„Profesionálny a priateľský prístup od začiatku až do konca“

OPG snímky pred a po ošetrení

Pokiaľ trpíte zlou kvalitou zubov a chceli by ste sa opäť sebavedomo usmievať, radi Vám k novému, krásnemu a zdravému úsmevu pomôžeme. Dr. Marek Salka pripravil pacientke plán liečby pozostávajúci z augmentácie a dostavby kosti a 10 zubných implantátov, na ktoré sa nasadia dva fixné keramické mostíky, každý zo štrnástich zubných koruniek.

Pozrite si snímky pani Riny pred a po ošetrení nižšie.

Ako môžete vidieť, pacientka má v hornej aj dolnej čeľusti zavedených 5 zubných implantátov . Na implantátoch je nasadený fixný 14-členný keramický mostík.

Výsledok je skvelý. Pani Rina zo Španielska nám po ošetrení napísala takéto milé poďakovanie (fotografia originálu vľavo)

„Profesionálny a priateľský prístup od začiatku až do konca. Pred ošetrením som bola nesmierne vydesená ale na základe odporúčaní od môjho známeho a po mojom vlastnom prieskume som sa rozhodla pre liečbu. Najlepšie rozhodnutie v mojom živote! Žiadna bolesť, všetko bolo super od začiatku až do konca, samé pozitíva. Teraz mám úsmev, na ktorý som hrdá. Neviem dostatočne poďakovať všetkým v Smile Clinic, zmenili ste mi život. Veľmi ďakujem, Rina“

Pokiaľ aj Vás trápi jeden alebo viac chýbajúcich zubov, neváhajte sa na nás obrátiť cez TENTO KONTAKTNÝ FORMULÁR a povedzte nám viac o vašich problémoch so zubami. Do 24 hodín sa vám e-mailom ozveme naspäť.

2 replies on “„Profesionálny a priateľský prístup od začiatku až do konca“”

 • Dobrý den, chýbajú mi v spodnom rade tri zuby a na štyroch horných predných mám korunky, ktoré sa však už hýbu. Prosím vás, koľko by asi stáloé vymeniť tie korunky a urobiť tri dolné chýbajúce zuby? ďakujem pekne

  Judita Ďurčová, Mgr.
  • Dobrý deň, pani Judita,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili. Cenník zubných implantátov ako aj zubných koruniek sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia, radi Vás objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile clinic

   Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180