Som nadmieru spokojná so Smile Clinic

Vyslovujem veľké ďakujem lekárom, sestrám a celému personálu. Som nadmieru spokojná so Smile Clinic, bola som a budem za váš prístup živou reklamou v tom najlepšom slova zmysle. Ďakujem

Krásne biele zuby
Krásne biele zuby

Takto sa vyjadrila pacientka po ošetrení v Smile Clinic. Rozhodla sa pre estetickú úpravu chrupu pomocou zubných koruniek. Odtieň koruniek si pacient môže vybrať zo škály prirodzených alebo žiarivo bielych koruniek.

Hodnotenie Smile Clinic
Prečítajte si hodnotenie pacientky po ošetrení

Ošetrenie pomocou zubných koruniek Vám poskytne rýchle riešenie pri neestetických, devitálnych alebo pokazených zuboch. Nové korunky môžete mať hotové aj do piatich dní od prvého ošetrenia a samozrejmosťou sú dočasné korunky, ktoré budete mať nasadené počas doby čakania na vaše trvalé korunky.

Aj vás trápi neestetický chrup a chceli by ste to zmeniť? Neváhajte a objednajte sa aj vy na bezplatnú konzultáciu ešte dnes a splnte si svoj sen o krásnom a zdravom úsmeve v Smile Clinic

2 replies on “Som nadmieru spokojná so Smile Clinic”

  • Dobry den,
    Poprosila by som tiez cennik a viac info o zubnych fazetach.je mozne korigovat nimi aj krive,vystupene zuby?
    Dakujem pekne

    Denisa

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.