Je čas zbaviť sa zubnej protézy raz a navždy!

V dnešnej dobe technologického pokroku už pacienti nemusia zažívať diskomfort a nepríjemnosti, ktoré sú spojené s nosením vyberateľnej protézy. Protézy často z úst vypadávajú v tých najmenej vhodných momentoch. Pokiaľ nosíte zubnú protézu, isto poznáte, aký nepríjemný pocit je, keď sa nemôžete naplno usmievať počas radostných chvíľ s rodinou, alebo keď si nemôžete užiť obľúbené jedlo vtedy, kedy by ste chceli. Radšej ani nespomínajme, že protézu je potrebné na noc z úst vyberať. To znamená, že pacient ostane na noc bez zubov a už nemôže riadne komunikovať s blízkymi.

Riešením všetkých vyššie uvedených problémov je ošetrenie All on 4 – zubné ošetrenie, pri ktorom lekár pacientovi zavádza do kosti 4 až 6 zubných implantátov, na ktoré po zahojení nasadí fixný celokeramický mostík, ktorý prináša koniec vyberateľným protézam.

Zubné implantáty v Smile Clinic Piešťany sú riešením pre pacientov v každom veku. MUDr. Marek Salka, ktorý od roku 2006 priniesol novú radosť zo života v podobe kompletného nového chrupu už viac ako 3500 pacientom, a jeho tím expertov je pripravený aj Vám pomôcť získať zdravý a krásny úsmev, o ktorom ste doteraz len snívali.

Fotografie pacientov pred a po ošetrení spolu s ich recenziami ošetrenia nájdete tu:

https://www.smileclinic.sk/nase-pripady/

Máte otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť cez tento KONTAKTNÝ FORMULÁR, radi Vám odpovieme 🙂

12 replies on “Je čas zbaviť sa zubnej protézy raz a navždy!”

 • Dobry vecr prajem.Mohla by som Vas poprosit o cenu celokeramického mostíku upevneného na zubných implantátoch ? (all on 4).Dakujem pekne ,krasny vecer a vela uspechov zelam –

  Monika
  • Dobrý deň, pani Monika,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili. Viac informácií o All on 4 ošetrení vrátane ceny sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade otázok alebo záujmu o osobnú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Dobrý deň Petra môžem poprosiť cenu aj za tento kompletný zákrok .dakujem

    • Dobrý deň, pani Mirka,
     samozrejme, hneď Vám ju idem poslať do e-mailu.
     Ak by ste k ošetreniu mali nejaké otázky, prosím, neváhajte a spýtajte sa.

     Prajem pekný pondelok
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator
 • Pekny den. Chcela by som vediet cenu fixnej zubnej nahrady -celokeramickeho mostika upravwneho na implantatoch. Dakujem

  Ingrid
  • Dobrý deň, pani Ingrid,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o ošetrení ALl on 4, kedy sa fixný celokeramický mostík uchytáva na 4 – 6 zubných implantátov sme Vám zaslali do Vašej mailovej schránky.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky, sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň pani Petra,

  reagujem na článok hore a vlastne aj na všetky ostatné s podobným vyšetrením „Riešením všetkých vyššie uvedených problémov je ošetrenie All on 4 – zubné ošetrenie, pri ktorom lekár pacientovi zavádza do kosti 4 až 6 zubných implantátov, na ktoré po zahojení nasadí fixný celokeramický mostík, ktorý prináša koniec vyberateľným protézam“. Ja som dostala vysvetlenie, že celokeramické zubné korunky bez titánového jadra sa robia len na jednotlivé zubné implantáty alebo obrúsené zuby. V prípade zubných mostíkov sa vyrobí konštrukcia, na ktorú sa keramika postupne vrství, lebo pri celokeramickom mostíku by hrozilo preťaženie a mohol by sa celý zlomiť. Mne sa po dvoch rokoch začala keramika od kovu odštepovať a až potom som vlastne zistila, že korunky o ktorých som bola presvedčená, že sú celokeramické vlastne nie sú celokeramické. Preto si myslím, že by ste tie informácie mali písať a aj na konzultáciách podávať klientom jasnejšie, aby sa predišlo zbytočnému sklamaniu.

  Pekný deň.
  Naďa

  • Dobrý deň p. Naďa,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Je to presne tak ako píšete : Celo-keramické zubné korunky bez titánového jadra sa robia len na jednotlivé zubné implantáty alebo obrúsené zuby v prípade zubných mostíkov sa vyrobí titánové konštrukcia, na ktorú sa keramika postupne vrství. Pri celo-keramickom mostíku na zubných implantátoch by hrozilo preťaženie a mohol by sa celý zlomiť.
   Nestáva sa nám to často, žeby sa keramika z mostíka odštiepila, ale ak sa tak stane pacientom samozrejme keramiku opravíme.
   Ako sme Vám písali do emailu, v prípade akýchkoľvek problémov s mostíkom nás prosím neváhajte kontaktovať a my Vám ponúkneme termín na opravu keramiky v rámci reklamácie.

   V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom,

   Smile Clinic tím,

   Natalia Administrator
 • Dobrý deň,chcem sa spýtať koľko stojí kompletná zubná protéza na zubných implantátoch ?
  ďakujem …………….ŠILVIA

  Silvia
  • Dobrý deň, Silvia.

   Sme radi, že ste sa na nás obrátili. Cenu fixnej zubnej náhrady – celokeramického mostíku upevneného na zubných implantátoch – sme vám pred malou chvíľou zaslali na uvedený e-mail. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo záujem o termín konzultácie s lekárom, neváhajte nás kontaktovať.

   Prajeme pekný deň
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Tak práca odborníkov je skvelá aj efekt vnimočny,no kde má dôchodca zobrat tolke tisice na zuby? na splatky dostane auto,ale nie zuby,takže fakt už len tá vypydavajuca proteza to isti…:(

  ludvik
  • Dobrý deň, pán Ludvik.
   ďakujeme za Váš komentár. Vážime si Vašu spätnú väzbu.
   Áno, súhlasíme s Vami, ošetrenie je finančne náročné a to z dôvodu, že sa jedná o kompletnú rekonštrukciu celého zubného oblúka (výmenu všetkých zubov).
   Platbu za ošetrenie je možné rozdeliť na niekoľko častí, ktoré pacient uhrádza v priebehu ošetrenia/doby hojenia. Klasický splátkový kalendár však neposkytujeme.

   Ak by ste mali na nás akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať, či telefonicky, alebo e-mailom.

   Prajeme Vám pekný deň
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.