Nová zubná lekárka, celková narkóza a narodeniny

V našom novom Smile Clinic blogu, ktorý nájdete oddnes na našej internetovej stránke, sa budeme snažiť priblížiť vám každý týždeň v novom príspevku náš pracovný týždeň a podeliť sa s vami o naše zážitky, skúsenosti a nové udalosti na klinike.

V pondelok ráno nás bolo na klinike viac ako zvyčajne býva v bežný pracovný deň. Po príchode do práce nás už čakal ako vždy vysmiaty anesteziológ Dr. Ervín so sestričkou Evičkou, keďže nás hneď z rána čakalo plánované ošetrenie v celkovej narkóze. Počas tohto zákroku Dr. Marek implantoval celú čeľusť pacienta. Niekedy naši pacienti požadujú byť počas ich zákroku v narkóze a inokedy si to zase vyžaduje komplexnosť a zložitosť zákroku, ktorý je naplánovaný.

plánovanie ošetrenia a implantácia
plánovanie ošetrenia a implantácia

Príkladom, že pacient nemusí byť počas ošetrenia zubnými implantátmi vždy „uspaný“ bola aj naša pacientka, ktorej sme v jednom sedení zaimplantovali 6 zubných implantátov a nasadili na ne fixný zubný mostík. Tento dočasný zubný mostík bude slúžiť pacientke počas celej doby hojenia implantátov. V tomto prípade teda platí pravidlo: „K nám bez zubov, od nás so zubami. Dá sa to? Ale dá!“

Tento týždeň bol výnimočný pre nás aj tým, že u nás začala pracovať nová zubná lekárka Dr. Anna. Pani doktorka pochádza z Krakova, ovláda 5 svetových jazykov a je veľmi milá. Na jej pôsobenie v Smile Clinic Piešťany sa veľmi tešíme.

nová zubná súprava
nová zubná súprava

Túto krásnu ambulanciu sme pripravili špeciálne pre ňu:

Tí, ktorí nás kontaktujú cez formulár na našej internetovej stránke od nás pravidelne dostávajú e-maily o našich nových príspevkoch na stránke. Tento týždeň sme dokončili pre vás článok o tom, ako vám vieme esteticky upraviť úsmev, s ktorým nie ste úplne spokojní. Tento článok obsahuje aj malé video, ktoré si môžete pozrieť.  Ak ste kampaň nedostali,  článok si môžete otvoriť a prečítať tu:  https://smileclinic.sk/zuby-celkovej-narkoze/

V Piešťanoch sme mali tento týždeň krásne počasie, čo nám vyčarilo úsmev na tvárach. Ale nie len to bol náš dôvod na radosť.
Nasadili sme snehobiele zubné korunky, ktoré našej pacientke úplne rozžiarili tvár. Konečne sa jej splnil sen o vysnívanom žiarivom úsmeve a sme radi, že sme mohli byť pri tom. 🙂 Našim pacientom vždy poradíme farbu ich nových koruniek podľa vzorkovníka farieb, ale konečné rozhodnutie je iba na nich. Fotografiu mostíka sme zverejnili aj na našej Facebook stránke

vzorkovník trvalých koruniek
vzorkovník trvalých koruniek

Koniec týždňa sme ukončili oslavou vo veľkom štýle, pretože naša zubárka Dr.Hanka oslavolala narodeniny. Dr. Hanka sa už pomaly pripravuje na prácu v našej novej zubnej klinike Smile Clinic v Bratislave, ktorá je tesne pred otvorením.  Sme v plnom prúde zariaďovania a dolaďovania vybavenia kliniky tak, aby sa vám páčila aspoň tak ako nám. Určite sa máte na čo tešiť. Sledujte nás, pretože fotografie našho krásneho nového pracoviska zverejníme už čoskoro. 🙂

Toľko z nášho pracovného týždňa v Smile Clinic, prajeme Vám pekný víkend a na budúci týždeň sa môžete tešiť na náš blog opäť.

11054360_10152823954783224_5118471589759079659_n

S úsmevom,

Tím Smile Clinic

6 replies on “Nová zubná lekárka, celková narkóza a narodeniny”

 • Dobrý deň chcel by som sa opýtať na vytrhanie 17 zubov celkovou anestéziov. Môj chrup je zlikvidovany.

  Martin
  • Dobrý deň p. Martin,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Ošetrenie v celkovej narkóze (anestéze) na zubnej klinike ponúkame. Pred ošetrením je potrebná vstupná konzultácia, následne objednanie termínu a predoperačné vyšetrenia.
   Aj ste rozmýšľali nad náhradou zubov po vytrhnutí ?

   Natália

   Natalia Administrator
 • Dobrý deň, mohla by som Vás poprosiť o zaslanie cenníku a informácie o priebehu ošetrenia? Dlho sa odhodlávam ísť k zubárovi a rada by som to už prekonala.. ďakujem

  Veronika
  • Dobrý deň, pani Veronika.

   Ďakujeme za Váš komentár, kontaktovali sme Vás e-mailom.

   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň vašu stránku som našla náhodne na internete veľmi sa bojím zubára mam až panicky strach a neviem sa stále odhodlať ist k zubárovi po tych zlých skúsenostiach a veľmi ma zaujalo to co som sa dočítala na vašej stanke a zvlášť ze robíte aj s narkozou a tak by som Vás chcela poprosiť o zaslanie cenníka. Ďakujem a Prajem pekný deň.

  Magdaléna Rychlíková
  • Dobrý deň Magdaléna,

   Cenník a priebeh ošetrenia sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.