Takto môžu zubné korunky zmeniť aj Váš úsmev

zuby pani Oxany pred ošetrením
zuby pani Oxany pred ošetrením

Vedeli ste, že naši zubári Vám vedia pomôcť nielen vtedy, ak Vám chýba jeden alebo viac zubov, ale takisto aj vtedy, ak máte zuby zdravé ale nie ste spokojný s ich tvarom, veľkosťou či farbou?

Pani Oxana (46 rokov) nebola spokojná s výzorom jej zubov – boli malé a zažltnuté.  Zuby však mala zdavé, jej zubár sa o ne dobre staral. Našou prácou bolo pomôcť pani Oxane získať krásny Hollywoodsky úsmev.

Pacientka prišla prvý krát na do Smile Clinic Bratislava v júli 2018. Počas konzultácie sme spravili OPG snímok a MUDR. Martin Kafka, náš bratislavský chirurg, pripravil pre Oxanu plán ošetrenia pozostávajúci z 14 E-max zubných koruniek na jej vrchné zuby a 14 E-max zubných koruniek na jej spodné zuby.

Oxanin nový Hollywoodsky úsmev
Oxanin nový Hollywoodsky úsmev

Celokeramické zubné korunky E-MAX sú ten najlepší spôsob, ako získať Hollywoodsky úsmev už za 2 týždne!

Pani Oxana si rezervovala termín prvej časti ošetrenia na druhú polovicu septembra. Lekár potreboval približne 4 hodiny, aby zbúsil pacientkine zuby. Pre pacienta je toto dlhá doba, preto počas dlhšieho ošetrenia robíme prestávky, aby si pacient mohol odpočinúť. Po zbrúsení zubov sa pacientke vzali odtlačky nového tvaru zubov. Vďaka týmto odtlačkom môžu naši zubní technici v našom vlastnom laboratóriu Piešťanoch vyrobiť presne padnúce korunky pre každého pacienta. Na zbrúsené zuby dostane každý pacient dočasné korunky. Vďaka týmto provizórnym korunkám môže pacient rozprávať a usmievať sa bez akýchkoľvek problémov, pacient však musí byť opatrný pri žuvaní  tvrdšej stravy.

Za 25 dní sa Oxana na našu zubnú kliniku vrátila, aby sme jej nasadili jej trvalé celokeramické korunky. Teraz už pacientka má krásny a žiarivý Hollywoodsky úsmev vďaka 28 E-max korunkám (farba koruniek: A1).

Budeme radi, ak nás budete kontakovať a dohodnete si u nás termín osobnej konzultácie.

6 replies on “Takto môžu zubné korunky zmeniť aj Váš úsmev”

 • Prajem príjemný deň. Chcem vás poprosiť o informáciu. Mám na prednom zube 1 – implantát. Pri zavedení implantátu bola korunka trochu viac biela ako farba ostatných zubov, tak som podstúpila bielenie v stomatologickej ambulancii a farba bola takmer rovnaká. Teraz po dvoch rokoch, mám zase ostatné zuby tmavšie ako korunku a je to dosť vidieť. Chcela by som sa spýtať, či by bolo vhodnejšie dať si zase vybieliť zuby, alebo radšej si dať vyrobiť novú korunku vo farbe ostatných zubov, príp. dať na ostatné zuby fazety, aby som ich mala všetky rovnakej bielej farby.
  Taktiež vás chcem poprosiť o zaslanie cenníka. Ďakujem pekne.

  Zuzana
  • Dobrý deň, pani Zuzana,

   ďakujeme za komentár. Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Marianna – Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň chcem sa spýtať kliniku mate aj v Piešťanoch alebo len v Bratislave… Páčia sa mi zubné korunky ktoré ste urobili pani Oxane krásne z e-max korunky.. Vedeli by ste mi prosím zaslať cenník ďakujem

  • Dobrý deň pani Petra,

   ďakujeme za komentár.
   Máme dve kliniky, v BA a aj v PN.
   Cenník a priebeh ošetrenia, ktoré u nás podstúpila pani Oxana sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Marianna

   Marianna
 • Dobry den,
  velmi pekne korunky.
  Su emax korunky vhodnejsie ako zirkonove korunky?
  Aky je medzi nimi rozdiel?Su emax korunky vhodne aj na implantat?
  Aku mate este moznost belsej farby ako je A1? Americka biela.
  Prisim este zaslat cenu za emax a za zirkonovu korunku.
  Kompletnu cenu za tento cely emaxovy usmev.
  Dakujem . Banovska

  Banovska Zoja
  • Dobrý deň, pani Zoja,

   Zubné korunky E-max odporúčame pre predné zuby pre ich vysokú estetiku. Sú vyrobené z čistej keramiky – na rozdiel od zirkónových koruniek, ktoré sú z vonkajšej strany keramické a vnútri majú jadro z bieleho zirkónu. A1 je najbelšia farba základného vzorkovníka farieb, pokiaľ by ste chceli americký holliwoodsky úsmev, môžete si vybrať zo vzorkovíka pre žiarivo biele korunky.
   Na implantát sa nasadzujú špecializované implantátové korunky s titánovým jadrom.

   Cenník koruniek sme Vám pred malou chvíľou zaslali e-mailom. Ak by ste mali doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.