Sociálne média a Smile Clinic

Máte otázky týkajúce sa zubné ošetrenia na Slovensku? Chceli by ste viac informácií o tom, ako postupovať pri hľadaní správneho zubára na Slovensku? Už ste počuli o najnovšom pokroku v www.smileclinic.sk? Tu je odpoveď! Staňte sa fanúšikmi nášho Facebook alebo Twitter stránok a budeme:

*vás vzdelávať v mnohých aspektoch o zubnom ošetrení na Slovensku ako aj poradiť ako sa aj doma správne starať o zuby
*poskytovať vám užitočné tipy pre zubné lekárstvo na Slovensku
*upozorní vás na nové a úžasné objavy v www.smileclinic.sk
*dozviete sa o špeciálnych ponukách

Prostredníctvom tejto služby dúfame, že Vám a vašim známym dáme cenné informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa akú zubnú ambulanciu navštíviť.

Akonáhle sa k nám pripojíte, povedzte o nás aj vašim kolegom a kamarátom, možno sa tiež radi zapoja. Je to skvelý spôsob, ako priniesť nové úsmevy pre tých, ktorí doteraz pre svoj úsmev nič neurobili.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na našich sociálnych stránkach.

2 replies on “Sociálne média a Smile Clinic”

 • Na úvod chcem len upozorniť, že som zúfalá. Prosím o zatiaľ mailovú konzultáciu ohľadom mojich zubov. Mám 37 rokov. Mám staré zubné mostíky – vrchná časť cca 14 zubov – pod mostíkmi mám asi všetky obrúsené zuby, no mám taký problém, že korene mám zvláštne (najračšej keď mi ich trhajú v celkovej anestéze) ale naopak zuby mám veľmi slabé a mrvia sa mi. Vyklápačky nechcem, a myslím, že v mojom veku je to skoro. Spodné zuby mám 8 zubov (zub múdrosti … chýbajúce zuby asi 3 … predné 6 zubov … chýbajúce zuby asi 3 …… zub múdrosti) – toto je 8 zubov čo mám dole. Taktiež neviem ako budem riešiť spodné zuby. Môj zubár mi nedoporučil porcelánové mostíky ale živicové horné zuby a na dolné zuby také akoby polovičné vyklápačky z materiálu, ktorý pripomýna ružovú gumu. Prosím o váš názor na moju situáciu. Ešte by som chcela podotknúť môj finančný strop na moje zuby – do 3 tis. Eur, resp. max. 100 tis. Sk. Ďakujem.

  • Dobrý deň,
   na základe informácií, ktoré ste nám poskytli vyzerá, že by sme Vám odporučili nové zubné mostíky. Pokiaľ by stav vašich vlastných zubov nedovoľoval zubné mostíky, riešili by sme to zubnými implantátmi. Bohužiaľ sa veľmi ťažko posudzuje Váš stav na základe týchto informácií, a preto by sme Vás radi uvítali u nás na bezplatnej prehliadke. O prehliadku môžte požiadať aj prostredníctvom našej webovej stránky tak, že vyplníte formulár, ktorý sa nachádza v pravom hornom rohu, poprípade sa môžete objednať telefonicky na mobil. čísle 00421-949-221-114

   Tešíme sa na vašu návštevu

   denisa

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180