Snívate o snehobielom úsmeve? Vieme Vám pomôcť!

Nezáleží na tom, či potrebujete úplnú rekonštrukciu chrupu zubnými implantátmi, ošetrenie koreňového kanálika, zubné výplne alebo zubné korunky, v Smile Clinic Vám pomôžeme dosiahnuť úsmev, ktorý ste vždy chceli. A to všetko bez bolesti pri zubnom ošetrení. Priznajme si – nikto nechodí rád k zubárovi. Ale ak môžete zažiť bezbolestnú stomatológiu so zárukou na ošetrenie, nie je nad čím váhať!

Snehobiele zúbky môžete mať aj vy

Prišiel k nám mladý Patrik s nádejou, že zubné korunky mu pomôžu dosiahnuť žiarivý úsmev. Počas bezplatnej úvodnej konzultácie pripravil náš zubný lekár Dr. Martin Kafka pre Patrika liečebný plán. Dva z Patrikových spodných zubov bolo potrebné vytiahnuť a nahradiť zubnými implantátmi. Dva horné zuby potrebovali ošetrenie koreňového kanálika. Rešpektovali sme Patrikove prianie a lekár zahrnul do Patrikovho liečebnému plánu aj 17 keramických koruniek.

Ošetrenie začalo bezbolestnými extrakciami vďaka silnej lokálnej anestéze. Následne lekár úspešne zaviedol 2 zubné implantáty. V Patrikovom prípade potrebovali zubné implantáty 4 mesiace na úplné zahojenie. Na obdobie hojenia sme mu poskytli dočasné liečebné nadstavby a dočasné zubné korunky. Vďaka nim po zákroku v ústach pacienta nezostanú žiadne medzery a nikto neuvidí, že pacient podstupuje zubné ošetrenie.

Pri ďalšej návšteve sme vykonali ošetrenie koreňových kanálikov na dvoch zuboch. Hneď potom lekár začal brúsiť Patrikove zuby, aby ich pripravili na zubné korunky. Najprv zbrúsil horných 10 zubov a pokračoval so 7 prednými dolnými zubami. Akonáhle boli zúbky zbúsené, lekár vzal odtlačky a nasadil dočasné zubné koruny, takže pacient bol schopný bez problémov rozprávať a jesť bez väčších obmedzení. Tieto dočasné koruny sa poskytujú každému pacientovi bezplatne.

Patrikove nové zuby boli hotové za tri týždne. Teraz vyzerá úžasne! Určite súhlasíte s tým, že zubné korunky môžu splniť sny o krásnom úsmeve. Ak máte aj vy problémy so zubami alebo si želáte znovu sa s radosťou usmiať, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom TOHTO FORMULÁRA.

10 replies on “Snívate o snehobielom úsmeve? Vieme Vám pomôcť!”

 • Dobry den prajem,
  chcela by som Vas poprosit o zaslanie cennika, nakolko moja dolna sestka sa uz nedala zachranut a potrebovala by som implantat. Dakujem. Jana

  • Dobrý deň, pani Jana,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Cenník zubných implantátov sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Natalia Administrator
 • Rada čítam vaše príspevky. Mám veľké problémy so zubami nakoľko dlhé roky užívam množstvo liekov a sprejov a je mi veľmi ľúto, že si nikdy nebudem môcť dovoliť sa bezproblémov smiať, nakoľko si to nemôžem finančne z invalidného dôchodku dovoliť

 • Dobrý deň prajem
  Chcel by som sa informovať mam spravene keramicke zuby na vrchnom chrupe a na tretom mi ta keramika praskla a odlupla sa, svieti tam teraz ten cierny titan ci podklad podkeramikou. Je mozne to niejako opravit kedze zubar ktory mi to robil sa odstahoval.
  Dakujem

  Martin
  • Dobrý deň,pán Martin,
   ďakujeme za komentár.
   Odporúčam osobnú konzultáciu s lekárom, ktorý Vám navrhne vhodnú opravu.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
 • Krásna práca, vsetky e-maily si rada pozriem. Chcem sa opýtať, Dr. Kafka má ambulanciu aj v Žiline, alebo jeho brat, nakoľko som z Martina, vyhovovala by mi lepšie ambulancia v Žiline. Ďakujem pekne za informáciu, prajem veľa spokojných návštevníkov.

  vierka
  • Dobrý deň, pani Vierka,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   V Žiline pôsobí brat nášho pána doktora, pokiaľ Vám viac vyhovuje navštíviť ambulanciu tam, prosím, kontaktujte priamo ich.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Ďakujem veľmi pekne za odpoved, ste laskavi, promtni, vzorom pre vsetkych., takto by to malo byt pre všetky ambulancie úplne samozrejmé.. Pekné výsledky Vašej dokonalej práce prajem .S úctou, spojim sa s bratom Dr. Kafku. .

    Vierka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180