Nová éra slovenskej stomatológie

Kde sa tvoria úsmevy…

Vitajte na stránke Smile Clinic, jednej z popredných poskytovateľov dentálnej stomatológie na Slovensku.

Ponúkame kompletný rad preventívnych, implantátových a kozmetických služieb pre zdokonalenie Vášho úsmevu.

SmileClinic Tím
SmileClinic Tím

Premeníme Váš úsmev.

Nájdite si dôvod, prečo sme práve my pre Vás najlepší…

Každý z nás veril, že nastal čas pre nový druhu stomatológie na Slovensku. Bol to jeden zo základných dôvodov, prečo sme sa rozhodli založiť Smile Clinic.

Našim cieľom je ponúknuť špičkové ošetrenie svetovej kvality za primerané ceny. Pacienti už nemusia cestovať do zahraničia za kvalitou, ale skôr idú za nami. V tomto boji sme dávno obstáli a dokázali prostredníctvom našej dcérskej spoločnosti Dental Holiday.

praca pod mikroskopom

Smile Clinic vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam dokáže pacientom vyrobiť úsmev šitý na mieru. Preto ku svojim pacientom pristupujeme individuálne a so všetkou profesionalitou. Najmodernejšie technologické vybavenie a vysokokvalifikovaný personál dovedie Vaše zuby k dokonalosti.

Smile Clinic sa sústredí na tri typy stomatológie ako je kozmetická stomatológia, implantológia a záchovná stomatológia. Rovnako podporujeme aj dentálnu hygienu a prevenciu

Pretože kráčame s dobou

Našou ideou je poskytovať vysoko kvalitné dentálne služby na medzinárodnej úrovni spolu s moderným zážitkom. Prostredníctvom našej interaktívnej webovej stránky ponúkame nie len poradenské služby, ale aj online konzultácie a rezervácie termínov.

Prečo je Smile Clinic správnym riešením?

 • plne digitalizované kliniky ( už žiadne odovzdávanie Röntgenových snímkov alebo odtlačkov z ruky do ruky, všetko je posielané emailom a tým sa skracuje doba čakania)
 • rýchla práca ( korunky a implantáty môžu byť umiestňované už prvú návštevu namiesto obvyklých 2 týždňov
 • prispôsobivé pracovné hodiny a krátka doba čakania
 • jeden centrálny zákaznícky servis, ktorý zabezpečí prostredníctvom internetu alebo telefónu odpovede na otázky a rezervácie
 • otvorený cenový systém, ceny sú konečné a nezahŕňajú žiadne skryté poplatky ( platíte skutočne len to, čo dostanete)

V Smile Clinic sa tešíme z každého nového pacienta. Ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu a plán ošetrenia, prosím vyplnte formulár

[premise-button id=“QdVt7K8IaKMt“ href=“https://smileclinic.sk/konzultacia-plan-osetrenia/“]Bezplatná konzultácia a plán ošetrenia[/premise-button]


Zubári, ktorí majú záujem o spoluprácu a chcú pripojiť svoju zubnú ambulanciu ku Smile Clinic kliknite sem.

p.Mertan
Dotazník od spokojného pacienta

10 replies on “Nová éra slovenskej stomatológie”

 • Koľko stojí u Vás komplet vrchný a spodný chrup

  stanislav čunta
  • Dobrý deň, pán Stanislav

   Ďakujeme za Vašu správu. Kontaktovali sme Vás emailom.

   Príjemný deň prajem.
   Andrea – Smile clinic

   Reception Bratislava Editor
 • Dobrý deň,mám otázočku……môžte mi len približne povedať aká by bola cena ak by som chcel si u vás dať urobiť kompletne horný aj dolný chrup ? samozrejme mám na mysli na pevno nie žabku…(môj chrup v momentálnom stave je dezolátnom stave) Dakujem za info

  Fabian Kover
  • Dobrý deň,
   Dakujeme Vám že ste nás kontaktovali.
   Pri náhrade celého chrupu zubnými implantátmi by sme Vám odporúčali 4-6 zubných implantátov, na ktoré pripevníme 12 korunkový zubný mostík, ktorý je na zubných implantátoch pripevnený fixne. Kompletná cena za 5 zubných implantátov a 5 titánových nadstavieb je 673Euro x 5=3365Euro a cena za 12 členný implantový mostík je 327Euro x 12= 3924Euro. Toto je kalkulácia na jedno zuboradie.
   S pozdravom Smileclinic

 • Dobry den ,viem ze konzultacia je presnejsia ,ale chcela by som sa informovat , ci je mozne vytrhat vsetky zvysne korene a korunky na hornej celusti ktore su uz vo velmi zlom stave na raz ,alebo postupne.chcela by som celkovu rekonstrukciu chrupu implantatmi a zaujimala by ma asi kolko bude celkova cena. horna celust cela a na dolnej mam par prednych zubov dobrych ,zadne su uz len korene .Vopred dakujem za odpoved

  Veronika
  • Dobrý deň p.Veronika,
   neviem Vám napísať predbežnú cenu za Vaše celkové ošetrenie, ale kompletná cena za jednu celo-keramickú zubnú korunky je 327Euro, kompletná cena za jeden zubný implantát je 1000Euro a cena za extrakciu je 40Euro.

   Radi Vás privítame u nás na klinike na vstupnej konzultácii a pláne ošetrenia, kde Vás presne vypočítame cenu za rekonštrukciu chrupu aj s počtom návštev. Konzultácia je bezplatne, platí sa iba za OPG rontgenový snímok 24Euro.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, mohli by ste mi prosím na e-mail zaslať cenník?

  Janica Š
 • Pekny den! Chcela by som sa informovat, ci uz viete priblizny termin kedy otvorite kliniku aj v BA a ci budete prijimat detskych pacientov. Je nutne od predosleho stomatologa priniest kartu pacienta alebo si vytvorite vlastnu? Co sa tyka cennika, je mozne ho najst niekde na webe? Dakujem.

  Zuzana B.
  • Dobrý deň Pani Zuzana,
   kliniku v Bratislave plánujeme otvoriť na budúci rok, ale detských pacientov prijímame aj u nás na klinike v Piešťanoch. Zdravotnú kartu od zubného lekára nepotrebujeme. Cenník Vám posielam na Váš email.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.