„profesionálny a priateľský prístup od začiatku až do konca“

OPG snímky pred a po ošetrení

Pokiaľ trpíte zlou kvalitou zubov a chceli by ste sa opäť sebavedomo usmievať, radi Vám k novému, krásnemu a zdravému úsmevu pomôžeme. Dr. Marek Salka pripravil pacientke plán liečby pozostávajúci z augmentácie a dostavby kosti a 10 zubných implantátov, na ktoré sa nasadia dva fixné keramické mostíky, každý zo štrnástich zubných koruniek.

Pozrite si snímky pani Riny pred a po ošetrení nižšie.

Ako môžete vidieť, pacientka má v hornej aj dolnej čeľusti zavedených 5 zubných implantátov . Na implantátoch je nasadený fixný 14-členný keramický mostík.

Výsledok je skvelý. Pani Rina zo Španielska nám po ošetrení napísala takéto milé poďakovanie (fotografia originálu vľavo)

„Profesionálny a priateľský prístup od začiatku až do konca. Pred ošetrením som bola nesmierne vydesená ale na základe odporúčaní od môjho známeho a po mojom vlastnom prieskume som sa rozhodla pre liečbu. Najlepšie rozhodnutie v mojom živote! Žiadna bolesť, všetko bolo super od začiatku až do konca, samé pozitíva. Teraz mám úsmev, na ktorý som hrdá. Neviem dostatočne poďakovať všetkým v Smile Clinic, zmenili ste mi život. Veľmi ďakujem, Rina“

Pokiaľ aj Vás trápi jeden alebo viac chýbajúcich zubov, neváhajte sa na nás obrátiť cez TENTO KONTAKTNÝ FORMULÁR a povedzte nám viac o vašich problémoch so zubami. Do 24 hodín sa vám e-mailom ozveme naspäť.

2 replies on “„profesionálny a priateľský prístup od začiatku až do konca“”

  Dobrý den, chýbajú mi v spodnom rade tri zuby a na štyroch horných predných mám korunky, ktoré sa však už hýbu. Prosím vás, koľko by asi stáloé vymeniť tie korunky a urobiť tri dolné chýbajúce zuby? ďakujem pekne

  Judita Ďurčová, Mgr.

   Dobrý deň, pani Judita,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili. Cenník zubných implantátov ako aj zubných koruniek sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia, radi Vás objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile clinic

   Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.