Krásne zuby vďaka zubným korunkám

úsmev po ošetrení pomocou zubných koruniek
Po ošetrení

Zubné korunky, ktoré na našich zubných klinikách používame, sú vyrobené našim akreditovaným kozmetickým zubným lekárom s 10 ročnou praxou, ktorý ošetril a pomohol ku krajšiemu úsmevu tisíckam pacientov. Zubné korunky sú vyrobené v našom špecializovanom zubnom laboratóriu priamo na klinike v  Piešťanoch.

Mnoho pacientov, ktorí prichádzajú na našu zubnú kliniku, má sen o novom a krásnom úsmeve. Na Deň Žien, 8.marca 2018, sme sa prvý krát stretli s pani Želmírou. Ako pani Želmíra uviedla pri osobnej konzultácii, najviac ju trápili problémy s poškodenou zubnou sklovinou a nepekným úsmevom. MUDr. Kafka, hlavný stomatochirurg v Smile Clinic Bratislava, odporučil pani Želmíre ošetrenie pomocou zubných koruniek.

Ošetrenie pomocou EMAX zubných koruniek

Pred zubným ošetrením pomocou zubných koruniek
Pred ošetrením

Ošetrenie, ktoré absolvovala pani Želmíra, zahŕňalo celkovo 23 zubných koruniek. Aby sme splnili požiadavku pacientky, ktorá si priala „pekné, rovné a prirodzené zuby“, predné zuby pani Želmíry sme nasadili EMAX zubné korunky – 8 zubných koruniek na vrchnú a 8 koruniek aj na spodnú čeľusť. EMAX korunky odporúčame pacientom práve na predné zuby pre ich vysokú estetickosť. Na zuboch, ktoré pri usmievaní nie je až tak vidieť, má pani Želmíra nasadené celokeramické zirkónové korunky.

Ošetrenie pomocou zubných koruniek je možné dokončiť už do dvoch až troch týždňov od prvej konzultácie. Počas konzultácie s lekárom pacientom vypracujeme plán ošetrenia. Dbáme na to, aby každý pacient procesu ošetrenia porozumel a bol s navrhovaným riešením dentálnych problémov spokojný. Pokiaľ je všetko v poriadku a pacient s postupom ošetrenia súhlasí, určíme termín na prvú časť zákroku – prípravu zubov na nové korunky.

Zuby pani Želmíry lekár zbrúsil pri lokálnej anestéze, takže pacientka nemala žiadne nepríjemné pocity počas zákroku. Po zbrúsení zubov lekár odobral odtlačky, podľa ktorých naši zubní technici v laboratóriu vyrobili pre pani Želmíru presne padnúce zubné korunky. Počas čakania na tieto trvalé zubné korunky sme pani Želmíre tak, ako každému pacientovi, zdarma poskytli dočasné zubné korunky. Po druhej časti zákroku pani Želmíra odchádzala zo Smile Clinic Bratislava s nasadenými trvanlými zubnými korunkami a teda domov na stredné Slovensko sa vrátila už s krásnym novým úsmevom.

Pokiaľ máte záujem o osobnú konzultáciu ohľadom zubných koruniek s lekárom v Smile Clinic Piešťany alebo Smile Clinic Bratislava, neváhajte nás kontaktovať.

8 replies on “Krásne zuby vďaka zubným korunkám”

 • Dobrý deň. Prosím aká by bola cca cena 10jhornych predných koruniek? Ďakujem

  • Dobrý deň, pani Lenka

   Vážime si, že ste sa obrátili na našu kliniku. Veľmi radi Vám poskytneme informácie. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Andrea – Smile clinic

   Reception Bratislava Editor
 • Dobrý deň,

  Môžem poprosiť o zaslanie cenovej kalkulácie daného zákroku ?

  Ďakujem vopred

  s pozdravom

  Bodáczová

  Dominika Bodáczová
  • Dobrý deň, pani Dominika,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník požadovaných úkonov sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Marianna – Smile Clinic

   Marianna
 • sťe dobri ale velmi drahy na slovenske pomeri , za jeden zub 700 eur je pre človeka
  Bežneho ktrory ma plat na mesiac 500 eur privelka kava . ja potrebjem 15az 17 zubou plus 700 to je zavratna suma
  este nemecko ma o niečo lačnejšie .

  zdenko
  • Dobrý deň, Zdenko.

   Ďakujeme za Váš komentár. Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom ošetrenia u nás alebo ohľadom našich kliník, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Poprosím cenník zubnej protézy.Dakujem

  • Dobrý deň, pani Oľga.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny chrupu pomocou 5 implantátov a 12 členného mostíka sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom

   Smile Clinic

   admin Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180