necítila som žiadnu bolesť!

Všetci chceme mať pekný a zdravý úsmev. Taktiež aj pani Dáša hľadala čo najlepšiu a hlavne bezbolestnú liečbu zubov. Ako môžete vidieť na röntgenovom snímku pred začiatkom liečby, väčšina jej zostávajúcich zubov už bola liečená, ale príležitostná bolesť zubov stále ostala. Náš hlavný implantológ MUDr. Marek Salka navrhol pre pacientku veľkú rekonštrukciu chrupu – ošetrenie All on 6.

PRED ošetrením
PO ošetrení

Pacientka absolvovala konzultáciu s implantológom v októbri 2018, ktorý pre ňu vytvoril plán liečby pozostávajúci z extrakcie 17 zubov a následnej rekonštrukcie chrupu pomocou 11 zubných implantátov a 22 zubných koruniek.

Po odsúhlasení plánu ošetrenia sme začali s liečbou: lekár úspešne zaviedol 5 zubných implantátov do spodnej čeľuste a 6 zubných implantátov hore. Po úspešnej zubnej chirurgii sa naša zubárka Michaela postarala o Dášu a vyrobila pre ňu provizórne zubné mostíky, takže pacientka mohla počas doby hojenia hovoriť a jesť bez väčších problémov. Tieto provizóriá (dočasné zubné protézy) sa na našej zubnej klinike poskytujú všetkým pacientom bezplatne.

PRED
PO

Zubné implantáty potrebujú vždy určitý čas na to, aby sa úplne zhojili s kosťou – zvyčajne 2 – 4 mesiace. Pani Dáša nemala žiadne veľké problémy s implantátmi a hojenie prebehlo hladko. Druhé sedenie si rezervovala na január 2019. Dr. Michaela odobrala odtlačky zahojených implantátov. Na základe odtlačkov naši zubní technici urobili konečné zubné korunky – v prípade tejto pacientky proces výroby zubných koruniek trval 2 týždne.

V súčasnosti má Dáša v spodnej čeľusti 5 zubných implantátov, ktoré podopierajú pevný 12-členný mostík a 6 zubných implantátov s 10 zubami v hornej čeľusti.

Niekoľko dní po poslednej návšteve nám Dáša poslala e-mail:

Chcela by som sa poďakovať celému teamu (hlavne Monike a Dr Salkovi) za skvelú starostlivosť počas mojich návštev v Smile Clinic Piešťany. Priebeh všetkých ošetrení a kontrol bol profesionálny a hlavne bezbolestný 🙂 a s mojim úsmevom som veľmi spokojná.
Vaše služby budem odporúčať.

S pozdravom

Dáša

Aj vy môžete získať nový úsmev bez bolesti

Kontaktujte nás prostredníctvom tohto KONTAKTNÉHO FORMULÁRA a povedzte nám o Vašich zubných problémoch. V priebehu 24 hodín Vám zašleme e-mail s informáciami o predpokladanej liečbe.

6 replies on “necítila som žiadnu bolesť!”

 • Dobrý deň,

  chela by som sa informovať o ceny celkovej rekonštrukcie chrupu. Ďalšia otázka by bola som nejaký čas bez chýbajúcich zubov? Alebo je od začiatku nasadený dočasný chrup?

  Ďakujem.

  • Dobrý deň, pani Lenka,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Áno, ihneď po implantácii pacient dostane dočasnú fixnú náhradu. Viac informácií o komplexnej rekonštruckie chrupu vrátane ceny sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otátzok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Môžem poprosit cenu za 6 implantátov s 10 zubami vrchná čelust.Ďakujem

  • Dobrý deň, pani Mirka,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o ošetrenie nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Krááásna práca, priam holywodsky usmev, ste vzorom pre ostatnych kolegov.. Prajem vela pacientov s novymi krasnymi zubkami.

  vierka
  • Dobrý deň pani Vierka,

   ďakujeme za pekný komentár :)))
   Aj Vám prajeme veľa úspechov.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.