vľavo hore 5,dole vľavo 6 a dole vpravo 6.Mohli by ste mi aj s vaším výkonom povedať konkrétnu sumu jednotlivých zubov?Dávala by som si to robiť postupne.Ale nechcem obrusovať ostatné zuby a ani implantát,ten je drahý.Ako funguje metóda sklených vlákien a koľko to stojí.Ďakujem za odpoveď.

 • Dobrý Deň,
  chcem sa spýtať či sa u vás robia aj keramické zubné výplne CEREC a ak áno aká je cena týchto výplní.

 • Dobry den
  chcela by som sa opytat o radu a cenu
  nepcia sa mi moje horne predne zuby, halvne 2predne )lebo ich mam zbrusene do obluka ako, skusane, takze sa mi nedotykaju spodnych zubov, nemam uzatvoreny zkus, ako hovori moj zubar. on mi poradil dat si korunky na 4prende zuby vhornej celusti. ale neviem co by ste mi odporucili vy, korunky na 4 predne zuby, alebo zubne implantaty?a aka je cena?dakujem

  Kaskia
  • Dobrý deň,
   pravdepodobne by ste potrebovali nové zubné korunky, pomocou ktorých sa dá dosiahnuť krásny a sebavedomý úsmev. Cena za jednu keramickú korunku je 327EURO a tieto sa dajú vyrobiť aj do týždňa. Počas čakania na trvalé korunky stomatológ vyrobí dočasné zubné korunky.
   Bolo by vhodné ak by ste sa objednali na bezplatnú zubnú konzultáciu, kde sa pomocou panoramatického snímku určí zdravotný stav zubov, a podrobný plán, ktorý bude poskytnutý s cenovou ponukou.
   Ak máte nejaké otázky, prosím kontaktujte nás pomocou bezplatného formulára, alebo emailom.
   S pozdravom Smile Clinic Slovensko

   admin Administrator
 • Dobry den mal by som taku otazku kolko by ma stala kompletna horna aj spodna proteza s implantantmy a kde by sa to dalo urobyt vopred dakujem

 • Dobrý deň, na prednom hornom zube mam po úraze umiestnenú porcelánovú korunku. Z estetických dôvodov by som ju však chcela vymeniť, aby vyzerala čo najprirodzenejšie. Aká je najvhodnejšia forma a ako sa to pohybuje po finančnej stránke? Ďakujem

  • Nová kvalitná zubná zirkónová korunka stojí v súkromnej zubnej ambulancii 327EURO. Dočasná korunka je zabezpečená bezplatne.
   Odporúčame zirkónovú-porcelánovú korunku nakoľko na rozdiel od kovokeramickej korunky, neobsahuje v jadre žiaden kov a tak vyzerá úplne ako zdravý zub.

   admin Administrator
 • Dobrý deň. Minulý týžden mi vytrhli zub (horná štvorka). Nakoľko mám 24 rokov, chcem vzniknutý problém nejako vyriešiť. Zaujímam sa o zubné implantáty. Viete mi poradiť, kto to robí a za akú cenu? dakujem, m.

  Miroslava
  • Dobrý deň, ďakujeme za príspevok, poradíme vám navštíviť stomatológa MUDr.Mareka Salku v Piešťanoch, ktorý sa špecializuje na estetickú stomatológiu s použitím zubných implantátov, zubných koruniek, zubných faziet. Ošetruje zuby aj koreňové kanáliky s použitím najmodernejších prístrojov a pomôcok.
   Váš problém so zubom sa dá vyriešiť s použitím zubného implantátu. Bolo by vhodné ak by ste sa telefonicky alebo emailom objednali na čísle 0949-221-114 alebo na email ludka.simoncikovazavinacgmail.com…
   V prvom rade potrebujete konzultovať stav chrupu s pánom doktorom s pomocou panoramatického snímku.
   Zubné ošetrenie je bezbolestné a cena za zubný implantát s nadstavbou a so zirkónovou korunkou je okolo 1000EURO.
   Pán doktor vám po konzultácií poskytne plán zubného ošetrenia a poskytne aj cenovú ponuku, prípadne aj inú možnosť ako ošetriť váš chrup.

   admin Administrator
 • Dobry deň

  Chcela by som sa informovat o implantátoch. Som po uraze a pred 6 dňami mi zubarka vytrhla 6 predných horných zubov , pretoze som mala korunky a pri úraze sa mi poškodili a kyvali . Kolko implantátov najmenej by som si musela dat urobit, aby sa mi ostatné chýbajúce zuby dali urobit mostíkom ? Dali by sa implatnáty urobit ihned alebo sa musí pockat na zahojenie horného podnebia ? Zaujímala by ma aj cena , kolko by ma stali takto urobené predné horné zuby. Sú po zákroku aj bolesti?
  Ďakujem vopred za Vašu ochotu a odpoveď. S pozdravom Erika

  • Odporúčame implantáty, s použitím sedem členného mostíka, samozrejme, že ošetrenie musíte konzultovať s ošetrujúcim stomatológom, nakoľko sa musí pomocou panoramatického snímku zistiť stav čeľustnej kosti. Hojenie po implantovaní trvá okolo 3-6 mesiacov. Samozrejme, že implantát spĺňa funkciu zuba, tak aj po ošetrení je nutná správna starostlivosť o chrup.

   admin Administrator
 • Dobrý deň

  Chcela by som sa informovat ohladom implantátu. Je možné spraviť horný implantát tak že sa implantát urobí len na štyri zuby a ostatné sa nahradí mostíkom? Hore mám 3 predné zuby ale aj tie su len umelé.Alebo odporúčate vymeniť všetky zuby? Zaujímala by ma kompletná cena asi tak zhruba na horné zuby.Po nasadení implantátu sa hneď nasadia aj zuby alebo pacient musí počkať kým sa rana zahojí? Je ten zákrok bolestivý? A po zákroku má pacient silné bolesti?
  Prosím o odpoveď.

  Ďakujem Vám vopred za Vašu ochotu s pozdravom Anett

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180