Zubné laboratórium

Zubný laborant spolupracuje so súkromnou zubnou ambulanciou a zaoberá sa výrobou vysokokvalitných zubných náhrad ako sú porcelánové korunky, kovokeramické korunky, mostíky s použitím najmodernejšej techniky a pomôcok.

Zubné laboratórium je vybavené modernými prístrojmi, ktoré umožňujú efektívnu výrobu zubných náhrad.

Strach zo zubára

Nedávny výskum potvrdil, že väčšina ľudí trpí zubnou fóbiou – strachom zo zubného ošetrenia. Niektorí pacienti sú nespokojní so zlým stavom […]

Zubná pasta

Zubná pasta je nevyhnutnou súčasťou každého človeka, najmä v modernej a vyspelej krajine. Je neodmysliteľnou súčasťou spoločne so zubnou kefkou, a poskytuje nám kvalitné čistenie zubov.
Zubná pasta obsahuje fluorid, ktorý chráni naše zuby a posilňuje tak zubnú sklovinu a chráni je pred vznikom zubného kazu.

Lokálna anestéza zubov

Použitie lokálneho znecitlivenia zubov je spôsob, ktorým odstránime bolesť zubov počas zubného ošetrenia. Kontroluje sa ňou bolesť ako aj nepríjemné pocity pri tomto type ošetrenia. Ide o bezbolestné ošetrenie zubov v sukromnej stomatologickej ambulancii.

Vaše zuby

Ak sú vaše zuby poškodené, ak vám nevyhovuje ich farba, alebo tvar, tak práve pre vás máme dobrú správu. Moderná stomatológia ponúka špičkové zubné ošetrenie s bezbolestným použitím moderných zubným pomôcok, ktoré šetria čas aj peniaze.

Zubný kaz

Zubný kaz je spôsobený kyselinou a eróziou zubnej skloviny. Veľa rôznych druhov baktérií žije v ľudských ústach. Spoločne so slinami odburávajú zvyšky jedla a ďalších prírodných látok.
V ústach vzniká zubný povlak a vyskytuje sa v niektorých miestach, najmä medzi zubných priestoroch.

Kontraindikácie – zubný implantát

Veľa pacientov, ktorým sa zdá, že majú dostatočný priestor alebo výborný stav čeľustnej silu kosti nemusia nevyhnutne spĺňať kritériá aby boli pre vhodnými kandidátmi pre zubné implantáty:
U pacientov s endokrinnými poruchami, ako je nekontrolovaný diabetes mellitus – cukrovka hypofýzy & môžu nastať značné problémy s hojením.

Sebavedomý a zdravý úsmev

Všimli sme si, že ľudia sa na Slovensku málo usmievajú, týka sa to najmä ľudí, ktorí pracujú v obchodoch.
Skúste to aj vy. Usmejte sa na ľudí, ktorí okolo vás pôjdu a všimnite si ich reakciu. Stomatologická ambulancia je jedným z riešení.

Súkromné zubné ambulancie

Súkromné zubné ambulancie poskytujú zubné ošetrenie pre pacientov, ktorí hľadajú kvalitné stomatologické služby na Slovensku. Kvalitné a moderné vybavenie zubných súkromných ambulancií pomáha prekonať strach zo zubného ošetrenia.

Ambulancia KUK-Dent

Poskytuje vysoký štandard stomatologickej starostlivosti v odboroch: Konzervatívna stomatológia Protetická stomatológia Endodoncia Dentálna hygiena Bielenie zubov Hľadáte dobrého zubára v […]