už viac nemusíte Váš úsmev skrývať

V Smile Clinic ponúkame bezbolestné zubné ošetrenie pre každého. V auguste minulého roku našu kliniku v Bratislave navštívil mladý pacient. Naposledy bol na návšteve u zubára pred 7 rokmi, čo sa aj odrazilo na stave jeho zubov. V 34 rokoch mal len v spodnej čeľusti len 5 zlomených zubov. Ako môžete vidieť na jeho OPG snímku, ktorý sme robili pred začatím ošetrenia, jeho vrchné zuby tiež potrebovali väčší zákrok zubára.

OPG snímok pred ošetrením

Konzultáciu absolvoval v auguste 2018. Dr. Martin Kafka pre neho vytvoril plán ošetrenia: 12 zubných implantátov, úprava ďasna a sinus lift v prvej fáze ošetrenia, v druhej 16 zubných koruniek. Tri z jeho vlastných zubov potrebovali endodontické ošetrenie.

OPG snímok po dokončení ošetrenia

Pacienta sme objednali na chirurgický zákrok na začiatku septembra. Lekár začal liečbu extrakciou zubu č. 27 a následne vykonal úpravu ďasna a sinus lift. Akonáhle bola jeho kosť pripravená, zaviedol do bezbolestne zaviedol do hornej čeľuste zubné implantáty na miesta 12, 22, 24, 26 a 27 a do dolnej čeľuste na miesta 47, 46, 44, 34, 36, 37 a 32. Ihneď po implantácii sme pre pacienta vyrobili dočasné provizórne korunky, ktoré slúžia počas doby hojenia ako náhrada chrupu a zároveň chránia implantát. Ošetrenie koreňových kanálikov sme spravili niekoľko dní po implantácii.

Stav chrupu pred ošetrením

Spoľahlivý, vysoko estetický a prirodzene vyzerajúci úsmev môžete mať vďaka zubným implantátom aj vy.

Zubné implantáty poskytujú spoľahlivú a dlhotrvácnu náhradu strateného alebo neúplného chrupu. Sú riešením pre pacientov, ktorých trápi len jeden chýbajúci zub ako aj pre pacientov, ktorí potrebujú komplexnú rekonštrukciu chrupu.

Pacientove nové zúbky

Ošetrenie pokračovalo o 4 a pól mesiaca, kedy boli implantáty už úplne zahojené a spoľahlivo vrastené do kosti. Lekár zbrúsil horné zuby pacienta, aby ich pripravil na nasadenie koruniek. Následne sme odobrali odtlačky oboch zubných oblúkov, ktoré sme zaslali do nášho vlastného laboratória v Piešťanoch. Naši zubní technici majú možnosť úzko spolupracovať s lekárom a vytvoriť tak krásne nový úsmev pre každého pacienta.

Za dva týždne boli zubné korunky pripravené na nasadenie. Pacient odišiel z našej kliniky na deň sv. Valentína s krásnym, zdravým a prirodzene vyzerajúcim úsmevom, po ktorom už roky túžil. Pokiaľ aj vy túžite po podobnej zmene, neváhajte a kontaktujte nás cez tento KONTAKTNÝ FORMULÁR. Do 24 hodín sa vám e-mailom ozveme späť.

10 replies on “už viac nemusíte Váš úsmev skrývať”

 • Dobry den
  Poprosil by som vas tiez o cenu celeho zakroku a aka bola celkova dlzka vysledneho zakraku a pocas hojenia dostava pacient docasnu nahradu?
  Dakujem

  Martin
  • Dobrý deň, pán Martin,

   ďakujeme za otázky. Doba hojenia je individuálna, zväčša ide o 3 – 4 mesiace. Počas doby hojenia poskytujeme pacientom dočasnú náhradu bezplatne.
   Tieto a ďalšie informácie o ošetrení som Vám zaslala aj e-mailom. Ak by ste mali doplňujúce otázky, som vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den aj ja poprosim pribliznu cenu tohto zakroku. Dakujem

  Martina
  • Dobrý deň, pani Martina,

   ďakujeme za Váš záujem.
   pacient Lukáš absolvoval ošetrenie zubnými implantátmi a zubnými korunkami. Ceny týchto výkonov som Vám zaslala na Váš e-mail.
   V prípade záujmu je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý vypracuje plán ošetrenia spolu s cenou ošetrenia priamo pre Vás.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme – kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

   S pozdravom a prianím pekného dňa
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den a ja by som Vás poprosila a o cennik vasich služieb.Ďakujem

  Mariana
  • Dobrý deň, pani Mariana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S prianím pekného dňa
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den,aj ja Vas poprosim info o pribliznej cene tohto zakroku.Dakujem

  Martin Smalik
  • Dobrý deň, pán Martin.
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu sme Vám zaslali e-mail.
   V prípade záujmu o ošetrenie Vás radi objednáme na nezáväznú vstupnú konzultáciu, počas ktorej pre Vás lekár vypracuje presný plán ošetrenia spolu s celkovou cenou ošetrenia.
   Neváhajte nás kontaktovať.

   S prianím pekného dňa
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Prosím vás info o približnej cene tohto zákroku ďakujem.

  Andrej
  • Dobrý deň, pán Andrej,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili.
   Viac informácií o tomto ošetrení som zaslala na Váš e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom ošetrenia alebo záujmu o termín bezplatnej osobnej konzultácie ma neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.