Už viac nemusíte Váš úsmev skrývať

OPG snímok pred ošetrením

V Smile Clinic ponúkame bezbolestné zubné ošetrenie pre každého. Minulý rok navštívil našu kliniku v Bratislave mladý pacient. Naposledy bol na návšteve u zubára pred 7 rokmi, čo sa aj odrazilo na stave jeho zubov. V 34 rokoch mal v spodnej čeľusti len 5 zlomených zubov. Ako môžete vidieť na jeho OPG snímku, ktorý sme robili pred začatím ošetrenia, jeho vrchné zuby tiež potrebovali väčší zákrok zubára:

Stav chrupu pred ošetrením

MUDr. Martin Kafka pre neho vytvoril plán ošetrenia: 12 zubných implantátov, úprava ďasna a sinus lift v prvej fáze ošetrenia, v druhej 16 zubných koruniek. Tri z jeho vlastných zubov potrebovali endodontické ošetrenie.

OPG snímok po dokončení ošetrenia

Lekár začal liečbu extrakciou zubu č. 27 a následne vykonal úpravu ďasna a sinus lift. Akonáhle bola jeho kosť pripravená, bezbolestne zaviedol do hornej čeľuste zubné implantáty na miesta 12, 22, 24, 26 a 27 a do dolnej čeľuste na miesta 47, 46, 44, 34, 36, 37 a 32.Následne sme po implantácii pre pacienta vyrobili dočasné provizórne korunky, ktoré slúžia počas doby hojenia ako náhrada chrupu a zároveň chránia implantáty. Ošetrenie koreňových kanálikov sme spravili niekoľko dní po implantácii.

Spoľahlivý, vysoko estetický a prirodzene vyzerajúci úsmev môžete mať vďaka zubným implantátom a zubným korunkám aj vy.

Zubné implantáty poskytujú spoľahlivú a dlhotrvácnu náhradu strateného alebo neúplného chrupu. Sú riešením pre pacientov, ktorých trápi len jeden chýbajúci zub ako aj pre pacientov, ktorí potrebujú komplexnú rekonštrukciu chrupu.

Pacientove nové zúbky

Ošetrenie pokračovalo o 18 týždňov, kedy boli implantáty už úplne zahojené a spoľahlivo vrastené do kosti. Lekár nabrúsil horné zuby pacienta, aby ich pripravil na nasadenie koruniek. Následne sme odobrali odtlačky oboch zubných oblúkov, ktoré sme zaslali do nášho vlastného laboratória v Piešťanoch. Naši zubní technici majú možnosť úzko spolupracovať s lekárom a vytvoriť tak krásne nový úsmev pre každého pacienta.

Za dva týždne boli zubné korunky pripravené na nasadenie. Pacient odišiel z našej kliniky s krásnym, zdravým a prirodzene vyzerajúcim úsmevom, po ktorom už roky túžil. Pokiaľ aj vy túžite po podobnej zmene, neváhajte a kontaktujte nás cez tento KONTAKTNÝ FORMULÁR. Do 24 hodín sa vám e-mailom ozveme späť.

10 replies on “Už viac nemusíte Váš úsmev skrývať”

 • Dobrý deň, zaujímala by má cena rekonštrukcie.Ďakujem

  Michal
  • Dobrý deň, pán Michal,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Ceníme si váš záujem o rekonštrukciu chrupu na našej zubnej klinike. E-mailom som Vám zaslala informácie o ďalšom postupe.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S prianím pekného dňa
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň manzel absolvoval ošetrenie zubov. Na .vrchny chrup bol odporúčeny na konzultáciu implantologovi.vrchne zuby ma len tri ktoré mu zostanú.bude potrebovať 4 inplantaty.kolko by bola približne cena tychto inplantatov a následne aj s náhradou.najlepsie celokeramicle.dakujem michaela k.

  • Dobrý deň, pani Miška,

   sme radi, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o ošetrení zubnými implantátmi sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok alebo záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • aj mňa by zaujímala cena. Ďakujem

  • Dobrý deň, pán Peter,

   sme radi, že ste nám zanechali komentár. Orientačný cenník tohto ošetrenia sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň prajem tiež by ma zaujímalo koľko stál ten zákrok a či je možnosť splatkovej platby s pozdravom Miroslav

  • Dobrý deň, pán Miroslav,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den kolko to cele stalo?

  Patrik
  • Dobrý deň, pán Patrik,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180