Najčastejšie kladené otázky

Nájdite odpovede na otázky, ktoré boli vyžiadané od predošlých pacientov. Ak aj napriek tomu nenájdete odpoveď ktorú hľadáte, kontaktujte nás. Sme tu, aby sme Vám pomáhali.

1. Kde sídlite?
Smile Clinic sa v súčastnosti nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, len 5 minút chôdze od centra mesta, kde sa nachádza nákupné centrum Aupark a pešia zóna. Medzi jednotlivými termínami liečby by ste možno radi navštívili kúpele v Piešťanoch. Druhá pobočka sa nachádza v Bratislave, v budove Tower 115. Nájdete nás kúsok od Eurovei, nákupného centra, na ulici Pribinova 25.

2. Aké služby ponúkate?
Od bežných ošetrení akými sú napríklad dentálna hygiena, alebo návšteva s rozhiahlou rekonštrukciou chrupu, Smile Clinic poskytuje širokú škálu zubných ošetrení.

3. Koľko zaplatím za konzultáciu?

Konzultácia s jedným z našich špecialistov je bezplatná, pacient platí za panoramatický snímok €35 a zahŕňa aj CT snímok Vášho chrupu.

Náš cenník Vám ponúka zjednodušený zoznam všetkých zubných ošetrení, v ktorých sú zahrnuté všetky náklady. Akceptujeme hotovosť, kreditné karty aj debetné karty a platby prevodom.

4. Akú vekovú kategóriu pacientov lieči Smile Clinic s použitím zubného implantátu?
SmileClinic lieči pacientov pomocou zubného implantátu, ktorí dovŕšili vek 18 rokov.

5. Akceptujete poistenie?
Nie.

6. Ako sa môžem objednať?
Môžete sa objednať telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár na našej stránke

7. Aké sú Vaše otváracie hodiny?
Naše otváracie hodiny sa v jednotlivých týždňoch líšia. Ambulancia Smile Clinic je v pracovných dňoch otvorená od 8:00 do 16:00hod.

8. Aký typ zdravotných zákrokov poskytuje Smile Clinic?
Smile Clinic poskytuje ošetrenia prostredníctvom implantológa, všeobecného zubára, zubnej hygieničky a manažéra pre pacienta, ktorý sa aktívne zaujíma o potreby našich pacientov. Vykonávajú dôkladné vyšetrenia a poskytujú individuálne diagnózy a liečebné plány. Dozvedzte sa viac o našich výnimočných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

9. Môžem hovoriť s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti na klinike? 

Naša podpora pre pacientov je poskytovaná manažérom pre pacientov. Je k dispozícii pre zodpovedanie Vašich otázok. V prípade neprítomnosti, manažér odpovie na otázky telefonicky.

Poradentvo pre pacientov tiež prijíma otázky prostredníctvom e-mailov. Kontaktujte nás a my vám ozveme čo najskôr….

4 replies on “Najčastejšie kladené otázky”

 • Dobrý deň, mám hornú snimáciu protézu, Uvažujem nad implantatmi. Aká bude cena ?

  Zdenka
  • Dobrý deň, pani Zdenka,

   Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom výmeny vašej snímateľnej protézy za fixnú zubnú náhradu na implantátoch. Váš záujem si vážime.
   Volám sa Petra a mojou úlohou je postarať sa o potenciálne nových pacientov. Aby som Vám mohla povedať presnejšie informácie o cene a Vašom pláne ošetrenia, prosím použite odkaz nižšie na naplánovanie 5-10 min. tel. hovoru. Vo Vami stanovenom termíne sa s Vami skontaktujem ja alebo jedna z mojich kolegýň.

   ​Tel. rozhovorsi môžete naplánovať tu:
   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   ​Prajem príjemý deň.

   S pozdravom,
   Petra

   Petra Administrator
 • Dobrý deň kde sidlite ja mám asi taký problém že by som chcela vrchné zuby ktoré už mám iba 3 a v hroznom stave Dakujem

  • Dobrý deň, pani Magdaléna,
   ďakujeme za otázku. Naše kliniky sa nachádzajú v Bratislave a v Piešťanoch. Radi Vás objednáme na konzultáciu s lekárom, ktorý posúdi stav vrchných zubov a následne pre Vás vypracuje plán ošetrenia.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180