Zubný implantát

Trápi Vás nekompletný chrup? Nenechajte vyberateľnú protézu znepríjemňovať Váš život! Riešením je zubný implantát.

Prečo zubný implantát?

implants

 • nahradí jeden zub alebo aj celé zuboradie
 • vráti späť dokonalý úsmev
 • prináša lepšiu artikuláciu
 • zavedením implantátu možno predísť rezorpcii kosti
 • nie je potrebné brúsiť susedné zdravé zuby
 • zubný implantát vám umožní jesť to, na čo máte chuť
Stomatologická ambulancia Smile Clinic používa zubné implantáty značky Neodent –  Straumann Group Brand . Všetky zubné implantáty sú certifikované EU.
Našim hlavným implantológom je MUDr.Marek Salka. Jeho moderné technológie a postupy pri implantovaní prinášajú veľa úspešných implantácii a spokojných pacientov. Zavedenie zubných implantátov prebieha v lokálnej anestéze. V prípade potreby (príliš veľký strach alebo časovo náročné ošetrenie), alebo po odporučení zubného lekára, môže byť toto ošetrenie vykonané v celkovej anestéze.
Náhrada jedného zubu zubným implantátom

Ste vhodným kandidátom pre zubný implantát?

Ideálnym kandidátom pre zubný implantát je pacient so všeobecne zdravým tkanivom ďasien bez parodontálneho ochorenia. Dobrý zdravotný stav umožňuje kratší priebeh hojenia bez komplikácií. Toto ošetrenie je spoluprácou implantológa a jeho tímu.

Zubný lekár určí Váš zdravotný stav a zkonzultuje, kde a ako by mal byť implantát umiestnený. V závislosti na konkrétnom stave chrupu a na vybranom type implantátu vám zubný lekár vytvorí liečebný plán na mieru, tak, aby vyhovoval vašim potrebám.

Kandidátom pre zubný implantát je aj pacient, ktorý stratil zub následkom úrazu, alebo v dôsledku nesprávnej orálnej starostlivosti. Zubný implantát je vhodnou zubnou náhradou pre ľudí, ktorí uvažujú o trvalom riešení a plnohodnotnej náhrade neúplného chrupu.

Zubné implantáty sú v ústnej dutine umiestnené fixne. Ak je potrebné, môže ísť o jednotlivú zubnú náhradu, teda korunku, alebo o zubnú náhradu v podobe fixného zubného mostíka, v závislosti od liečebného plánu.

Postup pri ošetrení implantátmi

Ošetrenie implantátmi prebieha v 3 návštevách:

1Návšteva

Vlastnému ošetreniu predchádza konzultácia s implantológom MUDr. Marekom Salkom, v rámci ktorej je vyšetrený chrup pacienta pomocou 3D scan-u. Tento scan je bezplatný, pri využití v rámci Smile Clinic. V prípade, že by pacient potreboval využiť tento CT scan mimo našej kliniky, poplatok za poskytnutie CT scanu je 99 EUR.

Následne sa dohodne vhodný termín pre ošetrenie. Termín bude závisieť od náročnosti zákroku, ako aj od času, ktorý bude na tento zákrok potrebný. V rámci dohodnutého termínu sa môže začať s implantovaním titánovej skrutky – implantátu. Zavádzanie jedného zubného implantátu pri ideálnych podmienkach trvá približne jednu hodinu. Doba hojenia zubného implantátu je individuálna, ale trvá najmenej 8 týždňov. Na zavedený implantát sa pacientovi v prípade potreby nasadí dočasná implantátová korunka. V prípade náhrady celého zubného oblúka sa na zavedené implantáty pacientovi fixne nasadí titánom vystužený dočasný mostík.

Pozrite si krátku animáciu ako prebieha príprava zuba na implantáciu

2. Návšteva 

Po zahojení a prijatí implantátu ( po dobe cca 8 týždňov) zubný lekár skontroluje stav implantátu a následne pokračuje v ošetrení. Počas tohoto ošetrenia zhotoví odtlačok pomocou špeciálnej odtlačkovej hmoty a odošle ho do zubného laboratória na následné vyhotovenie implantátovej korunky.

3. Návšteva

Posledným krokom je nasadenie implantátovej korunky, približne po 2 týždňoch od odobrania odtlačkov.

Nasledujúca animácia Vám priblíži, ako sa postupuje pri takomto druhu zubného ošetrenia.

Miera úspešnosti pri ošetrení zubným implantátom  je vysoká.

Zubný implantát ilustrácia a rtg snímok

Umiestnenie zubného implantátu sa vykonáva za sterilných podmienok a najmenej 90% implantátov ostáva v dutine ústnej doživotne, s prihliadnutím na následne správne vykonávanú ústnu hygienu a zdravotný stav pacienta.

Je dôležité, aby pacient vedel, aká je starostlivosť o zubné implantáty dôležitá a aké výhody prinášajú.

Nikdy nie je príliš neskoro, aby sme mohli zlepšiť stav nášho chrupu. Kontaktujte nás a zarezervujte si termín na bezplatnú konzultáciu a plán ošetrenia.

Zubný implantát a jeho cena:

Zubný implantát je nemalá finančná investícia, ale prinesie Vám množstvo výhod, ako napríklad :

 • dlhodobú investíciu do Vášho zdravia
 • zubný implantát je najvyspelejšia zubná náhrada
 • zavedením implantátu možno predísť rezorpcii kosti
 • nie je potrebné brúsiť susedné zdravé zuby
 • zlepšuje artikuláciu
 • zvyšuje estetiku chrupu

Cena za zubný implantát je rôzna, záleží hlavne od kvality zubného implantátu a typu korunky, ktorá sa na zubný implantát nasadí. Cena za jeden zubný implantát, vrátane implantátovej nadstavby a špeciálnej implantátovej korunky je 1150 Eur. V cene je zahrnutá lokálna anestéza, vhojovacie valčeky a ak je potrebná, tak aj provizórna korunka.

Každá zubná ambulancia má svoj špecifický cenník a zákroky sú rôzne cenovo ohodnotené.

Pri cene zubného implantátu v Smile Clinic dostávate úplne zadarmo :

 • rezerváciu termínu ( iné zubné ambulancie účtujú 50 Eur – zálohu)
 • konzultáciu s MUDr. Salkom ( iné zubné ambulancie účtujú 60 Eur)
 • vstupné komplexné vyšetrenie ( iné zubné ambulancie účtujú 30 Eur), zaplatíte iba za snímok zubov
 • plán ošetrenia
 • vhojovací valček ( iné zubné ambulancie účtujú 55 Eur) tento valček, ktorý sa dočasne nasádza na implantát, slúži na vyformovanie ďasna okolo budúcej korunky
 • lokálnu anestézu (iné zubné ambulancie účtujú 22 Eur)
 • dočasnú korunku poprípade mostík ( iné zubné ambulancie účtujú 12 Eur)
 • kontrola hojenia implantátu ( iné zubné ambulancie účtujú 10 Eur)
 • vybranie stehov
 • odtlačky ( iné zubné ambulancie účtujú 120 Eur)

Smile Clinic nemé žiadne skryté poplatky, naše ceny sú konečné pre každý typ implantátu, ktorý ponúkneme.

Ak rozmýšľate nad zubným implantátom, kontaktuje nás telefonicky alebo emailom a my Vám na Vaše otázky radi odpovieme.

 Najčastejšie kladené otázky

1. Kde sídlite?

Smile Clinic sa v súčastnosti nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, len 5 minút chôdze od centra mesta, kde sa nachádza nákupné centrum Aupark a pešia zóna. Medzi jednotlivými termínmi liečby by ste možno radi navštívili kúpele v Piešťanoch. Druhá pobočka Smile Clinic sa nachádza v centre Bratislavy na Pribinovej 25 neďaleko nákupného centra Eurovea.

2. Aké služby ponúkate?

Od bežných ošetrení, akými sú napríklad dentálna hygiena alebo oprava zubného kazu, Smile Clinic poskytuje širokú škálu kvalitných zubných ošetrení.

3. Koľko zaplatím za ošetrenie?

Konzultácia s implantológom MUDr. Marekom Salkom je zadarmo. Platíte iba za OPG snímok 35 Eur.

Náš cenník Vám ponúka zjednodušený zoznam všetkých zubných ošetrení, v ktorých sú zahrnuté všetky náklady. Akceptujeme hotovosť, platobnú kartu, bankový prevod.

4. Akú vekovú kategóriu pacientov lieči Smile Clinic s použitím zubného implantátu?

Smile Clinic lieči pomocou zubného implantátu pacientov, ktorí dovŕšili vek 18 rokov.

5. Akceptujete zdravotné poistenie?

Nie.

6. Ako sa môžem objednať?

Cez kontaktný formulár. Prvá konzultácia je zvyčajne poskytnutá v priebehu niekoľkých dní.

7. Aké sú Vaše otváracie hodiny?

Naše otváracie hodiny sa v jednotlivých týždňoch líšia. Ambulancia Smile Clinic je v pracovných dňoch otvorená od 8:00 do 17:00 hod.

8. Aký typ zdravotných zákrokov poskytuje Smile Clinic?

Smile Clinic poskytuje ošetrenia prostredníctvom implantológa, všeobecného zubára, zubnej hygieničky a manažéra pre pacienta, ktorý sa aktívne zaujíma o potreby našich pacientov. Vykonávajú dôkladné vyšetrenia a poskytujú individuálne diagnózy a liečebné plány.

9. Môžem hovoriť s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti na klinike?

Podporu pre pacientov poskytuje manažér pre pacientov. Je k dispozícii pre zodpovedanie Vašich otázok. V prípade neprítomnosti, manažér odpovie na otázky telefonicky.

Poradenstvo pre pacientov tiež prijíma otázky prostredníctvom e-mailov.

Autor: MUDr. Marek Salka

Zdroje:

Global Clinic Rating

Mayo Clinic

www.dentalhealth.org

dentistry.uic.edu

414 replies on “Zubný implantát”

 • Dobrý deň,
  Mala by som záujem o náhradu mŕtvych dolných stoličiek (5 a 6) na oboch stranách , jeden zo zubov (6) bol extrahovaný pred rokom (kosť zrejme ustúpila) ostatné zuby sú síce rozpadnuté ale koreň vytrhnutý zatiaľ nemám. Chcela by som vás poprosiť o približný cenník emailom za náhradu 4 zubov a prípadne možnosti (napr. Na každej strane jeden implantát mostik a korunka na 7?)
  Ďakujem za akúkoľvek informáciu

  Michaela
  • Dobrý deň,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali. Pri náhrade chrupu odporúčame zubné implantáty. Cenu a priebeh ošetrenia sme vám zaslali na mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň,

  chcela by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka. Potrebovala by som jeden mŕtvy zub nahradiť implantátom.

  ďakujem

  Slávka
  • Dobrý deň pani Slávka,
   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
   S pozdravom
   Marianna

   Marianna
 • Dobrý deň,
  poprosím Vás o orientačnú kalkuláciu pre dokončenie implantácie. Implantácia je momentálne už v štádiu zavedených vhojovacích valčekov. Bolo riešených spolu 7 implantátov plus bude potrebný ešte jeden medzičlen, pričom v ďalšom sa tiež počíta so zbrúsením kýpťovitého ostatku po očnom zube s následným nasadením korunky aj naň. Ráta sa tiež s potrebnou úpravou/zarovnaním/zbrúsením spodných zubov s rôznou dĺžkou a tiež aj horných zubov, ktoré sú v dôsledku nadmerného zaťažovania na ukončení opotrebované/nerovné. Do kalkulácie tiež poprosím zahrnúť aj bielenie ostávajúcich zubov, Zhrňujúc, odhadom koľko by prosím stála popísaná estetická finalizácia chrupu?
  Ďakujem pekne.

  • Dobrý deň, pani Lenka.

   Sme radi, že ste nás kontaktovali.
   Pre posúdenie, či je možné na našej klinike v už započatej implantácii pokračovať, je potrebná osobná konzultácia. Na našej klinike používame zubné implantáty švajčiarskej značky Neodent – Straumann. Pokiaľ máte už zavedené iné implantáty, je možné, že ošetrenie nebude možné u nás dokončiť.
   V prípade, že ošetrenie bude možné, cenovú kalkuláciu Vám vystavíme hneď počas konzultácie. Pre objednanie nás neváhajte kontaktovať.
   Tieto informácie som Vám zaslala aj e-mailom. V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

   Prajeme pekný deň
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý večer prajem. Chcem sa spýtať. Chýbajú mi hore 3 zuby, 2 zuby mám mierne nalomené, dole mám 8 zubov so sivými nepeknými plombami, 2 krivé zuby a plus bielenie zubov, porípade bolo by možné Vám zaslať fotografiu môjho chrupu? Koľko by ma zhruba vyšiel takýto úkon. Za odpoveď Vám vopred Ďakujem

  Adrián
  • Dobrý deň, pán Adrián,

   ďakujeme za Váš komentár.
   Informácie o ošetreniach, ktoré podľa Vášho popisu budú potrebné, by ste už v tejto chvíli mali mať vo Vašej e-mailovej schránke. V prípade záujmu o ošetrenie na našej klinike je potrebné najprv absolvovať osobnú konzultáciu s jedným z našich lekárov. Pre rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň,chcela by som sa opýtať na konečnú sumu 8 implantátovaj spolu s celkovým Ošetrením dakujem

  • Dobrý deň p. Elena,
   ďakujeme za Váš komentár.

   Implantát: 562 EUR
   Titánová nadstavba: 258 EUR
   Implantátová korunka: 330 EUR
   SPOLU : 1150 EUR
   Cena za 8 zubných implantátov spolu je 9200Eur. V prípade ak Vám chýba viac zubov vedľa seba, odporúčame pacientom zubné mostíky, to znamená, že nie každý jeden chýbajúci zub sa musí nahradiť zubným implantátom. V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

   Natalia Administrator
 • Pekny den, chcela by som vas poprosit o ponuku na 2 implantaty s mostikom a treti zub k tomu s tym, ze je potrebne dorobit aj kost. Dakujem velmi pekne.
  lucia

  • Dobrý deň, pani Lucia,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník sme Vám zaslali na Váš e-mail.
   Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

   S pozdravom
   Marianna – Smile Clinic

   Marianna
 • dobrý deň, poprosila by som.konečnú sumu zubného implantatu aj s prácou a vyšetreniami , potrebovala by som ich 8 plus cena bielenia zubov . đakujem

  Patrícia
  • Dobrý deň, pani Patrícia,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o zubných implantátoch a bielení zubov sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra

   Petra Administrator
 • dobrý deň, robíte aj augmentáciu kosti? Aká je cena na štyri zuby? Ako prebieha?

  Martina
  • Dobrý deň, pani Martina.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o dostavbe kosti sme Vám zaslali na Váš e-mail.
   V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Dobrý deň,

    poprosím Vás o rovnakú informáciu. Ďakujem

    Ďuriančík

    Ďuriančík
    • Dobrý deň pán Ďuriančík,

     ďakujeme za komentár.
     Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
     V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry den, mam v hornom rade 2jku 3jku krive zuby do vnutra , dalej mam 4rku ,5ku dole na pravo mam iba koren na lavo dole 5tka iba koren dalej hore 6stka a,7micka koren , viete mi s tym pomoct , dat implantaty vytrhnut korene v celkovej anestezii + vyrovnat a vybielit potom zuby a opravit cca 3 az 4 zuby bielou plombou co by to asi priblizne stalo cca.proste hollywood smille

  dakujem

  Marek K
  • Dobrý deň, pán Marek.

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník predpokladaných potrebných úkonov sme Vám zaslali do Vašej e-mailovej schránky.
   Pre vypracovanie presnej cenovej kalkulácie je potrebná osobná konzultácia s lekárom.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň
  Pred pár týždňami som mal úraz. Na hokeji mi vybil puk dva predné zuby (11tku, 12tku). Dostal som na Vás dobré odporúčania, tak sa chcem spýtať, či by ste mi vedeli na Vašej klinike spraviť implantáty a približnú cenu tohto zákroku, poprípade ak máte nejaký cenník.

  Ďakujem vopred za odpoveď

  • Dobrý deň, pán Marek,

   Ďakujeme za zanechanie komentáru. Cenu zubných implantátov sme Vám zaslali e-mailom.
   V prípade záujmu o termín osobnej konzultácie s chirurgom nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry den,
  mozem poprosit o zaslanie cenovej punuky.Jedna sa o horny chrup,s tym zeby boli zavedene 4 implantanty,na ktore by bol osadeny 12clenny mostik.Podrobnejsie info mozem poslat @.Dakujem.Veronika

  Tatiana
  • Dobrý deň, pani Veronika,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o výmene celého zubného oblúka pomocou 4 implantátov, na ktoré sa nasadí fixný 12-členný mostík sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade akýchkoľvek otázok alebo v prípade záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

   Prajem pekný deň
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobry vecer, tiez poprisim cennik za vymenu celeho chrupu s tym, ze je pritomna paradentoza vo vyssom stadiu. Da sa to vobec vykonat? Dakujem za odpoved.

  • Dobrý deň, pán Dano,

   ďakujeme za zanechanie komentáru. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

   S pozdravom
   Marianna – Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň,
  Chcela by som sa opytat, na cenu horneho a dolneho obluka…
  Ďakujem,
  S pozdravom Andrea

  Andrea
  • Dobrý deň, pani Andrea.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Viac informácií o All on 4 procedúre, teda výmene celého zubného oblúka, sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade otázok či záujmu o bezplatnú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
 • Dobrý deň. Pri vyšetrení TMK mi ošetrujuci lekár povedal, že mám zúženú – atrofovanú kosť, ktorú je potrebné pred zavedením implantátou doplniť. Viete mi povedať, koľko stojí u Vás takýto zákrok a či nieje príliš rizikový. Jedná sa o kosť v hornej čeľusti pod chýbajúcimi stoličkami 6,7. Keby som sa u Vás objednal na kozultáciu – ohľadne implantátov, kedy by bol asi najbližší termín konzultácie. Ďakujem za odpoveď. Martin

  Martin
  • Dobrý deň, pán Martin.

   Pre vystavenie cenovej kalkulácie za dostavbu kosti je potrebná osobná konzultácia s lekárom, ktorý následne určí cenu tohto zákroku.
   Našu odpoveď nájdete aj vo Vašej e-mailovej schránke.

   S pozdravom
   Petra

   Petra Administrator
 • Dobry den chcela by som sa spytat na cennik hornych aj dolnych implantatov.

  • Dobrý deň, pani Mária.

   Ďakujeme za zanechanie komentára.
   Cenník výmeny celého zubného oblúka, či už spodného alebo vrchného, pomocou implantátov sme Vám zaslali na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Petra

   Petra Administrator
 • Dobrý deň mám 27 rokov a nemám v predu 3 zuby ďalších asi 6 mám totálne zničených plus mám krivé a žlté zuby od malička som zanedbával zubnú hygienu a teraz ma to trapy preto by som chcel pekný biely plný úsmev viete mi aspoň obrazne povedať ceny som na pevnom rozhodnutý že chcem celý chrup staré von aj keď sú niektoré v poriadku jednoducho nový začiatok ale potrebujem ako tak obraz ceny aby som vedel či si môžem splniť sen alebo len dalej snívať ďakujem za váš čas poprípade či je možné na splátky

  • Dobrý deň, Rudolf,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpoveď sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Petra – Smile Clinic

   Petra Administrator
   • Dobry den. Mam podobny problem ako Rudolf. Tiez by ma zaujimala cena za komplet.
    Dakujem

    Michal
    • Dobrý deň, Michal.

     Ďakujeme za Váš komentár.
     Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Petra – Smile Clinic

     Petra Administrator
     • Dobrý deň.
      Rada by som dostala odpoveď ktorú ste zaslali Rudolfovi a Michalovi. Tiež mám podobný problém ako páni. ďakujem za informácie
      S pozdravom Alžbeta

      Alžbeta
     • Dobrý deň, pani Alžbeta.

      Ďakujeme za Váš komentár, kontaktovali sme Vás e-mailom.

      S pozdravom
      Petra – Smile Clinic

      Petra Administrator
     • Dobrý deň,

      Poprosila by som aj ja cenník.

      Ďakujem

     • Dobrý deň,

      ďakujeme za komentár.
      Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na email.
      V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

      S pozdravom
      Smile Clinic tím

      Marianna
 • Dobrý deň ,mám na Vás 2 otázky ,horný chrup by som potrebovala vymeniť,porcelanové zúbky pod tým mam obrsene a titanové čapičky -7 zubov a dole 7 faziet.Možete mi urobiť predbežný cenník? Dakujem.

  • Dobrý deň, pani Monika.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň ,
  chcel by som sa opýtať na zavedenie implantátu konkrétne sa jedná o pravú jednotku. Koľko približne by ma vyšiel celkova a či je možne kedže sa jedná o prednú jednotku aj po zavedení implantátu odísť počas hojenia aj s dočasnou náhradou …ďakujem za odpoveď s pozdravom
  Michal

  Michal
  • Dobrý deň, pán Michal.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý deň prajem chcel by som sa spýtať na celkovú kalkuláciu hornej a dolnej ústnej dutiny pri zavedení implantatov a celkového ošetrenia. ďakujem Igor.

  • Dobrý deň, pán Igor.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň môžem poprosiť cenník celého chrupu ďakujem Anna

  • Dobrý deň, pani Anna.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník výmeny celého zubného oblúku sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom a prianím pekného dňa
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň aka by bola celková cena inplantatov komplet chrupu horne aj dolné a ako dlho prebieha takýto úkon?dakujem

  Daniel
  • Dobrý deň, pán Daniel.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   Marianna
   • Dobrý deň mozem poprosiť aj ja o viac informácii cenu a cas za komplet. Ďakujem

    • Dobrý deň, pán Matej.

     Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme Vás e-mailom.

     S pozdravom
     Smile Clinic

     admin Administrator
 • Dobrý deň ,môžem Vás poprosiť o kalkuláciu implantátov ..Dnes som bola na konzultáciu v nemenovanom centre v HC. a bolo mi povedané ,že potrebuje 4 implantáty nakoľko predné 4 zuby mám keramické a tie sa dajú ponechať…

  Zuzana
  • Dobrý deň, pani Zuzana.

   Ďakujeme, že ste sa obrátili na Smile Clinic.
   Cenovú kalkuláciu sme Vám zaslali e-mailom.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň chcela by som sa opýtať na cenu za extrakciu a nasadenie implantátov na hornu čeľusť…. Ďakujem

  Zuzana
  • Dobrý deň, pani Zuzana.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Odpovedali sme Vám na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobry den vypnila som formular a snazila som sa ho odoslat ale pise ze sa neda lebo sa nasli chyby ale neukazalo moj formular ale niekoho ineho. Je to zato ze som uviedla anglicky email a tel.cislo?

  Ludmila Kossova
  • Dobrý deň, pani Ľudmila.

   Ďakujeme za Váš komentár. Kontaktovali sme vás e-mailom.

   Smile Clinic

   admin Administrator
   • Dobry den,
    ja mam rovnaky problem, formular mi nejde odoslat a zobrazuje sa formular ineho cloveka.

 • Dobrý deň, chcem sa opýtať, koľko by stálo, horné zúbky

 • Dobrý večer,
  Chcel by som zistiť aká cenna sa pohybuje za celý chrup (čo sa týka – implantátov)
  Ďakujem

  • Dobrý deň p Marek.

   Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Cenník sme vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom

   Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
   • Chcel by som sa spýtať rovnakú otázku, koľko by ma vyšiel celý chrup?

    Ladislav
  • Dobrý deň, Možte mi prosím napísať do emailu cennik za celkovu obnovu chrupu, horneho aj dolneho? Dakujem

   Branislav
   • Dobrý deň, pán Branislav.

    Ďakujeme, že ste nás kontaktovali, sme v e-mailovom kontakte.

    S pozdravom
    Smile Clinic

    admin Administrator
 • Dobrý deň,
  poprosila by som Vás o zaslanie cenník, alebo predbežnej ceny na komplet spodnú čelusť.

  Ďakujem

  Zuzana
 • Dobrý deň mal by som zaujem o vaše služby môžte mi poslať cennik na email.Ďakujem

  • Dobrý deň Štefan,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Už ako maly chlapec som mal problémy so zubami,neskôr som pri športe prišiel o predné zuby. Tie mi nahradili mostíkom. Chcem sa opýtať či by bolo možné ten mostík nahradiť implantatmi? Alebo aké by bolo riešenie. Dakujem

  • Dobrý deň Matúš,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,poprosim o zaslanie cennika. Dakujem

  Patricia
  • Dobrý deň Patrícia,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Pekny den prajem . Moja otazka znie robite nasadenie implatatov aj operativne pod narkozou. Poprosila by som cenu operativneho nahradenia celeho /hore aj dole/ chrupu. Dakujem

  Ing. Zuzana Haller
  • Dobrý deň Zuzana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň chcela by som sa opýtať koľko sa hojí implantát. A taktiež by ma zaujímalo koľko dlho trvá celý tento proces od navŕtania implantátu až po nasadenie zubnej korunky. Môj čeľustný ortopéd , mi povedal, že aj 7 -8 mesiacov, môže to až takto dlho trvať? Ďakujem

  Viktória
  • Dobrý deň Viktória,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, chcela by som vás požiadať o zaslanie cenníka. Mala by som záujem o implantáty. ďakujem.

  • Dobrý deň Linda,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry vecer , mam vazny zaujem o implantaty do celeho chrupu prave vo vasej klinike.Prosim zaslite mi cennik.Dakujem krasne .
  S pozdravom Adriana

  • Dobrý deň Adriana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, keďže mám zistenú parodontózu na základe ubúdania kostnej hmoty, som nútená riešiť náhradu celého zubného oblúku. Chcem sa spýtať, koľko implantátov by som potrebovala na upevnenie horného zubného oblúku a približnú cenu kompletného zákroku.

  Zdenka
  • Dobrý deň Zdenka,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den mam.zaujem u zub chiba mi horny zub kolko bi stalo a bude to boliet dalo bisa uspat

 • Dobry den mam zaujem o nemam horny zub jeden kolko bi ma stalo o implatat a bude to.beliet.mozete aj cez ma uspat

  • Dobrý deň Lukáš,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,

  môžem Vás poprosiť o zaslanie cenníku na môj email?
  Posktujete aj vyšetrenie s použitím rajského plynu(Entonoxu)?

  Ďakujem veľmi pekne,
  s pozdravom, Peter

  • Dobrý deň Peter,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň chcem sa spýtať či sa dá u vas dohodnúť aj na splátkový kalendár?dakujem

  Hupkova
  • Dobrý deň Dana,

   ďakujeme za komentár.
   Splátkový kalendár neposkytujeme.
   Platí sa hneď po ošetrení, prípadne je možné rozdeliť platbu na počet návštev na klinike.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý den.Chcel by som Vás poprosiť o cenník, chrup mám vo veľmi zlom stave aspon ako taky usmev aby som malneviem sa uz ani usmiat popripadne poslem foto do emailu .Dakujem

  • Dobrý deň Ivan,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý den chcem sa spýtať čo by stalo leby si chcem spravit celu spodnu a hornu čeľusť ?

  • Dobrý deň Filip,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o konzultáciu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobrý deň,
    mám záujem o Vaše služby pošlite mi prosím Vas cennik.Ďakujem Miroslava

    Miroslava
    • Dobrý deň Miroslava,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
     V prípade záujmu o termín Vás radi objednáme.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobrý deň.Mal by som tiež záujem o vaše služby mohol by som poprosiť kompletný cenník?dakujem

 • Dobry den rad by som poprosil cennik,lebo mam zaujem o vase sluzby.
  dakujem

  miroslav riedl
  • Dobrý deň Miroslav,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,mam zaujem o vase sluzby len by som poprosil cennik.
  Dakujem

  • Dobrý deň Peter

   ďakujeme za komentár.

   Cenník a priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.

   V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
  • Dobrý den chcela by som sa opytat kolko by stalo urobit hornu aj dolnu celust cennik dakujem

   Veronika lederleitnerova
   • Dobrý deň Veronika,

    ďakujeme za komentár.

    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň,
  chcem Vás poprosiť o cenník služieb.
  Ďakujem

  Viera Boháčová
  • Dobrý deň Viera,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Zdravím.. tiež by som poprosil o cenník.. potreboval by som komplet cely novy chrup, zrejme.. mám zuby v dezolátnom stave.. dakujem

  • Dobrý deň Milan,

   ďakujeme za komentár.
   Odporúčame osobnú konzultáciu s lekárom.
   V prípade záujmu Vás radi objednáme.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, mala by som tiež záujem o zaslanie cenníka. ďakujem.

  Klára
  • Dobrý deň Klára,

   ďakujeme za komentár.

   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Potrebovala by som pre 25 roč.syna urobiť komplet chrup. Kolko je potrebných implántátov na fixnú korunku? Syn má strach preto by som.chcela bližšie info o celkovej anestéze čo k tomu treba aké vyšetrenie a aký by bol postup,dľžka a cena celkového zákroku až po nasadení korunky.Ďakujem.

  Daniela
 • Dobrý deň,
  potreboval by som riešiť dolnú sedmičku, na ktorej sa mi odlomila polovica zuba. Zub má umŕtvené korene. Poprosím o informáciu aký je najvhodnejší spôsob ošetrenia, popr. či je vhodný a koľko by stál komplet zubný implantát.
  Ďakujem.

  • Dobrý deň Peter,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň, mám 27 rokov, a chcela by som komplet nový chrup, samozrejme s narkozou. Chcem sa opýtať na cenu. Ďakujem.

  Klaudia
  • mám rovnakú otázku a rád by som sa spýtal na hojenie, počul som od známych že hojenie implantátov je velmi dlho bolestivé, dá sa počas tejto doby ..žuť.. stravu?

   • Dobrý deň Filip,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
    Počas doby hojenia je potrebné obmedziť stravy, odporúčame skôr kašovité jedla, polievky a pod.
    V prípade záujmu o termín na konzultáciu Vás radi objednáme.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť cenu za zubný implantát vrátane korunky proste na komplet. Je to zub horný predný dvojka v ľavo. A tiež sa chcem spýtať na možnosť platenia na splátky. Pekne ďakujem

  Branislav
  • Dobrý deň Branislav,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
   V prípade záujmu o termín na konzultáciu Vás radi objednáme.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
  • Dobrý deň, mám podobnú otázku? Aká je cena jedného zubneho inplantatu (4 v lavo hore) a je možné platiť na splátky? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

   • Dobrý deň pani Lucia,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na e-mail.

    S pozdravom Smile CLinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň, chcel by som sa spýtat kolko by ma vyšiel novy implantat namiesto jedneho zuba,,hore štvrtý od predu , dakujem

  • Dobrý deň Dávid,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Ak by ste mali záujem o termín konzultácie kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,
  chcel by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka v prípade, že by som potreboval vymeniť kompletný​ chrup za implantáty

  Vopred Ďakujem za odpoveď.

  Kristián
  • Dobrý deň Kristián,

   Ďakujeme vám za váš komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   Ak by ste mali záujem o termín konzultácie kontaktujte nás.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobre den

  Mam zuby v dezolatnom stave, pricom 5 mam vytrhnutych a dalsich 5 mrtvych a vsetky su zlte. Plomby nemam len na 4 prednych dolnych. Mozete mi prosim poslat cennik. Mam zaujem vymenit vsetky zuby za zubne implantaty. Mam 34 rokov a hanbim sa usmievat. Dakujem

  • Dobrý deň Dana,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň

  prosím o radu – mám dosť odhalené zubné krčky, tri zuby sa mi kníšu, mám paradentózu. Chcela by som implantáty, boli by vhodné aj pri paradentóze? Počula som aj o implantátoch, ktoré sú v tvare T a sú vhodné pri poklese ďasien bez nastavovania kosti. Plánovala by som nahradiť väčšinu horného zuboradia. Prosím ešte o vysvetlenie, aký je rozdiel (vizuálny) medzi korunkou kovokeramickou, sklokeramickou a zirkónovou. Ktorá z nich vyzerá čo naprirodzenejšie. Je to veľmi finančne náročný zákrok, tak by som chcela, aby zuby vyzerali naozaj pekne.

  • Dobrý deň Marta,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, mám 60 rokov pochádzam z okolia Popradu. Chýbajú mi tieto zuby, ktoré by som chcel doplniť inplantátmi : Pravo hore: 6, 7 Pravo dole: 6, Ľavo dole 7, 8, a Ľavo hore 6, 7, 8.-mostík, čo mi treba riešiť v prvom rade, Už dlhšiu dobu denne ošetrujem dezinfekčným a liečivým roztokom korene na 6 a 8 z vnútornej strany do hĺbky cca 6-8 mm, pri čistení medzi zubnou kefkou mi to stále krváca, Zuby sú uvoľnené, ale ich používam, veľmi nebolia, ale cítim, že to nieje v poriadku. V krvi mám zvýšenú hodnotu CRP na 9,91 mg/l a predpokladám, že to bude príčina.
  Je v takomto prípade možné použiť inplantáty BOI ? Ako mám postupovať? Aké sú u Vás termíny?
  V prípade potreby môžem poskytnúť snímok chrupu z r. 2016.
  Za Vašu odpoveď Vám úprimne ďakujem.

  Ing. Michal Gašper
 • Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka v prípade že by som chcela vymeniť 3zuby očný zub,prvá stolička a druhá stolička hore za implantáty.druhu stoličku už nemám a prvú mám na vytrhnutie,očný je úplne v poriadku len ako naschvál je zasunuty dovnútra ???? ďakujem

  Viktória
  • Dobrý deň Viktória,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
  • Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka v prípade že by som chcel vymeniť kompletný​ chrup za implantáty ďakujem

   • Dobrý deň Tibor,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka v prípade že by som chcela vymeniť kompletný​ chrup za implantáty ďakujem

  Zuzana
  • Dobrý deň Zuzana,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň.
  Chcem pre svoju manželku ako darček si zaobstarat krasne nove zubky.
  Mozem poprosit cennik na niekolko zubov a postup? Dakujem

  • Dobrý deň Peter,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,
  poprosila by som Vás poslať cenník na môj email. Chcela by som si dať do poriadku všetky zúbky, nakoľko už od mlada mám s nimi veľké problémy a už teraz mi ich žiaľ 6 chýba. Ďakujem predom za odpoveď 🙂

  Barbora
  • Dobrý deň Barbora,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

   Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka v prípade že by som chcel vymeniť kompletný​ chrup za implantáty ďakujem

    • Dobrý deň Matej,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na e-mail.

     S pozdravom
     Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry den chcem sa spytat aka by bola cena komplet celeho chrupu ktory by bol napevno.dakujem

  Patrik
  • Dobrý deň Patrik,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Cenník za ošetrenie sme vám zaslali na váš e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Poprosím o cenník k danej téme ak je to možné. Ďakujem.

    • Dobrý deň Erik,

     Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.

     Cenník a informácie sme vám zaslali na váš e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
   • Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka v prípade že by som chcela vymeniť 3 predné zuby. Ďakujem

    Žanete
    • Dobrý deň Žanet,

     ďakujeme za komentár.
     Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Bonjour je suis en france Pour alle en slovaquie se tres longe je vais reste 8 semaine je vais bien alles vous me assuré beaoucoup comment je peux faire merci du la reponce

  Ivanova
  • Hello,

   Thank you for contacting us.

   Can you write to us in english?

   Smile Clinic team

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den, mam kovokeramicky vrchny mostik cca 7 rokov a chcela by som vymenit mostik za celokermaicky, po pripade za zubne implantaty, vzhladom na to, ze mam reakciu na kov. Poprosila by som, ci mi mozete zaslat cennik na celokermaicky mostik a na zubne implantaty.

  Dakujem

  Silvia
  • Dobrý deň pani Silvia,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • dobrý deň , tiež by som poprosila cenník keď by som chcela všetky zubky vymeniť

  Lýdia
  • Dobrý deň p. Lýdia,

   ďakujeme za komentár.
   Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobrý deň. Môžem vas poprosit tiež o cenník za vymenu vsetych zubov? Ďakujem

    Lukaš
    • Dobrý deň p.Lukáš,

     ďakujeme za komentár.
     Cenník a priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
  • Dobrý den, prosim o približnú cenu kompletneho chrupu. Ďakujem.
   Eva Kozmová

   Eva Kozmová
   • Dobrý deň pani Eva,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
  • Dobry den citala som si vsetko co tu mate a tiez mam problem s chybajucimi zubmi a musim to zacat riesit takto lebo uz mam problem pri konzumacii jedla..poprosim aby ste mi zaslali cennik dakujem.

   • Dobrý deň pani Dáša,

    ďakujeme za komentár.
    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.
    V prípade záujmu Vás radi objednáme na konzultáciu.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň . Mohol by som vás poprosiť o cenník ? Ďakujem 🙂

  Tomáš
  • Dobrý deň pán Tomáš,

   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Priebeh ošetrenia a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobry den mala by som zaujem o zubne implantaty mohli by ste mi zaslat cennik a chcela by som vediet ,ako sa treba dopredu u vas objednat nakolko byvame v Rakuskych Alpach a casovo sa musim prispôsobit podla toho ako maju deti prazdniny.Dakujem Ivana

  • Dobrý deň pani Ivana,

   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Priebeh ošetrenia a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • dobry den, prosim o zaslanie ceny za implantat Koncept All on four jedna sa o mostik na 4 implantatov.

  pracujem v zahranici a chcem vediet aky cas by som potreboval na cely zakrok . Dakujem

  • Dobrý deň pán Dezider,

   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Priebeh ošetrenia a cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

   V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic

   Marianna
 • Dobrý den mozete mi prosím zaslat kompletnu sumu za vyhotovenie celeho horného chrupu implantátov aj zo zubami? Ďakujem

  • Dobrý deň p. Linda

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň!
  Mohla by som Vás poprosiť o cenník.
  Ďakujem

  Lenka Kašťáková
  • Dobrý deň pani Lenka,

   kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň. Poprosím o zaslanie cenníka implantátov na e-mail. Ďakujem.

  • Dobrý deň Anna,

   cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobry den. Mohli by ste mi zaslat cennik pre celu hornu celust zo vsetkym dokopy?

    • Dobrý deň p.Lucia,

     cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
     Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Marianna
 • Dobry den mohli by ste mi prosim poslat cenik ?
  dakujem.

  • Dobrý deň Matej,

   Ďakujeme vám za komentár.
   Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý večer, mamka by sa chcela opýtať, koľko by stálo ak si chce dať urobiť vrchnú aj spodnú časť zubov. Má aj nejaké korunky, ale tie by už potrebovali vymeniť. Na vrchnej časti má korunky už 20 rokov, a svojích 6 zubov. Na spodnej časti má 7 svojích zubov a zbytok sú korunky, ktoré boli 3x vypadnuté a nato naspäť lepené. Cenu by chcela vedieť informatívne, lebo má už dlhší čas záujem o takéto implantáty. Dakujem veľmi pekne. Vanciová

  Simona Vanciová
 • Dobrý deň, v roku 2010 som dostala nedokrvenie mozgu, Má to niečo spoločné, že by mi mohli dať inplantáty. Poprosím cenník. Vďaka.

  Mgr. Katarína
  • Dobrý deň Katarína,

   Ďakujeme vám že ste nás kontaktovali.
   Ak váš terajší zdravotný stav je dobrý zubné implantáty by boli vhodné aj pre vás. Samozrejme pri osobnej návšteve by lekár určil či sú implantáty pre vás vhodné.
   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, v roku 2010 som dostala nedokrvenie mozgu, M
  á to niečo spoločné, že by mi mohli dať inplantáty. Poprosím cenník. Vďaka.

  Mgr. Katarína
 • Môžem poprosiť cenník na email. Ďakujem

  Denisa
  • Dobrý deň pani Denisa,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Budeme radi ak nás budete kontaktovať o termín na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Mohol by som poprosiť cenník za celý nový chrup vrátane vytrhnutia starých

    Richard
    • Dobrý deň Richard,

     Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.

     V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobry den

  Je mozne zaviest implantat aj v pripade, ze mam autoimunitne ochorenie (reumatizmus)? Mal som nejake mrtve zuby a moj organizmus na to negativne reagoval, takze neviem ako by som prijal implantat.

  Vdaka

  Robert
  • Dobrý deň pán Róbert,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Toto ochorenie je rizikový faktor, dôležité je aj v akom štádiu je ochorenie.
   Odporúčam Vám sa poradiť aj s Vašim lekárom, či je vhodné ošetrenie zubnými implantátmi.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
   • Dobry den, dakujem za odpoved, da sa to riesit aj protezou ak mi chyba v pravo hore 4,5,6,7?

    Robert
    • Dobrý deň Robert,

     Ďakujeme vám za komentár.
     Mali by ste záujem o vyberaciu protézu? Ak áno tie na našej klinike nerobíme. Odporúčame chýbajúce zuby nahradiť zubnými implantátmi.
     Ak by ste mali záujem o konzultáciu na našej klinike radi vás objednáme.
     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň prajem.
  Poprosil by som vás o cenník vsetkych implantátov.
  Vopred ďakujem

  MICHAL
  • Dobrý deň p.Michal,

   cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den, poprosim Vas cennik na email.

  Robert
  • Dobrý deň p.Róbert,

   cenník sme Vám poslali na Váš email.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den, chcel by som Vas poprosit o cennik zubneho implantatu. Dakujem.

  Matúš
  • Dobrý deň p.Matúš,

   ďakujem Vám za komentár
   Cenník aj priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • dobry den ma zaujem o cennik nakolko mam 28r.a potrebujem vytrhnut a zuby a nahradit ich…vopred dakujem za cennik

  • Dobrý deň p.Roman,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
  • Dobry den. Poprosim cennik. Dakujem

   Miriam
   • Dobrý deň p.Miriam,

    Ďakujeme vám za komentár.

    Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
    V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.
    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobrý deň,môžem poprosiť cenník,ďakujem.

  Silvia Aczova
  • Dobrý deň p.Silvia,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujmu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň, tiež by som si poprosil cenník
  Ďakujky

  Dennis
  • Dobrý deň p.Dennis,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,
  mohli by ste mi prosím zaslať cenník.
  Vopred ďakujem

  Miroslava
  • Dobrý deň Miroslava,

   Ďakujeme vám za komentár.

   Cenník sme vám zaslali na váš e-mail.
   V prípade záujemu o termín nás prosím kontaktujte.
   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den , poprosil by som vas cennik zaslat na Email, dakujem

  Michal
  • Dobrý deň p. Michal,

   ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Poprosím zaslať cenník na mail.

  • Dobrý deň p.Tina

   ďakujeme Vám za komenár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
   • Dobrý večer, mám vyberateľnú zubnú protézu dolnú. hore mám este 5 zubov ale sú zlé pod nevyberatelnom protezu Chcela by som si dať urobiť nové zuby z implantátov, je to vraj pohodlnejšie a aj praktickejšie. Koľko by ma to stálo €. chcela by som si dať hore 4 aj dole 4 implantáty. Udrží to celú protézu, dakujem -prosím cenovu ponuku

    Mária Eseková
    • Dobrý deň p. Mária,

     ďakujeme, že ste nás kontaktovali.
     Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

     S pozdravom Smile Clinic tím

     Alzbeta Administrator
 • Dobry den, moje zuby su v hroznom stave. Urcite bude treba väcsi pocet extrakcii a uvazujem nad inplantatmi a bola by som rada v celkovej anesteze kedze mam s toho velky strach. Mozem poprosit o pribliznu sumu? Cennik? Dakujem

  Michaela
  • Dobrý deň p.Michaela,

   ďakujeme Vám za komenár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.
   Kontaktujte nás ohľadom termínu na konzultáciu.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý večer, mám vyberateľnú zubnú protézu hornú aj dolnú. Chcela by som si dať urobiť nové zuby z implantátov, je to vraj pohodlnejšie a aj praktickejšie. Koľko by ma to stálo €. chcela by som si dať hore 4 aj dole 4 implantáty. Udrží to celú protézu?
  Dakujem

  • Dobrý deň p.Hana,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Odporúčame osobnú konzultáciu.
   Na e-mail sme Vám zaslali cenník aj priebeh ošetrenia pri kompletnej náhrade chrupu zubnými implantátmi.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobry den,
  rada by som poprosila o zaslanie cennika implantatu pre ocny zub hornej celuste.
  Dakujem velmi pekne

  Monika
  • Dobrý deň p. Monika

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Prosim o zaslanie cennika . Dakujem.

  Miroslava Rupert
 • dobry den, smiem poprosit o zaslanie cennika implantatov pre dva zuby hornej celuste ( ozn 25,14) dakujem

  martin vlk
  • Dobrý deň p. Martin,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic tím

   Alzbeta Administrator
 • Dobry den, poprosim vas o zaslanie cenniku.

  Dakujem

  Andrej
  • Dobrý deň p.Andrej,

   kompletný cenník sm Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom Smile Clinic

   Alzbeta Administrator
 • dobry den , mam zaujem o rekonstrukciu chrupu . extrakcia a zavedenie vrchnych aj spodnych implantatov .
  zaujima ma cena osetrenia . dakujem

  • Dobrý deň p.Mário,

   cenník a priebeh ošetrenia sme Vám zaslali na e-mail.
   V prípade nejakých otázok nás neváhajte kontaktovať.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,

  Prosím Vás o zaslanie cenníku zubných implantátov.
  Ďakujem veľmi pekne.

  monika
  • Dobrý deň p.Monika,

   ďakujeme za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
 • Dobrý deň,
  môžem poprosiť cennik? Ďakujem

  Markéta
  • Dobrý deň p.Markéta,

   ďakujeme Vám za komentár.
   Cenník sme Vám zaslali na uvedený e-mail.

   S pozdravom
   Smile Clinic tím

   Marianna
  • Dobrý deň,
   poprosil by som cenník. Ďakujem

   • Dobrý deň Milan,

    ďakujeme za komentár.

    Kontaktovali sme Vás na uvedený e-mail.

    S pozdravom Smile Clinic tím

    Marianna
 • Dobry den.Mam taky problem,vzhladom nato ze mi krivo rastli 8 micky zuby, bol som nuteny si dat extrahovat 14 zubov.Mam vlavo hore 1.2.3 v pravo hore 1.2.3.8. vlavo dole 2.3.5 a vpravo dole 2.3.4.5.7.8.Co by ste mi navrhli s tym urobit? ake by boli moznosti a cenova relacia.Dakujem za skoru odpoved.

  Miloš
 • Dobry den, chcela by som sa opytat , moj syn bol u Vas na konzultaciu kde mu bolo poradene uprava chrupu pomocou implantatov, nakolko ma velke obavy, chcel by osetrenie bez implantatov teda len mostikom, ak by bolo mozne to znovu prehodnotit a napisat nam cenu celeho osetrenia na mail. Prosim Vas o celkovu anestezu a kolko casu by potreboval na osetrenie nakolko nebyvame na Slovensku. Adresa je Mario Althap, narodeny 6.11.. 1987 , Hviezdoslavova 10/57 Ziar nad Hronom .
  Prajem pekny den a tesim sa na skoro odpoved

 • Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je nutne implantát zavadzať hneď po vytiahnutí zubu alebo či sa smie zavadzať aj niekoľko rokov po vytrhnuti zubu. Potrebovala by som si dať 2 len neviem či už nie je neskoro. Ďakujem

  Barbora
  • Dobrý deň Barbora,
   Ďakujem vám za váš komentár.
   Zubný implantát je možné zaviesť hneď po extrakcii ale aj po niekoľkých rokoch po strate zuba.
   Odporúčame osobnú konzultáciu na klinike v Bratislave alebo v Piešťanoch.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa informovať, robíte zákroky aj v celkovej anestéze ? mám chrup v hroznom stave, ale nakoľko mám panický strach zo zubného ošetrenia, celkova anesteza by mi úplne vyhovovala 🙂 potrobovala by som aj pár extrakcii aj zubné implantáty. Možem Vás poprosíť aj kompletný cenník ? ďakujem a prajem príjemný deň 🙂

  Katarína
 • Mam 4 roky implantat a zub (nahrada) mi pri jedeni odpadol. Som prave v zahranici, tak sa chcem spytat – ako dlho mozem mat ten srob ‚odhaleny‘?? Je nejake nebezpecie? Co mam robit?
  Dakujem.

  • Dobry den,

   chcela by som informovat ohladom zubnych implantatov. Keby som si chcela dat urobit dva zubne implantaty, kolko by to stalo a da sa to u Vas platit aj na splatky? Dakujem za odpoved.
   S pozdravom.

   Barbora
   • Dobrý deň p. Barbora, ďakujeme za Váš komentár.
    Kompletná cena z 2 zubné implantáty celkom je 2000€ (cena vrátane implantátovej nadstavby, implantátovej korunky a kontrolných návštev)
    V prípade potreby ponúkame pacientom aj provizórnu korunku, ak sa jedná o implantáty v línii úsmevu. Ošetrenie na splátky pacientom neponúkame, ale cena za ošetrenie je u nás rozdelená na počet návštev.
    Termín na vstupnú konzultáciu si môžete objednať telefonicky, alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.

    Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

    natalia Administrator
 • Prajem príjemný deň.

  Chcela by som sa informovať ohľadom zubného implantátu.
  Včera mi moja zubná lekárka vytrhla koreň z predného zuba – 1 v pravo hore. Poradila mi, aby som si dala zubný implantát.
  Povedala mi, že najprv sa mi musí rana po extrakcii zahojiť, čo trvá tak dva mesiace.
  Chcela by som sa spýtať, kedy je možné tento implantát po vytrhnutí nasadiť, príp. ako dlho trvá objednanie k vám a taktiež ma zaujíma cena.
  Veľmi ďakujem za odpoveď.
  S pozdravom

  Zuzana Zagrapanová
 • DOBRY VECER PRAJEM.PRAVE SOM OBJAVILA VASU KLINIKU A PRECITALA SI O VAS A VASICH PONUKACH PACIENTOM.CHCELA BY SOM SA SPYTAT,JE MOZNE OBJEDNAT SA NA IMPLANTAT CELEJ PROTEZY?HORNEJ,AJ DOLNEJ…UZ MAM VSETKO VYTRHANE OD 20-TEHO JANUARA..MOHLI BY STE MI POVEDAT PRIBLIZNU CENU,AJ AKO DLHO BY TO TRVALO?DAKUJEM VAM VELMI PEKNE,S POZDRAVOM -PEKOVA

 • dobry den chcela by som sa spytat kolko by stalo zhotovenie celeho chrupu mam hornu protezu na vytahovanie a dole mam 6 zubov aj to pokazene pri dasne cierne nechcem uz vytahovacie vopred vam dakujem za odpoved

  • Dobrý deň Iveta,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   admin Administrator
   • dobrý deň, chcel by som sa informovať koľko by približne stálo zhotovenie hornej čelusti a to chýbajúcich 7 až 8 predných zubov, metódou zavedením asi 3-4 implantátov a následným doplnením keramickým mostíkom. Ďakujem za odpoveď. Miro

    Miroslav
    • Dobrý deň Miroslav,
     ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
     Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
     S pozdravom,
     Smile Clinic

     admin Administrator
     • Dobrý deň,
      som mladá žena vo veku 26 rokov.Moja zubarka mi vytrhla horny zub ,myslim ze je to čislo 25.Mohli by ste mi prosím zaslať cenník? Mala by som záujem o dorobenie zubu.Ďakujem

      Zuzana Arpášová
     • Dobrý deň Zuzana,
      ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Odpoveď sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
      Prajeme Vám pekný deň a budeme sa tešiť na Vašu návštevu​.
      S pozdravom,
      Smile Clinic

      admin Administrator
  • Dobry den.
   Mala by som zaujem O kompletnu zostavu implantatov hornej a dolnej celuste.
   Mam 32 rokov a moje zuby su v katastrofalnom stave.Tehotenstvom sa to este viac zhorsilo.Aka by bola cenova ponuka so vsetkym?Mam na mysli cely ukon uz od prvej kontroly.
   Da sa to aj na splatky?

   Maria Svantnerova
   • Dobrý deň p. Mária,
    cenník sme Vám zaslali na Vašu emailovú adresu. Splátkový kalendár žiaľ neposkytujeme, celkovú cenu za ošetrenie je však možné rozdeliť na počet návštev, pri ošetrení implantátmi sú to 3 návštevy.
    S pozdravom,
    Smile Clinic

    Michaela
    • Dobry den !

     Cenník by som si potreboval,dakujem.

     S pozdravom

     René Krága

     • Dobrý deň p. Krága

      ďakujeme Vám za komentár.
      Cenník sme Vám zaslali na e-mail.

      S pozdravom Smile Clinic tím

      Alzbeta Administrator
 • Dobrý deň,

  chcela by som sa spýtať, či je zubný implantát vhodný aj pre človeka, ktorému bola opakovane spravená resekcia koreňa a vždy sa mu po čase vrátil problém (fistuly). Vôbec nevieme s lekárom, prečo sa to stále opakuje, ale už trikrát mi to rezali a teraz ma zrejme čaká štvrtýkrát. Ak je implantát vhodný aj pre mňa – ak je postup? treba robiť resekciu alebo „stačí“ extrakcia a následné vloženie implantátu alebo je nutné počkať nejakú dobu medzi extrakciou zuba a vložením implantátu?
  Ďakujem za odpoveď a želám krásny deň.

  Maja

  • Dobrý deň Maja,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Či je vo vašom prípade vhodný zubný implantát by som ponechala na posúdenie lekárovi pri osobnej konzultácii. Zvyčajne je možné zaviesť zubný implantát hneď po extrakcii. Ale je to individuálne u každého pacienta.
   S pozdravom
   SmileClinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň chcem sa spýtať nemám predné 4 zuby očné mám a jeden z toho je zlomený kolko inplantátov by som potrebovala a kolko by to aspon obrazne stále dakujem

  Anna Poláková
  • Dobrý deň p. Poláková,
   pre náhradu 4 predných zubov budú potrebné 2 – 3 zubné implantáty s 4-členným zubným mostíkom a pre zlomený očný zub ošetrenie zubnou korunkou. Cena 3 zubných implantátov s 4-členným zubným mostíkom je 3327 EUR a cena celokeramickej zubnej korunky je 327 EUR. Pre posúdenie a navrhnutie Vášho plánu ošetrenia je však potrebná osobná konzultácia s lekárom u nás na klinike. Pre bezplatnú konzultáciu nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár alebo telefonicky.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   Michaela
 • Dobrý deň. Mal by som záujem o kompletnú výmenu chrupu implantátmi. Môj súčasný chrup mi už pomaly dosluhuje a je čas s ním niečo spraviť.Konkrétne na vrchnom zuboradí mám korunky na šiestich zuboch a 4 svoje zuby(zlomené resp. pokazené) a na spodnom zuboradí mám korunky na dvanástich zuboch a 1svoj.Koľko by približne stála kompletná výmena vrátane odstránenia starých koruniek a vytrhaním zubov ktoré sú pod nimi?A chcel by som sa spýtať či daný zákrok/y sa dajú podstúpiť v úplnej narkóze?

  Ďakujem
  S pozdravom

  • Dobrý deň Peter,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Odpoveď sme vám poslali na váš e-mail.
   S pozdravom
   Smile Clinic team

   admin Administrator
 • Dobry den,ja mam implantat 2 roky mam taky problem neviem ci sa mi zacal kyvat implantat alebo korunka.Pokial by to bola korunka ale ako ju dat dole.Vobec sa to da zachranit?

  Renatka
  • Dobrý deň,
   Ďakujeme vám za váš komentár.
   Zubný implantát je vrastený do kosti a nemal by sa vôbec hýbať.
   Zrejme je uvoľnená korunka. Odporučili by sme Vám navštíviť lekára ktorý by vám tu korunku pripevnil naspäť.Ak to bolo robené na našej klinike kontaktujte nás a dáme vám termín na opravu.
   S pozdravom
   SmileClinic tím

   admin Administrator
 • Dobrý deň, poprosil by som o poslanie cenovej ponuky na email. Chýbajú mi 2 zuby vlavo hore 4,5 s tým aby boli obidva zuby na jednom úchyte? avšak na nešťastie zuby boli vytiahnúté uz asi pred rokom. za odpoved dakujem

  Gabriel
  • Dbrý deň p. Gabriel, ako náhradu dvoch chýbajúcich zubv by sme Vám odporúčali 2 zubné implantáty. Jeden zubný implantát by nemusel uniesť záťaž dvoch zubov.
   To že zuby boli už extrahované nevadí.Cena za dva zubné implantáty spolu aj s implantátovou zubnou korunkou a nadstavbou komplet je 2000€
   Pre viac informácii nás kontaktujte cez náš kontaktný formulár. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
 • Dobrý den, chcel by som si dať spraviť v budúcnosti celí horný chrup. Zaujíma ma ale v prvom rade cena??? Implantáty aj keramické zuby??? Cena za hotovú prácu???

  Michal
  • Dobrý deň p. Michal,
   ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Celková cena za ošetrenie sa odvíja od množstva použitých implantátov (zvyčajne je to 4 – 6 implantátov) a prípadnú potrebnú dostavbu kosti. Cena za 6 implantátov s 14-členným keramickým mostíkom je 8616 EUR. Ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu s implantológom, MUDr. Marekom Salkom, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár na stránke, emailom alebo telefonicky.
   Prajeme pekný deň zo Smile Clinic.

   Michaela
 • Dobrý deň poprosím o zaslanie cenníka. Dakujem pekne

  • Dobrý deň pani Elena,
   cenník sme Vám poslali na uvedenú e-mailovú adresu.
   S pozdravom,
   Smile Clinic

   admin Administrator
 • Možem poprosit cennik ďakujem

  michaela
 • Dobrý deň
  poprosila by som informáciu, môj zubár mi asi pred 5 rokmi zistil parodentózu, aj keď mám panický strach zo zubára, na preventívne prehliadky chodím, ale je to z roka na rok horšie v hornej časti chrupu mi ostalo už len 7 predných zubov a v dolnej časti chrupu 6 predných zubov a aj to mám dva obrúsené pre výplň mostíkom, najradšej by som si dala všetky ostávajúce zuby vytrhať , /keďže návšteva zubára pre trhanie zubu mi nerobí problém a posledne mi môj zubár trhal zub bez injekcie/ a rozmýšľam dať inplantáty a urobiť tak celý nový chrup, len neviem či pri parodentóze sa to oplatí, keďže sa nedá vyliečiť a ďasno sa skracuje a odhaľuje zubné krčky. Ja ju mám už tak pokročilú, že už ma zuby ani nestihnú bolieť , len sa mi začnú kývať. Ďakujem za odpoveď

  • Dobrý deň pani Iveta,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Odpoveď sme Vám poslali na email.
   Termín na vstupnú konzultáciu si môžete objednať telefonicky, alebo emailom.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   admin Administrator
 • Dobrý deň, chcem sa opýtať aká je cena ošetrenia pod celkovou anastézou. Chcela by som si dať vytrhať 7 zubov, stihlo by sa to pri jednej narkóze? A aká je cena vytrhnutia jedneho zuba? A ešte mám otázku, či by som si u vás mohla dať vytrhať len zuby a implantáty by mi spravil môj zubný
  lekár? A pod narkózou plombujete aj zuby, alebo len ich trháte? A ak áno aká je cena jednej plomby? Vopred ďakujem za odpoveď

 • Dobry den, mala by som zaujem o implantaty a chcela by som vediet ake kvalitne a akej znacky pouzivate a kolko stoji jeden Implantat. dakujem

  • Dobrý deň,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Na našej klinike používame zubné implantáty značky Neodent (celková cena aj s korunkou 1000 Eur) a Ankylos (celková cena aj s korunkou 1300 Eur)
   S pozdravom Smile Clinic

   admin Administrator
 • Dobrý deň chcela by som sa opýtať či by sa dal implantát vybaviť aj na splátky…Mám záujem o približne 8 náhradných zubov. Ďakujem s pozdravom Dominika

  Dominika
  • Ešte sa chcem oýtať či sa to robí pod úplnou narkozou alebo len pod injekciou ?? …

   Dominika
  • Dobrý deň Dominika,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Platbu formou splátok neponúkame. Platba sa rozdelí na počet návštev. Pri prvej návšteve platíte za zavedené implantáty a po zahojení zubných implantátov platíte za trvalé korunky. Implantácia sa vykonáva v lokálnej anestéze. Na našej klinike ponúkame aj možnosť ošetrenia v celkovej anestéze.
   S pozdravom SmileClinic

   admin Administrator
 • Chcela by som sa spytat ci pouzivate 4 mini implantaty pre nahradenie horneho chrupu 12 clennym
  mostikom. V mojom pripade mam protezu uz 15 rokov a neviem ci mam dostatok kosty pre implantaty.
  Este by som tiez chcela vediet ako dlho trva cely process od vlozenia implantatov po nasadeni
  konecneho mostika nakolko byvam v zahranici. Poskytujete provizorny mostik pokial bude vsetko zahojene? Aka je kompletna cena za vsetko? Dakujem za info.

  • Dobrý deň pani Anna,
   po príchode na našu kliniku Vám urobíme OPG/CT scan, na základe ktorého lekár zhodnotí i stav Vašej kosti a navrhne liečebný plán Vám šitý na mieru. Ošetrenie 4 – 6 zubnými implantátmi s 12-členným keramickým mostíkom patrí medzi časté ošetrenia, ktoré na našej klinike vykonávame a vieme ho skompletizovať v priebehu 3 – 4 mesiacov, pričom zahŕňa min. 3 návštevy kliniky – 1. samotný zákrok, 2. kontrola a odobratie odtlačkov a 3. nasadenie finálnych koruniek. V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár alebo telefonicky.
   S pozdravom,
   SmileClinic

   Michaela
 • dobry den, chcem sa opytat kolko by stal zubny imlantat aj so vsetkymi poplatkami, chyba mi horna trojka, donedavna som tam mala este mliecny zub ale ten mi uz vypadol a trvaly zub mi nenarastie, to iste mam aj na druhej strane, len tam este mliecny zub mam, teraz este kojim, chcela by som si dat spravit zub ked dokojim a pred tym ako nastupim do prace, kolko by prosim vas stal ten jeden zub? dakujem Barbora

  Barbora
  • Dobrý deň,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Kompletná cena za zubný implantát aj s korunkou je 1000 Euro. AK by ste mali záujem o konzultáciu prosím kontaktujte nás.
   S pozdravom SmileClinic

   admin Administrator
 • Dobry den, chcela by som sa spytat, kolko by bola celkova suma za 8 implantatov, potrebujem 4 hore aj dole… Pytam sa vsak len na cenu zavedenia implantatu a lokalne umrtvenie s tym spojene – vytrhanie zubov co mi ostali, odtlacky aj mostiky by mi uz spravil otec…
  Za odpoved vopred dakujem:)

  Patricia
  • Dobrý deň Patrícia,
   Odpoveď sme Vám poslali na Váš e-mail.
   S pozdravom SmileClinic

   admin Administrator
 • Dobry den chcem sa opitat kolko by stalo vytrhanie a nanovo spravenie celkoveho horneho aj popripade dolneho chrupu da sa aj pod celkovou narkozou? mam strach zo zubara a mam polamane a dost zlom stave chrup aj koli tomu dakujem za odpoved s pozdravom Patricia

  Patricia Tarcakova
  • Dobrý deň Patrícia,
   ďakujeme Vám za otázku. Pre celkovú rekonštrukciu chrupu navrhujeme 4 implantáty so 4 zubnými nadstavbami a 12-členný celokeramický zubný mostík pre horný aj pre dolný chrup. Celková cena za náhradu celého zuboradia hornej a spodnej čeluste je 13 232 EUR. V prípade, ze niektoré zuby Vášho chrupu sú zachované, nebude nutná celková extrakcia. Cena extrakcie jedného zuba je 37 EUR. Ošetrenia u nás na klinike vykonávame aj v celkovej narkóze, cena za prvú hodinu anestézy je 170 EUR a každá ďalšia začatá hodina stojí 100 EUR. Pred celkovou anestézou je nutné interné predoperačné vyšetrenie. Navrhujeme Vám bezplatnú konzultáciu u nás na klinike so špecialistom, ktorý navrhne pre Vás najlepší spôsob ošetrenia. Pre dohodnutie termínu na konzultáciu nás môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.
   Prajeme Vám pekný deň.

   Michaela
   • Dakujem a da sa aj tak ze na vasej klinike by ma iba uspali a vytrhali zle polamane zuby? Nechcem moc inplantati naj by bolo pre mna zubna nahrada ako inplantaty nakolko mam aj problem s dasnami a vraj by mi to nevidrzalo zlho a je to aj drahsie dakujem za odpoved

    Patricia
    • Dobrý deň p. Patrícia,
     Ďakujeme Vám že ste nás kontaktovali.
     Ošetrenie v celkovej narkóze je na našej klinike možné. Cena za ošetrenie v celkovej narkóze stojí 170Euro prvá hodina a každá ďalšia hodina 100Euro. Celkovú narkózu vykonáva lekár-anestéziológ a pred ošetrením v celkovej narkóze je potrebné navštíviť internistu.
     Zvyčajne v nej pacientov kvôli ošetreniu chrupu ponechávame cca 4-6 hodín, niekedy menej. Záleží pritom na rozsahu a náročnosti ošetrenia. Po anestézii pacienta nechávame na pozorovaní niekoľko hodín, až kým nie je schopný samostatného pohybu. Pacienti sú zväčša doobeda ošetrení a v popoludňajších hodinách odchádzajú v sprievode inej osoby domov. Vo vašom prípade by ste potrebovali asi 2 hodiny narkózy.
     S pozdravom SmileClinic

     • Super dakujem pekne a da sa teda aj cely vrchni chrup ? lebo ak nie tak by to bolo asi 10 vrchnich zubou vratane dvoch zubov mudrosti na hornej strane co mam uplne pokazene ktore musia ist von s pozdravom Patricia

      Patricia
     • Dobrý deň ,
      Áno je možné extrahovať celý vrchný chrup na jednom ošetrení.
      S pozdravom SmileClinic

  • Dobrý deň. Chcel by som si dať porobiť zuby.
   Vrchné, spodné. Je mi jedno ako ale aby neboli „vyberacie“!
   Mám na to odložených 5000 euro. Bude to stačiť ???

   • Dobrý deň pán Igor,
    ďakujeme Vám že ste nás kontaktovali, pre celkovú rekonštrukciu chrupu navrhujeme 4 implantáty so 4 zubnými nadstavbami a 12-členný celokeramický zubný mostík pre hornú aj pre dolnú čelusť. Cena jedného implantátu so zubnou nadstavbou a implantátovou zubnou korunkou je 1000 EUR, cena celokeramickej zubnej korunky je 327 EUR. Celková cena za náhradu celého zuboradia hornej a spodnej čeluste je teda 13 232 EUR. V prípade, ze niektoré zuby Vášho chrupu sú zachované, nebude nutná ich extrakcia, cena extrakcie jedného zuba stojí 37 EUR. Ošetrenia sa dá robiť v celkovej narkóze alebo v lokálnej anestéze. Cena za prvú hodinu nárkózy je 170 EUR a každá ďalšia začatá hodina stojí 100 EUR, lokálna anestéza je bezplatná.
    So srdečným pozdravom zo SmileClinic

    Michaela
 • Dobry den,chcela by som sa opytat ci je mozne urobit implantanty na obe celuste,ked v hornej mam cca20 rokov snimatelnu protezu a v dolnej len 5 zubov ktore sa kyvu.Ako by to asi dlho trvalo ,aka by bola celkova suma a ci sa to da robit v narkoze.Dakujem.

  • Dobrý deň p. Jana,
   ďakujeme za komentár. Áno implantovať môžeme aj vrchnú aj spodnú čeľusť. Ošetrenie vieme naplánovať v celkovej narkóze. Po implantácii ponúkame pacientom fixné provizórium s titánovým vystužením po dobu hojenie, čo pre Vás znamená fixné nové zuby ihneď po implantácii. Na Váš email Vám posielam vstupné informácie pre celkovú narkózu a postup ošetrenia. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu .

   S pozdravom,

   Natália

   natalia Administrator
 • Dobrý deň prajem, mám chrup uplne zničený nakoľko mam obrovsky strach zo zubara, ktory mi vznikol este v detstve zlým zubarom. zostali mi len korene, ktore budu asi tiez uz zle. dole mi zostalo vpredu 7 zubov, ktore su ako tak dobre. Ako by sa dal dosiahnut krasny usmev nakolko sa vôbec neusmievam kedze sa hanbim….. a priblizne finacne by to ako vychadzalo???? dakujem za odpoved….

  monika
  • Dobrý deň p. Monika, ďakujeme za Váš komentár.
   Pošlite mi na email: natalia(zavináč)smileclinic.sk fotografiu Vášho úsmevu, poprípade OPG snímok a ja Vám obratom pošlem predbežný plán ošetrenia aj s predbežnou kalkuláciou. Prosím popíšte mi do emailu situáciu aj na Vašej vrchnej čelusti.

   Verím, že Vám budeme vedieť pomôcť a budete sa už čoskoro usmievať.

   natalia Administrator
 • Prosim Vás aká je cena implantátu Ankylos vo Vašej klinike. Ďakujem za odpověď.

  denisa
  • Pani Denisa, ďakujeme za Váš komentár.
   Cena za zubný implantát značky Ankylos, spolu aj s implantovou nadstavbovou a implantovou korunkou je spolu 1100€. Cena je vrátane lokálnej anestézy, vhojovacích valčekov, kontrolných návštev a pod.

   natalia Administrator
 • Dobry den, chcela by som sa opýtat či zákrok /implatát/ je bolestivý? Som velmi citlivá .Dakujem!

  Blanka
  • Dobrý deň Blanka,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Zákroky na našej klinike sú bezbolestné. Je možné, že pocítite miernu bolesť po zákroku, ktorú je možné tlmiť liekmi.
   S pozdravom SmileClinic

   • Dobrí deň chcem sa opýtať mám V hornej celusti 3 korene na vytrhnutie a 7 predných zubov Z veľkými medzeramy koľko by ma to celé stalo plus implantáty aby som mal všetky vrchné zuby ok ďakujem

    Robert
    • Dobrý deň p.Robert,
     Ďakujeme Vám za Váš komentár.
     Na náhradu troch vedľa seba chýbajúcich zubov budú potrebné dva implantáty s troma korunkami. Cena za dva implantáty je 2x 673 Euro=1346 Euro plus 3 korunky, 3×327 Euro = 981 euro. Ak treba nahradiť zuby na rôznych miestach v tom prípade cena jedného implantátu je 1000 Euro aj s korunkou. Medzery medzi zubami by sa mohli vyriešiť zubnými korunkami. Cena jednej korunky je 327 Euro. extrakcia zubov stojí u nás 40 Euro.
     S pozdravom SmileClinic

 • Dobrý deň!
  Chcem sa spýtať, či u Vás na klinike je možné robiť zákrok v sedácii.
  Ďakujem pekne.

  Stanislava
  • Dobrý deň p. Stanislava,
   Ďakujeme Vám, že ste nás kontaktovali.
   Na našej klinike je možný zákrok v celkovej narkóze. Prvá hodina celkovej narkózy je 170 Euro a každá načatá hodina je 100 Euro.
   S pozdravom Smileclinic

 • Dobry den!
  Mala by som zaujem o implantat. Konkretne sa jedna o hornu 2jku. Chcela by som sa spytat, ci tych 1000eur je konecna cena aj s robotou pana zubara…ci tam nie su nejake skryte poplatky pomimo. bo zatial mam take skusenosti, ze predbezne stanovena a vysledna suma sa dost lisili.
  A moja dalsia otazka je, ci dokazete presne vyrobit taky isty odtien korunky ako je moj vlastny zub. bo nedavno som si davala robit onlaye a vobec mi nesadla farba…a za taku cenu, to by malo aj svietit 😀
  A v pripade, ze by som sa o par rokov nskor rozhodla dat si urobit korunky na ostatne predne zuby, ale belsie ako povodne..je mozne korunku tohto implantatu vymenit za belsiu?
  Vopred dakujem za odpovede! 🙂

  adrika
  • Dobrý deň Adrika,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Suma 1000 Euro je konečná. Platíte ešte za snímok 24 Euro. Niekedy sa stane, že na mieste kde chýba zub nie je dostatočne silná kosť. To znamená, že došlo k úbytku kosti a je potrebná dostavba kosti. To môže navýšiť sumu. V každom prípade o konečnej sume Vás oboznámi lekár pri konzultácii a pred tým ako sa začne liečba urobí sa plán ošetrenia s konečnou sumou. Áno, korunka sa vyrobí tak, aby ladila s ostatnými zubami. Po čase je možné vymeniť implantovú korunku za iný odtieň aby všeky zuby spolu pekne ladili.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobrý deň.
  Mám záujem o implantáty. V hornej čelusti mám už len 6 zubov – predné + päťku a šestku na jednej strane, v dolnej 9 zubov tiež predné + jednu osmičku. Zaujímala by ma predbežná cena. Poprosím Vás zaslať aj Váš cenník. V prípade, že sa rozhodnem pre tento zákrok, zaujímalo by ma ešte, či je možné objednať sa na konkrétny deň v týždni – štvrtok.
  Ďakujem za odpoveď.
  Miriam

  Miriam
  • Dobrý deň p. Miriam,
   ďakujeme za Váš komentár. Chýbajúce zuby sme Vám odporúčali nahradiť pomocou zubných implantátov. Hlavne v oblasti molárov. (aby ste mohla prežúvať potravu) . Cena za jeden zubný implantát spolu s implantovou nadstavbou a implantovou korunkou je 1000€. V prípade chýbajúcich viacero zubov, sa dajú spraviť tzv. implantové mostíky a cena za 3 členný implantový mostík (náhrada 3 zubov) by bola 2327€.
   Termín Vám môžeme ponúknuť na konkrétny deň aj čas. Kontaktujte nás telefonicky a verím a uvidíme sa jeden štvrtok v týždni.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
 • Dobry den,

  chystam sa k Vam prist na kontultaciu. Pred 4 dnami mi trhali zub – 6tku a na tej strane si chcem dat urobit implantat(y) (asi mostik). Kedy mam k Vam prist? Sestricka u mojho zubara mi povedala, ze to trva aj pol roka kym sa ta kost, z ktorej sa zub vytrhol vyplni, takze to ma cas… Je to pravda, alebo sa to da realizovat aj skor?
  Tiez by ma zaujimala odpoved na otazku: aky je postup po cca 10 rokoch zivotnosti implantatu?
  Tiež sa chem spytat, ci su tieto implantaty NEvodive?
  A taktiez: cim je to, ze su u Vas v porovnani s inymi zubnymi klinikami podstatne nizsie ceny a kratsie doby realizacie? Su to ine druhy implantatov?
  Vopred velmi pekne dakujem.

  Lv

  • Dobrý deň p. Lívia,
   ďakujeme za Váš komentár.
   Na konzultáciu môžete prísť aj v priebehu niekoľko týždňov a na základe CT vyšetrenia zistíme, na kedy môžeme implantáciu naplánovať. Vo väčšine prípadoch sa dá implantovať aj ihneď po extrakcii zuba.
   Zubné implantáty Vám mali vydržať rovnako dlho ako aj Vaše vlastné zuby – celý život. Pokiaľ sa o ne staráte.
   Zubný implantát ma vlastnosti kovu, takže je vodivý. (viac o titáne sa dočítate na stránke : https://bit.ly/1o3sZfD)

   Pri implantovaní dodržujeme postupy ktoré nám fungujú už 10 rokov, preto je doba hojenia rýchlejšia.
   Robíme veľké množstvo zubných implantátov preto si môžeme dovoliť implatovať za uvedené ceny.
   Pani Lívia, dúfam, že sme Vám pomohli zodpovedať Vaše otázky, v prípade potreby nás kontaktujete telefonicky, alebo cez kontaktný formulár.

   Prajeme pekný podvečer.

   natalia Administrator
 • Dobry den,

  Mam zaujem o implantat ale rada by som sa opytala aky je postup po cca 10 rokoch zivotnosti implantatu, musi sa vysekat a nahradit novym, lebo tento jediny zakrok ma odradza od toho ist do implantatov.
  Dakujem
  Nika

  • Dobrý deň Nika,
   Odpísali sme Vám na e-mail. Dajte nám vedieť či ste dostali odpoveď.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobrý deň! Mám celoživotný problém – neprekonateľný, panický strach ( drastické skúsenosti) zo zubára a podľa toho samozrejme aj vyzerá môj chrup! Už len vstup do ordinácie mi robí problém s dýchaním a akékoľvek dotyku v ústach sú pre mňa priam desivé…nedokážem to prekonať, ale som si vedomá, že so stavom v mojích ústach už niečo musím urobiť…tiež je tu už pocit hanby, a preto neznesiem viac ľudí a striedanie sa pri vyšetrení…mám na Vás prosbu – bolo by možné objednať sa k Vám s tým, že prídem len k jednému lekárovi, u ktorého budem stále? Potrebujem komplet spodný chrup, je tam 10 zubov, tie dať von a nasadiť implantáty…mám predstavu, že pri jednej celkovej anestézii by sa urobil kompletný tento zákrok a zároveň by boli nasadené dočasné náhrady. Je to možné? Dalo by sa to celé naplánovať a zorganizovať tak, aby sa to takto urobilo? Ak by som chcela takýto zákrok komplet s keramickými mostíkmi – nesnímateľná náhrada aká by bola cena? A koľko by ma to stálo, ak by som si dala na implantáty upevniť trvalú náhradu nesnímateľnú zo živice? Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď, už teraz mi je trochu nevoľno pri predstave, čo ma čaká, ale snáď sa odhodlám, musím…ďakujem. Pekný deň! Seidlová

  Stanislava Seidlová
  • Dobrý deň p. Stanislava,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Obrátili ste sa na správnu kliniku. My si uvedomujeme strach našich pacientov a snažíme sa im pomôcť a urobiť všetko pre to aby od nás odišli spokojní.
   U nás pri náhrade celého chrupu pomocou implantátov používame keramické implantové korunky. Majú dlhšiu životnosť a sú estetickejšie ako živicové.
   Pri náhrade celého chrupu zubnými implantátmi by sme Vám odporúčali 4-6 zubných implantátov, na ktoré pripevníme 12 korunkový zubný mostík, ktorý je na zubných implantátoch pripevnený fixne. Kompletná cena za 5 zubných implantátov a 5 titánových nadstavieb je 673Euro x 5=3365Euro a cena za 12 členný implantový mostík je 327 Euro x 12= 3924 Euro

   Cena za ošetrenie v celkovej narkóze stojí 170 Euro prvá hodina a každá ďalšia hodina 100 Euro. Celkovú narkózu vykonáva lekár-anestéziológ a pre ošetrením v celkovej narkóze je potrebné navštíviť internistu.
   Zvyčajne v nej pacientov kvôli ošetreniu chrupu ponechávame cca 4-6 hodín, niekedy menej. Záleží pritom na rozsahu a náročnosti ošetrenia. Po anestézii pacienta nechávame na pozorovaní niekoľko hodín, až kým nie je schopný samostatného pohybu. Pacienti sú zväčša doobeda ošetrení a v popoludňajších hodinách odchádzajú v sprievode inej osoby domov. Do 3-4 hodín sa stihne urobiť spodok a aj nasadiť provizória.Celý postup Vám potom doktor vysvetlí počas konzultácie.
   S pozdravom SmileClinic

 • Prajem dobrý deň

  zlomila sa mi korunka na jednotke zube hore, zostal mi tam koreň, ktorý je zlomený a tak sa s nim už nedá nič robiť iba vytiahnuť. Lekár mi poradil implantát. Mám 63 rokov – po rôntgente mám kosti v poriadku a implantát by nemal byť problém. Lekár mi navrhol možnosť hneď po vybrati koreňa voperovať implantát Straumann – Slactive = 820 EUR + ostatné služby s tým spojené = celkom 1567 EUR alebo implantát Meiss = 450 EUR + ostatné služby celkom 1 147 EUR. Rozdiel medzi prvým a druhým riešením je vraj v dľžke hojenia. Cena sa mi zdá veľmi vysoká. Aká by bola cenová kalkulácia u Vás ? Chcela by som aj vedieť aké riziká sú spojené s implatátom v mojom veku.
  Vopred Vám ďakujem Hozáková

  Vlasta Hozáková
  • Dobrý deň p. Vlasta
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Celková cena za implantát na našej klinike by bola 1000 Euro. Ak je kosť dostatočne silná implantát sa zavedie do kosti a čaká sa na zahojenie približne 8-12 týždňov. Používame implantáty značky Ankylos. Sú to vysoko kvalitné titánové implantáty. Po zahojení sa nasadí korunka. Počas doby hojenia budete mať provizórnu korunku zdarma. Konzultácia je zdarma platíte len za snímok 24 Euro. Vek nemá vplyv na implantovanie. Implantáty sú najlepším riešením v každom veku.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobry den,budem mat 35 rokov a v ustach to mam jak,80 rocny dedo,panicky strach zo zubara,vdaka jednemu panovi,co mi ich robil pred vojnou,som od vtedy k zubarovi neprisiel a tak to v mojich ustach aj vyzera. Chcel by som vediet,co stoji komplet vymena chrupu,aspon priblizne,proste vsetko okolo toho a pod uplnou anestezou,ziadne vyberacie,ale na pevno 🙂 v hornej celusti mam uz iba 3 zadne zuby a hnile korene v dasnach a dole mam uz len v predu a jednu stolicku v zadu,ale chcel by som aj tie vytrhat a ked uz to raz podstupit,tak nakomplet,nech mam pokoj. Cital som vela komentarov,zbieram odhodlanie,lebo ludia co su na tom podobne,tak kvalita zivota je hrozna,sa clovek az uplne stiahol zo spolocnosti a komunikovat s ludmi z oci do oci,je ponizujuce,ked si vsimnu to prazdno v ustach. Tak Vas prosim,poslite mi na email,ze aka suma by mi mala urcite stacit,ak by to slo bez komplikacii,dakujem velmi pekne a prajem pekny den 🙂 a este malickost,ze kolko by to cele trvalo priblizne,ci 3 mesiace,polroka,rok?

  Miroslav
  • Dobrý deň p. Miroslav,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár.
   Urobili ste dobre, že ste nás kontaktovali. Máte pravdu kvalita života bez zubov je veľmi zlá.

   Pri náhrade celého chrupu zubnými implantátmi by sme Vám odporúčali 4-6 zubných implantátov, na ktoré pripevníme 12 korunkový zubný mostík, ktorý je na zubných implantátoch pripevnený fixne. Kompletná cena za 5 zubných implantátov a 5 titánových nadstavieb je 673Euro x 5=3365Euro a cena za 12 členný implantový mostík je 327Euro x 12= 3924Euro. To je na jedno zuboradie. Na vstupnej konzultácii Vám bude vyhotovený snímok a posúdi sa či u Vás nedošlo k úbytku kosti.Ak áno je možná dostavba kosti.

   Narkóza

   Cena za ošetrenie v celkovej narkóze stojí 170 Euro prvá hodina a každá ďalšia hodina 100 Euro. Celkovú narkózu vykonáva lekár-anestéziológ a pre ošetrením v celkovej narkóze je potrebné navštíviť internistu.
   Zvyčajne v nej pacientov kvôli ošetreniu chrupu ponechávame cca 4-6 hodín, niekedy menej. Záleží pritom na rozsahu a náročnosti ošetrenia. Po anestézii pacienta nechávame na pozorovaní niekoľko hodín, až kým nie je schopný samostatného pohybu. Pacienti sú zväčša doobeda ošetrení a v popoludňajších hodinách odchádzajú v sprievode inej osoby domov.

   Pokiaľ máte záujem o implantáty, musí Vás pred ošetrením lekár vyšetriť, aby posúdil kde sú implantáty nutné, či sú jediným riešením, aká je kvalita kosti a naplánovať celé ošetrenie.
   Cenový návrh aj detaily postupu je možné dohodnúť po vyšetrení.​
   Po zavedení implantátov sa čaká na zahojenie 8-12 týždňov. Potom po zahojení sa vezmú odtlačky a po dvoch týždňoch sa nasadia trvalé korunky. Počas doby čakania Vám nasadíme dočasné korunky bezplatne.Čas hojenia môže byť aj dlhší to záleží od procesu hojenia.
   Vaše ostávajúce zuby a korene sa extrahujú a hneď sa môže implantovať. Cena za extrakciu jedného zubu je 40 Euro.
   Ak máte záujem o konzultáciu prosím kontaktujte nás.
   S pozdravom SmileClinic

 • Dobry den chcela by som sa spytat na kompletni cenik komplet novych zubou.za odpoved dakujem

  • Dobrý deň p. Jirina,
   kompletný cenník Vám posielam na Váš email ale napíšte nám prosím, či by ste mali záujem o zubné korunky, alebo náhradu chýbajúcich zubov pomocou zubných implantátov, aby sme Vám vedeli presnejšie vypočítať cenu za ošetrenia. Poprípade nám pošlite Vaše fotografie, OPG snímky,…

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či vaša klinika robí aj BOI implantáty.
  Ďakujem za odpoved

  barbara
  • Dobrý deň p. Barbara,
   BOI zubné implantáty na zubnej klinike SmileClinic nepoužívame. Môžme Vám ponúknuť Strauman,(Neodent) alebo Ankylos.

   natalia Administrator
 • Dobry den, rozmyslam nad zubnymi implantatmi. Moze sa zubny implantat organizmom aj tzv. neprijat? Dakujem za odpoved.

  • Dobrý deň p.Oĺga,
   ďakujeme za Váš komentár. Zubný implantát je ideálna náhrada chýbajúceho zuba. Cena za zubný implantát spolu s implantovou nadstavbou a implantovou korunkou je 1000€ a doba od začiatku po ukončenie ošetrenia je cca 2-3mesiace.
   Je malé percento, že telo implantát neprijme, ak sa tak stane, tak sa implantát zaimplantuje pacienti nanovo a bezplatne.

   Ak máte viac otázok kontaktuje nás emailom, alebo telefonicky.

   natalia Administrator
 • Dobrý večer,predné 4 zuby mám v hroznom stave.Môžete mi napísať na mail, koľko by ma to všetko stálo, ak by som si chcela urobiť implantáty na tie 4 zuby , vrátane všetkých poplatkoch? Dakujem veľmi pekne za odpoved!

  Andrea
  • Dobrý deň p. Andrea,
   Ďakujeme Vám že ste nás kontaktovali.
   Záleží na tom v ako stave sú Vaše zuby. Veríme, že by sa dali zuby do poriadku a nemuseli by sa extrahovať.Ak by sa nemuseli extrahovať a boli by schopné držať korunky tak by sa na ne mohli nasadiť korunky. Cena za 4 korunky by bola 1308 Euro. Ďalšou alternatívou by boli implantáty. Je to dlhodobejšie riešenie. Dali by sa dva implantáty, ktoré by držali 4 korunky. Cena takého zákroku by bola 1981 Euro plus za každý extrahovaný zub 40 Euro. Konzultácia je zdarma. Platíte za snímok 24 Euro.
   S pozdravom SmileClinic.

   • Ďakujem za odpoved…Na lavej strane druhy zub mam mostik a tie tri su dorabane aj s predu aj zo spodu….

    Andrea
    • Dobrý deň p. Andrea,
     Ďakujeme Vám za Váš komentár.
     Bolo by lepšie ak by ste nám napísali cez kontaktný formulár a priložili fotografiu Vášho chrupu, aby sme lepšie vedeli posúdiť stav Vašich zubov.
     S pozdravom SmileClinic

 • Dobry Den, mam problem so 4kou, moj zubar sa snazi mi ho zachranit endodoncnym osetrenim, ale zapal sa stale vracia. asi pridem o zub, preto by som sa chcela spytat, ak mi zub vytrhne, ako dlho sa caka kym si mozem dat spravit implantat. ? dalo by sa objednat ku vam, keby mi zub vytrhnete a hned aj spravite implant? alebo sa tam musi cakat par mesiacov kym sa rana zahoji?
  dakujem za odpoved

  zuzana
  • Dobrý deň Zuzana,
   Ďakujeme Vám za Váš komentár. Môžete sa k nám objednať. Zub Vám extrahujeme a následne hneď sa môže implantovať.Po zavedení implantátu sa čaká na zahojenie 8-12 týždňov. Potom sa nasadí korunka. Počas doby hojenia Vám nasadíme provizórnu koruknu.
   Ak máte záujem kontaktujte nás.
   S pozdravom SmileClinic Tím

 • Dobry den, mam 17 rokov a zuby mam v hroznom stave uz sa mi zlomili dva predne spodne zuby. Viem, ze sa zakroky robia az od 18 rokov ale chcem sa spytat, ze kolko by ma asi vysli 4 spodne zuby. Zatial mam len protezu, pretoze aj korunky sa mozu robit az od 18 rokov a zuby mam strasne slabe a obrusovanie by im asi nepomohlo. Vopred dakujem za odpoved.

  Marcela
  • Dobrý deň Marcela,
   Ďakujeme Vám že ste nás kontaktovali.Je pre nás ťažké povedať aké by bolo pre Vás najlepšie riešenie. Bolo by dobre ak by ste nám poslali fotografiu vášho chrupu, alebo sa objednali u nás na klinike na konzultáciu. Korunky by sa možno dali nasadiť aj pred dovŕšením 18 rokov. Čo sa týka implantátov je ťažko povedať od koľkých rokov je vhodné implantovať. Pravidlom je že implantátmi by sa mal nahrádzať chrup až keď sa ukončí vývin sánky a čeľuste. Kedy dovŕšite 18 rokov?
   S pozdravom SmileClinc Tím.

 • Dobrý deň, chcela by som sa opýtať po zavedení implantátov na celú hornú čelusť – dávate hneď v deň zavedenie implantátov provizorny mostik, aby človek nebehal bez zubov, kým sa nezahojí okolie implanatátov?
  Robíte niečo ako „all on four – teda horné zuby na 4 imlantátoch a hned nasadenie provizornych zubov?

  Dakujem.

  dagmar
  • Dobrý deň p. Dagmar,
   Ďakujeme, za Váš komentár. Pri náhrade celého zuboradia zubnými implantátmi odporúčame pacientom 4-6 zubných implantátov. Provizórny zubný mostík fixne nasadený na zubných implantátoch ponúkame pacientom bezplatne.
   Kontaktovať nás môžete cez kontaktný formulár, alebo telefonicky.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.Prajeme Vám pekný víkend.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň chcela by som sa spýtať pár veci ohľadom zubnych implantatov.Som dva týždne po extrakcii hornej celuste,a moje dasna sú veľmi napuchnute,a môj doktor mi povedal,že je to normálne,a že po dvoch mesiacoch mam prísť na kontrolu s tým,že dohodneme další plán.chcem sa spýtať koľko implant.budem potrebovať môj doktor povedal okolo 6,8 a koľko by to stalo u vás,a či by som sa mohla objednať na konzultaciu aj k Vám.Mala by som zhotoveny mostik,ktorý by bol fixne pripevneny na implant.a či sa to dá aj na splátky ďakujem

  Júlia
 • Dobry den,

  chcela by som sa spytat, kolko by ma komplentne stal implantat za nahradu jedneho zuba? Je to vobec mozne, ak mam zub vytrhnuty uz cca.15 rokov? Je mozna uhrada na splatky? Dakujem.

  S pozdravom

  Suchonova Lucia

  Lucia Suchonova
  • Dobrý deň p. Lucia,
   cena za zubný implantát je 445€, cena za titánovú nadstavbu je 228€ cena za implantovú korunku je 327Euro. Kompletná cena spolu za 1 zubný implantát je 1000€. Cena za ošetrenie sa rozdelí na počet návštev, obvykle sú potrebné 4 návštevy.
   1.konzultácia
   2.implantácia
   3.otlačky na implantovú korunku po dobe hojenia cca 8-12 týždňov
   4.nasadenie implantovej korunky (potrebujeme min. 4 dni na výrobu)

   Áno, dá sa implantovať aj keď Vám chýba zub 15 rokov, pokiaľ je vytvorený dostatočný priestor na nový zub.
   Pred plánovaním ošetrenia-implantácie, je dôležitá vstupná konzultácia s implantológom a vyhotovovanie CT-scanu.
   Radi Vás privítame u nás na klinike na konzultácii a pláne ošetrenia, ktoré ponúkame bezplatne, pacient platí iba za OPG snímok 24€. Termín si môžete objednať telefonicky alebo cez kontaktný formulár.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, predné 4 zuby mám v hroznom stave, mám na nich bielu plombu alebo čo to je, no vpodstate každý je iný, avyzerá to veľmi zle, smiať sa , to v žiadnom prípade nemôžem. Môžete mi napísať na mail, koľko by ma to všetko stálo, ak by som si chcela urobiť implantáty na tie 4 zuby , vrátane všetkých poplatkoch? Dakujem veľmi pekne za odpoved!

  Silvia
 • Dobrý deň, ja mám na vlastnom koreni predného horného zubu nasadenú korunku. Zub sa mi začal kývať, hnisá mi ďasno a bolí ma. Mala by som záujem o zubný implantát a chcela by som sa spýtať, ako dlho by to približne trvalo aj s odstránením pôvodnej korunky a koreňa? Ďalej by som sa chcela spýtať, či je možné tento zákrok podstúpiť aj počas hormonálnej prípravy na umelé oplodnenie, a o dva týždne by som užívala fraxiparín(to sa môže prípadne odložiť na neskôr). A aké sú u vás momentálne čakacie doby? Ďakujem.

  Andrea
  • Dobrý deň p. Andrea,
   v každom prípade je potrebné zub extrahovať – vytrhnúť, pretože nie je zdravé aby bola v tele infekcia.
   Po extrakcii zuba sa vyčistí zubné lôžko od infekcie a následne sa zavedie implantát v ten istý deň. Vyrobí sa provizórna korunka aby ste od nás neodchádzali bez zuba. Hojenie trvá približne 2-3 mesiace. potom sa spravia otlačky a o 2 týždne sa nasadí definitívna korunka. Cena za jeden zubný implantát spolu s titánovou nadstavbou a implantovou korunkou je 1000Euro, viac o zubných implantátoch sa dočítae aj na našej stránke https://smileclinic.sk/zubny-implantat/.
   Ohľadom ošetrenia sa poraďte s Vašim špecialistom, či s liečbou pomocou zubného implantátu súhlasí.
   Najlepšie by bolo navštíviť zubného lekára čo najskôr pred nasadením hormonálnej liečby. Termín si môžete rezervovať telefonicky alebo cez kontaktný formulár na našej stránke.

   natalia Administrator
 • Dobry deň, mam 23r. a zničene predne zuby. Chcem sa opytat ci sa daju vytrhnut a nahradit implantatmi aby som mal pokoj. Mam obrovsky strach zo zubarov. Dakujem Pavol

  • Dobrý deň p. Pavol,
   V prvom rade Vás chcem ubezpečiť, že sa nie je čoho báť. Stačí prísť na konzultáciu, kde sa určí Váš plán ošetrenia. Možno zuby netreba hneď trhať, ale budú sa dať ošetriť endodonciou, prípadne korunkami.

   Prajem Vám pekný deň

   natalia Administrator
 • D.deň.Ja mám ústnu dutinu v katastrofálnom stave:-(a tiež obrovský strach zo zubárov…no chcem to riešiť..Na 6 predných zuboch mám korunky cca 5-ročné..ostatné horné zuboradie je s koreňmi,ale s dolámanými zubami..dolné zuboradie je v podstate O.k.Zaujíma ma,či tento stav je nutné riešiť implantátmi alebo aj korunkami…Moje ošetrenie bude finančne náročné,preto ma zaujíma,či je možné robiť ošetrenie postupne..teda najskôr prednú časť vrchného zuboradia a časom zadné zuby?Ďakujem za info.

  • Dobrý deň,
   najlepšie by bolo ak by ste navštívili stomatológa, ak by ste sa rozhodli navštíviť Smile Clinic Piešťany, tak Vám radi uvítame pri bezplatnej konzultácií, kde zaplatíte iba za snímok 24Euro, na ktorého základe vieme určiť presnejší postup a dobu trvania pri ošetrení.
   Ak by ste mali záujem o viac informácií prosím kontaktujte nás telefonicky na 0949-221-114, emailom alebo cez komentár.
   Ďakujeme

 • Dobry den.Ja som bola u Vas minuly tyzden prvykrat.Chcem sa Vam velmi pekne podakovat za prijemnu atmosferu u Vas a samozrejme aj pristup k pacientom.Tak strasne som sa bala ist k Vam,ale strach zo mna ihned opadol.Na buduci tyzden som k Vam objednana na dentalnu hygienu a preto by som chcela vediet ci to nie je bolestive nakolko mam niektore zuby dost citlive.Za Vasu odpoved vopred dakujem.Prajem pekny den.

  katarina
  • Dobrý deň p. Katka,
   až teraz som si našla Váš komentár,..ako ste zvládli dentálnu hygienu ? Dúfam, že Vás nič nebolelo a čoskoro Vás opäť na klinike uvidíme :))

   Pekný deň.

   natalia Administrator
 • mám 40.rokov , vďaka silnému ( podotýkam naozaj silnému dávivému reflexu ) mám total zanedbané zuby , proste čo bolelo – vytrhlo sa. na vrchnej čelusti ostali nejaké zuby chcel by som to dať vytrhat a nahradit implantátmi resp.celým vrchom kde by bolo asi 10-12 zubov ( na 4-5 implantátoch ?? ) . chcem vás velmi poprosit lebo pre mna je to už najvyšší čas dat to do poriadku aká by bola asi cena a či u vás je aj možnost anestézy , pretože stále musím podotýkat na ten moj problém dáviaci reflex. vopred dakujem , bol by som rád keby ste my pomohli práve vy aj ked to nemám až tak blízko do pieštan.

 • Dobry den, mam pokrocilu osteoporozu a uvazujem nad implantantom.
  Jedna sa o „jednotku zub“, kedze mi zalezi na tom ,aky budem mat usmev, prosim o radu
  ci si mozem dat robit tento zakrok.
  Dakujem
  Alena

  • Dobrý deň,
   ďakujeme za komentár. Implantológ by stav kosti do ktorej bude implantovaný implantát posúdil na základe 3D scanu. Ak by ste mali záujem, radi Vás privítame na bezplatnej konzultácii v našej klinike Smile Clinic v Piešťanoch.
   Ak by ste mali záujem rezervovať si tento termín, prosím kontaktujte nás.
   Prajeme pekný deň!

 • Dobrý deň,
  asi 15 rokov mám v hornej čelusti bez vlastných zubov 5 implantátov. Potrebovala by som ich vymeniť. Kolko by to asi stálo a aký čas by to trvalo? Ďakujem

  Božena Mala
  • Dobrý deň, prepáčte Váš komentár sme si všimli až dnes.
   Chceli by sme sa Vás spýtať, z akého dôvodu uvažujete nad nad výmenou implantátov? Spôsobujú vám problém? Ak áno, odporúčame Vám prísť na osobnú konzultáciu, nakoľko výmena implantátov za nové je zdĺhavý a namáhavejší proces liečby. Radi Vás preto privítame na našej zubnej klinike a navrhneme Vám možnosť liečby zubných implantátov, ktoré Vám boli implantované pred 15 timi rokmi.
   Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás.
   Prajeme pekný deň

 • Dobry den, kolko by u Vas cca stala augmentacia, ak by tam bolo malo kosti a je potrebne doplnit umelu kost? Dakujem.

  Michaela
  • Dobrý deň, cena za toto ošetrenie je od 300EURO do 600EURO, cena za tento zákrok závisí od rozsahu ošetrenia.
   S pozdravom Smile Clinic

 • Dobrý deň,

  mám čerstvo vytrhnutý zub dolná ľavá 6. Mám tam aj zápal. Chcela by som sa spýtať kedy by sa dal najskôr spraviť zubný implantát a aká by bola konečná cena, príp. koľko je potrebných sedení na zhotovenie implantátu, nakoľko nie som z Piešťan.
  Vopred ďakujem.

  Stanislava
  • Dobrý deň pani Stanislava,
   ďakujeme Vám za Váš komantár. S implantáciou je možné začať akonáhle sa odstráni zápal. Odporúčame však prísť na osobnú konzultáciu, pri ktorej stomatológ MuDr.Marek Salka pomocou SC scanu zistí stav Vašich zubov. Následne Vám vysvetlí postup a trvanie liečby.
   Zubná náhrada pomocou zubného implantátu zahŕňa dispciplínu zo strany pacienta a táto liečba je zahrnutá do troch návštev. Tým, že trpíte zápalom, bude pre Vás prvoradé tento zápal vyliečiť.
   Na Váš email Vám práve posielame podrobnejší opis ošetrenia chýbajúceho zubu implantátom, ak budete mať ďalšie otázky, tak nás prosím kontaktujte.
   Prajeme pekný den!

 • Dobry den, chcela by som sa spytat, kolko by stalo 12 implantatov. Chcela by som si dat urobit celu hornu celust – okrem dvoch prednych jednotiek nakolko tie su v poriadku. Cize vychadza to 12 zubov. Namiesto dvojek mam trojky a namiesto trojek mam len medzeru – cize mi vobec nenarastly. Mala som uz aj strojcek ale nepomohlo.
  Mohli by ste mi odpovedat na e-mail.
  Dakujem!
  Michaela

  Michaela
  • Dobrý deň p. Michaela,
   Najlepšie je prísť na konzultáciu, nakoľko by sme Vám vedeli presne povedať aké ošetrenie potrebujete a koľko by stálo. Nemyslím si, že potrebujete 12 implantátov, preto ak si nájdete niekedy pol hodinku objednajte sa na konzutáciu.

   Pekný deň

   natalia Administrator
 • Dobrý deň,
  chýba mi na dolnej čelusti vpravo zub 6 a 7 a na ľavej strane 6. Vedeli by ste mi prosím poslať komplet cenu ak by sme tieto tri zuby nahradili implantátmi? Tento problém by som chcela riešiť čo najskôr.
  ďakujem

  Daniela
  • Dobrý deň p. Daniel, cenník a predbežný plán som Vám poslala na email.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   S pozdravom,

   Natália

   natalia Administrator
 • Dobry den. Potrebovala by som vasu radu. Mam 21 rokov. Ako mi povedala zubarka, trpim gingvitidou. (vraj moze byt aj zdedena, otec mal vecny problem so zubami). Niekedy mi pri umyvani krvacaju dasna, ale uz je to ovela lepsie po 2 navstevach u zubnej hygienicky.(odvtedy pouzivam medzizubne kefky,single kefku, makku kefku curaprox, kratkodobo gelovu pastu Gum Paroex, normalnu pastu Lacalut-len po nej som videla zlepsenie-skusala som meridol a paradontax,dalej pouzivam gel Gengigel na dasna na noc po umyti zubov a obcas aj ustnu vodu parodontax.) Mam ale otazku. Horna 2jka vlavo sa mi jemne kyve a mam aj posunute dasno nahor (o cca 2mm) a je aj trosku kriva (smerom von) a hned vedla-3jka vlavo-je zasa kriva smerom dnu uplne a tym padom ju pri zakusnuti spodny zub prekryva (3jka drzi pevne, nekyve sa)-zuby su tak krive odmalicka-(ked male dieta trucuje a nechce si dat vytrhnut zub, ale to asi poznate) :D. Co by ste navrhovali? Neviem, ci treba dvojku nahradit zubnym implantatom, alebo len zbrusit a nasadit novy? Chcela by som totiz, aby oba zuby boli rovne, nech mam pekny rovny usmev. Pripadne mozem zaslat aj fotku zubov, aby ste mali lepsiu predstavu. Rada by som potom totiz vedela cenu, co by ma to vyslo. Dakujem 🙂 Zelam pekny den

  • Dobrý deň p. Erika,
   my sme už komunikovali cez e-mail, ďakujeme aj za Vaše fotografie, ktoré ste mi poslala na e-mail.

   Pokiaľ máte ale problémy s ďasnami, hlavne vo Vašom mladom veku nezanedbávajte pravidelné návštevy u dentálnej hygieničky. Pravidelnými návštevami sa Vaše ďasná dajú opäť doporiadu.
   Dentálnu hygieničku môžete vyskúšať aj u nás, verím, že budete spokojná.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň,

  chcela by som sa informovať, čo by ste mi odporúčali, keď mám dva horné zuby – 2ky menšie a vykrivené. Inak sú v poriadku, nebolia ma. Ešte sa spýtam, ako dlho sa u Vás čaká na termín a poprosím Vás o zaslanie cenovej ponuky na mail. Ďakujem pekne, s pozdravom Angelika

  • Dobrý deň Angie,
   cenník Vám posielam emailom.
   Pokial sú zúbky „krivé“ ale zdravé, skúste sa poradiť s ortodontistom ohľadom „zubného strojčeka“.
   Termín na konzultáciu Vám môžeme ponúknuť v priebehu niekoľko dní. Cenník Vám posielam emailom.

   Pekný deň

   natalia Administrator
 • dobry den 🙂 ak by som si chcela cely zubny chrup implatovat??? kolko by ma to vyslo so vsetkym?? dakujem pekne

  • Dobrý deň p. Lenka,
   ďakujeme za Váš komentár, pokal zuby máte, tak nad takým niečim ani nerozmýšľajte :))

   Pri kompletnej rekonštrukcii chrupu zubnými implantátmi sa implantuje 4-6 zubných implantátov, na ktoré sa po zahojení nasadí 12 členný zubný mostík, Cena za takéto ošetrenie je cca : 6000Euro.

   natalia Administrator
 • dobry den chcela by som sa spytat mam 28 rokov achybami tristwrte chrupu vsetko sami rozsipalo sliekov atd mamuz iba vpredu aj tie bysom chcela prec amam aj mierny predkus kedze som nenosila strojcek aka je cena pri vecsom pocte zubov?robite to aj celkovej anesteze?dakujem

 • Dobrý večer, prosím INFO, horná a dolná čeľusť riešená implantátmi (mostíkom?) by mohla byť u Vás riešená aj keď som onkopacient – teraz OK, v r. 2010 C.5O. Čo by to stálo v €? Ako dlho by to trvalo?
  Hradí niečo z výdavkov aj VšZP? Môj zubný lekár ma straší, že moje kosti sú hrozné……Mám obavy. Prosím odpovedať na mail. Vďaka. MS

 • dobrý deň. chcem sa spýtať na to či je možne si dať robiť implantáty aj ked mam pravdepodobne paradentozu? zuby sa mi pomalicky kazia a zubarka vytrha jeden za druhym… naposledy vytrhnuta stvorka v lavo hore. po vytrhnutí sa mi rana az na pocudovanie rychlo zahojila, ale co nechapem je to ze mi zacali krvacat dasna na miestach kde sa mi nicoho nechytali a akoby sa dasna chceli oddelit medzi zubami. ak viete poradit budem velmi vdacny…. pekný den…. :o)

  Millan
  • Dobrý deň p. Milan, verím, že by sme Vám vedeli pomôcť. Na Váš e-mail Vám posielam cenník zubných implantátov. Vždy je dôležitá vstupná prehliadka a plán ošetrenia s implantológom, na ktorú sa môžete objednať telefonicky alebo emailom.

   natalia Administrator
  • dobry den 🙂 ak by som si chcela cely zubny chrup implatovat??? kolko by ma to vyslo so vsetkym?? dakujem pekne

 • Dobry den.Ked mi chybaju niekolko rokov zuby na hornej pravej strane(5,6,7,8),a mam zuzenu kost a spodne zuby sa mi posunili nahor,ze ako by sa dali implantaty spravit na taku hornu celust?a este sa chcem spytat,ze ci titankeramika CAD-CAM je ako biela zubna korunka?Dakujem…

  Martina
  • Dobrý deň p. Martina, ďakujeme za Váš komentár.
   Áno je možné implantovať aj keď Vám zuby chýbajú už dlhšiu dobu. Pri výrobe zubných koruniek sa musí upraviť zhryz, ale to nie je žiaden problém.
   Ak myslíte kovo-keramiku, tak áno kovo-keramika je taktiež biela korunka.

   Na Váš email Vám posielam predbežný plán ošetrenia.

   natalia Administrator
 • Dobry den! Chcel by som sa opytat, ako by ste postupovali a ci by ste mi mohli poslat predbeznu cenovu ponuku v mojom pripade. Mam chybajucu 5tku vlavo hore, medzi 6 a 7 mam medzeru a zapaluje sa mi obcas tkanivo okolo. Minuly rok mi zubarka dala korunku na 6 s tym, ze zmensila medzeru medzi zubmi..nefunguje to a stale mavam problemy a nemozem plnohodnotne zut na lavej strane. Zrejme by som mal zaujem o extrakciu 6 a 7 a implantaty s mostikom 5-6-7. Mohli by ste mi tiez napisat ako to funguje z casoveho hladiska, kedze com casto mimo SR. Dakujem velmi pekne.

  Viktor
  • Dobrý deň,
   Ak by ste mal záujem o implantový mostík, cena by bola 2332 eur. Potrebné je ale prísť na konzultáciu, či je takýto zákrok vôbec potrebný. Implantáty sa musia hojiť min. 2 mesiace. Po min. 2 mesiacoch treba prísť na odtlačky. Do 2 týždňov od zobratia odtlačkov sú vyrobené korunky na finálne nasadenie. Všetko by sme Vám podrobne vysvetlili na konzultácii. Ak máte ešte otázky, tak nám kľudne môžete napísať aj na mail a my Vám v krátkej dobe odpovieme.

   Pekný deň

   natalia Administrator
 • Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať na cenu zubného mostíka osadeného na inplantátoch. Jedná sa o hornú chýbajúcu zubnú čeľusť. Pozeral som na Vašej stránke, že viete nahradiť celkové zuboradie v počte 12 ks, na 4-6 inplantátou. Taktiež sa chcem spýtať, čo ak mám spodnú čelusť nie zrovna v najlepšom stave – poškodenú sklovinu, či je možné kombinácia s hornou čelusťou keramickou a dolnou nie moc dobrou mojou. Ďakujem

  Štefan
  • Dobrý deň,
   Najlepšie by bolo ak by ste si našiel pol hodinku niekedy a objednal sa na konzultáciu. Pokiaľ ide o vrchnú čelusť, tam sa zvyčajne dáva implantátov 6 a 12 členný mostík. Cena by bola cca 8000 eur. Ak máte nejaké dotazy, objednajte sa a radi Vám všetko vysvetlíme.
   Pekný deň

   natalia Administrator
 • Dobry den, prosim vas chcel by som sa informovat o cene implantatu, konkretne na hornu celsut 2ka. Vopred dakujem

  • Dobrý deň p. Lukáš,
   cena za jeden zubný implantát spolu s implantovou nadstavbovou a špeciálnou implantovou korunkou je 1000Euro. V cene je zahrnutá aj provizórna korunka, lokálna anestéza,…Naše ceny sú kompletné bez zatajovaných poplatkov.

   Radi Vás privítame u nás na klinike na konzultácii a pláne ošetrenia.

   natalia Administrator
 • Dobry den,potrebovala by som jeden zubny implantat a to na hornej celusti uplne predny lavy zub.Sice ho stale mam ale uz bez nervov proste je skaredy a zlty.A chcem sa opytat ci implantat bude peknej prirodzenej farby a ci nezozltne.Dakujem

  Michaela
  • Dobrý deň p. Michaela,
   lepšie riešenie ako extrakcia zuba a náhrada zuba za zubný implantát by bola zubná korunka. Pokial vám zub nespôsobuje bolesti.
   Zuby po ošetrení koreňových kanálikov zuby stmavnú a taktiež majú väčšiu tendenciu sa zlomiť, pretože nie sú vyživované. Farbu a odtieň zubnej korunky vieme esteticky doladiť k Vašim zubom tak, aby nebol viditeľný rozdiel. Farba zubnej korunky zostáva rovnaká a nemení sa.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň,chcela by som sa spýtať či by sa dal implantát spraviť aj na splátky. Potrebovala by som 4 zuby vedľa seba. Vopred dakujem

  Renata
  • Dobrý deň. Renata,
   platba sa rozdelí na počet návštev, vždy platíte za ošetrenie iba zálohu a verím, že spoločne vymyslíme vhodné riešenie splácania.
   Konzultáciu o možnostiach riešenia chýbajúcich zubov si môžete objednať u nás telefonicky alebo emailom.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý deň, mám koreńovú výplň ale zub sa mi teraz celý zlomil. mostík sa spravit neda nakoľko sú ostatne zuby v nie dobrom stave a velmi sa lámu. chcem sa opýtať či sa implantat môže začať robiť hneď po vytrhnutí zvyšku zuba alebo sa rana musí najprv zahojiť? Ďakujem s pozdravom Margita

  Margita
  • p. Margita, ďakujeme za Váš komentár, pokial je kosť po extrakcii dostatočne pevná, zubný implantát sa implantuje ihneď po extrakcii zuba a pacientovi sa taktiež vyrobí aj provizórna korunka.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den,

  uvazujem o zubnych implantatoch, ale obavam sa, ze finance by som to nezvladla 😀 chyba mi v pravo hore 5+6 a este aby toho nebolo malo, tak aj v lavo dole 6. Mohli by ste mi prosim, aspon orientacne povedat, v akej cene by sa cele osetrenie pohybovalo, pripadne mi poslat nejaky Vas cennik?

  Vopred Vam velmi pekne dakujem a prajem usmiaty den, 🙂
  Mony

  • Dobrý deň,

   Cena jedného implantátu s nadstavbou a korunkou stojí 1000 eur. Je to cena konečná.
   Prajeme pekný deň

   natalia Administrator
 • Pisal som vam prosil o radu ako postupovat dalej ked mam sikmo navrtany implantat, Odpovie mi niekto alebo napise?

 • Prajem pekný deň. Ja som Vám už písala ohľadom zubného implantátu ale moja zubárka mi ho neodporúča že by môj organizmus nemusel prijať materiál a odporučila mi mostík. Mne po vylomení 4-ky vľavo hore musela koreň vytrhnúť a že by mi obrúsila 5-ku a 6-tku a 4-ku by my k tomu dorobila ale ja sa bojím či mi to bude dobre držať keď viacerý mi povedali že by mi mala obrúsiť 3-ku a 5-ku.Prosím Vás o radu a cenu koľko by to stálo u Vás. Ďakujem

  Mária
  • Dobrý deň p. Mária, zubný implantát je najlepšia náhrada chýbajúceho zuba, nahradí sa iba jeden chýbajúci zub a okolité zuby zostanú nedotknuté. Zubný implantát je vyrobený z titánového materiálu ktorý telo nerozpozná a kosť okolo zubného implantátu obrastie. Cena za zubný implantát spolu aj s nadstavbou a implantovou korunkou je 1000Euro. V prípade riešenia chýbajúceho zuba zubným mostíkom, tak sa platí za každú korunku. Cena za 3 členný celo-keramický zubný mostík je 327Euro(cena za kounku) x 3(počet členov)=981Euro. Pokial chce Vaša p.zubárka požiť aj 4ku a 5ku pri zubnom mostíku, tak to asi preto, lebo 5ka nie je dostatočne silná ako pilier pre zubný mostík.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý večer, uvažujem o zubnom implantáte. Mohli by ste mi prosím zaslať na email komplet cenu. Dakujem Martina

  Martina
 • Dobry vecer.Chcela by som si dat vytrhnut zub aj niektore zuby vyvrtat nakolko su niektore v zlom stave.Zaujimalo by ma kolko by to asi stalo.Poprosila by som o zaslanie cennika co sa tyka vrtania a trhania zubov.A este by ma zaujimalo ci vrtanie robite bezbolestne nakolko sa velmi bojim vrtania.Vopred velmi pekne dakujem.

  Katarina
  • Dobrý deň,
   Cenník Vám posielam e-mailom a ošetrenie je bezbolestné, nemusíte sa ničoho báť 🙂

   Pekný deň

   natalia Administrator
   • Dakujem Vam velmi pekne ze ste mi hned odpisali.V blizkej buducnosti sa urcite objednam.Teraz som chora tak to nrjde.pekny den prajem

    Katarina
 • dobry den
  mal som uz davnejsie predny hryzak takmer vyrazeny dasno sa zahojilo,zub sa prestal kyvat ale zub mi aj po vycisteni kanala odumiera.ako by ste mi mohli poradit.uz som si tu precital dost o tych implantatoch, viem ako to asi funguje ale ako to je stym zubom co tam este mam?a to budem chodit bez zubu medzi tymi 3 osetreniami? mam totiz pracu kde som v neustalom kontakte s ludmi.
  dakujem vopred za odpoved

  • p. Juro, ďakujeme za Váš komentár,
   pokiaľ Vám zub nespôsobuje žiadne problémy, okrem zmeny farby, tak by som Vám poradila zubnú korunku. Implantát je alternatíva, ak sa zub nedá zachrániť.
   Cena za celo-keramickú zubnú korunku je 327Euro. Toto je kompletná cena za ošetrenie bez skrytých poplatkov. Pri čakaní na trvalú korunku Vám dočasnú korunku ponúkneme bezplatne.

   Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

   natalia Administrator
 • Dobrý deň. Dňa 15.1.2013 som si vylomila vrchnú 4-ku až po koreň. Včera (16.1.13) mi zostatok koreňa čo mi zostal musela vytrhnúť vraj sa s tým aj tak už nedá nič robiť a doporučila mi korunku ale ja nechcem priduť o ďalšie 2 dobré zuby. Preto by ma zaujímalo či by sa mi dal dorobiť implantát tejto 4-ky a koľko by to celé stálo. Vopred ďakujem za vašu odpoveď a bola by so rada keby ste mi odpísali na môj Email.

  Mária
  • Pani Mária, cenu zubného implantátu a plán ošetrenia som Vám poslala na e-mail.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • DObrý deň,
  rada by som Vás poprosila o zaslanie cenníka na zubný implantát, chába mi jeden zub a chcela by som ho nahradiť implantátom.
  a ešte otázočka – akú dobu by som mala čakat po pôrode aby som mohla absolvovať zákrok?

  dakujeeem a pekný deň
  karin

  Karina Ondrišková
  • Dobrý deň Pani Katarína,
   cenník zubných implantátov Vám posielam na Váš email.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • dobrý deň. chcem sa informovať o cene implantatov. mal som dosť pokazene zuby, mám to v génoch podľa všetkého. potrebujem vymeniť styri horné zuby. pri dopravnej nehode sa mi zlomili a postupne sa pokazili. takže tam mám už len korene na vytiahnutie. dakujem za odpoveď

  dušan
  • Pán Dušan, na Váš email Vám posielam cenník zubných implantátov.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den v hornej čelusti by som potreboval vytrhnuť zbytok zubu a 5 imlantatov a v spodnej čelusti 2 implantaty ,ale rozmyšľam či by nebolo vhodnejšie do hornej čeľuste nasadiť mostik?Ak by ste boli dobry a mohli mi zaslať cenovu kalkulaciu,veľmi pekne dakujem.:)

  • Dobrý deň p. Ján,
   máte v hornej čeľusti zbytkové zuby, ak áno koľko ? Poprípade nám pošlite Vašu fotografiu na email, potrebujem trošku viac informácii.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý večer chcem sa opýtať v hornej čelusti mi chýba 3 zuby vedľa seba a jedna 2 a jedna 3,v dolnej čelusti 4,koľko by ma to stálo?za odpoveď vopred dakujem

  • Dobrý deň p.Tibor, na Váš email Vám posielam predbežný plán ošetrenia aj s cenovou kalkuláciou.

   S pozdravom,
   Natália

   natalia Administrator
 • Potrebovala by som zubne nahrady v celej hornej casti a v dolnej stolicky … Viete mi povedat kolko penazi by ma to vyslo ? Dakujem

  Barbora
  • Dobrý deň p, Barbora,
   Ďakujeme za Váš komentár, cenník a postup pri zubných implantátoch Vám posielam na Váš email.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Chýba mi 9 zubov – stoličky , potreboval by som vediet cenu .
  Dakujem

  • Pán Peter,popíšte nám viac Váš stav. Chýbajú Vám zuby iba v jednej čeľusti? Poprípade nám pošlite Vašu fotografiu, na ktorej sa usmievate, alebo rontgenový snímok a ja Vám obratom pošlem predbežný plán ošetrenia aj s cenovou kalkuláciou.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobrý den. Potrebovala by som najskor vytrhnut „zvysok“ zubku a nahradit zubnym implantatom,neviem si predstavit,aka by tam bola cena? Dakujem krasne za odpoved. Martina

  Martina
  • Dobrý deň,
   Cenník Vám posielame e-mailom.
   Pekný deň

   natalia Administrator
  • Dobrý deň,
   mám 42 rokov a v máji som prišla o zub 5 vpravo hore. Môj stomatológ mi navrhol mostík ako riešenie vzniknutej medzery. Ja som sa zľakla obrúsenia dvoch zdravých zubov, čo ukázal 3D snímok. Prosím o zaslanie informácie, aký je tento úkon finančne náročný. Cenník som pozerala, len neviem aké úkony a materiály by sa týkali konkrétne môjho implantátu.
   Ďakujem a prajem pekný deň.

   Adriana
   • Dobrý deň p. Adriana,
    ďakujem za Váš komentár.
    Zubný implantát je ideálna náhrada chýbajúceho zuba. Cena za jeden zubný implantát s titánovou nadstavbou a implantovou korunkou je spolu 1000Euro. V cene je zahrnutá lokálna anestéza, kontrolné OPG snímky, CT scan, provizórne korunky,…

    Radi Vás privítame u nás na klinike na konzultácii s implantológom Dr.Salkom, kde Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

    natalia Administrator
 • Dobry den moja manzelka potrebuje zubne inplantaty a to vdolnej casti aj v hornej. A to vdolnej casti ma len 4 zuby.Kolko by to stalo.DAKUJEM DOVIDENIA

  marcel gedeon
  • Dobrý deň p. Marcel, cenník a plán ošetrenia pri zubných implantátoch Vám posielam na Váš email. Radi Vás s Vašou manželkou privítame u nás na klinike na vstupnej konzultácii a pláne ošetrenia.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator
 • Dobry den chcela by som sa spytat ci by sa dal implantat vybavit aj na splatky…Mam zaujem o priblizne 6 nahradnych zubov. Dakujem s pozdravom Daniela

  Daniela
  • Dobrý deň Pani Daniela,
   platba za zubné implantáty sa rozdelí podla počtu návštev. Za ošetrenie neplatíte plnú suma ihneď na prvom sedení, ale postupne.
   Radi Vás privítame u nás na kliniek v Piešťanoch, kde Vám aj presne vypočítame presnú sumu za ošetrenie.
   S pozdravom Smile Clinic

   natalia Administrator

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Alert:

Zavolajte nám: +421 949 007 180