Oficiálne otvorenie Smile Clinic pobočky v Bratislave

Britský veľvyslanec na Slovensku, pán Andrew Garth dnes oficiálne otvorí medzinárodnú zubnú kliniku Smile Clinic v Bratislave.

BK7A0664
Oficiálne otvorenie Smile Clinic

Medzinárodná zubná klinika Smile Clinic s anglicky hovoriacim personálom, s hlavným sídlom v Piešťanoch, dnes večer oficiálne otvorí svoju druhú prevádzku v Bratislave, ktorej hlavným zámerom je poskytovať stomatologické služby lokálnej a medzinárodnej komunite na Slovensku.

Pod názvom „Dental Holiday“ v zubnej klinike Smile Clinic na Slovensku bolo liečených za posledných 7 rokov už viac ako 2000 pacientov z Veľkej Británie a takmer rovnaký počet slovenských pacientov z rôznych regiónov Slovenska, ktorí vyhľadávajú služby, ktoré klinika poskytuje.

V čase, keď pán MUDr. Marek Salka a pán Daniel Coulton Shaw, spoluzakladatelia, zubnú kliniku rozbiehali len so 4 členmi tímu, nepredpokladali, že bude záujem o poskytovanie stomatologických služieb v anglickom jazyku na Slovensku rapídne rásť.

Tím kliniky v súčasnosti tvorí takmer 30 členov vrátane šoféra, ktorý transportuje pacientov z letiska do kliniky a späť, anglicky hovoriaci klientski pracovníci a zubné sestry, 7 zubných lekárov a tím zubných laborantov, ktorí majú základňu priamo v budove zubnej kliniky.

Majitelia kliniky pozorujú stúpajúci dopyt po stomatologických službách poskytovaných v anglickom jazyku v centre Bratislavy a v anglicky hovoriacej komunite vo Viedni. Preto vybudovali novú zubnú kliniku v Bratislave, ktorá má slúžiť práve týmto skupinám pacientov.

Piešťanská prevádzka Smile Clinic bola v novembri 2014 finalistom IMTJ ocenení v Londýne v kategórii Medzinárodná zubná klinika roka. Obe prevádzky Smile Clinic sú medzinárodne akreditované a certifikované v oblasti zubnej fóbie.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180