Vyšší vek neznamená, že nemôžete dať Vašim zubom starostlivosť, akú si zaslúžia

Takto vyzerá Doris teraz - je šťasná s jej novými vrchnými zúbkami
Takto vyzerá Doris teraz – je šťasná s jej novými vrchnými zúbkami

O našej zubnej klinike sa pani Doris dozvedela od jej zaťa, ktorého sme ošetrovali pred niekoľkými rokmi a doteraz je s výsledkom ošetrenia veľmi spokojný a našu kliniku odporúča priateľom a rodine. Jeho dobrá osobná skúsenosť presvedčila pani Doris, aby nám napísala.

úsmev pani Doris PRED OŠETRENÍM
úsmev pani Doris PRED OŠETRENÍM

Na začiatku komunikácie pani Doris nevedela, aké ošetrenia vlastne potrebuje. Zaslala nám však zopár fotografií jej zubov a snímok jej chrupu, ktorý jej spravil jej zubný lekár pred niekoľkými mesiacmi. Vďaka tomuto snímku a fotografiám sme pre pani vypracovali predbežný plán ošetrenia.

Pani Doris sa rozhodla objednať na osobnú konzultáciu. Ako mnoho iných 70-ročných pacientov, aj Doris mala v ústach zubný mostík. Jeho stav však už bol nevyhovujúci a mostík bolo potrebné vymeniť. Vo vrchnej čeľusti pacientke ostalo už len niekoľko vlastných zubov a v spodnej čeľusti jej chýbal jeden zub.

Na začiatku ošetrenia doktor Marek Salka vytrhol všetky ostávajúce zuby z vrchnej čeľusti pacientky. Hneď po extrakcii zaviedol 6 zubných implantátov do vrchnej a jeden zubný implantát do spodnej čeľusti pacientky. Po zavedení implantátov do kosti je nutné pred ďalším ošetrením počkať 3 – 4  mesiace, aby sa implantáty dokonale zrástli s kosťou pacienta. Počas doby hojenia poskytujeme každému pacientovi dočasné zubné korunky. Tieto provizóriá napomáhajú hojeniu implantátov, ale takisto slúžia aj ako náhrada chrupu pacienta – pacient vďaka nim môže rozprávať a jesť bez väčších obmedzení.

Fotografie zubov pani Doris PRED NÁVŠTEVOU
Fotografie zubov pani Doris PRED NÁVŠTEVOU

Doris sa na našu zubnú kliniku vrátila o 4 mesiace od implantácie. Odobrali sme odtlačky jej zubov a zaslali ich do nášho zubného laboratória. Zubné laboratórium sa nachádza priamo v budove kliniky Smile Clinic Piešťany.

OPG snímok PO OŠETRENÍ
OPG snímok PO OŠETRENÍ
OPG snímok PRED OŠETRENÍM
OPG snímok PRED OŠETRENÍM

Počas tretej návštevy sme dokončili ošetrenie pani Doris. Ako môžete vidieť, ošetrenie All on 4-6 pomohlo pani Doris opäť sa usmievať so sebaistotou a radosťou. Pokiaľ trpíte podobnými dentálnymi problémami ako pani Doris, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom na recepcia@smileclinic.sk alebo prostredníctvom TOHTO KONTAKTNÉHO FORMULÁRU.

kliknite pre zväčšenie referencie od Doris
kliknite pre zväčšenie referencie od Doris

Recenzia na našu kliniku, ktorú nám Doris napísala po jej poslednej návšteve:

Smile Clinic mi odporúčila rodina a priatelia.

Starostlivosť, ktorú som dostala, bola veľmi profesionálna. Personál bol veľmi milý a starostlivý. Mala som veľa ošetrení ale nikdy som necítila žiadnu bolesť.

Určite budem Smile Clinic odporúčať každému.

Ďakujem Vám všetkým

Doris

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180