Komplexná rekonštrukcia chrupu

Trápi Vás nekompletný chrup? Neviete sa poriadne najesť a zasmiať? Nenechajte vyberateľnú protézu znepríjemňovať Váš život! Riešením sú zubné implantáty.

Nahrádzajú nielen korunky, ale aj korene zubov a tým poskytujú stabilné a trvácne riešenie náhrady zubov. Zubné implantáty sa zavádzajú aj do úplne bezzubej čeľuste.

Chýbajúci chrup znepríjemňuje život vo viacerých smeroch miliónom ľudí na celom svete.

Aj vy sa trápite?

Neúplný chrup neplní svoju funkciu pri príjme potravy a pacient tak nezískava všetky živiny a vitamíny zo stravy, čím je ohrozené jeho celkové zdravie.

Po strate väčšiny alebo všetkých zubov je mnoho pacientov odkázaných nosiť nepohodlné protézy.

Protézy je potrebné na noc vyberať, čo , pri rozprávaní sa hýbu.

Pod protézu sa častokrát dostávajú zvyšky jedla. Zvyšky sú živnou pôdou pre baktérie, ktoré spôsobujú zápal a zápach z úst.

Protézy častokrát obmedzujú ľudí v socializácii a sebarealizácii. Strata sebavedomia a radosti zo života je, žiaľ, z dlhodobého hľadiska často pozorovaný jav u mnohých Slovákov.

Čo môžete vďaka novému chrupu získať:

Vysnívaný vzhľad : Implantátové mostíky vytvárajú nový úsmev pacienta – závisí od vkusu a preferencie pacienta, aký tvar a odtieň nových zubov si vyberie.

Prirodzenosť : zubné implantáty sa po zahojení a nasadení implantátových mostíkov správajú sa a vyzerajú ako prirodzené zuby.

Lepšia reč : implantáty odstraňujú „šušlanie“ a nevyhovujúcu artikuláciu a umožňujú rozprávať bez obáv z toho, že by vám vaše vyberateľné zuby mohli vypadnúť.

Pohodlie : Zubné implantáty sa stanú vašou súčasťou a úplne odstránia nepohodlie spojené s nosením snímateľných zubných náhrad.

Lepšie jedlo : zubné implantáty sa správajú ako vaše vlastné zuby a umožňujú vám jesť vaše obľúbené potraviny s istotou

Zdravšie jedlo : vďaka zubným implantátom budeme môcť požuť všetko jedlo správne, a tak umožníte telu spracovať všetky živiny a vitamíny z potravy.

Vyššie sebavedomie : zubné implantáty vám vrátia úsmev na tvár a pomôžu vám cítiť sa lepšie o sebaistejšie pri rozprávaní, smianí a jedení.

Čo je zubný implantát?

Jednoducho povedané, zubný implantát je malá, no extrémne silná titánová skrutka, ktorá sa umiestni počas rýchlej operácie do čeľustnej kosti na miesto pôvodného zubu. Titán je pokladaný za najlepší biokompatibilný kov, ktorý sa požíva v medicíne už desaťročia.

Stomatologická ambulancia Smile Clinic používa zubné implantáty značky Neodent –  Straumann Group Brand . Všetky zubné implantáty sú certifikované EU.

Úspešnosť implanácií je všeobecne vysoká. Zubná klinika Smile Clinic vám ponúka na zubné implantáty celoživotnú záruku. Preto sú zubné implantáty považované za dlhodobú investíciu do nášho zdravia a výzoru.

Veľkou výhodou pri náhrade celého zubného oblúka pomocou zubných implantátov v Smile Clinic je unikátny systém dočasnej náhrady chrupu:

Hneď po zavedení zubných implantátov priamo na klinike vyhotovíme pre pacienta dočasný zubný mostík na titánovej konštrukcii a fixne ho pripevníme pomocou Weld-One systému k implantátom ešte v deň implantácie. Preto, počas hojenia implantátov, ktorá trvá zvyčajne 2 – 3 mesiace, sa pacient nemusí obávať o estetiku a funkciu svojho chrupu. Jedinečná technológia Weld-One konceptu nám umožňuje okamžité vyhotovenie fixného provizória pre nášho pacienta.

Pre koho je komplexná rekonštrukcia chrupu vhodná?

 • pacientom bez zubov
 • pacientom po kompletnej extrakcii
 • pacientom s chrupom indikovaným (vhodným) na extrakciu
 • po strate zubov v dôsledku zanedbania ústnej hygieny
 • po strate zubov po chemoterapii a rádioterapii
 • pacientom, ktorí prevažnú časť chrupu stratili v dôsledku nehody alebo úrazu
 • v prípade potreby fixného uchytenie zubnej náhrady – protézy

Ťažkí fajčiari, ľudia s nekontrolovanými chronickými poruchami – napríklad cukrovkou alebo srdcovými chorobami – alebo pacienti, ktorí podstúpili ožarovanie v oblasti hlavy / krku, sa hodnotia individuálne po porade s ich ošetrujúcim praktickým lekárom, resp. kardiológom / onkológom / diabetológom. Vo všeobecnosti však tieto ochorenia nie sú prekážkou pre zubné implantáty.

Úspešnosť liečby zubnými implantátmi môže byť znížená u pacientov s ochorením kostí a krvi. Títo pacienti nie sú optimálnymi kandidátmi pre zubné implantáty, no implantovať nie je nemožné – viac sa dočítate v časti kontraindikácie.

Ako ošetrenie prebieha?

Na ukážku postupu ošetrenia implantátmi vám ponúkame fotografie nášho pacienta. Zuby vo vrchnej čeľusti mal vo veľmi zlom stave a v žiadnom prípade nemal záujem o snímateľnú protézu. Bol si totiž vedomý, aké nevýhody prináša snímateľná zubná protéza. Preto sa rozhodol pre fixný zubný mostík na implantátoch. Na finálnej fotografii vidíme usmiateho a spokojného pacienta s jeho novými zubami.

Aký je proces ošetrenia?

Prvá návšteva:

Ošetreniu predchádza bezplatná konzulácia s implantológom, ktorý bude zákrok vykonávať. Jej nevyhnutnou súčasťou je CT scan – 3D röntgen, pomocou ktorého sa zistí hrúbka kosti a lekár určí oblasti a počet potrebných implantátov.

Druhá návšteva:

Zavádzanie implantátov trvá približne tri hodiny. Implantácia je bezbolestná a vo väčšine prípadov sa vykonáva v lokálnej anestéze. Ošetrenie je však možné absolvovať aj v celkovej anestéze – narkóze.

Ako sa pripraviť v deň implantácie

Hneď po zavedení zubných implantátov priamo na klinike vyhotovíme pre pacienta dočasný zubný mostík na titánovej konštrukcii a fixne ho pripevníme pomocou Weld-One systému k implantátom ešte v deň implantácie.

Po implantácii odídete domov s dočasnými zubami, takže už v deň ošetrenia odchádzate z kliniky zo zubami – môžete sa socializovať a rozprávať bez problémov.

Umiestnenie zubných implantátov sa vykonáva za sterilných podmienok a najmenej 90% implantátov ostáva v ústnej dutine doživotne, s prihliadnutím na následne správne vykonávanú ústnu hygienu a zdravotný stav pacienta.

Je veľmi dôležité, aby pacienti po implantácii zuba dlhodobo dodržiavali dobrú ústnu hygienu a pravidelne navštevovali svojho zubára.

Po zavedení zubných implantátov nasleduje proces hojenia, čiže regeneračná fáza.

Tipy na rýchle zotavenie po implantácii nájdete TU

Tretia návšteva:

Hojenie zubných implantátov trvá približne 2 – 3 mesiace, no dĺžka doby hojenia je individuálna u každého pacienta.

Po zahojení sa odstráni dočasný mostík a odoberú sa odtlačky implantátov. S pomocou lekára a sestry si pacient vyberie tvar a farbu jeho budúcich zubov.

Posledná návšteva:

Na poslednej návšteve, ktorá sa uskutoční o cca 3 týždne od odobratia odtlačkov, sa na implantáty nasadí trvalý implantátový mostík.

Časté otázky ohľadom implantátov:

Anestéza

„Môžem podstúpiť ošetrenie pomocou celkovej anestézie?“

Áno, môžetete, ale celková anestéza nie je pre zavedenie zubných implantátov nutná. Ošetrenie je porovnateľné s extrakciou zuba. Počas zákroku môžete pocítiť vibrácie a ľahký tlak, nie však bolesť. Pre väčšinu pacientov je ošetrenie pomocou lokálnej anestézie vyhovujúce a tak narkóza nie je potrebná.

Krásne zuby

„Páčia sa mi oblé zuby. Budem si môcť vybrať, ako moje zuby budú vyzerať?“

Samozrejme. Zubár Vám pomôže vybrať farbu aj tvar koruniek tak, aby spĺňali všetky vaše očakávania a zároveň pôsobili prirodzene.

Kardiostimulátor

„Môžu zubné implantáty ovplyvniť môj kardiostimulátor?“

Nie. Zubný implantát nemá žiaden elektromagnetický efekt, takže ani nemôže ovplyvniť žiaden prístroj.

Starostlivosť

„Treba sa o implantáty nejako špeciálne starať?“

Starostlivosť o zubné implantáty je taká jednoduchá, ako je starostlivosť o vaše vlastné zuby. V nasledujúcich krokoch Vás oboznámime, ako sa správne starať o svoje nové zubné implantáty:

Ako sa starať o zubné implantáty?

Starostlivosť o implantát zahŕňa štandardnú zubnú hygienu ako pri vlastných zuboch. Môžete používať klasickú mechanickú zubnú kefku, sonickú zubnú kefku, dentálnu niť ako aj medzizubné kefky. Odporúčajú sa aj ústne vody alebo sprchy.

 • postupujte podľa pokynov Vášho zubného lekára. Počas prvých dní nebude čistenie implantátov pomocou zubnej kefky veľmi pohodné, pretože ich okolie bude citlivé. Zubný lekár Vám poskytne informácie, akú ústnu vodu používať pri vyplachovaní, aby sa urýchlil proces hojenia.
 • čistite si implantáty, ako by to boli vaše pôvodné zuby.
 • používajte špeciálnu metódu na čistenie v oblasti mostíkov, taktiež používajte správnu zubnú kefku.
 • pravidelne používajte medzizubné kefky, hlavne po jedle a najmä v zadnej časti
 • pravidelné čistenie, ako aj správny postup pri dentálnej hygiene Vám zaručí dlhodobú funkčnosť implantátu

Zdroje:

Mayo Clinic

efp.org

dentistry.uic.edu

Global Clinic Rating

Page last reviewed: 29 April 2020

485 replies on “Komplexná rekonštrukcia chrupu”

  Dobry den.
  Predne zuby aj dole aj hore mam ok .Chcel by som sa spytat na pribliznu cenu vymeny 5 a 5 hore ,aj dole po bokoch cize 20 zubov.
  Dakujem.

   Dobrý deň, pán Matúš. Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom výmeny 20 zubov, vážime si to.
   Aby som vám mohla podať presnejšie informácie o cene zákrokov a o vašom pláne ošetrenia, prosím, použite odkaz nižšie na naplánovanie 5 -10 min hovoru so mnou alebo niekým z nášho tímu, ak by som ja nebola dostupná.

   https://smileclinic.as.me/local-quick-call

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý Deň,
  mohol by som Vás poprosiť o cenovú ponuku na rekonštrukciu celého chrupu?
  Vopred ďakujem.

   Dobrý deň, pán Jakub.

   Ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom, aby sme Vám vedeli podať čo najpresnejšiu kalkuláciu na rekonštrukciu Vášho chrupu.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň, môžem poprosiť cenovú ponuku na rekonštrukciu celého chrupu? ďakujem

  Alžbeta

   Dobrý deň, pani Alžbeta,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili ohľadom rekonštrukcie chrupu, cenníme si to. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobry den,

  mozem Vas poprosit o pribliznu sumu na rekonstrukciu celeho chrupu.

  dakujem

  gabriela

   Dobrý deň, pani Gabriela,

   ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

   Dobrý deň,
   chcem Vás poprosiť o približnú sumu rekonštrukcie dolnej čeluste.
   46- extrakcia viackoreňového zuba
   34,36,44,46 – t.j. 4x implantát
   korunky na všetky implantáty
   odtlačok
   Ďakujem

    Dobrý deň, pani Eva.

    Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom implantátov na miesta 34, 36, 44, 46. Váš záujem si vážime. Aby sme vám mohli podať presnejšie informácie o cene zákrokov a o vašom pláne ošetrenia, prosím, použite odkaz nižšie na naplánovanie 5 -10 min. hovoru. Vo Vami stanovenom termíne sa Vám ozve jeden z našich kolegov.

    https://smileclinic.as.me/local-quick-call

    Následne vám budem môcť poslať personalizovanú odpoveď emailom a naplánovať ďalší hovor v prípade akýchkoľvek otázok z vašej strany.

    S pozdravom
    Petra – Smile clinic

    Petra Administrator

  Dobrý deň,
  Prosím vás vedeli by ste mi zaslať nejaký orientačný cenník?
  Ďakujem.

  Michal

  Dobrý deň,
  mal by som záujem o extrakciu všetkych zubov z dôvodu neustálej bolesti a rozšírených kazov, hnisavých vačkov, zlomených zubov. Mám silný dávivý reflex (Torecan ani antidepresíva nezaberajú) chcel by som celý chrup nahradiť zubnou náhradou.. mostík alebo implantáty aby to bolo cenovo dostupné. Je možné toto spraviť v celkovej anestéze?

  Róbert

   Dobrý deň, pán Róbert

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Našu odpoveď nájdete vo Vami uvedenom maili.

   Petra Administrator

    Poprosim komplet cenu

     Dobrý deň, pán Ján,

     samozrejme, orientačný cenník sme vám zaslali e-mailom. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky je potrebná osobná konzultácia s lekárom. Radi Vás objednáme.

     S pozdravom
     Smile Clinic

     admin Administrator

   Dobrý deň , poprosil by som nejaký cenník, ďakujem

   Johnny

    Dobrý deň, Johnny,

    sme radi, že ste sa na nás obrátili.
    Orientačný cenník kompletnej výmeny jedného zuboradia sme Vám zaslali e-mailom.

    V prípade otázok sme vám k dispozícii.

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    Petra Administrator

  Dory den chcel by som sa opytat,Aka by bola „priblizna cena“ pri kompletnej vymene chrupu? Dakujem..

   Dobrý deň, pán Jozef,
   viac informácií o tomto zákroku sme Vám zaslali e-mailom. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

    Dobry den smiem sa na tu cenu spitat ties? Dakujem

     Dobrý deň, pani Mária,

     samozrejme, radi Vám zašleme cenník za kompletnú rekonštrukciu chrupu na Vami uvedený mail.

     Petra Administrator

  Dobrý deň,
  Poprosila by som vás o zaslanie kompletného cenníku vašich služieb.
  Ďakujem!

  Nikola

   Dobrý deň, pan Nikola,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň,

  chcela by som vás poprosiť o zaslanie cenníka za komplexnú rekonštrukciu chrupu.

  Za zaslanie vopred ďakujem.

  Adriana

   Dobrý deň, pani Adriána,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok alebo záujmu o osobnú konzultáciu s jedným z našim implantológov nás neváhajte kontaktovať.

   Prajeme pekný deň
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň , rada by som bola keby ste mi zaslali cenník Vašich služieb.

  Daniela

   Dobrý deň, pani Daniela,

   sme radi, že ste sa na nás obrátili. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň, mohla by som vás tie poprosiť o vás cenník? Ďakujem.

  Stanka

   Dobrý deň, pani Stanka,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o ošetrenie je potrebná osobná konzultácia s lekárom, radi Vás objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň,poprosila by som aj ja cenník za komplexnú rekonštrukciu.ďakujem pekne

   Dobrý deň, Petra,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník komplexnej rekonštruckie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otátzok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

    Poprosím vás, aj ja by som rad cenník na nové oba mostíky 🙂 dakujem

    Lukáš

     Dobrý deň, pán Lukáš.

     Ďakujeme za zanechanie komentára. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator

      Dobrý deň, aj ja by som Vás chcela poprosit o cenník celkovej rekonštrukcie. Dakujem

      Katarina

      Dobrý deň, pani Katarína,
      samozrejme, orientačný cenník celkovej rekonštruckie sme Vám zaslali e-mailom. Pre stanovenie presnej ceny je potrebná osobná konzultácia s lekárom.
      Radi Vás objdnáme – neváhajte nás kontaktovať.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      Petra Administrator

    Dobrý deň. Tiež by som prosil o zaslanie cenníka. Ďakujem

    Patrik

     Dobrý deň, pán Patrik,

     ďakujeme, že ste sa na nás obrátili. Cenník komplexnej rekonštrukcie sme vám zaslali e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator

   Prosím, pošlite mi cenu kompletnej rekonštrukcie chrupu. Ak je možné, prosím aj aká by bola cena pri celkovej narkóze. Ďakujem a dúfam do skorého videnia. Pekný deň.

    Dobrý deň, Peter,

    samozrejme, e-mail s informáciami o komplexnej rekonštrukciu chrupu by ste v tejto chvíli už mali mať vo vašej e-mailovej schránke.
    Neváhajte nás kontaktovať pre zajednanie termínu nezáväznej konzultácie s lekárom.

    S pozdravom
    Petra – Smile Clinic

    Petra Administrator

     Dobrý deň, tiež poprosím cenník horneho aj spodneho obluka v celkovej narkoze. Dakujem velmi pekne.

     Katarína

      Dobrý deň pani Katarína,

      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník sme Vám poslali na Vaš e-mail.
      V prípade záujmu o osobnú konzultáciu s jedným z našich lekárov nás neváhajte kontaktovať.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      Petra Administrator

  Príjemný deň.
  mal by som tiež záujem o cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu.

  Vopred ďakujem za odpoveď.

   Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár, kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň.
  Mal by som tiež záujem o cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu.
  Vopred ďakujem za odpoveď.

  Daniel

   Dobrý deň, pán Daniel.

   Ďakujeme za komentár. Cenník komplexnej rekonštrukcie sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň, aká by bola cena pri výmene celého chrupu a robíte zákroky aj v celkovej anesteze ? Ďakujem

  Martin

   Dobrý deň, pán Martin,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník kompletnej rekonštruckie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.

   V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň,
  mohla by som Vás poprosiť o kompletný cenník Vašich služieb. Vopred ďakujem.

  Lucia Hroncekova

   Dobrý deň pani Lucia,
   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Marianna

   Marianna

    Dobrý deň.
    Mohla by som Vás tiež poprosiť o zaslanie cenníka?
    Ďakujem.

     Dobrý deň, pani Ivana,
     cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
     Neváhajte nás kontaktovať v prípade otázok.
     S pozdravom
     Smile Clinic

     Marianna

      Dobry den

      Aj ja by som vas chcela poprosit o zaslanie cennika a ponuky sluzieb. Mam zaujem o celkovu rekonstrukciu chrupu kde by boli potrebne aj dva implantaty a zvysok korunky s dozivotnou garanciou. Vopred dakujem.

      Dobrý deň, pani Ivana,

      ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      Petra Administrator

  Dobrý deň,
  rada by som Vás požiadala o kompletný cenník Vašich služieb
  vopred ďakujem

  Adela Gontkovičová

   Dobrý deň, pani Adela,

   ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň poprosila by som o cenovú ponuku tohto zákroku . Ďakujem

  Dominima

   Dobrý deň, Dominika.
   Sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Prosím, skontrolujte Vašu e-mailovú schránku, cenník sme Vám pred malou chvíľou poslali.
   V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

    Dobry den, mozem Vas poprosit tiez o cenovu ponuku..Dakujem

    Robert

     Dobrý deň, pán Robert,

     samozrejme, cenník komplexnej rekonštrukcie celého zubného oblúka spolu s ďalšími informáciami o tomto ošetrení by ste v tejto chvíli už mali mať vo Vašej mailovej schránke.
     V prípade otázok alebo záujmu o termín konzultácie s lekárom nás neváhajte kontaktovať.

     Prajeme Vám pekný deň
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator

  Dobry den, potreboval by som rekonštrukciu horneho chrupu, mohol by som poprosit o cennik? Dakujem

  Marian

   Dobrý deň p. Marian,
   ďakujeme za Váš komentár. Cenník za kompletnú rekonštrukciu s popisom ošetrenia som Vám poslala na email.
   V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom,

   Natália – SmileClinic

   Natalia Administrator

    Dobrý deň mohli by ste mi zaslať cenník za kompletnú reko štrukciu chrupu? Ďakujem

    Matej Paulenka

     Dobrý deň, pán Matej,

     samozrejme, orientačnú cenu ošetrenia spolu s ďalšími informáciami o ošetrení by ste v tejto chvíli užmali mať vo vašej e-mailovej schránke.
     V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

     S pozdravom
     Smile Clinic

     Petra Administrator

  Zdravím, mal by som tiež záujem o cenník kompletnej rekonštrukcie chrupu
  Vopred ďakujem za odpoveď.

   Dobrý deň, pán Erik.

   Sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Cenník kompletnej rekonštrukcie chrupu sme Vám pred malou chvíľou zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

    Dobry den prajem mal by som zaujem o vymenu celeho chrupu poprosil by som o cennik takehoto zakroku a ci je mozne uhrada na splatky?
    Dakujem

    Michal

     Dobrý deň, pán Michal,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
     Na uvedenú e-mailovú adresu som pred malou chvíľou zaslala viac informácií o ošetrení All on 4, teda výmene celého zubného oblúka.
     V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Natalia Administrator

  Dobrý deň,
  chcela by som sa opýtať na celkovú cenu (aj s prácou, s implantátom a so všetkým) zlomeného predného zubu pre pacientku bez platného poistenia (nebola v minulom roku na preventivnej prehliadke)

  Mária

   Dobrý deň, pani Mária.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Smile Clinic je súkromná zubná klinika a nespolupracujeme so žiadnou zo slovenských poisťovní. Všetky platby sú na priamu úhradu pacientom.
   Cenu zubného implantátu som Vám pred malou chvíľou zaslala na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra

   Petra Administrator

    mohl bych poprosit taky o cenik?jsem dlouhodobe v zahranici no a zuby to odnesly 😀 moc dekuji za odpoved muj mail je komarhluk@gmail.com
    potreboval bych kompletni rekonstrukci v narkoze jeste jednou moc dekuji

    robert

     Dobrý deň, pán Róbert,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
     Cenník komplexnej rekontrukcie chrupu sme Vám zaslali na Váš e-mail.
     V prípade otázok alebo záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

     Prajeme pekný deň
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator

  Dobrý deň,
  chcela by som sa spýtať na úpravu prípadne náhradu predného vrchného zubu po vytiahnutí nervov (ide o zčernanie) na radu, priebeh a cenu.

  Vopred ďakujem.

   Dobrý deň, pani Nina,

   pre endodonticky alebo reendoticky ošetrené zuby odporúčame zubné korunky. E-mailom sme Vám zaslali viac informácií.
   V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodneme si termín konzultácie s lekárom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň.
  Chcem sa spýtať na cenu výmeny celého chrupu metódou mostíkov na zubných implantátoch vrátane extrakcie zubov.
  Vopred ďakujem za odpoveď.

   Dobrý deň pán Ján,

   ďakujeme za komentár.
   Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na email.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, Chcela by som Vás požiadať o cenník v prípade výmeny celého chrupu a celkovú sumu za jeden zub. Ďakujem za odpoveď Hudecová

  Romana

   Dobrý deň, pani Romana,

   ďakujeme za zanechanie komentáru.
   Cenu jedného zubného implantátu ako aj cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali pred malou chvíľou zaslali e-mailom.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň. Môžem poprosiť o cenník

  Martin

   Dobrý deň, pán Martin,

   ďakujeme za zanechanie komentáru.
   Cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň, tiež by som chcel poprosiť o orientačnú cenu komplet horného mostíka na implantátoch. Za info vopred ďakujem.

  Dávid

   Dobrý deň, Dávid.

   Sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Cenník výmeny jedného zubného oblúka sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na osobnú konzultáciu. Neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň. Môžem poprosiť o cenník? Dakujem

  Monika

   Dobrý deň, pani Monika,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Našu odpoveď sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  zdravím chcem Vás tiež požiadať o kompletný cenník služieb.
  Vopred ďakujem.

   Dobrý deň pán Marek,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna

  Dovry den mohla by som vas poziadat o zaslanie cennika ?dakujem

   Dobrý deň, pani Erika,

   ďakujeme za komentár.
   Cenník výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Budeme radi, ak nás budete kontaktovať ohľadom termínu na konzultáciu s lekárom.

   S pozdravom
   Marianna – Smile Clinic

   Marianna

  Dobry den,ja by som SA chcela opytat Ake by bolo najlepsie mozne riesenie nahrady zubov od 4ky dozadu po oboch stranach na hornej celusti a na jednej strane na dolnej celusti.tiez by som poprosila aka by bola priblizna cena.vopred dakujem za odpoved.s pozdravuj alena

   Dobrý deň pani Alena,

   ďakujeme za Váš komentár.
   Kontaktovali sme Vám na e-mail.
   V prípade záujmu o termín na konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  dobry den ,

  Môžete mi poslať cenník služieb a kompletnej rekonštrukcie chrupu?Tým myslím úplne nový horný aj spodný oblúk. Lebo mi chýba dosť vela žuvacích zubov a predné spodné už dlho nevydržia sú pokrivené polorozpadnuté. Mám 32 a som v koncoch nechce sa mi ani rozprávať s takymi zubami nieto ešte smiať 🙁 Staral som sa o ne normalne ako kazdy chodil som k zubárke ale zacali mi jeden po druhom praskat a lamat krutit sa robia si čo chcu uz som dlho z toho na nervy .

  dakujem za odpoved .

   Dobrý deň, pán Milan.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o All on 4 procedúre, teda výmene celého zubného oblúka, sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade otázok či záujmu o bezplatnú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

    Dobrý deň, mala by som tiež záujem o cenník kompletnej rekonštrukcie chrupu
    Vopred ďakujem za odpoveď
    Miška

    Michaela

     Dobrý deň, Miška,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií o kompletnej rekonštukcii chrupu, tzv. All on 4 procedúre, sme Vám zaslali na e-mail.
     V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom
     Petra

     Petra Administrator

  Dobrý deň

  možem Vás poprosiť o cennik ?

  Dakujem

   Dobrý deň, pán Jozef.

   Ďakujeme za Váš komentár. Viac infomrácií o All on 4 procedúre vrátane ceny sme Vám zaslali na Váš e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na osobnú konzultáciu.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň

  Poprosil by som cenník, prípadne odhadovanú sumu na výmenu horného chrupu.
  Ďakujem

   Dobrý deň, Ľubo.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník výmeny celého zubného oblúku sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na osobnú konzultáciu s implantológom. Neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

    Dobrý deň, chcem sa spýtať, či poskytujete zuby aj na splátky. Ak áno, chcela by som vedieť, ako dlho by sa splácali. Ďakujem za odpoveď. 🙂

     Dobrý deň, pani Lucia,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
     Platbu za ošetrenie je možné rozdeliť na počet návštev. Platba na klasické splátky možná nie je.

     S pozdravom
     Petra

     Petra Administrator

  Zdravíčko. Mal by som záujem. Je niekde cenník ?

  Martin

   Dobrý deň, pán Martin,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny celého zubného oblúku sme Vám pred chvíľou zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň mám záujem o cennik vašich služieb.
  Prajem pekný deň:)

  Klaudia

   Dobrý deň, pani Klaudia.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator

  Dobrý deň poprosila by som cenník komplet opravy chrupu, vrchny aj spodný ďakujem pekne

  Kastarína

   Dobrý deň, pani Katarína.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny celého zubného oblúka sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na osobnú konzultáciu.

   S pozdravom
   Marianna – Smile Clinic

   Marianna

  Dobrý deň.
  Poprosil by som cennik na kompletnu výmenu vrchných aj spodných zubov.
  Ďakujem

  Michal

   Dobrý deň, pán Michal.

   Ďakujeme za zanechanie komentára. Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na osobnú konzultáciu. Neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom

   Marianna – Smile Clinic

   Marianna

  Dobrý deň taktiež poprosím cenník. Dakujem 🙂

   Dobrý deň, pani Anna.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Našu odpoveď sme Vám zaslali e-mail.

   S pozdravom
   Marianna – Smile Clinic

   Marianna

  Dobrý deň, rad by som vás požiadal o cenník, respektíve približnú cenu, ak by som si u vás chcel dať urobiť “komplet nový chrup”.

   Dobrý deň, pán Patrik.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic – Marianna

   Marianna

    Dobrý deň, tiež by som Vás rád požiadal o zaslanie cenníka kompletnej rekonštrukcie chrupu a aj mostíky. Ďakujem.

    Milan123

     Dobrý deň, pán Milan.

     Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Našu odpoveď sme Vám zaslali e-mailom.

     S pozdravom
     Petra

     Petra Administrator

  poprosím o cennik, dakujem

   Dobrý deň,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník kompletnej výmeny jedného zubného oblúka sme Vám pred malou chvíľou zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic – Petra

   Petra Administrator

  Dobrý deň, mohol by som poprosit cenník na komplexnu vymenu asi 10 zubov, Ďakujem

  nester

   Dobrý deň, Nester.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic – Petra

   Petra Administrator

  Dobrý deň prajem, tiež poprosím cenník, ďakujem pekne.

  Mária Mindeková

   Dobrý deň, pani Mária.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň mohla by som vás poprosiť o zaslanie ceny celého zákroku a celkovú dĺžku trvania zákroku?

  Miriama

   Dobrý deň, pani Miriama.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobry den, mohli by ste mi prosim Vas zaslat kompletny cenník? Pripadne da sa dohodnut aj na splatkach? Dakujem

   Dobrý deň, pani Danka.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenu výmeny celého zubného oblúku sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Team Smile Clinic

   admin Administrator

    zdravim chcem sa opitat kolko by stala taka celkova oprava celeho chrupa

    kristina

     Dorbý deň, pani Kristína.

     Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník výmeny celého zubného oblúku sme Vám práve zaslali na uvedený e-mail.
     Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo záujem o konzultáciu, neváhajte nás kontaktovať.

     S pozdravom
     Smile Clinic

     admin Administrator

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na výmenu celkového chrupu, v podobe implantátov a mostíkov, alebo po prípade 10 horných a 10 dolných zubov
  Dakujem

  Tomáš

   Dobrý deň, pán Tomáš.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník komplentnej výmeny chrupu sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,
  potreboval by som rekonštrukciu chrupu. Zuby mám zlámané, zostali len korene, alebo vypadané proste rozpadajúce sa zuby.
  Akú dobu trvá asi rekonštrukcia celého chrupu alebo aspon hornej casti? Prosím vás o cenník služieb.
  Ďakujem.

  Marian

   Dobrý deň, pán Marián.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Viac informácií vrátane ceny sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   Smile Clinic

   admin Administrator

    dobry den zaujala ma kompletna rekonstrukcia chrupu pod narkozou.Uz ma zaujima len cena.Dakujem prajem pekny den.

     Dobrý deň, pani Viera.

     Sme radi, že ste nás kontaktovali. Cenu kompletnej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali na e-mail.

     S pozdravom
     Smile Clinic

     admin Administrator

  Dobry den, prosim o zalsanie kompletneho cennika. a da sa u vas dohodnut aj splatkovy kalendar? ponukate tuto moznost, dakujem,

   Dobrý deň, pán Peter.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,

  Rád by som sa opýtal na kompletnú rekonštrukciu hornej aj dolnej časti chrupu. Poprosil by som o zaslanie cenovej ponuky. Ďakujem.

  Dominik

   Dobrý deň, Dominik.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali, cenník sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator

    Zdravím.
    Taktiež by som poprosil o cenu a možnosti financovania pri rekonštrukcii hornej aj dolnej časti chrupu.

    Dakujem

     Dobrý deň, pán Denis.

     Ďakujeme za Váš komentár. Viac informácií o komplexnej rekonštrukcii chrupu sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

     S pozdravom
     Smile Clinic

     admin Administrator

  Dobrý deň, zaujímalo by ma koľko stojí kompletná rekonštrukcia chrupu?

  Simona

   Dobrý deň, pani Simona.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník celkovej rekonštrukcie chrupu sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobry den mozete mi poslat cennik na konpletnu rekonstrukciu chrupu ? Dakujem

  Dobry den chcel by som sa spytat na cenu kompletnej rekonstrukcie chrupu, vytrhanie zubov a nasadenie horneho a dolneho mostika, je to mozne aj na splatky, mozete mi poslat cennik, dakujem

  Dobrý večer mohla by som poprosit cennik ? Ďakujem

   Dobrý deň, pani Petra.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme vás e-mailom.

   Smile Clinic

   admin Administrator

  Môžete mi poslať cenník služieb a kompletnej rekonštrukcie chrupu?
  Ďakujem

   Dobrý deň Alena,

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň
  Chcem Vás požiadať o kompletný cenník služieb.
  Vopred Ďakujem

   Dobrý deň Lucia,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,
  prosím, môžete mi poslať cenník na Komplexnú rekonštrukciu chrupu. Ďakujem

  Viliam

   Dobrý deň Viliam,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,
  prosím o zaslanie info o cene za komplexnu rekonštrukciu osobitne vrchnej a spodnej casti chrupu v celkovej anesteze pomocou implantatov a mostikov,
  aj s info o postupe zakrokov.
  Dakujem!

   Dobrý deň Juraj,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,

  Rád by som sa opýtal na kompletnú rekonštrukciu hornej aj dolnej časti chrupu. Poprosil by som cenovú ponuku. Vďaka

   Dobrý deň Mário,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň prajem,
  chcem Vás požiadať o zaslanie orientačnej ceny na komplexnú výmenu vrchného aj spodného chrupu – vytrhnutie zubov, dostavba kosti po paradentóze, zubné implantáty a mostíky. Ošetrenie v celkovej anestéze. Je možné takýto zákrok absolvovať v 1 deň? Alebo je potrebných viacero opakovaných návštev?
  Ďakujem veľmi pekne za bližšie informácie.

   Dobrý deň Katka,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň. Poprosím o cenník na komplexnú rekonštrukciu chrupu. Ďakujem.

   Dobrý deň Lenka,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý den mal by som zaujme o cenu kompletného chrupu(all-on-4). Dakujem

   Dobrý deň Tibor,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  dobrý deň, prosím o zaslanie cenníka celkovej rekonštrukcie chrupu. ďakujem

   Dobrý deň Jozef,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den, prosim vas o zaslanie cennika na kompletnu rekonstrukciu chrupu nesnimatelnou nahradou, kontraindikacie celkovej anestezy a tiez ma zaujima ci je s implantatmi mozne navstevovat magneticku rezonanciu. Prosim vas o kontakt emailom. Velmi pekne dakujem.

   Dobry den este raz, prosim vas o reakciu. Dakujem

    Dobrý deň Alex,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
    V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Alzbeta Administrator

  Dobry vecer mohla by som poprosit o zaslanie cenovej ponuky na obnovu celeho chrupu.dakujem

  Bibiána

   Dobrý deň Bibiána,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    Dobry den,

    tiez by som Vas rad poprosil o zaslatie cennika, resp orientacnej ceny takehoto zakroku. Dakujem

     Dobrý deň Ján,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna

  Dobry den prajem, aj ja by som Vas chcel poziadat o zaslanie cenniku. Tiez by som sa chcel informovat ci je po implantacii potrebna PN. Dakujem

   Dobrý deň Jozef,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,

  Možem Vás poprosiť o zaslanie kompletného cenníku, prípadne aj zvlášť cenu za rekonštrukciu vrchného aj dolného chrupu, a cenu za vytrhané všetkých zubov v celkovej anestézy. Za odpoved vam vopred ďakujem

  michal

   Dobrý deň Michal,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    dobry den prajem.
    rada by som Vas poprosila tiez o takyto cennik.
    vopred dakujem

     Dobrý deň Eva,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna

  Dobrý deň,

  možem Vás poprosiť o zaslanie kompletného cenníku, prípadne aj zvlášť cenu za rekonštrukciu vrchného aj dolného chrupu, a cenu za vytrhané všetkých zubov v celkovej anestézy. Vopred ďakujem.

  Miroslav Nosek

   Dobrý deň Miroslav,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, Poprosím o cenu fixného zubného mostíka na implantátoch (horného aj dolného). Ďakujem.

  Michal

   Dobrý deň Michal,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,

  mala by som záujem o fixný zubný mostík na implantátoch, podobne ako ste ho robili tomuto pánovi. Pošlite mi prosím cenník a takisto ma zaujíma koľko návštev je potrebných na vašej klinike a aká je časová náročnosť, som zo stredného Slovenska. Ďakujem za skorú odpoveď.

  Zuzana

  Dobrý deň. Poprosím Vás o zaslanie kompletného cenníka Vašich poskytovaných služieb. Ďakujem, prajem pekný deň 🙂

  Romana

   Dobrý deň Romana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň mohla by som vás poprosiť o cenu zákroku .

  Veronika

   Dobrý deň Veronika,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,

  možem Vás poprosiť o zaslanie kompletného cenníku, prípadne aj zvlášť cenu za rekonštrukciu vrchného chrupu, a cenu celkovej anestézy. Vopred ďakujem.

   Dobrý deň Kaja,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, poprosím o cenu fixného zubného mostíka na implantátoch (horného aj dolného). Ďakujem. Juraj.

  Juraj B

   Dobrý deň Juraj,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den rad by som sa vas poziadal o cennik kompletnej rekostrukcie chrupu ako dotycny pan v celkovej anestezii a hornej a dolnej celuste .dakujem

  Gabriel

   Dobrý deň Gabriel,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,
  prosím vás, ako dlho približne trvá celková rekonštrukcia chrupu? A poprosím kompletný cenník. Ďakujem za odpoved.

   Dobrý deň Adel,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, mala by som záujem o kompletnú rekonštrukciu vrchneho chrupu, mohli by ste mi prosím Vás povedať aká je finálna cena a aká je čakacia doba, kôli práci, ďakujem

  Michaela

   Dobrý deň Michaela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.
   Čakacia doba je cca 3-4 týždne.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, mala by som záujem o kompletnú rekonštrukciu vrchneho chrupu, aká je prosím Vás kompletná cena?

  Michaela

   Dobrý deň Michaela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň. Prosím Vás o cenník ,potrebujem komplet vymeniť chrup. Aj približne doba trvania kvôli práci,Dakujem veľmi pekne !

  Patrik

   Dobrý deň Patrik,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý večer, chcel by som Vás taktiež poprosiť o cenník výmeny chrupu s okamžitým nasadením popripade ako dlho by trvalo nasadenie a proces po exktrakcii vsetkych zubov. Ďakujem za skorú odpoveď 🙂

   Dobrý deň Marek,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň,
  Chcem sa Vás spýtať, koľko by ma stála komplet výmena chrupu v celkovej anestéze a kolko by to trvalo, priblizne po akom case by to bolo hotove komplet.
  Za info vopred ďakujem.

   Dobrý deň Anna,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    Dobrý deň, tiež by som poprosil o približnú cenu komplet výmeny chrupu v celkovej anestéze. A tiež koľko by to asi trvalo. Ďakujem za pomoc

    Štefanovič

     Dobrý deň,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu Vás radi objednáme.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna

  Dobrý deň, rád by som sa informoval ohľadom kompletnej extrakcie v celkovej anestéze (29 zubov) s nasadením okamžitej náhrady. Cenník, približná dĺžka zákroku atď. Ďakujem.

  Martin N.

   Dobrý deň Martin,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,
  Poprosil by som Vás koľko by ma stála komplet výmena chrupu a ako je to časovo náročné v celkovej anestéze.
  Za info vopred ďakujem

   Dobrý deň,
   Poprosila by som Vás koľko by ma stála komplet výmena chrupu s náhradou zubnej kosti v celkovej anestéze a ako je to časovo náročné (kvôli práci).
   Ak by bola možná výmena do konca roka.S konzultáciou v novembri..
   Za info vopred ďakujem.
   S pozdravom l.p.

   Lubica

    Dobrý deň Ľubica,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
    V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna

   Dobrý deň Marek,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den taktiez by som sa rada informovala o vymene celeho chrupu. Dakujem

  Nikola

   Dobrý deň Nikola,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    Dobry den, tiez by som poprosila zaslat cennik. Dakujem

     Dobrý deň Janka,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna

      Dobrý deň mohli by ste mi zaslať ceny sa celkovú rekonštrukciu.

      Ďakujem

      Martin

      Dobrý deň Martin,

      ďakujeme za komentár.
      Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
      V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

      S pozdravom Smile Clinic tím

      Marianna

  Dobry deň,poprosila by som cenu komplet hore mostik a dolne stoličky ,ako to prebieha u Vás a aj časovo kvôli práci ,ďakujem.

  Mária Jendruchová

   Dobrý deň Mária,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň. Prosím Vás o cenník ,potrebujem komplet vymeniť chrup. Aj približne doba trvania kvôli práci,Dakujem veľmi pekne !

  Dávid

   Dobrý deň Dávid,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den, mozem vas poprosit o cennik?Najma komplexna rekonstrukcia horneho obluka v cel.anesteze .Dakujem za odpoved

  Michaela

   Dobrý deň Michaela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,

  mala by som záujem o cenník. Konkrétne ma zaujíma kompletná výmena chrupu. Ďakujem

  Helena

   Dobrý deň Helena,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    Dobrý deň,
    aj mna by zaujímalo koľko stojí kompletná výmena chrupu. Ďakujem.

    Miroslava

  Aj ja by som vás poprosila o cenník ,potrebujem komplet vymeniť chrup. Aj približne doba trvania skrz prácu,Dakujem veľmi pekne !

   Dobrý deň Karin,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    Dobrý večer poprosim vas cenu celeho vrchneho mostiku…aj váš cennik ak mozem poprosit dakujem pekne

    Mária

     Dobrý deň Mária,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna

  Aj ja by som prosila zaslať kompletný cenník. ĎAKUJEM

  Júlia

   Dobrý deň Júlia,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,
  mohla by som poprosiť o zaslanie kompletného cenníka vašich služieb?
  Ďakujem pekne.

  Michaela

   Dobrý deň Michaela,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den, mozem poprosito zaslanie cennika na kompletnu rekonstrukciu chrupu? Dakujem

   Dobrý deň Jarka,

   ďakujeme za komentár.
   Cenník a priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý den mohola by som poprosiť informáciu v akej anestéze sa u vás vykonáva rekonštrukcia chrupu a približný cenník kompletnej rekonštrukcie aj z odstránením niektorých zubou a koreňov na ivet.labudova@gmail.com

   Dobrý deň Ivet,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   Ošetrenie je možné v lokálnej aj celkovej anestéze.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den, potreboval by som cennik na uplne novy chrup.

  Richard

   Dobrý deň Richard,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    Dobrý deň mohli by ste aj mne zaslať cenník na komplet nový chrup v celkovej anestézii

    Valika

     Dobrý deň Valika,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna

    Dobry den prajem , chcela by som sa informovat aka by bola priblizna cena kompletnej vymeny chrupu v lokalnej pripadne celkovej anesteze , nakolko je ten moj v dost zlom stave a zrejme by bola potrebna extraxia zrejme vsetkych zubov. Za odpoved dakujem.

     Dobrý deň, pani Marianna

     Ďakujeme, že ste sa rozhodli kontaktovať Smile Clinic ohľadom kompletnej výmeny chrupu, vážime si to.

     Aby sme Vám mohli podať presnejšie informácie o cene zákrokov a o vašom pláne ošetrenia, prosím, použite odkaz nižšie na naplánovanie 5 -10 min hovoru so mnou alebo niekým z nášho tímu.

     https://smileclinic.as.me/local-quick-call

     Následne vám budeme môcť poslať personalizovanú odpoveď emailom a naplánovať ďalší hovor v prípade akýchkoľvek otázok z vašej strany.

     S pozdravom,

     Andrea – Smile clinic

     Reception Bratislava Editor

  Dobrý deň mohol by som vás poprosit o cenník?? ĎAKUJEM

   Dobrý deň Jakub,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,

  prosím Vás o cenník kompletnej rekonštrukcie chrupu (spodná čeľusť) .

  Ďakujem.

   Dobrý deň Jitka,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín na konzultáciu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, mohli by ste mi poslať cenník komplexnej rekonštrukcie chrupu? Vopred ďakujem.

   Dobrý deň Jozef,

   ďakujem za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    Prosím vás o cenník kompletnej rekonštrukcii chrupu 🙂 vopred dakujem

    Radoslava

     Dobrý deň Radoslava,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna

  Dobrý deň,
  potreboval by som celkovú rekonštrukciu chrupu. Zuby mám zlámané, zostali len korene, alebo vypadané proste rozpadajúce sa zuby.
  Akú dobu trvá asi rekonštrukcia celého chrupu? Prosím vás o cenník služieb.
  Ďakujem.

   Dobrý deň Tomáš,

   ďakujem za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den,

  poprosim o cenek Komplexná rekonštrukcia chrupu dole i nahore.

  dekui

  Dagmar

   Dobrý deň Dagmar,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň,
  tiež by sme radi poprosili o cenník.

  Štefan

   Dobrý deň Štefan,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Potrebovala by som celkovú rekonštrukciu chrupu. Zuby mám zlámané, zostali len korene, alebo vypadané výplne a proste rozpadajúce sa zuby. Vzhľadom na to, že mám nevýslovný strach, je možné ošetrenie v celkovej anestéze? Akú dobu trvá asi rekonštrukcia celého chrupu? Prosím vás o cenník služieb. Ďakujem.

  Dobrý deň, mohli by ste mi poslať cenník? Ďakujem.

  Dobry den.Rad by som Vas poprosil o cennik kompletnej rekonstrukcie chrupu.Dakujem

  Stefan

   Dobrý deň Stefan,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň, mohli by ste mi poslať cenník za kompletnú rekonštrukciu chrupu ? Ďakujem.

   Dobrý deň,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň.
  Aj ja by som Vás poprosil o cenník.
  Ďakujem

  Frantisek Chrastina

   Dobrý deň František,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den, vedeli by ste mi poslat cennik za kompletnu opravu aj zlamanych zubov mostikom v celkovej anestezii? dakujem

   Dobrý deň Ján,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den, mozete mi poslat pribliznu cenu
  12 clenneho keramickeho mosta na obidve celusti, dakujem.

   Dobrý deň Iva,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, poprosil by som Vás o zaslanie cenníka ďakujem.

   Dobrý deň Tony,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť tiež o cenník a prípadne aj dobu ošetrenia. Pracujem v zahraničí a mam značné problémy. Ďakujem.

  Jaroslav Cangar

  Dobry den.
  Rad by som vas poziadal o kompletny cennik vasich sluzieb.
  Vopred Dakujem. S pozdravom.

   Dobrý deň Jakub,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

    Aj mne by ste prosím mohli poslať?

    Viktoria

     Dobrý deň Viktória,

     Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

     Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna

  Dobrý deň, tak isto by som poprosil o cenník rekonštrukcie chrupu. Ďakujem

  Patrik

   Dobrý deň Patrik,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobry den ak by som mala zaujem o komplexnu rekonstrukciu chrupu 4 implantaty hornej casti aka je asi doba cakana na konzultacia a potom nasledne na zakrok? Dakujem.

  Andrea

   Dobrý deň p. Andrea,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,

  chcem Vás požiadať o cenník komplexná rekonštrukcia chrupu.

  Ďakujem Katarína

  Katarina

  Dobrý deň
  Mohol by som Vás poprosiť o cenník
  Ďakujem

  Stanislav

   Dobrý deň pán Stanislav,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň
  Tiež by som rada poprosila o zaslanie cenníka.
  Vopred vďaka.
  M.

  Michaela

   Dobrý deň p.Michaela,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý ďeň, poprosi by som vás o cennik kompletnej rekonštrukcie vrchného chrupu.
  Ďakujem.

  Jozef šišulák

   Dobrý deň pán Jozef,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Priebeh ošetrenia a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna

  Dobrý deň, poprosila by som vás o cenník kompletne rekonstrukcie vrchného chrupu. dakujem.

  mariana

   Dobrý večer. Chcela by som vás poprosiť o cenník pre kompletnú rekonštrukciu chrupu.ďakujem

   Barbara

    Dobrý deň pani Barbara,

    Ďakujeme vám za váš komentár.
    Priebeh ošetrenia a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

    V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

    S pozdravom Smile Clinic

    Marianna

   Dobrý deň pani Mariana,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Priebeh ošetrenia a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna

  Dobry den, mohol by som vas poprosit o kalkulaciu ceny 6-clenneho mostika vo frontalnom useku od 3 po 3 pri chybajucich bocnych rezakoch.
  Dakujem, s pozdravom

  Martin

   Dobrý deň p.Martin,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, mám 60 rokov ,na hornej čelusti mám 2 zuby na spodnej 4 zuby. Čeluste mám myslím celkom zdravé. Chcem sa spýtať koľko by ma stáli pevné zubné náhrady, lebo vyberatelné akosi neznesiem. Nemôžem si na ne zviknúť Ešte sa chcem spýtať či je zákrok moc bolestivý a koľko návštev by som musel na Vašej klinike absolvovať,
  Ďakujem.

   Dobrý deň p.Jaroslav,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den mohol by som poprosit orietacnu cenu na vyhotovenie all ou flor s 12 clennym keramickym mostikom na obidve celusti ? Dakujem

  Patrik

   Dobrý deň p.Patrik,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobry den,
  potrebovala by som komplexnu rekonstrukciu chrupu, preto prosim o zaslanie cennika na moju e-mailovu adresu.

  Dakujem

  Zdenka Ralbovska

   Dobrý deň p. Zdenka

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobry deň, mam zaujem o vymenu celeho chrupu ,spodneho aj vrchneho… chcel by som sa opytat za cenu tohoto zakroku,dakujem

  Michal

   Dobrý deň pán Michal,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,

  mal by som tiež záujem o cenník, zvažujem komplet výmenu chrupu, vzhľadom na lámavosť zubov.. Prípadne vám viem zaslať aktuálny RTG snímok, neviem ale či z fotky bude čitateľný.

  Ďakujem.

   Dobrý deň pán Peter,

   Ďakujeme vám za komentár.
   Skúste nám poslať RTG snímok na náš e-mail ak máte k dispozícii.
   Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň
  Poprosil by som o kompletný cenník.

  Miloš

   Dobrý deň pán Miloš,

   Cenník a priebeh ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň. Chcela by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka. Ďakujem

   Dobrý deň Katka,

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

   Dobrý deň.Mohla by som vás poprosiť o cenník?Ďakujem .

    Dobrý deň p.Jana,

    ďakujeme za komentár.
    Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna

  Dobrý deň,
  chcela by som požiadať o cenník celej
  rekonštrukcie.

  Ďakujem

   Dobrý večer aj ja Vás chcem poprosiť o cenník celej rekonštrukcii. Ďakujem Andrea

   Andrea

    Dobrý deň Andrea,

    Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

    V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Alzbeta Administrator

   Dobrý deň Eva,

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň. Prosím o zaslanie cenovej ponuky na celý chrup. Ešte by ma zaujímalo, kedy by sme mohli prísť na bezplatnú konzultáciu? Ďakujeme . Anna Drevená

   Dobrý deň Anna,

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý večer, mohla by som porosiť o cenník kompletnej rekonštrukcie chrupu. Ďakujem.

  Zuzana

   Dobrý deň Zuzana,

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  dobrý den mužete mi prosím zaslat ceník kompletní rekonstrukce zubu(mostík)děkuji za odpoved přeji krasný den

  Adéla

   Dobrý deň pani Adéla,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Budeme radi ak nás budete kontaktovať o termín na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    Mohla by som tiez poprosit o cennik kompletni rekonstrukcie chrupu. Dakujem

    Šárka Mikulcova

     Dobrý deň pani Mikulcová,

     Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

     V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator

  Dobrý deň, poprosila by som o zaslanie cenníku na emailovú adresu. Ďakujem a prajem krásny deň.

  Dominika

  Dominika

   Dobrý deň pani Dominika,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Budeme radi ak nás budete kontaktovať o termín na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,
  poprosím Vás o kompletný cenník k rekonštrukcii chrupu.

  Ďakujem

   Dobrý deň pani Lucia,

   na uvedený e-mail sme Vám zaslali priebeh ošetrenia aj s cenou.
   Budeme radi ak nás budete kontaktovať ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, chcel by som Vás požiadať o zaslanie kompletného cenníka.
  Vopred ďakujem.

   Dobrý deň p.Erik,

   ďakujeme za komentár.
   Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň poprosila by som Vás o kompletný cenník Ďakujem 🙂

   Dobrý deň p.Mirka,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den, prosim o zaslani cenniku na email. Dekuji.

  Marcela

   Dobrý deň p. Marcela,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Prosim o zaslanie cennika na komplet novy chrup meil tomasmichalik2015@gmail.com

   Dobrý deň p. Tomáš,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň!
  Chcem Vás požiadať o cenník komplexná rekonštrukcia chrupu.
  Vopred ďakujem a prajem pekný deň.

  Radoslav

   Dobrý deň p. Radoslav,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň. Tiež by som poprosil o cenník.

   Dobrý deň p.Zdeno,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,
  tiež by som Vás chcela poprosiť o zaslanie Vášho cenníka.
  Vopred ďakujem.
  S pozdravom

  Nikoleta

   Dobrý deň p.Nikoleta,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň, koľko by ma vyšiel komplet implantátov 10 zubov horných, mám už len predné 1-3 ľavá aj pravá strana. A ako dlho to trvá do finálu.
  Ďakujem. Adriana

  Adriana

   Dobrý deň p.Adriana,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den.
  Rad by som vas poziadal o pribliznu cenu na komplexnu rekonstrukciu chrupu.
  dakujem

  Martin

   Dobrý deň p.Martin,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  poprosim o komplexny cennik dakujem

  Dobrý deň!
  Chcem Vás tiež požiadať o kompletný cenník služieb.
  Vopred ďakujem za ochotu a prajem príjemný deň.

  Miriam

   Dobrý deň p.Miriam,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý večer chcel by som sa opýtať na ceník kompletneho spodneho a aj vrchného oblúka Ďakujem

  Tomáš

   Dobrý deň Tomáš,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň,

  poprosila by som Vás o cenník, mám záujem o kompletnú rekonštrukciu chrupu.

  Ďakujem

   Dobrý deň Dara,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň chcem požiadať o ceník ohľadom
  Rekoštrukce horného a spodného oblúka.
  Ďakujem

   Dobrý deň p. Rudy

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň,prosím vás pošlete mi cenník?

  Nikola

  Dobry den,

  poprosim o zaslanie detailneho cennika na e-mail.

  Dakujem

  Milanov

  Kristiyan Milanov

   Dobrý deň p. Milanov,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý večer.Mám zubnú hornú náhradu a čiastočne aj dolnú.Horná náhrada sa mi zlomila,držala mi na štyroch zuboch.Chcela by som sa spýtať koľko by ma vyšla nová náhrada chrupu.Veľmi pekne vám Ďakujem. Mirka.

   Dobrý deň p.Mirka,

   ďakujeme Vám za komenár.
   Cenník a priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom

   Marianna

  Dobrý deň

  Poprosila by som cenník o kompletnú rekonštrukciu chrupu pomocou implantátov v celkovej anestézii. A či je možná akcia ak by to potrebovali dvaja ľudia spoločne.
  Ďakujem

  Mariana

   Dobrý deň p.Mariana

   ďakujem Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdrav Smile Clinic

   Marianna

  Poprosím o ceník chcel by som si dať spraviť celý chrup.

  Patrik

   Dobrý deň p. Patrik,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Poprosím poslat na mail cenník ak možte. Dakujem

  Natália

   Dobrý deň p. Natália,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

    zdravim mozem aj ja poprosit cennik?

     Dobrý deň p.Janík,

     ďakujem Vám za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

     S pozdrav Smile Clinic

     Marianna

  dobrý deň,

  chcela by som Vás požiadať o cenník služieb. ďakujem

  veronika

  Dobrý deň, chcela by som kompletný cennik všetkých služieb. Ďakujem

  Dominika Filagova

  Dobry den, mohol by som poposit o konpletny cennik na email? Dakujem a s pozdravom

   Dobrý deň p. Tomaš,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň

  Poprosila by som cenník keď mám záujem o kompletnú rekonštrukciu chrupu pomocou implantátov v celkovej anestézii.
  Ďakujem

  Vladimíra

  Dobrý deň, Dobrý deň, chcel by som vedieť koľko by odhadom stál implantát na 3ke napravo a naľavo mostík na implantátoch od 4ky až dozadu (vrátane 4ky).

  Môžte poslať aj kompletný cenník ak by sa dalo.

  Ďakujem.

   Dobrý deň p. Jaro,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň,
  zaujímala by ma cena kompletnej rekonštrukcie hornej čeľuste pomocou implantátov a cena za doplnenie spodného zuboradia o 4 predné zuby pomocou implantátov.
  Ďakujem

  Ľubomíra

   Dobrý deň p.Ľubomíra,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   Je potrebná osobná konzultácia na klinike.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

   dobry den zaujimal by ma cennik vasich sluzieb. dakujem velmi pekne.

   Miroslava

    Dobrý deň p.Miroslava,

    Ďakujeme vám za váš e-mail.
    Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Alzbeta Administrator

  Dobrý deň,

  chcel by som Vás poprosiť o cenník kompletnej rekonštrukcie chrupu.

   Dobrý deň Peter,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobry den, mozem vas poprosit o zaslanie cenniku na fixny mostik na implantatoch? Mal by som zaujem o vase sluzby. Dakujem.

   Dobrý deň p.Šimon,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna

    Dobry vecer. Mala by som zaujem tiez vediet pribluznu cenu horneho mostika o ktorom je pisane v clanku a k tomu prilozene foto vazho klienta. Rada by som chcela vediet pribliznu celkovu sumu s ktorou by som mala ratat ak by som sa rozhodla pre takyto zakrok u Vas. Dakujem

    Denisa

     Dobrý deň p.Denisa,

     kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     Je potrebná osobná konzultácia na klinike.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna

  Dobrý deň, mohla by som vás poprosiť o cenník kompletnej rekonštrukcie chrupu. Ďakujem pekne.

  Gabriela

   Dobrý deň p.Gabriela,

   cenník a priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna

  Dobrý deň,

  chcela by som Vás poprosiť o cenník kompletnej rekonštrukcie chrupu.,Už dlho o tom uvažujem a od kamarátky som dostala aj veľmi dobré recenzie na spoluprácu s Vašou klinikou.

  Ďakujem pekne

  Katarína Skokanová

   Dobrý deň p.Katarína,
   Cenník sme Vám poslali na uvedený e-mail.
   Tešíme sa na spoluprácu.
   Váš Smile Clinic

   Marianna

  Dobry den
  Taktiez by som poprosil cennik.
  Dakujem

   Dobrý deň p.Tomáš,

   cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna

    Zdravim 🙂 taktiez by som rada videla cennik a blizsie info o vasich sluzbach dakujem

     Dobrý deň p.Ivana,

     cenník a priebeh ošetrenia sme Vám poslali na uvedený e-mail.
     Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

     Váš Smile Clinic

     Marianna

  Dobry den.Mala by som zaujem o vase sluzby.Poprosila by som si cennik 🙂 a ak by bolo mozne objednat sa u vas pridem domov na mesiac a terby mi dat zuby do poriadku.doma budem od 27.7. dakujem za odpoved

   Dobrý deň p.Petra,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade nejakých otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  prajem krasny den 🙂 ,poprosila by som cennik vasich sluzieb. mam dospelu dceru ktory potrebuje vymenit cele vrchne zuby. dakujem

  daniela

   Dobrý deň p.Daniela,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadne termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobry den chcela by som sa blizsie informovat o vasom cenniku, ide o vymenu kompletneho chrupu.. pre zaciatok by islo o hornu cast chrupu.Prosim kontaktujte ma na mail. dakujem velmi pekne

  Daniela

   Dobrý deň p.Daniela,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň.Chcela by som poprosiť o kompletný cenník. Žijem v zahraničí ako dlho trvá ak by som chcela implantát na Slovensku sa zdrží vždy 3 týždne chodím 3 krát do roka. Dakujem z pozdravom Gabriela

  Gabriela

   Dobrý deň p.Gabriela,

   ďakujem Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom

   Marianna

  Dobrý deň. Mal by som záujem o komplexnú rekonštrukciu chrupu. Týmto by som vás chcel poprosiť o vyhotovenie cenovej ponuky a následný kontakt na mnou uvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

  Patrik

   Dobrý deň p.Patrik,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vás zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,

  poprosila by som cenník, mám záujem o kompletnú rekonštrukciu chrupu

  Ďakujem

  Charlie

   Dobrý deň p.Charlie,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vás zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň,
  poprosila by som kompletný cenník

  Veronika

   Dobrý deň p.Veronika,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

   Dobrý deň Veronika,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň mám zuby bo veľmi zlom stave mám len 23 rokov a o zuby som sa za posledne dva roky nestaral zo strachu navštíviť zubára, mohol by som Vás poprosiť o cenník? Vopred Vám Ďakujem

   Dobrý deň p Matej,

   ďakujeme Vám za e-mail.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Možem poprosiť o cennik ?

   Dobrý deň p.Karin,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobry den mozem poprositcennik na email dakujem

  Tomaš

   Dobrý deň p.Tomáš,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň,mala by som zaujem o cennik takejto premeny.dakujem

   Dobrý deň,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník a odpoveď sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobry den,

  Taktiez mam zaujem o cennik

   Dobrý deň p.Peter,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobry den,poprosila by som o cenu ,pripadne cennik kompletnej zubnej nahrady. Dakujem

  Dobry den mohli by ste ml poslat prosim vas cennik? Dakujem

  Andrea

   Dobrý deň Andrea,
   cenník sme Vás zaslali na uvedený e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň, prosím mohli by ste mi zaslať cenník?

  Ďakujem

   Dobrý deň p.Alena,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  dobry den, chcel by som vas poprosit o cennik, dakujem

   Dobrý deň p.Anton,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by u vás bylo možné zhotovit na all-on-four pouze protetiku, když zavedené 4 implantáty pro tento způsob náhrady už mám.
  Děkuji.

  Eva Svobodová

   Dobrý deň p. Svobodová,
   ďakujeme vám za váš komentár.
   Mostík na zavedené zubné implantáty by sme pravdepodobne vedeli dokončiť ak zavedené implantáty sú tie isté ako používame my na klinike. ( Neodent, Ankylos)
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň, mohla by som Vás poprosiť o kompletný cenník Vašich služieb?

  Ďakujem

  S pozdravom

  Homolová

  Petra Homolová

   Dobrý deň p. Homolová,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň, rada by som Vás poprosila o kompletný cenník Vašich služieb. Ďakujem

   Dobrý deň p. Anna,
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Prajeme pekný deň
   S pozdravom
   Smile clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň rád by som Vás poprosil o kompletný cenník Vašich služieb. Ďakujem

  Plajdičko Vladimír

   Dobrý deň p. Vladimír,
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   Prajeme pekný deň
   S pozdravom
   Smile clinic tím

   Marianna

  Dobrý deň

  Mohol by som vás požiadať o komplexný cenník služieb.

  Ďakujem

   Dobrý deň p. Ján,
   Na e-mail sme Vám poslali cenník. Ak budete mať záujem o termín na konzultáciu, kontaktujte nás e-mailom, alebo telefonicky.
   Pekný deň
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

  Dobrý deň moholi by ste mi poslať kompletný cenník.

  Andrej Havra

   Dobrý deň p. Andrej,
   ďakujeme Vám za komentár.
   Kompletný cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna Bajnokova

  Dobrý deň, chcela by som poprosiť o cenník. Ďakujem

   Dobrý deň p.Tina,
   ďakujeme Vám za komentár.
   Kontaktovali sme Vás e-mailom.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna Bajnokova

  prepáčte, ešte jedna otázka. môže sa po nasadení nového chrupu jesť ako predtým (aj oriešky a pod.)? škodí fajčenie novým zubom, zničia sa?
  vďaka 🙂
  k

  Katarína

  Dobrý deň, mám otázku. Aký je rozdiel medzi fazetou, korunkou a implantátom?
  Mám zdravé, ale pokryvené zuby, najmä v hornom oblúku. Nosila som strojček, žiaľ, zuby sa po rokoch vrátili do pôvodného vykryvenia (predné sa mi prekrývajú).
  Poprosím vás aj o zaslanie cenníka. Je možné splácať zuby na splátky, alebo treba sumu uhradiť naraz?
  Vďaka za informácie.
  S pozdravom,
  k

  Katarína

   Dobrý deň p.Katarína,
   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník a potrebné informácie sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade záumu o konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna Bajnokova

  Dobry den chcela by som implantaty na predne horne zuby ktore su ,,polatane ,,bielymi plombami teda casom to vyzera nepekne leno sa sfarbuju no mpoj hlavny problem je ze mam ocne zuby a neviem ich ,,vystat,,Je mozne mat implantaty v takomto pripade ?Zijem v zahranici a chodit hore dole so strojcekom ….Je tu aj ina moznost ze by sa zrezali a na miesto nich pouzili implantaty ? ci? Dakujem za odpoved. Lydia.

  Lydia Podolakova.

   Dobrý deň p. Lýdia,
   ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   Ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu na našej Smile Clinic Bratislava alebo Piešťany neváhajte nás kontaktovať.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Malichova Administrator

  Dobrý deň,

  mala by som záujem o vyhotovenie zubných faziet, mohli by ste prosím poslať komplexný cenník?
  ďakujem.

   Dobrý deň p. Lenka,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Cenník aj s ostatnými informáciami sme Vám poslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín na našej klinike Vás radi objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Prosim vas poslite mi vas celkovy cennik , dakujem velmi pekne.

   Dobrý deň p. Sisa,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Cenník sme Vám poslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín na našej klinike Vás radi objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň poprosila by som kompletný cenník Ďakujem 🙂

  Barbora

   Dobrý deň p. Barbora,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Kompletný cenník sme Vám poslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín na našej klinike Vás radi objednáme.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň.
  Zaujalo ma to a rada by som poprosila o cenník,. Ďakujem

  Monika Minárová

   Dobrý deň Monika,
   Cenník a odpoveď sme vám poslali na e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator

  Dobry den,

  Poprosil by som kopletný cenník služieb.. A otazka aka by bola financne a casovo narocna vymena celeho chrupu extrakcie zvynych zubov pravdepodobne s dostaubou kosti na dolnej celusti a nasledne zalozenie implantatov?Este nieco ako je to s nemeckym jazykom?Osobna konzultacia by bola nutna v tejto reci.
  Uz vopred dakujem a prajem pekny den.

  Markus Bernhard

   Dobrý deň Markus,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý deň,

  Môj komplet vrchný chrup je v zlom stave a to mám 31r. som rozhodnutý urobiť nápravu. Mám na Vás otázku? Viete počas celkovej anestézy vytiahnuť 14 zubov (bez jednej 7 a 8 ktoré už sú von) ? Taktiež by bol záujem o protézu. viete mi napísať maximálnu cenu koľko by to stálo všetko (vytiahnutie + protéza)?

  ďakujem Vám za odpoveď
  s pozdravom
  Peter z Košíc

   Dobrý deň Peter,
   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Cenník a odpoveď sme vám zaslali na váš e-mail.
   Ak by ste mali záujem o termín kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator

   Dobrý deň p. Peter,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Dĺžka celkovej narkózy záleží od rozsahu ošetrenia, maximálne však 4 – 5 hodín. Počas tento doby vieme praviť potrebné extrakcie.
   Po narkóze zostáva pacient na klinike na pozorovaní niekoľko hodín, až pokým nie je schopný samostatného pohybu.
   Cena za extrakciu zuba je 46€ a cena za prvú hodinu ošetrenia v celkovej anestézii je 200 EUR, cena za každú ďalšiu hodinu je 120 EUR.

   Bohužiaľ vyberateľnú zubnú protézu Vám ponúknuť nevieme.
   U nás v Smile Clinic ponúkame pacientom iba fixné riešenie pomocou zubných implantátov a keramického zubného mostíka pripevneného na implantáty fixne.
   Cenovú ponuku fixnej náhrady si môžete vyžiadať cez náš kontaktný formulár.

   S pozdravom,

   Natália

   natalia Administrator

  Dobry den,poprosil by som kompletny cennik.dakujem.

  Peter

   Dobrý deň Peter,
   cenník Vám zasielam na mail. V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte emailom, alebo telefonicky.
   Pekný deň
   SmileClinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň,
  zaujímalo by ma, ako je to na Vašej klinike s predoperačnými vyšetreniami pred zákrokom v celkovej anestézii, aké všetky a kde by som musela podstúpiť. Aký by bol orientačne termín a cena zákroku v celkovej anestéze, ak by som potrebovala vymeniť 4-členný mostík na hornej čeľusti vpredu za nový fixný 10-členný, ktorý by bol uchytený na vlastných zuboch z oboch strán a či by bolo možné tento zákrok vykonať počas „jedného uspatia“, samozrejme okrem nasadenia nového mostíka.
  Ďakujem Vám za odpoveď.

   Dobrý deň Petra,
   Predoperačné vyšetrenia je možné absolvovať u interného lekára a zoznam potrebných vyšetrení by sme vám dali pri konzultácii spolu s cenovou kalkuláciou za ošetrenie.
   Pravdepodobne by bolo možné vymeniť existujúci mostík za 10 členný počas celkovej narkózy.
   Cena za jednu keramickú korunku je 327 Eur. Cena za prvú hodinu v celkovej narkóze je 200 Eur a každá ďalšia 120 Eur.
   Počet potrebného času pre vaše ošetrenie by sme určili pri osobnej konzultácii u nás na klinike.
   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator

  Dobrý den.Chcela by som sa spýtat na zubne implantaty spodnej čeluste.Mám zubne protezy hore aj dolu.Horna ako tak drží,ale so spodnou je to problematické.Kedže je to pre mna finančne naročné mala by som zaujem o cennik .Dakujem

  Magda Sinkova

   Dobrý deň p.Sinková,
   ďakujem za Váš komentár. Odpoveď som Vám poslala na Váš email.
   Termín na osobnú konzultáciu si môžete objednať telefonicky, alebo emailom.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň,

  v hornom oblúku mi chýbajú zadné zuby, niektoré mám svoje a zbytok je mostík.
  Ak by som chcel celý horný oblúk na implantátoch, koľko treba implantátov a aká by bola celková cena?
  Dá sa urobiť aj celý spodný oblúk na implantátoch?

  Ďakujem za odpoveď.

  Peter Chrupka

   Dobrý deň p. Chrupka,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Pri náhrade zubného oblúka je presný počet implantátov stanovený na základe Vašej osobnej konzultácie s lekárom, vo väčšine prípadov je to 4 – 6 implantátov s 12-členným alebo 14-členným zubným mostíkom. Celková cena ošetrenia sa teda odvíja od počtu implantátov, počtu koruniek v mostíku a dostavby kosti (ak je potrebná). Cena za ošetrenie 5 implantátmi s 12-členným mostíkom je 7289 EUR. V prípade Vášho záujmu o osobnú konzultáciu s lekárom na našej klinike v Piešťanoch alebo v Bratislave nás môžete kontaktovať emailom alebo telefonicky.
   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.
   Prajeme pekný deň.

   Michaela

  Dobry den.
  Horne zuby mam vsetky porcelanove,na tri casti rozdelene(mostik).po pravej strane hore mi praska sklovina.kedzee moja zubarka nereaguje,ani neni zastihnutelna,neviem co mam robit.kedze nemam od nej ziadny doklad,pretoze mi nic nedala,tak teraz neviem ci mam zuby v zaruke.ale asi nie.probleem je v tom,ze ked si potrebujem opravit ten zub,aky je dalsi postup.treba mi dat dole mostik,alebo sa to da urobit nijakym doplnenim kde mi odisla sklovina?!aka je prosim cena opravy…dakujem

  Dobry den.
  Rad by som vas poziadal o kompletny cennik ,potreboval by som vymenit horny chrup ako pan( cca 7-8 zubov prednych a chcem to riesit implantátmi,kolko by to priblizne stalo).

  Vopred Dakujem. S pozdravom Milan

  Milan Kozacek

   Dobrý deň p. Kozacek
   Ďakujeme vám za váš e-mail.
   Cena jedného implantátu je 1000 Eur.
   Presnú cenu ošetrenia by sme vypracovali po osobnej konzultácii na klinike.
   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   admin Administrator

  dobry den smiem vas poprosit o zaslanir cennika? dakujem!

  Dobrý deň.
  Aj ja by som Vás poprosil o cenník.
  Ďakujem

   Dobrý deň pán Gajdoš,
   cenník sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.

   Michaela

  Prosím zaslať cenník vopred ďakujem

  Dobry den, mala by som zaujem o iste ukony u Vas. Mohla by som poprosit o zaslanie kompletneho cennika? Dakujem.

  Marcela

   Dobrý deň pán p. Marcela
   ďakujeme Vám za Váš komentár. Cenník sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​

   S pozdravom,

   Smile Clinic

   admin Administrator

  mozem vas tiez poprosit o completny cennik

   Dobrý deň pán Peter,
   ďakujeme Vám za Váš komentár. Cenník sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​

   S pozdravom,

   Smile Clinic

   admin Administrator

  Zdravim .mam mostik na hornych zuboch obrusene zuby sa odlomili a bolo po zuboch ..mam strbavy usmev ..chcem sa spytat na cenu urobenie fixneho mostika hornych zubov komplet dakujem s pozdravom Darina

  Darina

   Dobrý deň p.Darina,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator

  Dobrý deň!
  Chcem Vás tiež požiadať o kompletný cenník služieb.
  Vopred ďakujem za ochotu a prajem príjemný deň.

  Ľudmila

   Dobrý deň pani Ľudmila,
   ďakujeme, cenník sme Vám zaslali na email.
   Prajeme pekný deň.

   Michaela

  Dobrý den,chcem sa spýtat na približnú cenu mostíka na horné a dolné zuby s tým že už nemám celkový počet zubov a kvoli tomu sú už tie co mi ostali vykrivené.dalej mam niekolko kazov.
  Dakujem za odpoved.

   Dobrý pán Miro,
   ďakujeme Vám, že ste nás kontaktovali.
   Aby sme Vám vedeli čo najlepšie poradiť, prosím pošlite nám fotografie Vášho úsmevu alebo Váš OPG snímok. Pre ukážku ako postupovať pri vyhotovení fotografií: https://smileclinic.sk/konzultacia-na-dialku/
   Prajeme pekný deň.

   Budeme sa tešiť na Váš email aj s prílohou.

   Michaela

  Dobry den.
  Rad by som vas poziadal o kompletny cennik vasich sluzieb.
  Vopred Dakujem. S pozdravom

   Dobrý deň pán Peter,
   ďakujeme, že ste nś kontaktovali. Cenník sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   Michaela

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.