Prístup lekárov a sestričiek tu v Smile Clinic je veľmi milý, ohľaduplný.

All on 6 – celokeramícké mostíky sediace na zubných implantátoch

Vedci mnohými štúdiami potvrdili, že od orálneho zdravia priamo závisí kvalita pacientovho života.

Pani Alžbete ostalo v ústach iba 10 zubov, čo určite nestačí na správne požutie potravy, nehovoriac o tom, že úsmev sa z jej tváre za posledné roky pomaly stratil. Rozhodla sa, že teraz je ten správny čas si opäť vychutnávať jedla a život celkovo, a preto prišla na našu zubnú kliniku, kde sa stretla s našim skúseným tímom. Počas úvodnej konzultácie Dr. Marek Salka, náš hlavný implantológ, pripravil pre pani Alžbetu plán ošetrenia – ošetrenie zubnými implantátmi All on 6.

Po úspešnej operácii vykonanej Dr. Salkom pacientka mala zavedených 12 zubných implantátov – 6 zubných implantátov v dolnej čeľusti a 6 zubných implantátov v hornej čeľusti. Pred implantáciou musel lekár vybrať 5 zubov z Alžbetinej hornej čeľuste a 5 z jej spodnej čeľuste. Pred implantáciou bol tiež vykonaná dostavba kosti.

OPG pred ošetrením
OPG po ošetrení

V ten istý deň sme pacientke poskytli dočasný zubný mostík. Dočasný zubný mostík slúži ako protéza počas obdobia hojenia (zvyčajne 2 až 4 mesiace). Tento dočasný mostík je pripevnený k implantátom, takže pacient ho nemusí každé ráno vkladať do úsť a večer zas vyberať.

O niekoľko mesiacov boli Alžetine zubné implantáty bezpečne vrastené do jej kosti a my sme mohli pokračovať v jej stomatologickom ošetrení – počas jej ďalšej návštevy sme urobili odtlačky zahojených zubných implantátov. Odtlačky sme poslali do nášho špecializovaného zubného laboratória. Vďaka týmto presne odobratým odtlačkom mohli naši zubní technici pripraviť pre pacientku finálne 14-členné celokeramické zubné mostíky. Po 3 týždňoch boli jej finálne zubné mostíky pripravené na nasadenie na implantáty.

Ako povedala pani Alžbeta v recenzii, ktorú napísala po jej poslednej návšeteve na zubnej klinike „Bola som veľmi spokojná, prístup lekárov, sestričiek, zamestancov bol veľmi milý, ohľaduplný. Môžem odporúčať každému. Ďakujem za pekný úsmev. Ďakujem a prajem veľa úspechov. Alžbeta“

Spravte prvý krok k novým zubom hneď teraz!

Ak máte podobné problémy, aké mala pani Alžbeta pred príchodom k nám na kliniku, neváhajte nás nezáväzne kontaktovať prostredníctvom tohto KONTAKTNÉHO FORMULÁRA a povedzte nám o vašich zubných problémoch. Do 24 hodín Vám odpovieme. Rozhodnutie je na vás 🙂

27 replies on “Prístup lekárov a sestričiek tu v Smile Clinic je veľmi milý, ohľaduplný.”

 • Dobry den, mam zaujem o kompletnu rekonstrukciu chrupu, zubne implantaty s mostikmi. Prosim o plan osetrenia a cenu zakroku.
  dakujem

  Radoslav
  • Dobrý deň, pán Radoslav.
   Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic, vážime si to.
   E-mailom sme Vám zaslali link na naplánovanie rýchleho telefonátu, počas ktorého Vám podáme bližšie informácie ohľadom kompletnej rekonštrukcie chrupu. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S prianím pekného víkendu
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý den veľmi ma zaujal tento blok a chcela by som sa spýtať na cenu takého zákroku.

  Zuzana
  • Dobrý deň, pani Zuzana,

   sme radi, že sa Vám práca nášho kolektívu páči. Viac informácií o tomto zákroku sme Vám zaslali e-mailom. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Aká bola cena za takýto zákrok. Ďakujem

  Tomáš
 • Dobrý deň. Mám podobný problém ako Pani Alžbeta. Plánujem si všetky predné zuby nahradiť novými lebo som v minulosti moje zuby veľmi zanedbal aj kvôli panickemu strachu zo zubára a teraz sa hanbím aj usmiať. Aká by bola približná cena takého zákroku ako mala vyššie spomínana Pani Alžbeta? V marci by som si to chcel dať spraviť konečne. Ďakujem za odpobed

  • Dobrý deň, pán Tibor,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Približnú cenu tohto zákroku sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý Vám vystaví presný plán ošetrenia spolu s cenou ošetrenia.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň prajem. Už dlhší čas rozmýšľam o celkovej rekonštrukcii chrupu metódou All on 6. U mňa bude nevyhnutná aj augmentácia kosti minimálne v strednej časti spodnej čeľuste. Prosím Vás o približnú kalkuláciu ceny za takýto zákrok u Vás. Ďakujem.

  • Dobrý deň, pán Jozef,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň. Takisto aj mňa zaujíma cena zákroku u pani Alžbety a chcel by som sa opýtať ,či je možné podstúpiť zákrok najskôr na jednej čeľusti a neskoršie na druhej či by stým nebol nejaký problém po zdravotný,alebo technický .Ďakujem za odpoveď.

  Ján Hrubčo
  • Dobrý deň, pán Ján,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Áno, je možné najprv ošetriť jedno zuboradie a po dokonočení ošetrenia začať s druhým.
   Viac informácií sme vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý den, aka bola cena za tento zakrok? Dakujem.

  • Dobrý deň, pán Lukáš,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o tomto ošetrení sme Vám zaslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   V prípade doplňujúcich otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Dobry den.chcel by som sa informovat kolko by stal tento zakrok pre vrchnu celust.dakujem za odpoved

    • Dobrý deň, pán Oto,

     samozrejme, kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Smile Clinic

     Petra Administrator
     • Dobrý deň zaujímala by má cena tohto zákroku ďakujem.

      Andrej
     • Dobrý deň, pán Andrej,

      ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      Petra Administrator
 • Dobrý den, aka bola cena za tento zakrok? Dakujem.

  • Dobrý deň, pán Lukáš,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • dobrý deň koľko bola suma za takýto kompletný chrup už dlhšiu dobu uvažujem že ku vám prídem aj s mojím nedokonalym chrupom ďakujem za odpoveď

  • Dobrý deň, pán Ján,

   sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o takomto ošetrení vrátane jeho orientačnej ceny sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o konzultáciu s lekárom sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň, môj vrchný chrup je len jeden predný zub, ktorý tiež treba opraviť, nechcem zuby do pohára, koľko by ma stál môj sen mať kompletný vrchný chrup? Ďakujem ♥️

  Margita
  • Dobrý deň, pani Margita.

   Ďakujeme za zanechanie komentáru. Viac informácií o kompletnej rekonštrukcii chrupu pomocou zubných implantátov sme Vám zaslali na uvedenú e-mailovú adresu. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • dobry den.. prosim vas ako bola cena tych zubkov aj hore aj dole.. resp cena hornych na 6tich tych… a hlavna otazka.. mate skusenosti aj s pacientmi s autoimunitnym ochorenim? je mozne to takemu cloveku spravit? dakujem krasne za odpoved

  Helena
  • Dobrý deň, pani Helena,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Potrebná je osobná konzultácia, počas ktorej sa lekár vyjadrí, či bude ošetrenie možné a taktiež určí konečnú cenu ošetrenia. Orientačný cenník za výmenu jedného zubného oblúku by ste v tejto chvíli už mali mať vo vašej e-mailovej schránke. V prípade otázok alebo záujmu o termín konzultácie sme vám k dispozícii.

   Prajeme pekný zbytok dňa
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň prekrásna práca, dúfam ze čoskoro sa pridám aj ja,len dostať tú odvahu. A ďakujem že mi posielate maily aspoň človek pomaly dostáva odvahu ďakujem Mária

  Mária
  • Dobrý deň, pani Mária,

   sme radi, že sa Vám práca nášho stomatologického tímu páči. Veríme, že čoskoro pomôžeme aj Vám k zdravému a krásnemu úsmevu.

   S prianím peknej nedele
   Smile Clinic

   Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.