Usmejte sa od ucha k uchu!

Aj Vy by ste chceli mať taký krásny úsmev ako má Andrea? Stačí k tomu niekoľko bezbolestných návštev u nás a krásny úsmev si môžete užívať ako pani Andrea!

Ako ošetrenie prebiehalo?

Počas nezáväznej a bezplatnej vstupnej konzultácie (viac o konzultácii TU ) sme pre Andreu vypracovali odporúčaný plán ošetrenia, s ktorým pacientka súhlasila a hneď po konzultácii si rezervovala termín na prvú časť ošetrenia.

Po zavedení lokálnej anestézie implantológ zaviedol 3 zubné implantáty – na miesta zubov č. 15, č. 34 a č. 43; pričom pri zube č. 15 (hore vpravo) počas operácie vykonal menšiu gingivoplastiku. Na už zavedené implantáty lekár nasadil dočasné zubné korunky, ktoré chránia implantáty počas doby hojenia. Pacientka prišla týždeň po operácii na kontrolu, implantáty sa hojili dobre.

Nový chrup pacientky

O necelé tri mesiace od implantácie prišla pacientka na kliniku opäť. Zbrúsili sme jej predné horné aj dolné zuby a pripravili ich tak na nasadenie keramických koruniek E-max. Po zbrúsení sme pacientke poskytli dočasné korunky, aby mohla počas čakania na finálne keramické zúbky rozprávať bez problémov. Následne sme odobrali odtlačky, ktoré naši zubní technici v laboratóriu spracovali a vďaka nim pripravili pre Andreu krásne a dokonalo padnúce nové zúbky.

O 20 dní boli finálne implantátové aj keramické koruny pripravené na nasadenie. Teraz sa Andrea teší z 3 nových implantátov a 18 Emax celokeramických zubných koruniek.

Posúďte sami, ako Andejke nové zúbky pristanú!

Pokiaľ ste sa rozhodli spraviť prvý krok k novému úsmevu, budeme radi, ak nás budete kontaktovať pomocou TOHTO KONTAKTNÉHO FORMULÁRU a dohodnite si termín bezplatnej a nezáväznej konzultácie s jedným z našich špičkových lekárov.

8 replies on “Usmejte sa od ucha k uchu!”

 • Dobrý deň, chcela by som sa informovať na cenu zubných faziet.

  Ďakujem za odpoveď

  Veronika Polláková
  • Dobrý deň, pani Veronika.
   Ďakujeme za zanechanie komentára. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den, prosim vas poslete mi cennik? Dakujem

  Veronika
  • Dobrý deň, pani Veronika,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali e-mailom.
   Pred prvým ošetrením je potrebné absolvovať osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý pre Vás vypracuje plán ošetrenia spolu s cenou ošetrenia.
   Radi Vás objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň, prosím Vás na koľko vyšlo toto celé ošetrenie ? Ďakujem

  Imrich
  • Dobrý deň, pán Imrich,

   ďakujeme za Váš záujem o ošetrenie na našej zubnej klinike. Cenník zákrokov, ktoré absolvovala Andrejka sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu vás radi objednáme na osobnú konzultáciu, počas ktorej pre vás lekár vypracuje plán ošetrenia spolu s cenou ošetrenia.
   Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
  • Dobrý deň prajem. Môžem sa spýtať na ceník úkonov. Konkrétne na korunky všetkých zubov plus pár mostíkov, trhanie pokazených zubov a všetko ak sa dá robiť v celkovej narkoze. Ďakujem veľmi pekne

   • Dobrý deň, pani Sonja,
    ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom zubných koruniek a mostíkov ako aj ohľadom trhania zubov. Odpovedali sme Vám e-mailom, prosím skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.