Profesionálna zubná starostlivosť pre každého

Pani Helena chcela mať kompletný chrup a lepšie vyzerajúci úsmev. Prvýkrát prišla na našu dentálnu kliniku v apríli tohto roku. MUDr. Marek Salka pre ňu vypracoval plán ošetrenia obsahujúci 7 E-max zubných koruniek pre jej horné zuby, extrakciu 2 zubov na hornej ľavej strane a celkovo 6 zubných implantátov pre jej hornú čeľusť ako náhrady chýbajúcich zubov.

Fotografia PRED ošetrením
Fotografia PO ošetrení

Priebeh ošetrenia:

Lekár a pacient súhlasili s rozdelením liečby na 3 návštevy. Ďalší deň po konzultácii pacientka prišla na našu stomatologickú kliniku a doktor Marek Salka začal s liečbou: urobil dostavbu kosti a úspešne umiestnil všetkých 6 zubných implantátov do pacientkynej čeľuste. Potom vyrobil dočasný zubný mostík na ochranu implantátov. Pani Helena po kontrole odišla domov – doba hojenie bola v jej prípade 3 mesiace.

OPG snímok PO ošetrení

O tri mesiace neskôr sa na zubnú kliniku vrátila, aby jej lekár zbrúsil predné zuby a pripravil ich tak na E-max zubné korunky. Jej finálne implantátové korunky a E-max korunky boli pripravené za 10 dní.

OPG snímok PRED ošetrením

Keď pani Helena prišla znova, doktor si sňal provizórny most a masadil všetky zubné korunky. Po poslednej návšteve nám pacientka zanechala túto krásnu recenziu:

„Ďakujem za profesionálny prístup. Bola som spokojná. Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.“

Pre bezplatnú konzultáciu a predbežnú cenovú ponuku nás prosím kontaktujte TU

Vlastnoručne napísaná recenzia po poslednej návšteve

4 replies on “Profesionálna zubná starostlivosť pre každého”

 • Ak pani Helena začiarkovala vzdy to co plati, nakoko zakrtla ze je zena, tak zaskrtla aj to, ze si nepraje aby ste zverejnili fotky. Tak aby nebol náhodou problem 🙂

  • Dobrý deň, pani Ana,

   ďakujeme za komentár. Máte pravdu, v knihe recenzií pani Helena naozaj zaznačila, že si neželá, aby jej fotografie boli použité. Následne sme sa s pacientkou dohodli, že v článku použijeme len fotografie zachytávajúce len jej zúbky a nie celú tvár.
   Pani Helena s použitím fotografií len úsmevu súhlasila.

   Ďakujeme, že ste nás na možný problém upozornili, cenníme si to.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň, úžasná práca!

  Petronela
  • Dobrý deň, pani Petronela,

   sme radi, že sa Vám práca nášho stomatologického tímu páči 🙂

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.