Ako prebieha implantácia v Smile Clinic?

Čaká vás ošetrenie pomocou zubných implantátov v SmileClinic? V tomto článku vám priblížime ako prebieha implantácia, ako sa pripraviť a čo očakávať po implantácii.
 
Pred Implantáciou
CT San - 3D snímok
CT San – 3D snímok
 
Odporúčame pacientom aby si zariadili na deň implantácie voľný deň a neplánovali si nič fyzicky náročné. Aj keď toto ošetrenie prebieha rýchlo a bezbolestne je dôležité mať na pamäti, že je to chirurgický zákrok. Je potrebné rátať s tým, že sa zdržíte na klinike niekoľko hodín. Záleží aj od rozsahu vášho ošetrenia.
 
Je dôležité aby ste sa pred zákrokom dostatočne najedli. V žiadnom prípade nie je vhodné prísť nalačno.
Po vašom príchode na kliniku sa o vás postará náš skúsený personál. Pred implantáciou pacient podpisuje informovaný súhlas s ošetrením a v prípade nejasností má pacient možnosť na akékoľvek otázky ohľadne ošetrenia.
 
Pre pacientov, ktorí majú strach pred ošetrením je možnosť podania sedatíva – Dormicum. Je to liek na ukľudnenie pred ošetrením. Tento liek má utlmujúce účinky, preto pacient po užití tohto lieku nesmie viesť motorové vozidlo.
Implantácia
Implantácia
Zubné ošetrenie - Implantácia
Zubné ošetrenie – Implantácia
Po implantácii
 
Ako prevenciu pred prípadným zápalom a bolesti bude pacient užívať antibiotiká a analgetiká po dobu jedného týždňa po implantácii. Dôležité je aby bezprostredne po zavedení zubných implantátov pacient konzumoval tekutú stravu (nie horúcu) V žiadnom prípade nesmiete na implantátoch hrýzť. Mohlo by sa stať, že hojenie zubných implantátov by sa skomplikovalo a preťažované implantáty by sa vylúčili. Po celú dobu hojenia pacient musí konzumovať mäkkú stravu.
 
Približne po 10 dňoch po zákroku sa pacient vráti na kliniku na kontrolu hojenia zubného implantátu a odstránenie stehov. Integrácia zubného implantátu do kosti trvá približne 2 – 3 mesiace.
Obklad
Po implanácii dostane pacient chladiaci obklad
 
lieky po implantácii
Pacient po implantácii dostane predpis na antibiotiká a analgetiká.

5 tipov na zotavenie po zavedení zubných implantátov v SmileClinic

Získať zubné implantáty vyžaduje chirurgický zákrok a aj keď implantáty pôsobia ako prirodzené zuby to neznamená, že nemusíte urobiť nič pre rýchlejšie zotavenie. Vo vašich ústach budete pocitovať miernu bolesť, krvácanie alebo opuch.

Ponúkame Vám 5 tipov na zotavenie po implantácii:

 1. Aj keď je možné, že sa môžete vrátiť do práce hneď na druhý deň po zaimplantovaní, nie je vhodné, aby ste vykonávali nejakú namáhavú činnosť. Zvýšená záťaž by mohla spôsobiť silné krvácanie.

Opuch v okolí implantátov by mal ustúpiť do niekoľkých dní. Stehy môže vybrať Váš zubár, hygienik, alebo zdravotná sestra asi týždeň po zavedení zubných implantátov, alebo môžete počkať a my Vám ich vyberieme počas Vašej ďalšej návštevy u nás.

 1. Ak máte bolesť, krvácanie alebo opuch, neignorujte to. Všetkým týmto príznakom môžeme zabrániť prvou pomocou alebo voľne dostupnými liekmi z lekárne. Nepotrebujte k tomu nijaké recepty od lekára. Keď si všimnete silnú bolesť aj po tom, ako ste užili lieky proti bolesti, budete musieť prísť na kontrolu k svojmu implantológovi. Mohlo by to znamenať nejaký vážnejší problém, alebo zápal. Aj keď je to veľmi zriedkavé, musíte o takejto možnosti vedieť.
 2. To, ako rýchlo sa vyliečite a zotavíte po implantácii, závisí aj od typu zákroku, ktorý ste podstúpili, ale aj od toho, ako ste pripravený na to, keby nastali nejaké komplikácie. Všeobecne platí, že medzi implantáciou a vzatím otlačkov je doba hojenia implantátov 2 až 3 mesiace. Počas tejto doby hojenia sa implantát zrastá s kosťou. To znamená, že kosť začne pomaličky obrastať implantát, čo môže spôsobiť menšie pobolievanie v priebehu niekoľkých týždňov. Je dôležité, aby ste to vedeli a brali túto bolesť ako priebeh hojenia. Túto menšiu bolesť môžete zmierniť bežne dostupnými analgetikami ako napr. Ibalgin. V prípade, ak by ste mali nejaké pochybnosti kontaktujte nás.
 3. Nehryzte na zubné implantáty. Dáme Vám nejaké tipy ako sa máte stravovať, ale bude nutné, aby ste jedli len mäkké, alebo tekuté jedlá v priebehu niekolkých týždňov.
 4. Je nevyhnutné, aby ste počas doby hojenia dodržiavali správnu ústnu hygienu. Aj keď je to niečo čo robíte bežne, je obzvlášť dôležité, aby ste sa na to zamerali počas doby hojenia. Nesprávna ústna hygiena by mohla mať za následok opuchnutie ďasien. To by mohlo viesť aj k neúspešnosti implantácie.

Dodržiavajte týchto 5 krokov a uľahčíte si zotavovanie.

 
 
OPG snímok pred a po implantácii
OPG snímok pred a po implantácii

Po zavedení zubných implantátov do čeľustnej kosti sa rana zašije. Na zmiernenie opuchu odporúčame pacientovi studený obklad v mieste implantácie a ako prevenciu možného zápalu, pacient užíva antibiotiká a analgetiká. Po implantácii odporúčame pacientom vyhnúť sa namáhavým fyzickým aktivitám a je dôležité, aby pacient konzumoval iba mäkkú alebo tekutú stravu z dôvodu, aby zubné implantáty neboli zaťažované a hojenie prebiehalo bez komplikácii. Je možné zaviesť zubný implantát ihneď po extrakcii zuba, kedy sa zubný implantát vsadí na miesto po extrahovanom zube.

120 replies on “Ako prebieha implantácia v Smile Clinic?”

 • Dobrý deň,
  chcela by som Vás poprosiť o zaslanie predbežnej ceny fixného zubného mostíka na implantátoch pri rekonštrukcii hornej čeluste.
  Ďakujem.

  Jaroslava
  • Dobrý deň, pani Jaroslava,
   ďakujeme za Vašu správu.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli poskytnúť viac informácií o Vašom ošetrení.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Natalia Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, koľko stojí výmena celého chrupu, horných aj dolných zubov. Ďakujem

  Natália
  • Dobrý deň, pani Natália.

   Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile clinic ohľadom výmeny celého chrupu. Váš záujem si ceníme.
   Kontaktovali sme Vás emailom, v ktorom sme Vám poslali link na naplánovanie rýchleho telefonátu, počas ktorého Vám poskytneme bližšie informácie o konkrétnych ošetreniach. Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile clinic

   Petra Administrator
   • Dobry deň chcel by som sa informovať čo by stala vymena spodnych zubov mam parodontozu spodne predne zuby sa mi hybu asi aj dva mm chcel by som k Vam prisť na odbornu radu ak by to bolo možne čitam o Vas len tie pozitivne spravy za kladne vybavenie vopred velmi pekne Ďakujem

    • Dobrý deň, pán Juraj,
     ďakujeme, že ste nás kontaktovali ohľadom výmeny spodných zubov. Ako hovoríte, najlepšie by bolo, ak by sme sa dohodli na termíne konzultácie s odborníkom – implantológom, ktorý Vás vyšetrí a poradí najlepšie ošetrenie.
     E-mailom som Vám zaslala link na rezervovanie telefonického rozhovoru, aby sme sa spoločne mohli dohodnúť na termíne konzultácie, ktorý Vám najviac vyhobuje.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator
 • Dobry den mal by som zaujem o komplet nove vrchne zuby fixne na implantatoch. Mozete mi povedat cenu a kontakt kde si spravim termin konzultacie? Daakujem

  Martin Sinal
  • Dobrý deň, pán Martin,
   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám mohli podať bližšie informácie o implantátoch pre Vaše vrchné zuby.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa opytat ako sa da tento moj problem riesit. Inak ako strojcekom. Pretoze pracujem s ludmi a strojcek by bol na velmi dlho :(.
  Jedna sa o predne zuby mam ich vacsie a od seba dotoho sa mi zacal jeden zub pri nich vytlacat von. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Ak sa da vobec nieco robit. A aka by bola suma.

  • Dobrý deň, pani Alexandra,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň.Nakolko sa mi po pôrodoch lámu a trusia zuby chcem sa spýtať koľko by stála výmena celého chrupu horných aj dolných.Dakujem

  Ingrida Murínová
  • Dobrý deň, pani Ingrida,

   sme radi, že ste sa rozhodli nás kontaktovať.
   Cenu výmeny celého chrupu sme Vám zaslali e-mailom.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom ošetrenia, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám odpovieme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Zdravím mam jemne zuby a do ďalekej budocnosti to nevidím ružovo, chcem vedieť cenu vrchného aj spodného oblúku.. Chcel by som všetky zuby vymeniť.. Ďakujem za odpoveď

  • Dobrý deň, pán Ján,

   ďakujeme za záujem o našu zubnú kliniku. Cenník komplexnej rekonštrukcie celého zubného oblúka som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
   V prípade otázok alebo záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som si dat urobiť dve bočné zuby na oboch stranách, keďže na jednej strane mi vytrhli a na druhej sa zlomil a ostal len koreň… Ktorá varianta je najlepšiou voľbou… Kedysi som sa nebála zubárov no moja posledná návšteva u zubára bola drasticka a jeho hnusne správanie. Takže mam panicky strach a bolesť zvládam veľmi ťažko, takže vás poprosim informácie aj ohľadom nejakej narkózi alebo poriadneho utlmenia. Poprosím aj cennik. Vopred ďakujem za odpoveď.

  • Dobrý deň,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
 • Dobry den,mozem poprosit cennik?
  Pred par dnami som postupila extrakciu dolnej sestky, chcem sa opytat, za aky cas asi tak mozem uvazovat o moznosti zavedenia zubneho implantatu?
  Dakujem.
  S pozdravom,
  Zuzana

  Zuzana
  • Dobrý deň,

   implantáciu je možné vykonať buď ihneď po extrakcii alebo po úplnom zahojení rany po extrakcii.
   Na Váš e-mail sme Vám zaslali viac informácií.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň, mohli by ste mi prosím zaslať váš cenník? Vopred ďakujem.

 • Dobry den mozem poprosit cennik dakujem pekne.

  • Dobrý deň Lenka,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,môžem poprosiť cenník?
  Ďakujem

  Marián
  • Dobrý deň Marián,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý den,na vrchných zuboch mám mostík už dost opotrebovaný potreboval by výmenu…Možem vás poprosit o cenník..Dakujem

  Zuzana
  • Dobrý deň Zuzana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den, mozem vas tiez poprosit o vas cennik tykajuci sa implantatov. Dakujem.

  Martin
  • Dobrý deň Martin,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den mozem poprosit o vas cenik

  • Dobrý deň Ján,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobry den chcel by som vas poprosit o vas cenik potreboval bich vratit pekni usmev to znamena celi chrup. zatal dakujem

    • Dobrý deň Michal,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry den.

  Mozem vas poprosiť o vas aktuálny cenník?

  Dakujem

  • Dobrý deň Petra,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Mozete mi zaslat cennik?

  • Dobrý deň Janka,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,

  Mohla by som Vas poprosit o cennik a priebeh vysetrenia. Plus by ma zaujimala informacia o cakacej dobe.

  Dakujem

 • Dobrý deň,
  Poprosila by som Vás o cenník implantátov .
  Ďakujem

  • Dobrý deň Lucia,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den, mohla by som Vas poprosit
  zaslat cenik na email. Dakujem pekne

  Monika
  • Dobrý deň Monika,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, mohla by som vás poprosiť o zaslanie cenníku?
  Vopred ďakujem
  S pozdravom
  Martina

  Martina
  • Dobrý deň Martina,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,muzu vas poprosit o cenik na vrchni nahrady, a jake jsou moznosti ve kvalite od standartu az po ty lepsi,moc.
  Dekuji

  Bohumil
  • Dobrý deň Bohumil,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý den.Mam niekoľko zubov vypadanych sa mi kyvu asi mam zacinajucu paradentozu.Môžem vas poprosiť o cennik na zubnu nahradu?ďakujem.

  • Dobrý deň Olga,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den. Mne kvoli chorobe postupne odchadzaju zuby. Chcem sa spytat,ci mi mozete zaslat cennik impantatov a tiez sa chcem spytat ci je moznost urobit postupne jednu celust a potom druhu,alebo sucasne naraz. Dakujem

  • Dobrý deň Mária,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.
   Ošetrenie je možné rozdeliť.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den, chyba mi jeden zub chcela by som ho nahradit implantatom. Mohli by ste mi zaslat cennik? Dakujem

  Henrieta B.
  • Dobrý deň Henrieta,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Kontaktovali sme Vám na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den, mohla by som Vas poprosit zaslat cennik na email? Vopred dakujem

  • Dobrý deň Lucia,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Kontaktovali sme vás na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Mohla by som poprosiť zaslať aktuálny cenník? Vopred ďakujem.

  • Dobrý deň Laura,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrí večer mohli by ste mi poslať aktuálny ceník vopred ďakujem.

  • Dobrý deň Jozef,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň. Mohla by som poprosiť zaslať mi váš aktuálny cenník? Vopred ďakujem.

  Zuzana
  • Dobrý deň pani Zuzana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Zdravim,
  mohol by som Vás poprosit o cenník?
  Ďakujem a želám pekný deň
  Ladislav

  Ladislav
  • Dobrý deň p. Ladislav

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry sen. Mohla by som Vas poprosit o cennik? Mam to v katastrofalnom stave musim to dt doporiadku.
  Dakujem

  Renata
  • Dobrý deň pani Renáta,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail
   V prípade záujmu o konzultáciu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý den,
  Mohla by som Vas poprosiť cenník?
  Dakujem krásne

  Michaela
  • Dobrý deň pani Michaela,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail
   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý večer, prosím vás koľko by vysiel komplet celý chrup+vytrhnut cca 14 zubov. A trate zuby aj v celkovej narkóze? Nakoľko mám panicky strach.ďakujem

  • Dobrý deň pani Silvia,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Priebeh ošetrenia a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobry den, chyba mi jeden zub, ktory by som chcela nahradit implantatom, tu by som vas chcela poprosit o cennik aj cenu bielenia zubov. Velmi pekne dakujem
  Zuzana

  Zuzana
  • Dobrý deň Zuzana,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,

  Poprosim by som Vás tiež o cenník.

  Ďakujem.

  • Dobrý deň p.Roman,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Cenník poprosim zubných implantatov dakujem

  Imrich
  • Dobrý deň Imrich,

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobrý deň!

    Môžem poprosiť cenník a postup pri implantácii zuba?

    Ďakujem

    Katarína
 • Mozem poprosit cennik? Dakujem

  • Dobrý deň Alena,

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, mohla by som poprosiť cenník ? Ďakujem Fanová

  Katarína Fanová
  • Dobrý deň pani Katarína,

   cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,

  Mohla by som Vas poprosit o cennik a priebeh vysetrenia. Plus by ma zaujimala informacia o cakacej dobe.

  Dakujem

  Andrea
  • Dobrý deň pani Andrea,

   na uvedený e-mail sme Vám zaslali priebeh ošetrenia aj s cenou.
   Budeme radi ak nás budete kontaktovať ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,

  Mohol by som Vás poprosiť o cenník implantácie?

  Ďakujem pekne,

  Tomas

  Tomáš
 • Dobrý deň, mohla by som vás poprosiť o cenník?

  • Dobrý deň p.Jana,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobrý deň,
    Môžem vás poprosiť o cennik?

    Eunika
    • Dobrý deň p.Eunika,

     ďakujem Vám za komentár
     Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
     V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Poprosim cennik dakujem

  • Dobrý deň Alena,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry deň,mohli by ste mi prosím zaslať cenník.Dakujem

  Dominika
  • Dobrý deň p.Dominika,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň.Mohli by ste mi prosím poslať cenník implantátov.Ďakujem Jano.

  Ján Geday
  • Dobrý deň p. Ján,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, poprosila by som o zaslanie cennika na zhotovenie inplantátov, viacerých zubov. email: lubomir646@zoznam.sk Ďakujem. Kvetka

  Kvetoslava Morávková
  • Dobrý deň p.Kvetoslava

   ďakujeme Vám za komenár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Môžem Vás poprosiť o zaslanie cenníka? Ďakujem

  • Dobrý deň p. Mirka,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,
  chcela by som sa spýtať na konečnú cenu jedného implantátu.
  Ďakujem, Jana

  Jana Kocianová
 • Pekný deň Vám prajem.

  Na spodnej čelusti mi chýbajú jedničky. Bola mi urobená protézka s tromi zubami kôli veľkej medzere. Chcela by som si dať urobiť implantáty. Môžete mi napísať na cenu?

  Ďakujem

  Henrieta
 • Dobrý den , chcela by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka . Mala by som záujem o implantáciu predných zubov .

  Dominika
  • Dobrý deň p.Dominika,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Zdravim mohli by ste mi prosim zaslat cennik co sa tyka implantatov, porcelanovych koruniek, mostiky….bolo by mi toho treba spravit celkom dost dakujem

  • Dobrý deň Anna,

   ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, prosím Vás mohli by ste mi poslať cenník a nejaké bližšie info. Ďakujem

  • Dobrý deň p. Lucia,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň. Poprosila by som Vás o cenník implantátov . dakujem

  • Dobrý deň p.Dia,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den chcem Vas pekne poprosit potrebujem vediet ci u vas robite aj porcelanovy mostik dnes som bola u mojho zubara v Topolcanoch a po konzultacii ma informoval ze bude potrebne my dat vrch 13koruniek a spodok 12 koruniek a cena mam pocitat cca3500eur a porcelanovy mostik by mal byt hotovy do 3tyzdnoch tento tyzden ma caka brusenie a moj zubar myboznamil ze to nebude boliet ze nerad dava injekciu na brusenie chcem vas pekne poprosit o informacie a o cene porcelanoveho mostika a o radu.Dakujem.Lenka

  Lenka Miskovicova
 • Dobry den.
  Chcela by som sa opytat na cennik.mam fixnu protezu a chcela by som si dat vytrhat vsetky zubky a dat si implantaty.
  Dakujem za odpoved.

  Valeria
  • Dobrý deň Valéria,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň chcel by som sa spytat koľko asi tak vynde správy celý chrup s imlantatou tiež mám dolámané skoro všetky stoličky a m hrozný strach zo zubára a či sa to róby aj v celkovej anestézii ďakujem

  • Dobrý deň,chcel by som sa spýtať,koľko vyjde spraviť celý chrup z implantátov,tiež mám dolámané skoro všetky stoličky a čo sa to robí v celkovej anestézii.Ďakujem

  • Dobrý deň p.Roman,

   kompletný cenník sm Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň.
  Chcela by som sa opýtať.
  Nie som kamarátka so zubárom (nakoľko mam panicky strach) a moje zúbky sú v dosť zlom stave.
  Niekoľko zubov mam zlomených a potrebovali by výmenu.
  Chcem sa informovať o cene a ci aj ťahanie zvyškov zubov sa robí v celkovej anestéze.
  Ďakujem za informácie.
  Pekný deň.

  • Dobrý deň Lenka,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Je možné ošetrenie v celkovej narkóze. Je potrebná konzultácia na klinike na vypracovanie plánu ošetrenia a cenovú kalkuláciu.
   Cenník Vám zašleme na váš e-mail.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den chcela by som si dat urobit predne zuby,poprosim vas ocenu

  Natalia
  • Dobrý deň p.Natália,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či zhotovujete zubné náhrady aj z FLEXITE. A tiež by som vás chcela poprosiť o cenník ďakujem Andrea

  Andrea
  • Dobrý deň Andrea,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Na našej klinike nerobíme zubné protézy. Zaoberáme sa náhradou chrupu pomocou zubných implantátov a fixným mostíkom.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den mam zuby v zlom stave ale mam strach z injekcii a z niektorych zubov my ostali len zvysky a jeden my dokonca ide dost krivo da sa zakrok spravit v celkovej anamneze a mozete my poslat celkovi cenik aake su najlepsie nahrady zuba dakujem za odpoved

  Rastislav
  • Dobrý deň p.Rastislav,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Ja mam toto iste prosim Vas mohli by ste mi poslat cennik. Dakujem 🙂

    • Dobrý deň p.Maria,

     cenník sme Vám zaslali na e-mail.
     V prípade nejakých otázok nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180